نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط ARM
  • 4 توسط ARM

موضوع: معرفی و ارزیابی مدیران و کاربران

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66

معرفی و ارزیابی مدیران و کاربران

سلام دوستان
    باز هم مطالبی توی تالار های انجمن مشاهده میشه که وسط بحث علمی و فنی مشکلات اخلاقی از قبیل تعصب و خودخواهی و خودبزرگ بینی و منفعت طلبی بیراهه ای درست میکنه که راه اصلی بحث را کور میکنه .
    هر چند این جدلها توی هر جامعه ای از جمله جامعه مجازی انجمن طبیعی هست اما توی چند سال اخیر که شاگردی اساتید محترم را میکردم متاسفانه افرادی با سطح اطلاعات خوب به این انجمن آمده و به علت کم تحمل بودن خودشان یا عدم تحمل مدیران غنای علمی انجمن را کم نصیب گذاشته اند.
    در بین مشاجرات کاربران رنگی از غرور و منیت و سودجویی همیشه مشکل ساز بوده و هست
    البته با بسته شدن بازارچه آشوبگری سودجویان کم شد اما متاسفانه تمام نشد ولی برای مشکل اول هیچ چاره ای اندیشیده نشد
    من میخواستم نظر مدیران و کاربران را در این مورد در یک بحث جداگانه بررسی و چاره کار را بپرسم و پیشنهاد خودم را مطرح کنم که مدیران قسمتها و کاربرانی که مدارک سوابق و تجربیاتی در زمینه های مختلف دارند بدون تعارف دانسته های خود را با عنوان در باره من بنویسند تا نظر هر مدیر یا کاربر در قسمتهای فنی با توجه به این دانسته ها ارزیابی بشن و خدای ناکرده شاهد طرد کاربران توسط مدیران قسمتها یا بی تفاوتی مدیران نسبت به سوالات مطرح شده در انجمن نباشیم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    بحث جالبیه من نظرم در مورد خودم :::: یه کمی شیطون - گاهی احساساتی - و نیمه حرفه ای که گاهی این اخلاقیاتم باعث اعتراض برخی از دوستان انجمن می شه

البته گفته باشم جناب آریا گوهر در برخی موارد ناجور سختگیری میکنه که یاد پلیسا می افتم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    برخی از مدیران : گشت ارشاد ! امنیت اجتماعی ! . . .
    متاسفانه خیلی از مدیران : خواب و بیدار / تب سرد / ...

خودم هر چی بقیه بگن همونه، انتقاد پذیریم خوبه... در کل فکر میکنم قابل تحمل باشم !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط llsaeidll نمایش پست ها
    سلام دوستان
    باز هم مطالبی توی تالار های انجمن مشاهده میشه که وسط بحث علمی و فنی مشکلات اخلاقی از قبیل تعصب و خودخواهی و خودبزرگ بینی و منفعت طلبی بیراهه ای درست میکنه که راه اصلی بحث را کور میکنه .
    هر چند این جدلها توی هر جامعه ای از جمله جامعه مجازی انجمن طبیعی هست اما توی چند سال اخیر که شاگردی اساتید محترم را میکردم متاسفانه افرادی با سطح اطلاعات خوب به این انجمن آمده و به علت کم تحمل بودن خودشان یا عدم تحمل مدیران غنای علمی انجمن را کم نصیب گذاشته اند.
    در بین مشاجرات کاربران رنگی از غرور و منیت و سودجویی همیشه مشکل ساز بوده و هست
    البته با بسته شدن بازارچه آشوبگری سودجویان کم شد اما متاسفانه تمام نشد ولی برای مشکل اول هیچ چاره ای اندیشیده نشد
    من میخواستم نظر مدیران و کاربران را در این مورد در یک بحث جداگانه بررسی و چاره کار را بپرسم و پیشنهاد خودم را مطرح کنم که مدیران قسمتها و کاربرانی که مدارک سوابق و تجربیاتی در زمینه های مختلف دارند بدون تعارف دانسته های خود را با عنوان در باره من بنویسند تا نظر هر مدیر یا کاربر در قسمتهای فنی با توجه به این دانسته ها ارزیابی بشن و خدای ناکرده شاهد طرد کاربران توسط مدیران قسمتها یا بی تفاوتی مدیران نسبت به سوالات مطرح شده در انجمن نباشیم
    فکر می کنم پیشنهاد آقای سعید اشتباه برداشت شده توسط دوستان. Groan ندین یه وقت تا توضیح بدم.
    نظر ایشان این بود که اشخاصی که اینجا فعال هستند برایشان امکانی فراهم بشود تا از نظر فنی خود را معرفی کنند نه از نطر اخلاقی.
    مثلا این توضیحات ممکن است نشانه هایی از سطح فنی یک نفر باشد 1- چه دوره هایی گذرانده است.2- چه تجربیاتی دارد3- سطح شبکه هایی که مدیریت می کند در چه حد است.4- به چه محیط هایی تسلط دارد و موارد دیگری که می توانند مشخص کننده سطح علمی آن شخص باشند.

hadi_PN سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    آقا من شبکه Microsoft و اتصال اون به منزل آقای بیل گیتس رو انجام دادم، از سمت دیگه با شرکت Cisco هم در خصوص طراحی و ساخت روتر های سری 5000 به بعد همکاری داشتم؛

اولا چه کاربردی داره ؟
    دوما کی میتونه تایید یا تکذیب کنه ؟

با اصل موضوع مخالف نیستم؛ اما ممکنه من بیام یه سری ادعا کنم، فردا آقای مشعلی کارش رو بده به من، من یه خرج گزاف بزارم رو دستش، کار رو هم نتونستم انجام بدم... حالا خود بخوان حدیث مفصل !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    آقای راستی عجب رزومه ای دارین. میشه شبکه رو بدم شما انجام بدین
    اصل موضوع آرمانی است. من اعتراضم در به انحراف رفتن تاپیک بود . هدفم تایید ممکن بودن یا نبودن این موضوع نبود. دیدین که خودم هم توضیحی در مورد خودم ندادم. توی این فروم باید عاشق باشید. حالا بعضی وقتا هم بحث بالا میگیره دیگه. مهم اینه که الان دوستانی که در فروم هستن همدیگه رو خوب میشناسن و میدونن هر کسی چقدر سرش میشه. کسی نمیتونه ادعای دانستن همه چیز در مورد شبکه را بکند . ممکن است من در مورد مثلا سیسکو چیزی ندانم ولی در مورد یک موضوع دیگر خیلی بدانم. کمک میکنیم به هم تا مفید باشیم و بار علمی خودمان هم بالا برود.

M-r-r، llsaeidll، Reza.D و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

سوالت مطرح در ارزیابی مدبران

برچسب برای این موضوع