نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 12سپاس
  • 2 توسط nima0102
  • 4 توسط Hakimi
  • 2 توسط M-r-r
  • 2 توسط Hakimi
  • 1 توسط M-r-r
  • 1 توسط Naderpour

موضوع: پاسخگویی به سوالات انجمن به زبان انگلیسی

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245

پاسخگویی به سوالات انجمن به زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima0102 نمایش پست ها

have you test other VPN solution?ssl tunnel

قوانین انجمن !

11) زبان رسمی اين انجمن فارسی است. زبان علم کامپيوتر انگليسی است. لطفا مطالب خود را صرفا با اين دو زبان بنويسيد.
    بکار بردن نگارش های نامانوس مانند Pinglish (يا Finglish) باعث می شود خوانندگان از خواندن مطلب شما منصرف شوند.
    لطفا کلمات تخصصی انگليسی را با حروف انگليسی بنويسيد و از نگارش کلمات انگليسی با حروف فارسی پرهيز نماييد.
    سعی کنيد در نگارش خود دقت لازم را بکار گيريد که تا حد امکان غلط های املايی در مطالب کاهش يابد.
    به کار گيری نکات فوق در زمينه نگارش، باعث سهولت دسترسی خود شما و ديگران به نوشته ها از طريق جستجو می باشد.

پس مطالبتون رو به صورت فارسی بنویسید دوست عزیز !

من قبل از این هم که اشاره کردم منظورم VPN بود ! نه GRE یا IPIP یا ......

عموم کابران از VPN استفاده می کنند و موضوع تاپیک هم VPN هست دوست عزیز !

بله تست شده و جواب نداده ولی گوبا اخیرا باز کردن ولی سرعت رو محدود کردن

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نوشتن به زبان انگلیسی منافات یا مغایرتی با قوانین انجمن ندارد.
    11) زبان رسمی اين انجمن فارسی است. زبان علم کامپيوتر انگليسی است. لطفا مطالب خود را صرفا با اين دو زبان بنويسيد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naderpour نمایش پست ها
    قوانین انجمن !

بکار بردن نگارش های نامانوس مانند Pinglish (يا Finglish) باعث می شود خوانندگان از خواندن مطلب شما منصرف شوند.
    لطفا کلمات تخصصی انگليسی را با حروف انگليسی بنويسيد و از نگارش کلمات انگليسی با حروف فارسی پرهيز نماييد.
    سعی کنيد در نگارش خود دقت لازم را بکار گيريد که تا حد امکان غلط های املايی در مطالب کاهش يابد.
    به کار گيری نکات فوق در زمينه نگارش، باعث سهولت دسترسی خود شما و ديگران به نوشته ها از طريق جستجو می باشد.

پس مطالبتون رو به صورت فارسی بنویسید دوست عزیز !

من قبل از این هم که اشاره کردم منظورم VPN بود ! نه GRE یا IPIP یا ......

عموم کابران از VPN استفاده می کنند و موضوع تاپیک هم VPN هست دوست عزیز !

بله تست شده و جواب نداده ولی گوبا اخیرا باز کردن ولی سرعت رو محدود کردن
    excuse me,I don not have persian language for type, additionally, I did not type finglish
    regarding to VPN, VPN is general concept and there are many ways to implement VPN and create secure link between src and dst. so vpn is not only PPTP

Hakimi و M-r-r سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    نوشتن به زبان انگلیسی منافات یا مغایرتی با قوانین انجمن ندارد.

بله ، من هم همین برداشت شما رو داشتم ! و قبول هم دارم ! ولی فکر نمی کنید وقتی بحث فارسی هست این وسط یک پست انگلیسی زیاد جالب نیست !

فکر کنم اصلاحاتی باید در این قانون بوجود بیاد . امیدوارم هر چه سریعتر لایحه ای در این مورد داشته باشیم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naderpour نمایش پست ها
    بله ، من هم همین برداشت شما رو داشتم ! و قبول هم دارم ! ولی فکر نمی کنید وقتی بحث فارسی هست این وسط یک پست انگلیسی زیاد جالب نیست !

فکر کنم اصلاحاتی باید در این قانون بوجود بیاد . امیدوارم هر چه سریعتر لایحه ای در این مورد داشته باشیم.
    اگر نظر خاصی یا پیشنهادی دارید حتما در بخش مربوط به مسائل انجمن مطرح کنید تا در مورد آن بررسی کنیم.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    منم با این انگلیسی - پارسی نوشتن مخالفم !
    یعنی چی وسط این همه نوشته پارسی یکی بیاد انگلیسی بنویسه !
    شاید من انگلیسی بلد نباشم ولی زبان تخصصی کامپیوتر رو بردونم تکلیفم چیه ؟

خیلی رو راست بگم من منظور هیچ کدوم ازین پست های آقایی که به انگلیسی نوشت رو نگرفتم

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اتفاقا بد نیست هر از چندگاهی بین نوشته ها، انگلیسی هم نوشته شود، شما هم سعی کنید به این وضعیت به چشم یک فرصت نگاه کنید. سعی کنید جملات را برای خودتان ترجمه کنید. اکثر کلمات تخصصی است. این باعث می شود کم کم با زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید و در نتیجه دریچه های بسیاری روبرویتان گشوده شود و قادر به استفاده از منابع بسیار اطلاعات در وب سایت ها و انجمن های مختلف باشید.

M-r-r، masood_y، ARM و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    تا کی باید کامپیوترمون رو بدیم برامون فارسی کنن ؟ گوشی موبایل رو بدیم برامون زبان فارسی بریزن روش ؟ تلویزیونی بخریم که منو هاش فارسی باشه ؟ از لوازم خانگی ای استفاده کنیم که راهنمای فارسی همراهش باشه ؟
    باور کنید زبان های دیگری هم در دنیا هستند که کاربرد دارن !!!

در کشور های دیگه، از زمان مهدکودک، کودک رو با بیش از یک زبان غیر از زبان مادری، آشنا میکنند ! این حرکت، در ایران هم کم و بیش شروع شده، نمونه اون مهدکودک و دبستان دو زبانه مهر هست که در شیراز فعالیت میکنه، این مرکز آموزشی از مهدکودک، علاوه بر زبان فارسی، زبان های انگلیسی و آلمانی رو هم با بچه ها کار میکنه ! به روی که کودک در زمان پایان تحصیلات ابتدایی، میتونه به زبان آلمانی تقریبا نیمی از نیاز هاش رو به زبان بیاره !!!
    برای جامعه ما که کوچکترین اونها فکر میکنم خودم هستم با 24 سال سن، زشت نیست که به زبان فارسی و گاه گاهی زبان انگلیسی اونهم در حد چند کلمه ساده ! اکتفا کنیم ؟

ARM و Naderpour سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    5) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. بديهی است در اين انجمن که هزاران نفر حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.
    وقتی کسی یک تاپیک رو با پست فارسی شروع کنه و بعد با اینکه ما فارسی بلدیم بیایم به ترکی،لری ، انگلیسی ، فرانسه یا .... جوابش رو بدیم به نظر شما این بی احترامی به اون فرد محسوب نمی شه ؟!
    خودتون رو تصور کنید که با 2 نفر دیگه از دوستان تون دارید بحث می کنید (فارسی) و سر صحبت رو شما باز کردید بعد یک دفعه دوستانتون شروع کنند به انگلیسی صحبت کردن و شما هم نمی فهمید چی دارن می گن ! چه برداشتی خواهید کرد ؟ به نظر شما احترام فرد شروع کننده بحث حفظ شده ؟

9) ......استفاده از کلماتی که با هدف جلب توجه به کار برده می شوند و با محتوای مطلب سنخیتی ندارند، موجب گمراهی خوانندگان می شود.
    به نظر من یک پست غیر فارسی ، بین پست های فارسی می تونه گاهی اوقات برای جلب توجه باشه ! به دلایلی که عرض کردم

ب.....
    سعی کنيد.....
    اکثر کاربران این فروم (برداشت شخصی ) با هر میزان دارای سواد زبان انگلیسی ! دارند فارسی جملات عامیانشون رو بیان می کنند ! و جستجو ها هم به صورت فارسی هست اکثرا .....

12) لطفا در پاسخ دادن به پرسشها، با دقت مضاعف، از بکار بردن الفاظ و جملاتی که ممکن است باعث دلسردی کاربر پرسشگر شود، خودداری فرماييد. دقت داشته باشيد ممکن است مطلبی برای شما ساده و پيش پا افتاده به نظر برسد ولی برای فرد ديگری مهم و سخت به نظر برسد. فراموش نکنيد که ممکن است اين وضعيت برای خود شما هم پيش آيد.
    باز هم به دلایلی که عرض کردم یک نوع بی احترامی حس می کنم ....
    شاید به دلیل اینکه کسی کاملا مسلط نباشه به زبان دیگه ، احساس ضعف کنه و این کار باعث بشه نسبت به سوال و کلا جستجو و یاد گیری در مورد اون موضوع بی علاقه و دلسرد بشه !
    (یکی از موثر ترین عوامل که جلوی خلاقیت رو در محیط های پویا می گیره : ترس از تمسخر و احساس ضعف -> کتاب خلاقیت : دکتر رضا فیضی )

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    اتفاقا بد نیست هر از چندگاهی بین نوشته ها، انگلیسی هم نوشته شود، شما هم سعی کنید به این وضعیت به چشم یک فرصت نگاه کنید. سعی کنید جملات را برای خودتان ترجمه کنید. اکثر کلمات تخصصی است. این باعث می شود کم کم با زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید و در نتیجه دریچه های بسیاری روبرویتان گشوده شود و قادر به استفاده از منابع بسیار اطلاعات در وب سایت ها و انجمن های مختلف باشید.
    پیشنهاد عالی و فوق العاده خوبی هست ! می تونید هراز گاهی تاپیکی رو از ابتدا به صورت full english باز و مبحثی رو مورد بحث بزارید (با هدف آموزش و یاد گیری زبان و اون مبحث (من به شخصه از طرفداران پروپا قرصش خواهم بود )) یا اینکه اگر سوالی به صورت انگلیسی مطرح شد دیگران هم با همان زبان ادامه بدن ولی اینکه سوال کسی رو که فارسی پرسید به صورت انگلیسی جواب بدیم (اون هم از وسط ! و بعد از کلی پست فارسی ) رو اشتباه می دونم و مخالفم .
    برای یاد گیری و تقویت زبان هم می تونند دوستان به فروم های انگلیسی زبان مراجعه کنند (پیشنهاد)

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    تا کی باید کامپیوترمون رو بدیم برامون فارسی کنن ؟ گوشی موبایل رو بدیم برامون زبان فارسی بریزن روش ؟ تلویزیونی بخریم که منو هاش فارسی باشه ؟ از لوازم خانگی ای استفاده کنیم که راهنمای فارسی همراهش باشه ؟
    باور کنید زبان های دیگری هم در دنیا هستند که کاربرد دارن !!!

در کشور های دیگه، از زمان مهدکودک، کودک رو با بیش از یک زبان غیر از زبان مادری، آشنا میکنند ! این حرکت، در ایران هم کم و بیش شروع شده، نمونه اون مهدکودک و دبستان دو زبانه مهر هست که در شیراز فعالیت میکنه، این مرکز آموزشی از مهدکودک، علاوه بر زبان فارسی، زبان های انگلیسی و آلمانی رو هم با بچه ها کار میکنه ! به روی که کودک در زمان پایان تحصیلات ابتدایی، میتونه به زبان آلمانی تقریبا نیمی از نیاز هاش رو به زبان بیاره !!!
    برای جامعه ما که کوچکترین اونها فکر میکنم خودم هستم با 24 سال سن، زشت نیست که به زبان فارسی و گاه گاهی زبان انگلیسی اونهم در حد چند کلمه ساده ! اکتفا کنیم ؟
    با گفته شما موافقم ، داریم به سمت جهانی شدن پیش می ریم، باید با دیگران بتونیم ارتباط برقرار کنیم !
    ولی موضوع چیز دیگریست !
    یاد گیری زبان موضوع این فروم نیست ! ولی می تونه کمک کنه به این کار البته به شرطی که از مسیر اصلی منحرف نشه . نظر شما چیه ؟

ویرایش توسط Naderpour : 2009-06-18 در ساعت 11:23 AM

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من واقعا اینطور برداشت نمی کنم که اگر در پاسخ یک پرسش، مطلبی به زبان انگلیسی نوشته شد، به معنی توهین و بی احترامی است.
    به این نکته ظریف هم دقت کنید که یک پاسخ می تواند مورد استفاده ده ها هزار نفر قرار گیرد که فقط یکی از آنها، پرسش کننده در انجمن است و دیگران افرادی هستند که با جستجو به نوشته ها می رسند. پس هر پاسخی که نوشته شود حتما سودمند است. حتی اگر در نگاه اول این گونه به نظر برسد که فرد پرسش کننده به راحتی نمی تواند از آن استفاده کند.

این بحث هم مربوط به قومیت نیست. مقایسه این موضوع با بحث زبان های محلی مثل ترکی و لری و عربی و کردی اشتباه است.
    زبان محلی و مادری هیچ کدام از ما انگلیسی نیست که بخواهیم با استفاده از این زبان، قومیت خودمان را به رخ دیگران بکشیم. زبان انگلیسی زبان تخصصی علم کامپیوتر و زبان بین المللی است.

در مورد بند 11 قانون انجمن، شما چرا فقط نیمه اول جمله را می بینید؟ در این قانون به صراحت ذکر شده زبان انگلیسی زبان علم کامپیوتر است و از کاربران خواسته شده تا مطالبشان را با دو زبان فارسی و انگلیسی بنویسند.

aryagohar و ARM سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    شاید در برخورد اول، به نظر بی احترامی بیاد که چرا من که فارسی پرسیدم، انگلیسی جواب گرفتم؛ اما زمانی که زبان اصلی علمی که دارم ازش سوال میکنم، انگلیسی باشه، جواب گرفتن به زبان انگلیسی بی احترامی نیست !

مثل این میمونه که دوتا پزشک برای قند از اصطلاح پزشکی اون استفاده کنند، یکی از این دو نفر، بجای اون اطلاح بیاد بگه قند، بی احترامی شده ؟ یا حرف بی ربطی عنوان شده ؟
    یادمه قبلا هم من با جناب خیاط، (یادشون بخیر و خوشی، کجا تشریف دارن ؟ خیلی وقته نیستن !؟ ) که ایشون قادر به خوندن فارسی بودن اما با نوشتار فارسی مشکل داشتن هم چنین بحثی داشتم، اما وقتی بحث، در مورد یک موضوع تخصصی باشه، یا موضوعی باشه که زبان اصلی اون انگلیسی هست، به نظر من پاسخ دادن به انگلیسی، کاری صحیح تر خواهد بود تا اینکه مثلا بنویسیم : آی پی ولید، رادیوس، شیرپوینت، فایروال، نت، وب پیج، دکمه هوم و اند و ...

به قول دوستان اهل فن : take it easy

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    متاسفانه دوستان صحبت ها بنده رو اصلا متوجه نشدن !

مثل اینه که یک دکتر به زبان انگلیسی به مریضش توضیح بده که علت مریضیش چشه ! مثل اینه به مریض بگی Your right bronshit on the bakck hand of your ........ is hurt and u leave 3 day.... and you die soon !!!! وقتی طرف نفهمه چه فایده ؟

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اینجا بیمار که نیومده از پزشک بپرسه !؟ یه پزشک رده پایین تر اومده بین یه گروه پزشک که ممکنه بالاتر باشن !!!

Hakimi سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    از خوشحالی شما بسی مسرور شدم ! همیشه شاد باشید انشالله !

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

پاسخ به سوالات زبان انگلیسی

مهد کودک دو زبانه در شیراز

مدارس دوزبانه شیراز

فروم زبان انگلیسی

مدارس دو زبانه شیراز

جواب دادن به سوالات انگلیسی

مرکز پاسخگویی به سوالات زبان انگلیسی

بررسی جملات شرطی فارسی و انگلیسی

سوالات سخت به زبان انگلیسی

مدرسه دوزبانه شیراز

انجمن به انگلیسی

پاسخ دادن به سوالات انگلیسی

انجمن مترچمان فارسی به انگلیسیمهدکودک دو زبانه شیرازمهد دوزبانه شيرازانچمن مترچمان انگلیسیمهد دو زبانه در شیرازمغایرت گیری به زبان انگلیسیپاسخ به سئوالات انگليسيجواب دادن به سوالات انگلیسی با فارسیسوال به جواب اینگیلسی انلاینسوال و پاسخ بصورت انگلیسیمدرسه دو زبانه در شیرازمرکز پاسخ گویی به سوالات زبان خارجه انلاین پاسخ دادن به سوالات انگلیسی انلاین

برچسب برای این موضوع