صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: رکود بی سابقه در انجمن

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    برای شما متاسفم!
    فکر نمی کنم لازم باشه در مورد موضوعی به این روشنی بیش از این توضیح بدم.
    شما مختارید هر طور که دوست دارید فکر کنید!
    شما سمت استادی به ما دارید
    خدا کند کسانی که اشتباه میکنند قبل از اینکه اشتباهشان باعث نابودی شود به اشتباه خود پی ببرند
    چه من حقیر و چه شما .

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری behands
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    به نظر من حق با آقای حکیمی هست ، اونایی که در بسیاری از انجمن ها اکثر پست هاشون شامل جملات قصار و یا کپی پیست اطلاعات سایتهای دیگه هست و تازه اگر زرنگ باشند گه گداری از امکانات انجمن ها بهره می برند اونها بیرون گود نشستن که دم از دموکراسی می زنند و نمی دونند مدیریت یک انجمن چقدر زمان بره و چقدر گرفتاری داره و چقدر فکر آدم رو مشغول فقط مدیریت کلی اون می کنه چه برسه مدیریت مدیران و از همه بدتر مدیریت کاربر ها ، من مزه اش را چشیدم واقعا کار زمان بریس و مشغله فکری عجیبی برای انسان به وجود می یاره ، احساس مسئولیت سنگین نسبت به قشری خاص ، جدا از خرج و مخارج اجاره یه سرور سرعت بالا برای دسترسی بهتر کاربران که خود این جای تامل داره
    به هر حال وقتی داریم از یک فرومی استفاده می کنیم اون فروم می شه خونه دوم ما ، خودمون باید به اندازه توانمون برای ارتقاء اون فروم آستین بالا بزنیم البته از اون طرف هم باید استقبال بشه !
    ناگفته نماند به نظر من از طرف مدیریت انجمن هم یه ایراداتی وارده ، آقا ی حکیمی دل بزرگی دارند مطمئنم به دل نمی گیرند ، بعضی از سیاستهاشون رو باید بازنگری کنند مثلا در به کاربردن بعضی از سرویسهای فروم که تو روحیه همکاری اعضای مفید ، تاثیر منفی می زاره .
    به نظر من مشخصه یه مدیر خوب فقط پست زیاد و یا متخصص بودن در زمینه خاص نیست ، یه مدیر خوب می تونه تنها با داشتن خصوصیت خوش فکری بسیار موثر تر از چندین متخصص باشه.
    البته قصد اهانت به مدیران رو ندارم ، تک تکشون برای همه ما ها عزیز هستند و ما ها بهشون مدیونیم .

ویرایش توسط behands : 2008-10-06 در ساعت 03:54 AM

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    در مورد بازارچه مطمئنم که آقای حکیمی بالاخره تجدید نظر میکنه ولی این تغییر عقیده کی اتفاق بیافته ؟

امیدوارم مدت طولانی نشه و همینطور امیدوارم یک لجبازی بی حساب نباشه

در هر صورت :

صلاح مملکت خویش خسروان دانند (صلاح انجمن خویش مدیران دانند)

brellian سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    @ llsaeidll
    این توضیحات رو مطالعه کردین؟
    رکود بی سابقه در انجمن

به نظرتون اینها غیر واقعی و تخیلیه؟
    شاید شما فراموش کرده باشید که روزانه چند بار بحث و جدل بازاری در بازارچه پیش می آمد.
    شاید فراموش کرده باشید آن جو مسمومی که همه احساس می کردند هرکس پاسخی می نویسد می خواهد بازار دیگری را خراب کند.
    شاید ندیده باشید که برخی احساس داشتن سرقفلی می کردند و با تازه وارد ها به بدترین شکل و با بدترین لحن برخورد می کردند.
    نه این که این ها در دیگر بخش های انجمن نباشد، هست، ولی خیلی کمتر، چون بحث سودآوری مالی در دیگر بخش ها نیست این اتفاق ها خیلی کمتر می افتد، برای همین است که به شدت با تبلیغات در دیگر بخش ها مقابله می شود.
    این یک جنبه، جنبه دیگر آن: حتما شما در جریان نیستید که من بابت فروش محصولات Crack شده و دزدی ایرانی چند بار تهدید شده ام که از من و انجمن شکایت می کنند.
    شاید ندانید که قانونی برای وب سایت های اینترنتی وجود ندارد و هر قاضی بر اساس سلیقه اش و برداشتش می تواند حکم صادر کند. شاید مثال های درگیری های حقوقی را ندیده باشید، ولی من در بین انجمن های دوستانم چنین شرایطی را دیده ام. تازگی ها رئیس قوه قضاییه بخشنامه کرده که با وب سایت ها باید با همان قانون دیگر مطبوعات برخورد شود، این یعنی این که تمامی مسئولیت نوشته های مندرج در آن با مدیر مسئول نشریه و در مورد وب سایت ها احتمالا صاحب آن سایت است. هر چقدر هم که ذکر شده باشد مسئولیت نوشته ها با خود افراد است!
    بد نیست بدانید این نکات قانونی را یکی از همان افرادی که مرا به شکایت تهدید کرده بود، به من گوشزد کرد!

ببینید، این موضوع شوخی نیست. یا می توانیم مدیریتش کنیم، یا اگر نمی توانیم تعطیلش می کنیم.
    بازارچه یک بخش جنبی انجمن بود، اصل نبود. اگر این بخش جنبی بخواهد باعث دردسر برای اصل ماجرا شود، همان بهتر که نباشد. اگر بتوانیم مدیریت و اداره اش کنیم مشکلی نیست. مهم اداره کردن و مدیریت کردنش است.

اداره کردنش هم به صورت دوستانه و رفاقتی جواب نمی دهد. این روش را آزمایش کرده ایم. هم در دیگر بخش ها و هم در خود بازارچه. نشد. همه مشغولیت دارند و هیچ کس را نمی توان بخاطر کاری که رفاقتی انجام می دهد و در ازایش دستمزدی دریافت نمی کند بازخواست کرد که چرا به موقع عمل نکردی و ... . باید ابزار تشویق و تنبیه داشت. به نظر من راهش این است که فردی را استخدام کنیم و در ازای کاری که قرار است انجام دهد به او دستمزد بدهیم تا پاسخگو باشد و مسئول در برابر انجام وظیفه اش.

ببینید، من در مورد این موضوع چندین بار توضیح داده ام، ولی باز هم متهم می شوم! آخرین اتهام خیلی جالب بود! این که از بابت سودی که دیگران می برده اند ناراحت بوده ام !!! و برای همین درش را تخته کرده ام!!! این دیگر بی معرفتی است. واقعا من را اینطور شناخته اید؟!

من از تقلا برای توجیه و اثبات خود متنفرم. بار گذشته با خودم عهد کردم که در این باره دیگر صحبتی نکنم. ولی باز هم وقتی شک شما را در مورد لجبازی خواندم، لازم دیدم باز هم توضیح بدهم. امیدوارم بیانم گویا بوده باشد.

پیروز باشید.

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    @ llsaeidll
    این توضیحات رو مطالعه کردین؟
    رکود بی سابقه در انجمن

به نظرتون اینها غیر واقعی و تخیلیه؟
    شاید شما فراموش کرده باشید که روزانه چند بار بحث و جدل بازاری در بازارچه پیش می آمد.
    شاید فراموش کرده باشید آن جو مسمومی که همه احساس می کردند هرکس پاسخی می نویسد می خواهد بازار دیگری را خراب کند.
    شاید ندیده باشید که برخی احساس داشتن سرقفلی می کردند و با تازه وارد ها به بدترین شکل و با بدترین لحن برخورد می کردند.
    نه این که این ها در دیگر بخش های انجمن نباشد، هست، ولی خیلی کمتر، چون بحث سودآوری مالی در دیگر بخش ها نیست این اتفاق ها خیلی کمتر می افتد، برای همین است که به شدت با تبلیغات در دیگر بخش ها مقابله می شود.
    این یک جنبه، جنبه دیگر آن: حتما شما در جریان نیستید که من بابت فروش محصولات Crack شده و دزدی ایرانی چند بار تهدید شده ام که از من و انجمن شکایت می کنند.
    شاید ندانید که قانونی برای وب سایت های اینترنتی وجود ندارد و هر قاضی بر اساس سلیقه اش و برداشتش می تواند حکم صادر کند. شاید مثال های درگیری های حقوقی را ندیده باشید، ولی من در بین انجمن های دوستانم چنین شرایطی را دیده ام. تازگی ها رئیس قوه قضاییه بخشنامه کرده که با وب سایت ها باید با همان قانون دیگر مطبوعات برخورد شود، این یعنی این که تمامی مسئولیت نوشته های مندرج در آن با مدیر مسئول نشریه و در مورد وب سایت ها احتمالا صاحب آن سایت است. هر چقدر هم که ذکر شده باشد مسئولیت نوشته ها با خود افراد است!
    بد نیست بدانید این نکات قانونی را یکی از همان افرادی که مرا به شکایت تهدید کرده بود، به من گوشزد کرد!

ببینید، این موضوع شوخی نیست. یا می توانیم مدیریتش کنیم، یا اگر نمی توانیم تعطیلش می کنیم.
    بازارچه یک بخش جنبی انجمن بود، اصل نبود. اگر این بخش جنبی بخواهد باعث دردسر برای اصل ماجرا شود، همان بهتر که نباشد. اگر بتوانیم مدیریت و اداره اش کنیم مشکلی نیست. مهم اداره کردن و مدیریت کردنش است.

اداره کردنش هم به صورت دوستانه و رفاقتی جواب نمی دهد. این روش را آزمایش کرده ایم. هم در دیگر بخش ها و هم در خود بازارچه. نشد. همه مشغولیت دارند و هیچ کس را نمی توان بخاطر کاری که رفاقتی انجام می دهد و در ازایش دستمزدی دریافت نمی کند بازخواست کرد که چرا به موقع عمل نکردی و ... . باید ابزار تشویق و تنبیه داشت. به نظر من راهش این است که فردی را استخدام کنیم و در ازای کاری که قرار است انجام دهد به او دستمزد بدهیم تا پاسخگو باشد و مسئول در برابر انجام وظیفه اش.

ببینید، من در مورد این موضوع چندین بار توضیح داده ام، ولی باز هم متهم می شوم! آخرین اتهام خیلی جالب بود! این که از بابت سودی که دیگران می برده اند ناراحت بوده ام !!! و برای همین درش را تخته کرده ام!!! این دیگر بی معرفتی است. واقعا من را اینطور شناخته اید؟!

من از تقلا برای توجیه و اثبات خود متنفرم. بار گذشته با خودم عهد کردم که در این باره دیگر صحبتی نکنم. ولی باز هم وقتی شک شما را در مورد لجبازی خواندم، لازم دیدم باز هم توضیح بدهم. امیدوارم بیانم گویا بوده باشد.

پیروز باشید.
    من برای شما احترام زیادی قائلم

و چون از نظر من این حرفهای شما چیزی جز توجیح نیست
    و جهت حفظ احترام شما و خودم و خراب نکردن سوابق و آینده
    موضوع را به گذر زمان میسپارم
    ان شاالله در آینده معلوم میشود که نتیجه کار چیست

ولی خواهشا همه دوستان تعصب را کنار بگذارند و به انجمن فکر کنند و جلوی نابودی که در حال اتفاق هست را بگیریم

به نظر من که میدانم نظر کاربران خصوصا قدیمی ها برای شما مهم نیست :
    در انجمن هایی که با تکنولوژی در ارتباط است اگر بازارچه نباشد هیچ اقدامی در جهت ورود مطالب جدید صورت نخواهد گرفت

در ضمن تمام مطالبی که در مورد بازارچه گفتید و جو حاکم برآن "اینها نظر شخصی شماست"

اگر این انجمن از بین برود اولین مقصر شما هستید : مدیریت ارشد و گرامی سایت

Alux سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    امیدوارم گفته هایتان از روی صداقت و دلسوزی باشد و علت برداشت هایتان عدم شناخت شرایط انجمن و نداشتن آشنایی با مشکلات و عدم آگاهی باشد. در این صورت خواهش می کنم به این گونه جو سازی خاتمه دهید.

برخلاف ادعای شما، تعداد اعضاء جدید انجمن، کاربرانی که روزانه Login می کنند و مطالبی که هر روز نوشته می شوند نسبت به 6 ماه پیش افزایش داشته است. این نکته از آنجایی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد که در این مدت بخش جنجالی انجمن حذف شده و از حضور بازاری ها کاسته شده است.

شاید انجمن های تخصصی را ندیده اید، ولی اگر سری به آنها بزنید، بازارچه به مفهوم مورد نظرتان را نخواهید یافت.

نظرات همه کاربران - چه قدیمی و چه جدید - برای من ارزشمند است و همواره از کمک ها، پیشنهادها، نصیحت ها و انتقادهای همه دوستان استفاده کرده ام و از همه به خاطر لطفشان سپاسگذارم.

پیروز باشید

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    من که گفتم تو پست قبلی

من دیگه با این موضوع کاری ندارم ، گذر زمان خودش همه چیزو نشان میدهد

اما اگر کیفیت این انجمن همونطور که الان پایین اومده ادامه پیدا کنه و باعث نابودی بشه
    من شما رو نخواهم بخشید به خاطر اینکه من به این انجمن مدیون هستم

شاید بگید بنیانگذار این انجمن هستید ولی همه اعضا در مطالب این سایت سهم دارند
    هرکس به اندازه ای این انجمن رو ساخته و مثلا برای من از شام شب هم واجب تره

خواهشا جوابهای قبلی رو هم تکرار نکنید و این جملات تکراری عدم آگاهی و نداشتن آشنایی رو استفاده نکنید .

موید و منصور باشید ان شاالله

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط llsaeidll نمایش پست ها
    در مورد بازارچه مطمئنم که آقای حکیمی بالاخره تجدید نظر میکنه ولی این تغییر عقیده کی اتفاق بیافته ؟

امیدوارم مدت طولانی نشه و همینطور امیدوارم یک لجبازی بی حساب نباشه

در هر صورت :

صلاح مملکت خویش خسروان دانند (صلاح انجمن خویش مدیران دانند)
    پس دوستانی که مدیر نیستند و همیشه باعث پیشرفت این انجمن شده اند مثلا جناب خسروی و قرقی که شاید از 10 تا مدیر هم بیشتر بدرد انجمن خورده اند چه میشود ؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    به عمل کار برآید، به سخنرانی نیست.

به این انجمن مدیون هستید؟ به رشدش علاقه مندید؟ دست بکار شوید و تلاش کنید تا سطح علمی انجمن را ارتقاء دهید.
    به پرسشها پاسخ دهید، تجربیاتتان را منتشر کنید، حضور فعالانه داشته باشید، ...

همه ما منتظریم تا شاهد حضور بیش از پیش و فعالانه شما در انجمن های تخصصی باشیم.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

بازارچه

برچسب برای این موضوع