صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: یک بام و 1000 هوا در قوانین این انجمن !!!

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245

یک بام و 1000 هوا در قوانین این انجمن !!!

حتی اگر مفهوم تبلیغاتی در پوشش بیان شده باشد. تشخیص مصادیق تبلیغ با مدیران و مسئولان انجمن می باشد.

دوست عزیز جناب نادر پور .... ما نیز سعی داریم که فضای سالمی را در انجمن حاکم کنیم.
    من نیازی به این بحث نمی بینم . در صورتی که احساس میکنید من اشتباه میکنم به آقای حکیمی گزارش فرمایید .
    مطمئن باشید که ایشان نظرشان با من زیاد تفاوت نخواهد داشت. ما قبلا در مورد مصادیق هر کدام از قوانین بحث کرده ایم و رده بندی کرده ایم.
    موفق باشید.
    نه دوست عزیز جناب مشعلی ،نیازی به بحث نیست چون هم وقت شما رو خواهد گرفت و هم وقت من رو !
    اما قوانین باید واضح و شفاف باشند تا هر کی واسه خودش یه برداشتی نکنه ! منطقی و عقلانی به نظر نمی رسه تا به کسی نگفتید کاری خلاف قانون هست ،اون فرد رو به خاطر کاری که اصلا مشخص نشده خلاف هست یا خیر جریمه کنید ! هیچ کجای دنیا این طور رفتار نمی شه مگه در حکومت های دیکتاتوری که فرسنگ ها از قوانین فاصله دارند ! این که یک قانون اینقدر گنگ باشه که بشه هر جا ازش استفاده کرد به هر شکلی به نوعی توهین به شعور جمعی هست.به نظر من باید قوانین انجمن رو اصلاح کنید قبل از اینکه به اصلاح دیگران اقدام کنید ! شیوه ی رفتارتون کاملا نادرست و راه به ترکستان هست .......

این جور قوانین باعث برخورد سلیقه ای با موارد مشابه خواهد شد و در جوامع باعث بروز فساد می گردد.قانون باید به گونه ای باشد که از آن تنها یک برداشت شود و مانع تفاسیر گوناگون شود !

موفق و پیروز باشید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Naderpour : 2009-06-19 در ساعت 02:44 PM
    M-r-r سپاسگزاری کرده است.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    با سلام
    در ابتدا از کلیه کاربران انجمن به دلیل غیر فنی بودن این پست معذرت میخواهم.
    من فقط جهت روشن شدن موضوع جواب میدهم.

جناب نادر پور

من فکر نمیکنم که با شما رفتار نامناسبی کرده باشم. ما معمولا در مقابل رفتارهای خلاف قانون به اخطار دادن اکتفا میکنیم. من سعی میکنم که این امر بدون دلخور کردن کاربر انجام شود ولی شما از همان پاسخ اول به اخطار به صورت کاملا عصبی با اخطار قانونی من برخورد داشته اید.
    حال بحث را به جو عمومی انجمن کشیده اید . من پست شما را حذف نکردم چون به شما احترام یکطرفه میگذارم.
    خوب بود در انتقال مکالمه کمی امانت دار می بودید و کل مطلب را منتقل می کردید نه اینکه بخش های مورد علاقه خود را ارائه میدادید و بخشهایی که باب میل شما نیست را حذف کنید.
    با احترام فراوان
    موفق باشید.

علیرضا مشعلی

نقل پیام های خصوصی به ترتیب زمانبندی.

Naderpour :

اگه روی vps ضربدر زده یعنی شبکتون وصل نیست .

اون IP که قراره به vps بدید رو اول باید از روی کارت شبکه سرور اصلی بردارید تا آزاد بشه !

subnet,getway هم دقیقا مشابه به ip سرور اصلی هست و هیچ فرقی نداره

مشکلی بود بگید تا با میسنجر حل کنیم اگه دوست داشتید

Mashali:

لطفا پیام های خصوصی را از طریق پیام خصوصی به اطلاع دیگران برسانید
    با تشکر

Naderpour:
    پیام تجاری ؟ تبلیغاتی ؟ کدومش ؟ واقعا که !

Mashali:

مشکلی بود بگید تا با میسنجر حل کنیم اگه دوست داشتید

دعوت به تماس خصوصی در مقوله مباحث تجاری رده بندی شده است.
    موفق باشید

Naderpour:

کی و کجا ؟
    پس اگه در این مقوله رده بندی شه چرا هیچ کجای این فروم ندیدم ؟

Mashali:

حتی اگر مفهوم تبلیغاتی در پوشش بیان شده باشد. تشخیص مصادیق تبلیغ با مدیران و مسئولان انجمن می باشد
    دوست عزیز جناب نادر پور
    شما فعالیتهای مثبتی در انجمن دارید و ما نیز سعی داریم که فضای سالمی را در انجمن حاکم کنیم.
    من نیازی به این بحث نمی بینم . در صورتی که احساس میکنید من اشتباه میکنم به آقای حکیمی گزارش فرمایید .
    مطمئن باشید که ایشان نظرشان با من زیاد تفاوت نخواهد داشت. ما قبلا در مورد مصادیق هر کدام از قوانین بحث کرده ایم و رده بندی کرده ایم.
    موفق باشید.

و بقیه داستان...

ویرایش توسط ARM : 2009-06-19 در ساعت 04:08 PM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    هنوز نوشته های دو عزیز رو نخوندم، اما رفتار جناب نادرپور اگرچه شاید به دید اول، یه دوست به نظر برسه که تازه با فروم آشنا شده و فروم براش یه سری محدودیت ها داره، برداشت من اینه که با خرده گیری ها و ریز بینی های ایشون، میتونیم فرومی داشته باشیم عالی تر، من به شخصه به دلیل این مباحث از ایشون کمال تشکر رو میکنم.

ARM و Naderpour سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب آقای نادرپور،

در قوانین نمی توان همه استثناء ها را در نظر گرفت. اگر بخواهیم این کار را انجام دهیم باید کتابی قطور نوشت که نه قابل استفاده برای کاربران است و نه برای مدیران.

معمولا افرادی که به هر دلیل می خواهند فعالیتی بر خلاف قوانین انجام دهند، سعی می کنند این کار به گونه ای باشد که خلاف قوانین به نظر نرسد.

به همین دلیل، در قوانین انجمن، این حق برای مدیران و مسئولان دیده شده که بتوانند بر اساس برداشت خود از شواهد، قضاوت می کنند.
    البته هیچ کس معصوم نیست، همیشه ممکن است اشتباهاتی وجود داشته باشد که می توان مطرح کرد و در موردشان بررسی بیشتر انجام داد تا اگر اشتباهی به وجود آمده برطرف شود.

ولی این موردی که برای شما پیش آمده - ارجاع به خارج از انجمن - از مواردی است که در انجمن بارها دیده ایم.

در برخی موارد دلیلش این بوده که محیط Messenger یا تلفن احتمالا راحت تر و سریع تر به نظر می رسد. این کار با هدفی کاملا خیرخواهانه انجام می شود. برای این که مشکلی سریع تر و زود تر حل شود.
    در این موارد باید در نظر داشته باشیم اگر قرار بود مباحث علمی را در Messenger انجام دهیم، چه نیازی به انجمن بود؟ Yahoo Messenger که همه هم با آن آشنا هستند چرا مورد استفاده قرار نگیرد؟ با این طرز فکر هیچ گاه هیچ منبع دانشی به وجود نمی آید. همه در لحظه مشکلشان حل می شود (یا نمی شود) و می روند. در صورتی که محیط انجمن فایده و سودش این است که همه سوابق در آن باقی می ماند و مورد استفاده ده ها هزار نفر دیگر نیز قرار می گیرد.

در برخی موارد هم دلیل ارجاع به خارج از انجمن، برقراری ارتباط شخصی با افراد و دنبال کردن اهداف تجاری بوده است که این مورد را هم کم ندیده ایم.

پس در هر صورت، باید از ارجاع به خارج از انجمن خودداری کنیم.

در این مورد خاص فکر می کنم بهتر است در قوانین به صورت ماده ای خاص به این موضوع پرداخته شود و ممنوعیت ارجاع به خارج از انجمن به صراحت بیان شود.

مورد دیگری که باید در قوانین ببینیم، اعلام اعتراض ها به تصمیم گیری های مدیران است. در اکثر موارد نیازی نیست اعتراضات علنی باشند. چون اگر به صورت خصوصی ارسال شوند، می توانیم در محیطی آرام و بدون تشنج به آنها رسیدگی کنیم. این گونه بیان کردن اعتراضات، نمی تواند جلوه خوبی داشته باشد.

ممنون از همه دوستان

SADEGH65، M-r-r، ARM و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    3-4تا تاپیک یا جستار درباره مسائل و پیشنهاد برای بهتر شدن انجمن بود کاش اینارو میریختید اونجا ! یا مدیران جابه جا کنند

Naderpour سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    من امروز یه تاپیک زدم در مورد اینکه وضعیت سرویس ایمیل بچه ها در جاهای مختلف چطوره اما عصراومدم
    دیدم خبری از تاپیک نیست.نیم ساعت فکر می کردم که آیا من دچار توهم شدم فکر کردم خواب دیدم اما مثل اینکه پاکش کردن. حالا می خواستم بپرسم چرا برای مردم مشکل روانی درست می کنید.
    همین کارها رو می کنید که مردم می رن معتاد میشن.

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    اون تاپیکی هم که جناب بیل خان فرمودن با خرابکاری بنده همراه شد که پاک شد
    من توی تاپیک یه کم واقعیت رو فرمودم و گفتم که .... و ادامه ماجرا

فقط بگم یاهو و مشکلاتش و https ها همچنان باقیست برخی جاها به سبب شانسی بودن و ترافیک کمتر پورت در اون لحضه میاد بالا

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوستان گرامی
    اینجا انجمن سیاسی نیست. این یک مسئله کاملا شفاف است. در قوانین به صراحت ذکر شده که هیچ کس مجاز به طرح مسائل سیاسی، اجتماعی، مذهبی و نظایر آن نیست. اگر بحثی شروع شود و به چنین مباحثی کشیده شود، به خاطیان اخطار داده می شود و آن مطلب حذف خواهد شد.
    لطفا در چهارچوب قوانین به فعالیت بپردازید.

سپاسگذارم.

SADEGH65، M-r-r، ARM و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    اون تاپیکی هم که جناب بیل خان فرمودن با خرابکاری بنده همراه شد که پاک شد
    من توی تاپیک یه کم واقعیت رو فرمودم و گفتم که ....
    نام و IP شما به اداره اطلاعات ناجا ارسال شد !

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    اینجا انجمن سیاسی نیست. سپاسگذارم.
    آخه کورش عزیز! من که تاپیک سیاسی نزدم. اگر کسی بحث رو سیاسی کرد باید پست های اون طرف رو پاک
    کنید نه کل تاپیک رو . مشکل ایمیل ها و مسنجر اتفاقا در حال حاضر عمده ترین مشکل ISP هاست و برای همه
    مهم است.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    مشکل ایمیل ها و مسنجر اتفاقا در حال حاضر عمده ترین مشکل ISP هاست و برای همه
    مهم است.
    سلام

وقتی راه حل فنیی براش نیست و فقط باعث درد دل کردن میشه . اون هم نوع سیاسیش پس بهتره که پستش پاک بشه.در اینجا فقط به مباحث فنی میتونیم بپردازیم.

موفق باشید.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    مشکل همه هست، درست؛ دلیلش چطور ؟ ببینید راهی که به سمت دره هست، چه من بخوام برم چه شما، چه با پای پیاده بریم چه با بهترین ماشین، میخوره به ترکستان؛ نمیشه گفت چون فلانی میخواد وسط راه همراه بشه، پس میخوره به ته دره، اگه فلانی سوار نشه اتفاقی نمی افته !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه دوستان

تنها با احترام به قوانین حتی از نوع طناب دارش می توان جامعه قوی و خلاق داشته باشیم .
    دوستان ما در بخش خصوصی حسابی مشکل داریم لطفاً کاری نکنید که دو اتفاق برای همه رخ بدهد که بسیار نا خوشایند خواهد بود .
    اول - ما سرویس دهنده محض هستیم و نباید در مورد مسائل امنیتی اون هم امنیت ملی صحبت کنیم زیرا قانون در این زمینه کاملاً روشن است .
    دوم - سعی کنید رابطه ها مون بسیار قوی و مبتنی بر احترام به یکدیگر باشد تا بتوانیم با داشتن رابطه های قوی اخلاقی گره ای از مشکلات دوستان باز کنیم و یا اگر نمی توانیم مشکل گشا باشیم دست کم سنگ صبوری بر درددل های همکارا و دوستان باشیم .

امیدوارم که همه دوستان در پرتو الطاف بنده نواز خداوند متعال روزگار خوب و خرمی داشته باشند .

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    من یه ip دارم که خوشبختامه زمانی که اون رو تو پراکسی ستینگ ie می زنم همه مشکلات حل می شه ! همشون ...

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    بیل گیتش جون من به خدا قلبم خرابه دیگه ازین شوخیا نکن . یهو دیدی افتادم مردم می مونم رو دستتون ها ...
    درباره قوانین انجمن هم باید بگم کمی بهتر شده اند ولی هنوز جای کار فراوان دارند که سر فرصت پیشنهادات خودم رو همینجا می نویسم

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

تنها با احترام به قوانین حتی از نوع طناب دارش می توان جامعه قوی و خلاق داشته باشیم .
    دوستان ما در بخش خصوصی حسابی مشکل داریم لطفاً کاری نکنید که دو اتفاق برای همه رخ بدهد که بسیار نا خوشایند خواهد بود .
    اول - ما سرویس دهنده محض هستیم و نباید در مورد مسائل امنیتی اون هم امنیت ملی صحبت کنیم زیرا قانون در این زمینه کاملاً روشن است .
    دوم - سعی کنید رابطه ها مون بسیار قوی و مبتنی بر احترام به یکدیگر باشد تا بتوانیم با داشتن رابطه های قوی اخلاقی گره ای از مشکلات دوستان باز کنیم و یا اگر نمی توانیم مشکل گشا باشیم دست کم سنگ صبوری بر درددل های همکارا و دوستان باشیم .

امیدوارم که همه دوستان در پرتو الطاف بنده نواز خداوند متعال روزگار خوب و خرمی داشته باشند .

چه خشن !

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع