نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 8سپاس
  • 1 توسط mah.joneidi
  • 3 توسط Hakimi
  • 1 توسط M-r-r
  • 1 توسط parmid
  • 2 توسط Hakimi

موضوع: حذف مطالب؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟؟!

نام حقيقي: MAJID,PARMID

عضو عادی شناسه تصویری parmid
    نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    112

حذف مطالب؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟؟!

با سلام
    موضوع برمیگرده به مطلبی که امروز من در این فروم با موضوع . . . نوشته بودم. . .
    .ولی با کمال تعجب الان اون موضوع کلا حذف شده . من نمی دون مطالب من چی بوده که این چنین سریع از طرف مدیر فرو پاک می شه . . .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    شايد لحن تبليغاتي داشته

shnov سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    دست بردار تو را خدا

این نرم افزار باعث بسته شدن در بازارچه شد و فکر می کنم تا در کل فروم را نبنده همینطور تبلیغ بشه

عزیز من میخوای تشکر کنی یک دسته گل بگیر بفرست برای همون که گفتی و از قول من بگو :

زتعارف کم کن و بر مبلغ افزا

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اصلا با نظر شما موافق نیستم جناب مهریار !
    بسته شدن بازارچه همونطور که خودتونم خوب میدونید هیچ ارتباطی با این نرم افزار نداشت . لطفا سعی نکنید از آب گل آلود ماهی بگیرید !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    112
    مطالب من جنبه تبلیغاتی نداشت بلکه حقیقتی بود که همه کاربران این نرم افزار بر اون واقفندکه بغیر از عده کمی از دوستان که فکر می کنم خودشون می خوان از آب گل الود ماهی بگیرند و نرم افزار خودشونو تبلیغ کنند!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه یه دوری تو فرم بزنیم شاهد تبلیغات اشکاری از طرف برغی دوستان هستیم که به نظر من یا مدیر سایت ندیده !! یا اینکه این دوستان عزیز دل برادرند و ما خبر نداشتیم . به هر حال جناب پاک ننده مطالب هر جور دلت می خواد بتلیغان به قول معرف((((( آن چیز که عیان هست چه حاجت به بیان هست))))

ویرایش توسط parmid : 2008-10-21 در ساعت 06:09 PM علت: اشتباه تایپی

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاربر گرامی
    شما در هنگام عضویت قوانین انجمن را خوانده اید و آنها را پذیرفته اید.

در قوانین از شما خواسته شده که به هیچ وجه فعالیت تبلیغاتی نداشته باشید. نوشته شما فارغ از این که با هدف تبلیغ باشد یا با هر هدف مجاز و غیر مجاز دیگر!، اگر طبق برداشت مدیران انجمن، کارکرد تبلیغاتی داشته باشد، با تیغ ممیزی مواجه خواهد شد و حذف یا ویرایش خواهد شد.

یکی از موارد ذکر شده در قوانین انجمن به شرح زیر است:

مسئولان انجمن Persian Networks، حق ويرايش، جابجايی، بستن و يا حذف هر مطلبی از هر شخصی را برای خود محفوظ می دارند

با توجه به موارد بالا به نظر می رسد جای گله گذاری نباشد و حتی اگر گله ای موجود باشد و احساس می کنید اشتباهی رخ داده است، می توانید موضوع را به اطلاع مدیر انجمن برسانید تا در مورد آن اطلاع رسانی شود.
    اگر این موضوع برایتان روشن نبود می توانید با پیام شخصی بپرسید تا برایتان توضیح داده شود. ولی پسندیده نیست که با مطرح کردن اینگونه موارد باعث تشنج شوید.

پیروز باشید.

پانویس 1:
    کاربر گرامی
    نه بنده در این انجمن تا به امروز نرم افزار Accounting فروخته ام و نه هیچ یک از مدیران بخش های مختلف انجمن که بخواهیم برای آن تبلیغی انجام دهیم. هدف از جلوگیری از تبلیغات، حفظ انجمن از تبدیل شدن به بازار و رشد قارچی تبلیغات در آن است.

اشاره به تبلیغات آشکار در انجمن کرده اید. طبق قوانین انجمن از شما خواسته شده در صورت مشاهده هر گونه مورد خلاف، به مدیریت گزارش دهید تا موضوع بررسی و در صورت لزوم برخورد متناسب صورت پذیرد.

14) لطفا در صورت مشاهده هرگونه حرکت خلاف چهارچوب، از هرگونه برخورد شخصی با فرد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران و مسئولان انجمن را مطلع سازید و اقدامات بعدی را به آنها بسپارید. برای گزارش کردن یک نوشته نادرست کافی است در مقابل نوشته مورد نظر، زیر مشخصات نویسنده، روی علامت کلیک کنید و موضوع را به اطلاع مسئولین سایت برسانید.

آیا تا به حال گزارشی داده اید که به آن بی توجهی شده باشد؟

خواهشمندم با فرافکنی در صدد توجیه نباشید.

با سپاس
    مدیریت انجمن

پانویس 2:
    لطفا اینطور برداشت نکنید که قوانین فقط برای برخی افراد اجرا می شود. تمام دوستان قدیمی انجمن شاهد هستند که برای دوستان قدیمی و پر سابقه هم قوانین اجباری است و چندین بار اتفاق افتاده که با تخطی از قوانین به ایشان نیز تذکر داده شده و نوشته های نادرست، ویرایش و یا حذف شده اند. در این انجمن هیچ کس به معنای مورد نظر شما عزیز دل برادر نیست!

پیروز باشید.

M-r-r، brellian و meysam22us سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    دوستان گرامی parmid & m-r-r

من نه نرم افزاری برای تبلیغ دارم و نه ماهی گیر خوبی هستم تا از آب گل آلود ماهی بگیرم
    اما فکر میکنم بجای تشکر از این شخص و اون شخص اگه مطلبی در قسمت مقالات که از تاریخ 2008-07-06 هیچ مطلب جدیدی نداشته مقاله ای در مورد نرم افزاری که استفاده میکنید بنویسید تشکر واقعی انجام دادید و خدمتی هم به کسانی که میخواهند نرم افزارشون را عوض کنند کردید در ضمن فکر نمیکنم مدیران هم حذفش کنند
    درضمن تشکر با دسته گل فراموش نشه

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    متاسفانه شما هنوز حاضر به پذیرفتن فرمایشی که داشته اید نیستید،
    مطمئن باشید اگر قرار به قدردانی از نویسنده این نرم افزار باشه، به پاس زحماتی که ایشون کشیدن و میکشن، دست گل که خوبه، پابوسی از ایشون هم کار کم و ناچیزی خواهد بود، این رو مطئمن باشید . این حرف من تنها نیست، میتونید با تمام دوستانی که تا حالا حداقل یکبار با ایشون تماس تلفنی داشته اند صحبت کنید . یا مستقیما خودتون تماس بگیرید و در مورد یکی از مسائل نامربوط با حتی اکانتینگ، سوال بفرمایید . قضاوت با خود شما؛

اما در مورد بخش مقالات،
    خیر قربان، باز هم اشتباه کرده اید. تا زمانی که یک نرم افزار که از دیدگاه همه ی ما، (یا حداقل مدیران محترم) جنبه تجاری، سود آوری برای شخص خاص و... دارد، جای هیچ نوشته ای در هیچ کجا ندارد .
    بنده منکر این موضوع نمیشوم که نوشتن و صحبت کردن از یک نرم افزار، خواه و ناخواه موجب تبلیغات برای آن نرم افزار خواهد شد، و تبلیغات هم درست در کنار سود آوری و فروش خواهد بود . الحمدلله از روز اول هم معین شده که جای تبلیغات صرفا در بخش بازارچه است که به لطف برخی عزیزان، و به خواست اعضاء و همکاران محترم و علی الخصوص بنده حقیر، به حالت فعلی درآمد .

اما فراموش نکنید، برای تهیه و پشتیبانی از چنین ابزاری بطور قطع هزینه ای باید صرف شود . بعید میدونم شما در قبال تهیه و توزیع چنین ابزاری حق الزحمه خود را مطالبه نکنید...

سخن کوتاه، فقط اینکه همه ی ما بصورت متناوب دچار حواشی میشویم/ مهم نیست/ مهم اینه که چقدر درگیر بمونیم، چیزی که در این مورد پیش اومده...

shnov سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    112
    با سلام
    ضمن معذرت خواهي از همه دوستان گرامي كه باعث شدم تشنجي تو اين فرم اروم بي سرو صدا ايجاد بشه . . .
    . . .
    من دوباره از هميه دوستان و اساتيد صاحب نظر معذرت مي خوام كه باعث شدم يه تبليغات گسترده اي تو اين فرم راه بيفته و از اين طريق عده اي پول كلون به جيب بزنند و يو هويي پولداربشن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش توسط Hakimi : 2008-10-22 در ساعت 07:59 AM
    M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    فقط قول هم بدین که دیگه تکرار نشه.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    بندی دیگر از قوانین انجمن:

7) اين انجمن محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل علمی است. بیان اعتقادات شخصی در مورد مسائل سياسی و مذهبی و اجتماعی، کمکی به اهداف علمی این انجمن نخواهد کرد. لطفا برای مباحث با موضوعات ديگر (نظير اجتماعی، مذهبی، سياسی و . . .) از انجمنهای ديگری که به همين منظور ايجاد گرديده اند، استفاده فرماييد.

دوست گرامی
    اینجا صفحه آگهی های تبریک و تسلیت و تشکر و اعتراض و ترحیم و تولد و . . . نیست! برای آگهی های مشابه می توانید از دیگر رسانه ها که به همین منظور راه اندازی شده و یا بخش مرتبطی دارند استفاده کنید.
    اگر قرار به تشکر باشد، من واقعا باید از عباس آقا و آقا داوود تشکر کنم که هر شب تا ساعت 11 مغازه شان را باز نگه می دارند تا من بتوانم پنیر و شیر بخرم. (مغازه سر کوچه مان را می گویم!)

--
    پ.ن: این نکات اینقدر تکرار شده که بعضی وقت ها شرمم می آید دوباره بنویسمشان! ولی باز فکر می کنم ممکن است سوء تفاهم و سوء برداشتی وجود داشته باشد و بهتر است باز هم توضیح بدهم تا آن فرد هم متوجه شود.

M-r-r و meysam22us سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف مطالب

برچسب برای این موضوع