صفحه 3 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 111

موضوع: به روز رسانی انجمن - گزارش خطاها و مشکلات

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    هنوز هم
    صفحه سفید باز میشه
    /** * vBulletin 3.8.1 CSS * Style: 'PN-Blue-381'; Style ID: 21 */ @import url("clientscript/vbulletin_css/style-c6f7de12-00021.css");

در مورد اعتراض ها هم بنظر من زیاد مهم نیست هر کس به اندازه شخصیت و اطلاعاتش میتونه در این مورد تصمیم بگیره و چون امتیازی با عنوان شخصیت و .... نداریم امتیازی برای تشکر های بی مورد یا سرافکندگی برای اعتراض معنی نداره

ویرایش توسط llsaeidll : 2009-03-08 در ساعت 07:16 PM
    M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مورد این مشکل من از آقا سعید اطلاعات بیشتر خواستم که گفتن ظاهرا جدیدا موردی ندیدن. لطف می کنن و اگر باز هم با این مشکل برخورد کردن اعلام می کنن.
    از دوستان دیگر هم می خواهم اگر این مشکل یا مشکلات دیگر رو دیدن درنگ نکنن و به سرعت اعلام کنن.

ممنون از همه.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    در مورد این مشکل من از آقا سعید اطلاعات بیشتر خواستم که گفتن ظاهرا جدیدا موردی ندیدن. لطف می کنن و اگر باز هم با این مشکل برخورد کردن اعلام می کنن.
    از دوستان دیگر هم می خواهم اگر این مشکل یا مشکلات دیگر رو دیدن درنگ نکنن و به سرعت اعلام کنن.

ممنون از همه.
    این مشکل فقط وقتی برای من رخ میدهد که در خانه به صورت دایال آپ کانکت می شوم و از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنم. در همان حالت با فایرفاکس مشکلی در نمایش صفحات وجود ندارد.
    يك مشكل - Persian Networks/** * vBulletin 3.8.1 CSS * Style: 'PN-Blue-381'; Style ID: 21 */ @import url("clientscript/vbulletin_css/style-c6f7de12-00021.css");
    هر چه هست مربوط به css سایت می باشد.
    یکی دو صفحه هم نیست . تقریبا کل صفحات اینگونه نمایش داده می شوند.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    میشه لطفا یک Screenshot از این خطا برای من ارسال کنی؟
    IE شما چه Version ای است؟
    فقط برای همین CSS خطا می دهد یا خطاهای دیگری هم دریافت می کنید؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جالبه؛ من روی مازیلا هیچ کدوم از این خطاها رو ندارم !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    IE ادعا می کند که تگ @import را برای CSS می فهمد. برای من جالب است که چرا روی سیستم های شما نتوانسته پردازش کند.
    وقتی شما این خط Persian Networks/** * vBulletin 3.8.1 CSS * Style: 'PN-Blue-381'; Style ID: 21 */ @import url("clientscript/vbulletin_css/style-c6f7de12-00021.css"); را می بینید، یعنی IE قادر به پردازش این خط نبوده و همانطور روی صفحه نمایشش داده.

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    برای من هم چند بار این مشکل پیش آمد ولی یک هفته ای هست که این مشکل رو ندارم.
    ولی مشکل ایمیلهای درهم ریخته من همچنان باقیه. آیا فقط من این مشکل رو هنوز دارم یا عمومیه؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    مشکل ایمیل ها هنوز برطرف نشده است و برای همه به همین صورت است. انشاءالله به زودی برطرف می شود.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

من چکاره بیدم !؟ این یک خطا یا گزارش خطا نیست

سلام؛ وقت همگی بخیر، امروز کله سحری تو فروم داشتم چرخ میزدم، یه سر هم رفتم تو قسمت مکالمات !
    آقای عزیزی به نام Persian Networks - نمایش مشخصات: milad_g میلاد گلایه کردن که من بی انصاف هستم و پست های ایشون رو پاک کردم؛ بنده کمال عذخواهی رو از ایشون میکنم، و همینجا در ملاء عام ! عذر خواهی خودم رو به دلیل این رفتار ناشایست که از من سر زده تقدیم ایشون میکنم !

milad_g
    سلام شما لطف کنید اطلاعاتتون تکمیل کنید بعد بیاین پاسخ های منو حذف کنید
    شرکت ...تنها نماینده محصولات ... در ایرانه اگه توی ایران چند تا شرکت بود و من از بین اون ها یه شرکت معرفی می کردم حق با شما بود ولی وقتی می پرسن کجا می شه یه دستگاه تعمیر کرد من باید چه جوابی می دادم ؟
    در ضمن شما می تونید تحقیق کنید اگه حق با شما بود که من از شما معذرت می خواهم ولی اگه حق با من بود شما باید از من معذرت خواهی کنید و تمام پاسخ هام رو برگردونید
    لطفا انصاف رو هم رعایت کنید
    اصل گلایه چند لحظه پیش ناپدید شد !؟

بگذریم....

به نظرم بد نیست اگه بشه این امکان رو اضافه کرد که در زمان ایجاد تاپیک در هر بخش، مدیر (ها) اون بخش به کاربر نشون داده بشه، ایشون فکر میکنن هر گردی گردوئه، حالا که من پستهام زیاده پس حتما مدیرم، و چون مدیرم پس زدم نوشته های ایشون رو پاک کردم !

و یه موضوع دیگه اینکه بخش پیام های بازدیدکنندگان (Persian Networks - نمایش مشخصات: M-r-r) گاها تبدیل به انجمن رفع اشکال میشه ! آیا نمیشه فکری به حال این قسمت کرد ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    میشه لطفا یک Screenshot از این خطا برای من ارسال کنی؟
    IE شما چه Version ای است؟
    فقط برای همین CSS خطا می دهد یا خطاهای دیگری هم دریافت می کنید؟
    سلام در منزل از IE6 استفاده میکنم.از فایرفاکس هم استفاده میکنم. و اون رو ترجیح میدم . ولی برام جالب بود که چرا IE این مشکل رو داره.
    این هم دوتا از صفحه ها
    2.jpg (image)
    1.jpg (image)

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    سلام؛ وقت همگی بخیر، امروز کله سحری تو فروم داشتم چرخ میزدم، یه سر هم رفتم تو قسمت مکالمات !
    آقای عزیزی به نام Persian Networks - نمایش مشخصات: milad_g میلاد گلایه کردن که من بی انصاف هستم و پست های ایشون رو پاک کردم؛ بنده کمال عذخواهی رو از ایشون میکنم، و همینجا در ملاء عام ! عذر خواهی خودم رو به دلیل این رفتار ناشایست که از من سر زده تقدیم ایشون میکنم !

اصل گلایه چند لحظه پیش ناپدید شد !؟

بگذریم....

به نظرم بد نیست اگه بشه این امکان رو اضافه کرد که در زمان ایجاد تاپیک در هر بخش، مدیر (ها) اون بخش به کاربر نشون داده بشه، ایشون فکر میکنن هر گردی گردوئه، حالا که من پستهام زیاده پس حتما مدیرم، و چون مدیرم پس زدم نوشته های ایشون رو پاک کردم !

و یه موضوع دیگه اینکه بخش پیام های بازدیدکنندگان (Persian Networks - نمایش مشخصات: M-r-r) گاها تبدیل به انجمن رفع اشکال میشه ! آیا نمیشه فکری به حال این قسمت کرد ؟
    من نوشته های ایشون رو حذف کرده بودم و اخطار هم داده بودم. نمی دانم چرا به شما هم اعتراض کرده، چون به من اعتراض کرده بود و من هم پاسخشان را داده ام. اگر نوشته ای تبلیغاتی باشد حتما حذف خواهد شد و نویسنده آن اخطار دریافت خواهد کرد.
    در مورد پیام های بازدید کنندگان من هم این مشکل را دیده ام. شاید بهتر باشد کلا این قسمت را غیر فعال کنیم، چون احتمالا کاربردی برای ما ندارد. (Facebook یا سایت دوست یابی نیست که !!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط armashali نمایش پست ها
    سلام در منزل از IE6 استفاده میکنم.از فایرفاکس هم استفاده میکنم. و اون رو ترجیح میدم . ولی برام جالب بود که چرا IE این مشکل رو داره.
    این هم دوتا از صفحه ها
    2.jpg (image)
    1.jpg (image)
    من در مورد این مشکل خیلی جستجو کردم. ظاهرا در برخی موارد، Browser هایی نظیر IE و Opera در پردازش تگ @import دچار مشکل می شوند. حتی روی IE 7 هم گفته شده این مشکل دیده شده است. یک راه این است که به جای Import کردن از link استفاده شود. ولی با این کار کنترلی روی نمایش بر روی Browser های مختلف وجود نخواهد داشت. اجازه بدهید باز هم روی این موضوع کار کنم تا به پاسخ برسم.
    البته این مشکل با مشکل عدم نمایش صفحه پس از درج پاسخ متفاوت است. آن مشکل ظاهرا کاملا حل شده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    رنگآمیزی جدید فروم رو زیباتر کرده مرسی؛ لوگوی عید چی شد !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    رنگ آمیزی نوین انجمن با ویندوز ویستا خیلی ست می شه

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    ضمن عرض پيشاپيش عيد نوروز

بنده هم چند وقتي هست كه با اين پيام
    /** * vBulletin 3.8.1 CSS * Style: 'PN-Blue-381'; Style ID: 21 */ @import url("clientscript/vbulletin_css/style-33c09a11-00021.css");
    روبرو مي شوم و متاسفانه نتونستم اين موضوع رو بر طرف كنم . نكته جذاب اين قضيه اينه كه بعضي از قسمت ها بدون مشكل باز ميشه و بعضي از قسمت ها مشكل دار بازميشه . البته بنده اين پيام رو مي بينم ، سايت و نوشته هاش مياد ولي فرم اصلي رو ندارد و خيلي از امكانات حذف ميشه .

ویرایش توسط meysam22us : 2009-03-20 در ساعت 09:16 AM علت: ويرايش

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جناب حکیمی فرصت نکردید یک لوگوی جدید بگذاری؟لوگوی ماهی قرمز رو پارسال هم گذاشته بودید.کمی روی این مسائل دقت کنید افراد نکته سنج فراوان داریم در این انجمن.

ویرایش توسط wazet : 2009-03-20 در ساعت 11:24 AM علت: دلیل اینکه این انجمن داره سلیقه ای برخورد می کنه

صفحه 3 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع