نظرسنجی: به نظر شما چگونه باید با تخلفات برخورد کرد؟

شرکت کننده ها
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • حذف نوشته و اخطار

63 50.81%
  • تذکر و اخطار

61 49.19%
صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 39

موضوع: نظرسنجی: شیوه برخورد با تخلفات در انجمن

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    دوستانی که مدیریت بخشی رو برعهده دارند کمتر به انجمن سر میزنند.این خودش بار کار رو به یک نفر نتقل میکنه.

شاید من نوعی به عنوان یک کاربر عادی روزی 2 یا 3 بار به انجمن بیام ببینم چه چیز جدیدی وجود داره اما مثلا یکی از عزیزان مدیر رو هر 4 یا 5 روز اینجا میبینیم.

اصلا هم بحث بیکار بودن نیست چون یه چک کردن عادی در روز وقت زیادی رو نمیگیره.سرو سامان دادن موارد قدیمی هم مسلما کار یک روز و یک شب نیست که کسی توقع همچین چیزی رو داشته باشه و نیاز به زمان گذاشتن داره.

اما در مورد کاربران و پست های تکراری مشکل اینجاست که عموما دنبال لقمه اماده میگردیم.فکر میکنیم فقط خودمون دچار اون مشکل هستیم و اولین بار هم هست که بشر با این مشکل مواجه شده میایم یه پست میزنیم نفر بعدی در جواب ما از خود انجمن یه لینک میزاره که همون بحث یا حداقل اونچه برای رفع ایراد لازمه در اون پست گفته شده.آیا این کار جز شلوغ کردن انجمن و اضافه کردن بار مدیریتی (ادغام نوشته ها و رسیدگی به پست ها و ...)چیز دیگه ای داره؟عمده این مشکل هم از طرف کاربرانی به وجود میاد که تازه عضو میشن.بنده خدا به مشکل میخوره سریع عضو میشه بعد هم یا جواب گرفته یا نه میره تا دفعه بعد که به مشکل بخوره.

اعضا اینجا خدا رو شکر مثل بعضی فروم ها همه کسی نیستند یعنی از بچه راهنمایی تا دکتر و مهندس عضو باشن و فعالیت کنن.رو همین اصل بهتره برای اینکه برخود های مدیریتی به قبای کسی برنخوره و دنبال گردن زدن مدیران یا تو شب بارونی یا تو روز روشن نباشیم تا اندازه ای از قوای فهم و شعور فردی هم استفاده کنیم(خطاب به خودم میگم اول) و برای اینکه جو بهتری داشته باشیم انتظار نداشته باشیم حتما یکی از مدیران بیاد پست رو حذف کنه و بگه این کا اشتباه بود نکن! خودمون میتونیم با توجه به بعضی از اصول چیزایی رو که بی نظمی میدونیم کم کنیم.

ویرایش توسط Reza.D : 2009-10-23 در ساعت 01:23 PM

نام حقيقي: علی رضا عسکری فرد

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام به دوستان گرامی . با هر نوع تخلفی نباید برخورد کرد بلکه تخلفات رو باید درجه بندی کرد . که با هر کدام یه نوع برخورد مجزا داشته باشیم . طوری که نه قوانین اساسی سایت نقض بشه و نه قوانین سختگیرانه باعث عدم عضویت افراد بشه

نام حقيقي: سهیل

عضو عادی شناسه تصویری iSoheil
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    132
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    من تخلف زیادی در انجمن نمی بینم . بیشتر بی نظمی است تا تخلف. مدیران باید کمی بیشتر وقت بذارن و تاپیک ها را مرتب کنن. تاپیک های زائد باید پاک یا ادغام بشه. تاپیک های تکراری هم سریعا شناسایی و به تاپیک های اصلی ضمیمه بشه. یه بخش هم درست کنید به نام سطل آشغال و تاپیک هایی که فکر می کنید ارزش نداره ولی نمی خواید پاک کنید رو منتقل کنید به اونجا تا بعد از چند روز که کسی پست نزد خودش پاک بشه.
    به هر حال من با رفورم بیشتر موافقم تا کودتا و انقلاب .
    با ایشون موافقم;
    درضمن کسی که میاد ثبت نام میکنه، سوال میپرسه فکر نکنم انقدر بی کار باشه کا بیاد اسپم پراکنی کنه!!!
    تازشم بیاد تو سایت تخصصی شبکه پست بیخود بزنه!!!

نام حقيقي: ناشناس

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    41
    بنطرم بايد انجمن ازاد باشه مثلا من يه سوال تكراري پرسيده بودم اومدم 2 روز از انجمن اخراجم كردند اين كار باعث ميشه كگه زياد كسايي مي ياند دل خحوشي نداشته باشند آزاد باشه خوبه

skype و penguinsjr سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط IT86 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی . با هر نوع تخلفی نباید برخورد کرد بلکه تخلفات رو باید درجه بندی کرد . که با هر کدام یه نوع برخورد مجزا داشته باشیم . طوری که نه قوانین اساسی سایت نقض بشه و نه قوانین سختگیرانه باعث عدم عضویت افراد بشه

هیچکس مجبور به عضویت در انجمن نیست اما اگر کسی میخواد عضو باشه باید در چهارچوب قوانین باشه.

SADEGH65 و aliafzalan سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj Pashmak نمایش پست ها
    هیچکس مجبور به عضویت در انجمن نیست اما اگر کسی میخواد عضو باشه باید در چهارچوب قوانین باشه.

سلام
    ببخشيد كه اين رو ميگم : اميدوارم قوانين به اون صورت سخت نشه كه شاهد تكرار رفتن اساتيد از اين سايت باشيم.

نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد كه اين رو ميگم : اميدوارم قوانين به اون صورت سخت نشه كه شاهد تكرار رفتن اساتيد از اين سايت باشيم.
    میشه چند نمونه از این سختی قوانین رو بگید تا من هم روشن بشم؟

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj Pashmak نمایش پست ها
    میشه چند نمونه از این سختی قوانین رو بگید تا من هم روشن بشم؟
    اميدوارم از گفته من ناراحت نشي دوست عزيز
    نمونه بي نظمي همين پست شماست كه چيزي كه من نوشتم رو نتونستيد درك كني و پست الكي زديد .

من گفتم :
    کد:
    اميدوارم

Reza.D سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب ghobar،
    وقتی جناب DJ Pashmak آن سوال را در مورد سختی قوانین از شما پرسید، من هم علاقمند شدم پاسخ شما را ببینم.

شما نوشتید:
    اميدوارم قوانين به اون صورت سخت نشه كه شاهد تكرار رفتن اساتيد از اين سايت باشيم.

اگر از ترکیب "تکرار رفتن اساتید" که اشاره به وقوع این اتفاق در گذشته دارد و نگران از تکرار آن است بگذریم، می توانید لطفا برداشت خودتان از سخت شدن قوانین را بیان کنید؟ سخت شدنی که می تواند موجب کم شدن حضور اساتید شود؟

Reza.D سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    جناب ghobar،
    وقتی جناب DJ Pashmak آن سوال را در مورد سختی قوانین از شما پرسید، من هم علاقمند شدم پاسخ شما را ببینم.

شما نوشتید:
    اميدوارم قوانين به اون صورت سخت نشه كه شاهد تكرار رفتن اساتيد از اين سايت باشيم.

اگر از ترکیب "تکرار رفتن اساتید" که اشاره به وقوع این اتفاق در گذشته دارد و نگران از تکرار آن است بگذریم، می توانید لطفا برداشت خودتان از سخت شدن قوانین را بیان کنید؟ سخت شدنی که می تواند موجب کم شدن حضور اساتید شود؟
    منظور خواصي نداشتم آقاي حكيمي
    منظور من بيشتر به اخطار و تذكر درقوانين انجمن بود كه با سخت كردن يا بيشتر كردن قوانين انجمن موجب دلسردي اساتيد و ديگر دوستان ميشود.

همان طور كه خود شما در يكي از پست ها فرموديد:
    کد:
    پیشنهاد بدهید که چکار باید کرد که چنین حساسیتی نسبت به تذکر ها و اخطارها به وجود نیاید یا کمتر شود؟ حس نشود که اگر تذکر یا اخطاری داده می شود، از صمیمیت انجمن کاسته می شود و چه کنیم که باعث دلخوری و رنجش نشود؟
    سعي كنيم انجمن رو بهبود ببخشيم با زياد كردن قوانين از صميميت انجمن كاسته ميشود .
    اينها فقط نظر شخصي من هست

Hakimi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    امیدوارم گفته ها و سوالات من رو حمل برجسارت نکنید و اگر این طور بوده من عذر خواهی میکنم.

Hakimi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    تا الان نظرات خوبی داده شده و نتیجه نظرسنجی هم جالب توجهه. اجازه بدهید همچنان منتظر باشیم تا دوستانی که هنوز نظرشان را اعلام نکرده اند، در نظرسنجی شرکت کنند و نظراتشان را بیان کنند.

نتیجه گیری رو به بعد از اتمام نظرسنجی موکول می کنم. امیدوارم این نظرسنجی برای همه ما مفید باشه.

نام حقيقي: مازیار

عضو عادی
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    13
    سلام دوستان و اساتید محترم
    به نظر بنده حقیر اگه کسی نوشته ای یا چیزی اشتباهاٌ مینویسه باید بهش تذکر داد چون اکثراٌ افرادی دچار تخلف میشن که تازه وارد هستن مثل خود من و چون ما میخوایم اینجا دور هم باشیم که 1 چیزی یاد بگیریم و به هم دیگه کمک کنیم پس نباید رفتار تندی نسبت به هم داشته باشیم و باید به نظر من باید تذکر بدیم تا دیگه این تخلفات از طرف اون فرد تکرار نشه البته چون روز به روز به افرادی که عضو میشن اضافه میشه پس نباید این انتظار رو داشته باشیم که دیگه هیچ کس تخلف نمیکنه . این نظر من بود و بازم نظر دیگر دوستان محترم

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    با اجازه اساتید، منم به عنوان کوچکترین عضو انجمن نظرم رو میگم:
    اعضای این سایت رو میشه به دو دسته تقسیم کرد:
    دسته اول اساتیدی که حضور مداوم و موثر دارند و در حد وقت و تخصص، در خدمت انجمن هسنتد.
    دسته دوم، عزیزانی هستند که به دنبال جواب یک سوال، میان تو انجمن و عضو می شوند و جواب سوال را می گیرند و میرن. معمولا توی مدت کوتاه حضورشون، توجه چندانی به قوانین نمی کنن و بعضا موجب ایجاد مشکل می شن.
    من فکر کنم در مورد دسته دوم، تذکر خیلی فایده نداشته باشه و حذف نوشته های تکراری و گنگ، می تونه موجب نظم انجمن بشه.
    در مجموع به نظر من اونچه از خود قانون مهمتره، نحوه اجرای اونه.
    مثلا در مورد تذکر دادن، آقایان حکیمی و مشعلی، مثل برادری مهربان مشکل رو گوشزد می کنن. که این نباید موجب دلخوری بشه. چون از سر دلسوزی و به صلاح کل انجمنه.

نام حقيقي: penguinsjr

عضو عادی
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    39
    به نظر منم آزاد باشه خیلی بهتره... اگه احیانا تکراری بود فقط به آغاز گر تاپیک لینک تاپیک اصلی داده بشه و دیگه جوابی بهش داده نشه... یا اگه کسی خواست بهش جواب بده جواب بده چه بهتر... اگه راهنمایی ها خاص باشه تاپیک مجزا منطقی میناید اما برای آموزش های عمومی نباید چند تا تاپیک باشه... همون طور که گفتم برای تاپیک های عمومی تکراری فقط لینک تایک اصلی رو بهش بدید تا مطالب چند تیکه نشه...

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تخلفات در اينترنت

برچسب برای این موضوع