نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 58سپاس
  • 22 توسط Hakimi
  • 1 توسط exxtreme
  • 1 توسط th95
  • 2 توسط Hakimi
  • 1 توسط reza1881
  • 1 توسط dani1369
  • 2 توسط Reza.D
  • 5 توسط aliafzalan
  • 11 توسط Hakimi
  • 5 توسط Zahmatkesh
  • 2 توسط saeed366

موضوع: من تازه وارد انجمن شده‌ام، از کجا شروع کنم؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4

من تازه وارد انجمن شده‌ام، از کجا شروع کنم؟

دوست گرامی
    به جمع ما خوش آمدید.
    در این انجمن ما به تبادل نظر در مورد مسائل مختلف در ارتباط با فناوری اطلاعات می پردازیم و البته تمرکزمان بر روی مسائل مرتبط با شبکه های کامپیوتری است.
    اگر پرسشی دارید یا به دنبال موضوع خاصی هستید، قبل از نوشتن درخواست یا پرسش خود، در انجمن جستجو کنید.
    این انجمن از سال 2002 شروع به کار کرده و بیش از 48 هزار موضوع و 290 هزار نوشته (تا میانه سال 2013 میلادی) در آن وجود دارد. احتمال این که با جستجو به پاسخ پرسش خود برسید بسیار زیاد است.

اگر موضوع یا پاسخ مورد نظر خود را با جستجو پیدا نکردید، می توانید آن را مطرح کنید.
    شما می توانید در بخش پرسش و پاسخ، به قسمت مورد نظر بروید و با کلیک بر روی دکمه موضوع جدید، موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

همچنین می توانید وارد مباحث موجود شوید و نظر و پاسخ خود را در آنها درج کنید.

لطفا اگر پرسش جدیدی دارید، به صورت یک موضوع جدید مطرح کنید و از مطرح کردن در ادامه مباحث قدیمی غیر مرتبط خودداری کنید.

این انجمن با هدف تبادل نظر به وجود آمده و انتظار دریافت راهنماهای گام به گام را نداشته باشید.
    مطالب تبلیغاتی و تجاری و همچنین مطالبی که حاوی درخواست های تجاری هستند و به تبلیغات منجر می شوند مجاز نمی باشند.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط th95 : 2012-01-14 در ساعت 08:03 AM علت: تصحیح آمار
    aryagohar، SADEGH65، ARM و 19 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    دوستان چرا در این فروم امکان ارسال پیام خصوصی وجود نداره؟

kazemi334 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    مدیریت سایت تصمیم گرفته این امکان برای کسانی که مدت مشخصی از عضویت آنها گذشته باشد یا تعداد پست آنها بیش از مقدار خاصی باشد فعال شود.
    این دوستمان حق دارند که میگویند این امکان برایشان وجود ندارد

abbasrtr سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    دوست عزیز بعضی وقتا برای معرفی آموزشگاه ، کتاب و یا شرکتی از پیام خصوصی استفاده می شه که تبلیغ هم نباشه.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1881 نمایش پست ها
    دوست عزیز بعضی وقتا برای معرفی آموزشگاه ، کتاب و یا شرکتی از پیام خصوصی استفاده می شه که تبلیغ هم نباشه.
    استفاده از پیام خصوصی با هدف تبلیغات ممنوع است و در صورت دریافت گزارش، برخورد مناسب صورت خواهد گرفت.
    کسی که تازه به جمع اضافه شده و هنوز گرد راه را نتکانده و عرقش خشک نشده، اگر بخواهد از پیام خصوصی برای معرفی آموزشگاه، کتاب یا شرکت استفاده کند احتمالا هدفی جز سودجویی در سر ندارد و این پذیرفتنی نیست.

Reza.D و parisa1368 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: rasool taheri

عضو عادی
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    115
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها
    دوست گرامی
    به جمع ما خوش آمدید.
    در این انجمن ما به تبادل نظر در مورد مسائل مختلف در ارتباط با فناوری اطلاعات می پردازیم و البته تمرکزمان بر روی مسائل مرتبط با شبکه های کامپیوتری است.
    اگر پرسشی دارید یا به دنبال موضوع خاصی هستید، قبل از نوشتن درخواست یا پرسش خود، در انجمن جستجو کنید.
    این انجمن از سال 2002 شروع به کار کرده و بیش از 38 هزار موضوع و 230 هزار نوشته (تا پایان سال 2011 میلادی) در آن وجود دارد. احتمال این که با جستجو به پاسخ پرسش خود برسید بسیار زیاد است.

اگر موضوع یا پاسخ مورد نظر خود را با جستجو پیدا نکردید، می توانید آن را مطرح کنید.
    شما می توانید در بخش پرسش و پاسخ، به قسمت مورد نظر بروید و با کلیک بر روی دکمه New Thread، موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.
    همچنین می توانید وارد مباحث موجود شوید و نظر و پاسخ خود را در آنها درج کنید.

لطفا اگر پرسش جدیدی دارید، به صورت یک موضوع جدید مطرح کنید و از مطرح کردن در ادامه مباحث قدیمی غیر مرتبط خودداری کنید.

این انجمن با هدف تبادل نظر به وجود آمده و انتظار دریافت راهنماهای گام به گام را نداشته باشید.
    مطالب تبلیغاتی و تجاری و همچنین مطالبی که حاوی درخواست های تجاری هستند و به تبلیغات منجر می شوند مجاز نمی باشند.
    سلام آقای حکیمی ای موضوع چگونگی طرح سوال رو من پیدا نکردم اگه امکان داره بوسیله یه عکس ازش بگید چگونه میشه.با تشکر

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط IPHON نمایش پست ها
    سلام آقای حکیمی ای موضوع چگونگی طرح سوال رو من پیدا نکردم اگه امکان داره بوسیله یه عکس ازش بگید چگونه میشه.با تشکر
    سلام دوست عزیز

سمت راست بالای صفحات ، هر یک از بخش های انجمن (بخش های اصلی) گزینه ای به نام موضوع جدید قرار دارد.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    استفاده از پیام خصوصی با هدف تبلیغات ممنوع است و در صورت دریافت گزارش، برخورد مناسب صورت خواهد گرفت.
    کسی که تازه به جمع اضافه شده و هنوز گرد راه را نتکانده و عرقش خشک نشده، اگر بخواهد از پیام خصوصی برای معرفی آموزشگاه، کتاب یا شرکت استفاده کند احتمالا هدفی جز سودجویی در سر ندارد و این پذیرفتنی نیست.
    با تمام احترامی که برای پیشکسوتان قائلم ولی طرز پاسخگویی آقای حکیمی کمی توهین آمیزه. من تازه کارم و عرقم هنوز خشک نشده. نه مغازه دارم و نه شرکتی دارم فقط اگه کسی دنبال سورس خوبی برای مطالعه می گرده و من بهش DVD یا آموزشگاهی که برای من مفید بوده رو بخوام معرفی کنم و مطابق قوانین هم توی پستی نخوام بگم ، باید چکار کنم؟

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حسین

خواننده
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    27
    دوست عزیز و استاد گرامی چرا همش ما جنبه ی منفی رو در نظر می گیریم، اگه با دید باز نگاه کنید می بینید که بسیار بسیار کار با پیام خصوصی می توان کرد که خلاف قانون نیست و فقط جهتش اینه که فروم پر از موضوعات اسپم نشه مثلاً من الان از یکی از اعضای فروم شماره تلفن می خوام، می گید که من یه موضوع جدید باز کنم؟ کجا باز کنم، توش چی بنویسم؟ و . . .
    با این حرف شما کلا فلسفه پیام خصوصی زیر سوال میره. . . .

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    با تمام احترامی که برای پیشکسوتان قائلم ولی طرز پاسخگویی آقای حکیمی کمی توهین آمیزه. من تازه کارم و عرقم هنوز خشک نشده. نه مغازه دارم و نه شرکتی دارم فقط اگه کسی دنبال سورس خوبی برای مطالعه می گرده و من بهش DVD یا آموزشگاهی که برای من مفید بوده رو بخوام معرفی کنم و مطابق قوانین هم توی پستی نخوام بگم ، باید چکار کنم؟
    دوست عزیز، رو بعضی از نوشته ها بیشتر فکر کنید و فقط ظاهر جریان رو نبینید.همه مثل شما نیستند و با نیت خیر بعضی کارها رو انجام نمیدن
    پاسخ جناب حکیمی توهین آمیز نیست بلکه نتیجه و تجربه اتفاقات زیادیه که افتاده و دلخوری ها و حواشی بعد اون که نهایتا یکی از طرفین به این نتیجه رسیده که مدیریت این فروم اگر بحث تجاری داره انجام میشه ازش سود و منفعتی داره و یا اگر گفتن در انجمن یا پیام خصوصی فعالیت تجاری نکنید ناز میکنن که درصد بیشتری بگیرن!
    شما آموزشگاه X رو در pm به بنده معرفی میکنید بعد میرم میام میگم آقا این موسسه که معرفی کردی استاداش فلانن مدیریتش بدتر از اون!!!آقای حکیمی چرا نظارت نمیکنی؟باید بجای X موسسه Y رو معرفی میکردین که این ویژگی ها رو داره حالا من از طرف آموزشگاه سومی میام هر 2 اینها رو خراب میکنم که نه،ما بهترینیم. از این دست صحبتها کم نبوده و حواشی بعدش هم داستانها داشته.

عده ای اینجا مشکل فنی دارن 1 نفر میاد پیام خصوصی میده که من بفرض 1000 تومن میگیرم برات رفع مشکل کنم. 1000 تومن میده گره از کار باز نمیشه. بنظر شما چکار باید کرد؟کی باید جواب بده؟یا 1 نفر میگه من 100 تومن میگرفتم انجام میدادم چرا 1000 دادی؟

اینا یک دوتا از نمونه هایی هستن که پیش اومدن.

حالا مثل شما هم هستن که میخوان گره از کار 1 نفر باز کنن اما بنا به مصلحت و قوانین این کار رو انجام نمیدن تا ببینن مدیریت انجمن چه تدبیری براش خواهند داشت
    ببخشید اگر من رک و راحت بعضی چیزا رو میگم.

arash3400 و Star-x سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    آقا رضا، من به شخصه با حرفهای شما موافقم، اما ...
    بارها مشاهده شده که کسی اومده یوزر جدیدی ساخته و توی پست خصوصی تبلیغات کرده (تبلیغ موسسه و شرکت خودش، فروش کالا و ...) و خیلی ها را کلافه کرده. به همین دلیل من به شخصه با فعال بودن پست خصوصی برای افراد تازه وارد مخالفم چون ضررش در کل بیشتر از منفعتش هست.

Reza.D، arash3400، itpirooz و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست گرامی
    اگر پاسخ بنده موجب ناراحتی شده معذرت می خواهم.

توضیحات دوستان خوب بود. اجازه بدهید کمی بیشتر توضیح بدهم.

افراد بسیاری بوده اند که با هدف فعالیت تجاری و تبلیغات وارد انجمن شده اند و با استفاده از پیام خصوصی به ارسال آگهی تبلیغاتی پرداخته اند.
    افراد بسیاری بوده اند که تازه به این جمع پیوسته بوده اند و چون از قوانین مطلع نبوده اند، در پیام خصوصی به فعالیت هایی پرداخته اند که با قوانین همخوانی نداشته است.

پس از بررسی موارد متعدد در طول چند سالی که از عمر انجمن گذشته بود، به این نتیجه رسیدیم که برای دوستان تازه وارد محدودیت هایی اعمال کنیم. به این صورت که اگر مواردی وجود دارد که می توان به صورت عمومی مطرح کرد، حتما از مطرح شدن آنها به صورت عمومی استقبال می کنیم. ولی اگر مواردی هستند که فقط به صورت خصوصی می بایست مطرح کرد، بهتر است از مطرح کردنشان چشم پوشی شود.
    نتیجه مثبت این محدودیت را هم دیده ایم. حجم تبلیغات Mass در پیام خصوصی تقریبا به صفر رسید. حجم پرسش هایی که به صورت خصوصی مطرح می شدند هم بسیار کاهش یافت.
    چرا؟
    چون کاربران تازه وارد، مجبور بودند در محیط انجمن به صورت عمومی پرسشهای خود را مطرح کنند و با گذشت زمان و حضورشان در جمع، کم کم با قواعد و قوانین و جو حاکم بر انجمن آشنا می شدند و پس از فعال شدن دیگر امکانات از جمله پیام خصوصی، رفتارهایی که قبلا نام برده شد را انجام نمی دادند.
    در حقیقت با اعمال این محدودیت، به ایشان فرصت داده می شود تا با جمع ما آشنا شوند و عرقشان خشک شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1369 نمایش پست ها
    دوست عزیز و استاد گرامی چرا همش ما جنبه ی منفی رو در نظر می گیریم، اگه با دید باز نگاه کنید می بینید که بسیار بسیار کار با پیام خصوصی می توان کرد که خلاف قانون نیست و فقط جهتش اینه که فروم پر از موضوعات اسپم نشه مثلاً من الان از یکی از اعضای فروم شماره تلفن می خوام، می گید که من یه موضوع جدید باز کنم؟ کجا باز کنم، توش چی بنویسم؟ و . . .
    با این حرف شما کلا فلسفه پیام خصوصی زیر سوال میره. . . .
    نقل قول نوشته اصلی توسط dani1369 نمایش پست ها
    حالا با تمام این حرف ها کسی جواب من رو نداد، باید پست هامون به چند تا برسه که بتونیم از پیام خصوصی استفاده کنیم بزرگواران؟
    دوست گرامی
    یکی از اهداف این محدودیت، جلوگیری از برقراری ارتباط شخصی توسط کاربران تازه وارد است. این یکی از مواردی است که پیش از اعمال این محدودیت ما را با مشکلاتی مواجه کرده بود. هدف اصلی این انجمن شناساندن افراد به هم و برقراری ارتباط شخصی خارج از محیط انجمن نیست. هدف اصلی این انجمن فراهم آوردن فضایی عمومی برای بحث و پرسش و پاسخ و تبادل دانش و تجربیات بین متخصصان است.
    حال اگر کاربری قوانین این جمع را پذیرفت و در این جمع وارد شد و در چهارچوب های مشخص شده به فعالیت پرداخت و ماندگار شد، می تواند از پیام خصوصی هم به عنوان یک امکان جانبی بهره مند شود.
    به تعداد نوشته ها نیست که شما تلاش کنید با درج نوشته های گوناگون از جنس به قول خودتان SPAM تعدادش را بالا ببرید!

ARM، darklove، Reza.D و 8 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط IPHON نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    والا ابن گزینه که شما می گویید را من پیدا نمی کنم.

Hakimi، ARM، arash3400 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: saeed hasan pour

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    چند روزی هست که برای جستجوی چگونگی راه اندازی یک سیستم اداری دارم اینترنت رو زیر و رو میکنم و تنها جایی که به جواب رسیدم و واقعا خالی از حواشی بود همین جا بود و بعدش هم ثبت نام کردم و دیدم فعالیت برای تازه واردها محدود هستش
    ولی الان میبینم زیاد مهم نیست که چه قابلیتی برای تازه واردها که خودم رو هم شامل میشه فعال باشه ولی مطمئنا سیاست گذاری سایت خوب بوده که همچین فضایی ایجاد شده ومن تونستم به جواب برسم
    بهمین خاطر فک کنم احترام گذاشتن به این تصمیم بسیار مفیده و باعث قدرت و کیفیت هرچه بیشتر مطالب میشه

arash3400 و amir-kh سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf43t24067.html

آموزشگاهاگر بخوام یه زندگی خوبی شروع کنم چکاربایدکرد

برچسب برای این موضوع