صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 23

موضوع: رفتار تند و برخورد نامناسب

نام حقيقي: seed mojtaba mirbaghri

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 رفتار تند و برخورد نامناسب

سلام دوستان من تازه به جمع شما آمدم وممنون میشم اگه کمکم کنید
    من یک آنتن امنی 15db و یک میکروتیک با آنتن باکس که جهتش تنظیم هست
    حالا آنتن امنی از دکل بالاتر میگیره چه کارش کنم

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    از دکل بالاتر میگیره یعنی چی ؟

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    جهتش تنظیم شده یعنی چی؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    فکر میکنم منظورشون این بوده که بعد از بستن آنتن امنی، نوک اون از نوک دکل میزنه بالاتر، خوب این که مشکلی نداره، اگه نمیخاین بره بالاتر، محل نصبش رو پایین تر در نظر بگیرید؛ فکر نمیکنم بالاتر بودن نوک آنتن از نوک دکل، مشکل ساز باشه !؟ خیلی جاها هم که دیدم همین مدلی آنتن میبندن !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام به دوستان ممنون از راهنمایهای خوب تون
    من یک آنتن باکس دارم که داخل اون یک میکروتیک گذاشتم حالا این آنتن باکس با محلی دیگه pointo point نمی تونمآنتن باکس رو جا به جا کنم
    در حال حاضر یک آنت امنی و یک می نی پی سی آی خریدم ومی خوام به میکروتیک اضافه کنم به این خاطر نوک آنتن امنی من از دکل باتر می گیره می خواستم سؤال کنم باعث رعد گرفتگی نمی شه

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    من می خوام با این آنتن حداکثر 6 کیلومتر رو مولتی پوینت بدم با تجهیزات
    آنتن امنی 15db 2.4 و یک minipci ubnt xr2 600mw با این تجهیزات چند یوزر اینترنتی رو جواب می ده

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خیر، آنتن های امنی همگی دارای رعد گیر هستند، از این بابت مشکلی براتون ایجاد نمیشه، اما ارت دکل رو خیلی دقت کنید که ارت خوبی داشته باشه، با اینکه پایه های دکل به خوبی در زمین قرار میگیرند، اما دکل های مخابراتی زیادی دیدم که رعد به اونها اصالت کرده و باعث خرابی و سوختگی تجهیزات شده...

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    خیر، آنتن های امنی همگی دارای رعد گیر هستند، از این بابت مشکلی براتون ایجاد نمیشه، اما ارت دکل رو خیلی دقت کنید که ارت خوبی داشته باشه، با اینکه پایه های دکل به خوبی در زمین قرار میگیرند، اما دکل های مخابراتی زیادی دیدم که رعد به اونها اصالت کرده و باعث خرابی و سوختگی تجهیزات شده...
    برادر کدوم آنتن امنی رعد گیر داره ؟
    رعد گیر باید فلزی باشه که بتونه برق رو منتقل کنه
    بعد آنتن امنی که بجز پایه 100 درصد پلاستیکی هست که بتونه فرکانسی که از داخلش منتشر میشه رو راحت به بیرون منتقل کنه بعد کجاش ارت نصب میشه ؟
    از شما بعید بود آقای راستی

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    در زیر عکس 4 تا آنتن امنی رو میزام براتون
    محبت بفرمایید نقطه اتطال به زمینش رو به من بگین ممنونتون میشم

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اون چیزی که شما می فرمایید ارت بوده و دستگاه مشکل پیدا نکرده عملا سیم کشی مختصری بوده که اسم ارت رو یدک میکشیده
    ضمنا ما دو مدل سیستم ارت داریم
    یک مدل سیستم ارت ضاهری هست و یک مدل سیستم ارت باطنی
    سیستم ضاهری که از اسمش معلومه یک کابل مریض به نام ارت میاد و سرش میره تو زمین و نتیجه میشه اونی که شما گفتید و عملا چیزی به نام ارت نیست و در اصل اسم ارت رو به یغما میبره
    دوم سیستم ارت باطنی هست که طبق اصول ارت کشیده میشه و نتیجه هم همونطور که ازش پیداست کاملا جوابگو هست
    به نظر شما اگر با سیستم ارت رعد و برق بخواد مشکل ایجاد کنه سرنوشت برج میلاد و برج دبی چه خواهد بود ؟

aryagohar و milad22 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یادمه از خودتون قبلا ها که کمتر عصبی بودید شنیدم که آنتن های امنی رعد گیر دارن، یه کپسول کوچک که درون اون محدوده سفید رنگ قرار داره این وظیفه رو انجام میده !
    شاید کلمه همه اضافه بوده، اما چیزی بود که از خود شما شنیدم جناب خسروی،
    به هر حال؛
    اگه شما میفرمایید نداره، بنده هم تایید میکنم که چنین چیزی وجود خارجی نداره.

عکس اولی رو هم که گذاشتین، مدتی پیش، (در حدود یک سال؛ یک سال و نیم) بین بچه های پرشین تولز روش خیلی صحبت شد، نتیجه فتوشاپ از آب دراومد...
    رعد موجود در عکس دوم، چندان بزرگ به نظر نمیرسه ! حداقل در مقایسه با رعد برج میلاد ایرانی !

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    صحبت شما به هیچ عنوان واقعیت نداره جناب آقای راستی
    در مورد پست شما من عصبی نشدم به هیچ عنوان که البته اگر هم عصبی شده باشم دلیلم کاملا منتقی بوده چرا که کسی مثل شما که به حساب خودتون سالهاست دارین وایرلس کار می کنید هنوز نمیدونین آنتن امنی کاملا پلاستیکی هست و جایی نمیتونه و واسه ارت داشته باشه و اگر هم داشته باشه کاملی که بخواد برق رعد رو منتقل کنه همچین زیاد هم نازک تر از قطر خود آنتن نخواهد شد
    من هم هیچ وقت همچین حرفی نزدم و نخواهم زد
    خواهشا اگر میخواین استناد کنید از کس دیگه استفاده کنید
    برق گیر کپسول شکلی بود که به آنتن بخوره اما با صحبت شما کاملا بی ارتباط بود چرا که اون مانع از ورود برق ورودی از برق گیر به آنتن و نتیجتا رادیو مشد
    در مورد عکسها هم در صورتی که فتوشاپی هم باشه هیچ اهمیتی نداره چرا که در عالم واقعی هم مطمئنا رعد و برق به ساختمونها عظیمی مثل اینها خواهد زد و اگر قرار باشه با هر رعد همه دستگاه هاشون بسوزه که حسابشون با کراملکاتبین هست
    که البته در عکس برج دبی این رعد و برقی که به نظر شما چندان بزرگ به نظر نمیرسه فقط جریان یکی از زبانه هاش رو اگر میشد ذخیره کرد تا ماه ها شما بی نیاز از اداره برق بودید

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    صحبت شما به هیچ عنوان واقعیت نداره جناب آقای راستی
    در مورد پست شما من عصبی نشدم به هیچ عنوان که البته اگر هم عصبی شده باشم دلیلم کاملا منتقی بوده چرا که کسی مثل شما که به حساب خودتون سالهاست دارین وایرلس کار می کنید هنوز نمیدونین آنتن امنی کاملا پلاستیکی هست و جایی نمیتونه و واسه ارت داشته باشه و اگر هم داشته باشه کاملی که بخواد برق رعد رو منتقل کنه همچین زیاد هم نازک تر از قطر خود آنتن نخواهد شد
    من هم هیچ وقت همچین حرفی نزدم و نخواهم زد
    خواهشا اگر میخواین استناد کنید از کس دیگه استفاده کنید
    برق گیر کپسول شکلی بود که به آنتن بخوره اما با صحبت شما کاملا بی ارتباط بود چرا که اون مانع از ورود برق ورودی از برق گیر به آنتن و نتیجتا رادیو مشد
    در مورد عکسها هم در صورتی که فتوشاپی هم باشه هیچ اهمیتی نداره چرا که در عالم واقعی هم مطمئنا رعد و برق به ساختمونها عظیمی مثل اینها خواهد زد و اگر قرار باشه با هر رعد همه دستگاه هاشون بسوزه که حسابشون با کراملکاتبین هست
    که البته در عکس برج دبی این رعد و برقی که به نظر شما چندان بزرگ به نظر نمیرسه فقط جریان یکی از زبانه هاش رو اگر میشد ذخیره کرد تا ماه ها شما بی نیاز از اداره برق بودید
    یه لینک میدین که من ادعای کار وایرلس اونهم نه چندین ساله، ادعای یک روزه داشته باشم ؟
    خیلی عصبی شدین قربان ! اذیت خمدتون میکنین چرا !؟ من حرم رو پس میگیرم، راضی میشین ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوستان گرامی

بارها از همه خواسته شده حرمت ها حفظ شود:

قوانین انجمن:
    5) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. بديهی است در اين انجمن که هزاران نفر حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.

همچنین بارها خواسته شده که از برخورد شخصی خودداری شود:

قوانین انجمن:
    14) لطفا در صورت مشاهده هرگونه حرکت خلاف چهارچوب، از هرگونه برخورد شخصی با فرد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران و مسئولان انجمن را مطلع سازید و اقدامات بعدی را به آنها بسپارید. برای گزارش کردن یک نوشته نادرست کافی است در مقابل نوشته مورد نظر، زیر مشخصات نویسنده، روی علامت کلیک کنید و موضوع را به اطلاع مسئولین سایت برسانید.

یک نفر برخورد تند می کند و موجب ناراحتی دیگران می شود. فردی هم که مورد تندی قرار گرفته با تندی اعتراض می کند.

نتیجه اش چیست؟ تشنج؟ به سود کیست؟

لطفا به قوانین احترام بگذارید و از برخورد های شخصی هم جدا خودداری کنید.
    بحث های علمی که تبدیل به مجادله شوند کمترین ارزشی ندارند.

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    عصبی شدن فقط حرفی بود که آقای راستی زدن و من چنین چیزی در خودم ندیدم
    فقط حاضر نیستم قبول کنم که کسی حرف اشتباهی را به من ربط بده و من رو منبع این حرف قبول کنه
    همونطور که خودتون بهتر میدونید این فروم هیچ جنبه آموزشی برای من نداره و از 2561 پستی که من اینجا داشتم کلا 61 عدد هم سوال نبوده و همه یا جنبه کمک داشته یا راهنمایی
    داخل این تاپیک هم اشتباهی بود که من سعی کردم اون رو برطرف کنم که در مقابل بجای تشکر برای راهنمایی کردن اون اشتباه به صورت واهی به من ربط داده شد

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

برخورد تند مدير

ئشهم

عکس آنتن وایرلس

رعد و برق برج میلاد

عکس آنتن

رفتار تند برج میلاد برخورد با رعد برق کلیپآنتن وایرلسرعد گیر برج میلادعکس رعد و برق به برج میلادمیکروتیک 23Collinear Antenna homemaderاصول ارترعد و برق و برج ایفلomni anteneantenna omniرعد گیرسیستم ارتبرخور رعد وبرق بر نوک برج میلادبرج اماارتسیستم رعد و برق گیر برج میلادرعدوبرق برج میلادرفتارها تند20

برچسب برای این موضوع