نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 31سپاس
  • 1 توسط Hakimi
  • 3 توسط Alux
  • 4 توسط webgard3
  • 8 توسط hraeissi
  • 1 توسط wazet
  • 6 توسط llsaeidll
  • 1 توسط M-r-r
  • 6 توسط Hakimi
  • 1 توسط nkm

موضوع: عدم توانایی مدیر در مدیریت بخش مربوط به خود

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

عدم توانایی مدیر در مدیریت بخش مربوط به خود

دوستان عزیز
    سالهاست در این مجموعه در حال فعالیتیم و تا جایی که از توان کم یا زیادمان برآمده در بارور شدن این مجموعه کوشیده ایم.که اکنون مجموعه ای از مباحث شبکه در پیش روی ماست که هر کاربر تازه واردی را حیرت زده میکند.
    اما متاسفانه چندی است از برخی اقدامات نا پخته مدیر یکی از بخشها به شدت پریشان خاطرم.به نظر بنده ملاک برای انتخاب یک مدیر فقط توانایی برای پاسخ دادن به سئوالات در خصوص یک تخصص خاص نیست بلکه پختگی و میزان انعطاف پذیری و لحن نوشتاری مناسب خود معیاری است که نادیده گرفتن آن سهل شمردن بزرگترین کرامات رفتاری و احترامات شخصیتی به سایر اعضای مجموعه است.
    چندی پیش برای باز شدن یک بحث علمی به یکی از جملات یکی از مدیران پاسخی دادم که به توهین ایشان به بنده کشیده شد.و پس از بالا گرفتن بحث و پاسخ های بنده مدیر مذکور وقتی وجهه خویش را در خطر دید اقدام به حذف پستهای بنده و برخی از پستهای خویش نمود.
    1- این اقدام سلیقه ای باید از طرف مدیر ارشد پاسخ داده شود.
    2- توهین ایشان به بنده که یک کاربر باسابقه ولی به قول ایشان و یکی دیگر از دوستان نزدیک ایشان بی سواد(که قرار است در فروم بزودی برایم امتحان نیز برگزار شود) خود امری است که باز بی پاسخ ماند.
    .................................................. ..........
    عدم برخورد در جهت بالا گ
    رفتن یک بحث لفظی از جانب ایشان به منظور خراب کردن وجهه شخصیتی اینجانب خود صفحه ای جدید از دفتر اقدامات سلیقه ای این مدیر است.در جابجای فروم از ایشان اقداماتی مشابه را دیده ام.که خود جای گله و شکایت است.
    به شدت مایلم در این خصوص پاسخ داده شود .اگر روال به این ورت پیش گرفته شود ترجیح میدهم در مکانی که به بنده توهین می شود نه فعالیتی داشته باشم و نه حتی به کار خود در این مجموعه ادامه دهم.
    با تشکر
    برادر کوچکتان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    پیشاپیش از بابت مشکلی که احتمالا پیش آمده معذرت می خواهم.

طبق قوانین انجمن از شما خواسته شده است در صورت بروز مشاهده هر گونه مشکل، موضوع را به صورت شخصی پیگیری نکرده و مدیریت انجمن را مطلع کنید. در مواردی که مشکلی با یکی از مدیران بخش ها به وجود می آید نیز، بهترین راه حل مطلع کردن بنده است. مطمئن باشید نیازی نیست موضوع را در انجمن به صورت عمومی مطرح کنید. می توانید با استفاده از پیام خصوصی موضوع را اطلاع دهید و پیگیری کنید تا نتیجه مناسب به دست آید.

البته این بار این نوشته را حذف نمی کنم تا دیگرانی هم که با چنین مشکلاتی مواجه شده یا خواهند شد، بدانند که بهترین روش برخورد با این مشکلات، جلوگیری از برخورد شخصی و اطلاع به مدیریت انجمن است.

همانطور که شما اشاره کردید، ملاک انتخاب مدیر به هیچ وجه توانایی صرف برای پاسخ دادن به سوالات نیست. بلکه سعی شده است افرادی برای مدیریت انتخاب شوند که از نظر شخصیتی و آداب اجتماعی در سطح قابل قبولی باشند.
    البته نمی توان گفت همه 100 درصد هستند، بارز ترین مثال نقضش خود من هستم.
    ولی باید سعی کنیم با دقت و نظارت دقیق، برای مشکلات احتمالی راه حل پیدا کنیم.

لطفا موضوع را با استفاده از پیام شخصی به من اطلاع دهید تا بررسی کنم.

پیروز باشید.

masood_y سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    دوست عزیز

من اگر پست شما را پاک کردم و همچنین مطالب خودم ، صرفا برای این بود که ، مسئله ای که بین من و شما مطرح شده بود

حل شده و شایسته انجمن نبود که آن مطالب باقی بماند، در ضمن من همان روز از شما در فروم معذرت خواهی کردم

نمی دونم چرا اینقدر دنبال بهونه می گردی...

ولی شما با زبان تند خود ، قضیه را با شخص دیگری شروع کردی...

در ضمن با عضویت 3 ساله خود در انجمن و دادن تنها 600 پست که اکثرا هم برای فروش محصولات خود بوده ، اینقدر نقش یک عضو زحمت کش و فعال را در این انجمن بازی نکنید...

ویرایش توسط Alux : 2008-09-21 در ساعت 09:38 AM
    kima، masood_y و wazet سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    جناب آقای مهندس
    فکر میکنم اون تاپیک رو قفل کردند که ادامه ندید اما مثل اینکه شما دست بر نمیدارید.

من هیچ توهینی انجام ندادم.

شما گفتید نخبه سیسکو هستید عرض کردم اگر اجازه میدید چند تا تاپیک قدیمی رو بالا بکشم. اما مثل اینکه تمایلی به این کار نداشتید.

این هم یکی از مشکلات نبود بازارچه هست.
    که البته تاثیر مثبت هم داره. افراد مجبور به تبلیغ غیر مستقیم دارند.

kima، masood_y، Alux و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    سلام دوستان
    ببخشید دخالت کردم
    خواستم فقط بگم که در شخصیت شما دوستان نیست که همانند بچه های مدرسه ای بخواهید با یکدیگر بحث کنید .
    همه دوستان برای کمک کردن به افرادی مثل من اینجا هستند و خوب نیست با این چیزها وقت یکدیگر را از بین ببریم
    امیدوارم که دخالت من را ببخشید . دوست نداشتم در اینجا که جمع دوستانه ای وجود دارد اینگونه اتفاقات بیافتد
    بازم ببخشید

nkm، M-r-r، brellian و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بنده نیز اولین ایرادی که به گفته های این دوست مان دارم این هستش که گفتن فعالیت کردند و تلاش کردن والله دوستان سرچ کنند ببیند از 653 پست این دوست ما در طول 3 سال چندتاش برای تبلیغ بوده چندتا راهنمایی بوده و چندتا هم پست های سلام علیک و تعارف این حرف ها.شما که سنگ فعالیت در این انجمن رو به سینه می زنید ایا شده چند تا مقاله بنویسید بزارید اینجا تا بقیه دوستان هم استفاده کنند؟

بنده به شدت با مطالب دوستان عزیز جناب حبیبی و شاهین غرقی موافق هستم حمایت می کنم.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    هرچند مطرح کردن مطالب شخصی را بصورت عمومی نمی پسندم ولی من هم شاهد پرخاشگری به بعضی از سوالات بوده ام

یادش بخیر اوائل که در پی تی عضو شده بودم مدتها اسم رمز خودم را فعال نکردم و متعجب بودم چرا ارسال مطالب برای من غیر مجاز است یکی دو سال طول کشید تا فهمیدم کجا باید وارد شوم و دکمه جستجو کجاست ......

حالا وقتی نوشته اول یا دوم عضوی جدید را می بینم که سوال مطرح کرده یا مطلب پیش یا افتاده ای از اساتید

بزرگ می پرسد و با جواب تلخ "چرا جستجو نمیکنی؟" یا " اینجا مگر جای پرسیدن این مطلب است؟" یا

جوابهائی گزنده از طرف بعضی دوستان مواجه میشوم حدس میزنم این سوال کننده هم مثل ابتدای عضویت من

با محیط انجمن نا آشنا و از روی بی خبری مرتکب اشتباه شده است (هرچند اونقدر انجمن زیاد شده که کمتر

کسی به این صورت پیدا میشود)

الا ایهالحال وقتی میشود با نرمی مشکل را حل کرد چرا با تمسخر و پرخاش شخصیت مجازی خود را در انجمن

ضایع کنیم؟

شخصیت علمی هر کس با هر سطح تحصیلات که اطلاعاتی اعم ازتجربه عملی یا علمی یا تجارتی در اختیار

دیگران میگذارد قابل احترام و ستایش است اما این دلیل نمیشود هر کس مطلب قابل استفاده ای ارائه کرد

به خود اجازه بدهد اولین پست عضوی جدید را به کامش زهر کند فراموش نکنید از قدیم گفته اند :

ادب مرد به ز دولت اوست

Hakimi، M-r-r، masood_y و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

1- با تشکر از کوروش ولی انتظار بیشتری از یک مدیر داشتم که
    2- جناب alux اگر بحثی بد و در خور انجمن نبود چرا با توهین به آن صورت شروع کردید که بعد به عذر خواهی و پاک کردن ختم شود.اگر یادتون باشه اون روزی مه اولین بار خدمت شما رسیدم برای نصب اینترنت ماهواره شما و کارشناسی لینک وایرلس تیرتاش بنده این فروم را به شما معرفی کردم و قبل از این مباحث در این فروم فعالیت داشتم و مشکل خیلی از دوستان رو هم حل کردم.اینکه نقش یک عضو فعال رو بازی میکنم اصلا منصفانه نیست.
    3-آقای غرقی من هیچ جا نگفتم نخبه سیسکو هستم و یا حتی در این زمینه ادعایی کرده باشم.دوست دارم مطلبی رو درش ادعای بنده در این خصوصه به بنده و همه نشان بدید.ولی در سیسکو به دوستان چه در انجمن و چه در خارجح انجمن کمک کردم و میکنم.مانند اون باری که شما دستگا AS5200 خودتو فرستادی که با دریافت هزینه برات تعمیر کردم.
    4-جناب وازیت .حد اقل از این ششصد و اندی پست بنده 99 درصدش مثل شما حرف ربط و اضافه و تشدید نیست، اقلا به قول شما تبلیغاته.و هنوز یادم نیفتاده فحش مادر و خواهر برامون تو پیام خصوصی میفرستادی و نام کاربریتو جناب کوروش بن کرده بود.خوبه به گذشته درخشانت یه نگاهی بندازی و نظر بدی.کسی ازت تایید و یا تکذیب نخواسته بود.
    در پایان به این نتیجه رسیدم که وجودم برای این انجمن بی فایده است . به قول اکثر دوستان که نظر دادن فقط برای تبلیغات و فروش از اینجا استفاده میکردم.ترجیح میدم به خاطر برخوردهای جناب حبیبی و دارو دسته ای که در فروم راه انداخته دیگه مطلبی ننویسم و خداحافظ.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    اولا درست خطاب کن فامیلی من اونجا ذکر شده دوما بنده مثل شما بی ظرفیت و مظلوم نما نیستم که بیام تاپیک بزنم برای یک مشکل شخصی.اگر من خطایی کردم مجازاتش رو هم قبول کردم به تو چه ربطی داره؟قضیه بنده هم من در پیغام خصوصی با مدیریت و شخص اقای حکیمی گفتگو کردم و حل کردم.

جناب حکیمی این رسم بدی هستش که هرکسی مشکل شخصی پیدا میکنه میاد تاپیک علنی می زنه و بحث رو به همه اعضا می کشونه و جو عمومی و اعتبار انجمن و اعضای انجمن رو متزلزل و زیر سوال دیگران می بره.این قضایا باید در پیغام شخصی بیان بشه نه در محیط عمومی انجمن.بهتره اینگونه تاپیک ها به محض ظهورشون بسته بشن و قضیه در پیغام شخصی دنبال بشه.
    ضمنا جناب وحشا1 شما هم اگر با من مشکلی دارید در پیغام شخصی بیان کنید تا به جواب برسید.
    و در اخر شما مثل اینکه قوانین رو اشنایی ندارید بنده به اجازه کسی نیاز ندارم برای زدن پست و بیان تایید یا تکذیب.پست ها و مطالب بنده فقط بر اساس قوانین انجمن هستش و من بعنوان عضو رسمیاین انجمن حق دارم طبق قوانین پست بزنم.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    ببین اقای رهنما

من در درجه اول برای تمام اعضای این انجمن احترام قائلم مخصوصا به شما به خاطر تخفیفی که برای تعمیر اون اکسس سرور به من دادید.
    فکر میکنم دینمو هم توی 6-7 تا تانلی که زدیم برای جاهای مختلف ادا کردم.

لحن من هم اول دوستانه بود ولی شما گونه دیگه ای برخورد کردید.

اگر هم شما با من مشکل دارید چرا با بقیه اعضا درگیر میشید؟

شما میگید من روتر میزارم ببینم کی میتونه هک کنه. کسی رو در این حد نمیبینم. ادمین باید خوب باشه. هر آدم عاقلی از این چند تا جمله میتونه تصور کنه که شما دارید ادعا و حریف طلبی میکنید.
    در درجه اول این که توی قوانین انجمن نیست. اما منم گفتم حاضرم نه به عنوان حریف شما بلکه شاگرد شما چند تا سوال بکنم. تازه سوالم از خودم در نمیارم از توی فروم میکشم بیرون, شما جوا بده.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    فکر میکنم ادامه دادن به این بحث، همچون تاپیکی که قفل شد، فقط اتلاف وقت و از بین بردن دوستی ها باشه...

جناب Vahsha1 این درست نیست که بخواین با بوجود اومدن یه دست انداز کوچیک، محیط رو ترک کنید...
    با صحبت های بعضی از دوستان با کمال احترامی که براشون قائلم اصلا موافق نیستم، فکر میکنم این صحیح نباشه که با به رخ کشیدن پیشینه ی یک کاربر، صرف نظر از نوع پیشینه، بخوایم ایشون رو ساکت کنیم . مثال عینی این وضعیت رو تو همین تاپیک و به تکرار میبینیم....

به اعضاء باید حق بدید، مدت زیادی هست که مدیران عزیز، کمی ضعیف عمل میکنند . گاه برخورد هایی نادرست از آنها سر میزند،،، انسان جایز الخطاست، اما این جایزالخطا بودن، دال بر تخطی هم نیست،
    امروز من اخطار گرفتم، فقط به این دلیل که دوباره برخورد شخصی کرده بودم، اما متاسفانه دوستان مدیری هم بودند که برخورد شخصی کرده بودند، اما اخطار نگرفتند، دلیل این صحبت، وجود نوشته ایشان است...
    بگذریم، قرار نیست بحث مدیران یا کاربران ادامه دار باشد...
    از یکی دو شب گذشته تلویزیون سریالی رو نمایش میداد که عنوانش زمانی برای پشیمانی بود...

فقط خواهشی دوستانه دارم،
    زمانی رو نسازیم که جز پشیمانی به چیز دیگری اختصاص داده نمیشود...

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ببینید دوستان
    همه ما ممکن است در شرایط مختلف رفتاری انجام بدهیم که اشتباه باشد. مهم این است که سعی کنیم رفتارهای اشتباهمان را تکرار نکنیم.
    حال اگر بخواهیم به تاریخ نقب بزنیم، می توانیم اشتباهات مختلفی پیدا کنیم و به آنها دست اندازی کنیم. من فکر نمی کنم در صورتی که فردی اشتباهاتش را پذیرفته باشد و رفتارش را اصلاح کرده باشد، استناد به اشتباهات گذشته اش دلیل مناسبی برای محاکمه امروزش باشد.

چند نکته در مورد مباحثی که اینجا مطرح شد.

@ Vahsha1
    همانطور که گفتم مواردی که به نظرتان خطایی رخ داده است را به من اطلاع دهید تا بررسی کنم. اگر موارد اشتباه را گزارش ندهید نمی توانید انتظار داشته باشید به صورت خود به خود مشکلات حل شود. مطمئن باشید ارزش گزارش ها بسیار زیاد است. من روزانه گزارش های مختلفی دریافت می کنم و سعی می کنم در اولین فرصت به آنها بررسی کنم. این گزارش ها به نوعی شرکت همه اعضاء در مدیریت انجمن است.

شما باز هم در ادامه به بحث با آقای Alux پرداختید. ببینید اگر در صورت بروز مشکل شما موضوع را شخصا رسیدگی کنید و طرف مقابل هم شخصا پاسخ بدهد و این چرخه ادامه پیدا کند، همه انرژی مان صرف این مسائل می شود. پس لطفا اجازه بدهید در صورت بروز مشکل، از طریق گزارش به مدیریت، موضوع بررسی و برطرف شود.
    در مورد موضوع خاصی که باعث نوشتن این مطلب توسط شما شده است، من هنوز هیچ اطلاعی در مورد اصل ماجرا ندارم. لطفا لینک آن مطلب را برای من بفرستید تا بررسی کنم. نگران نوشته های حذف شده نباشید، می توانم از Backup ها استفاده کنم و ببینم موضوع چه بوده است.

شما به کاربران دیگر اشاره کردید، این رفتار شما مودبانه نیست و از شما می خواهم در رفتار خود تجدید نظر کنید.

و در آخر من هم به نکته ای که آقای راستی گفت اشاره می کنم که درست نیست که با به وجود آمدن یک مشکل از ترک صحنه صحبت کنیم.

@ Alux
    در انجمن خصوصی مدیران دو نوشته قرار داده ام و چند نکته را در آن ذکر کرده ام. آنها را برای اولین بار در انجمن های عمومی هم می نویسم. حسن این کار این است که دیگر کاربران هم متوجه می شوند رسما از مدیران چه انتظاراتی وجود دارد و اگر رفتاری برخلاف این موارد دیدند، موضوع را گزارش می دهند.

توضیح این که این نوشته ها جدید نیستند و تاریخ نوشتن آنها 20050810 است.
    شرحی بر وظایف مدیران
    قبل از هر چیز باید از شما تشکر کنم که وقت خود را در اختیار بهبود وضعیت انجمن و هماهنگی و مرتب نمودن و در کل مدیریت قسمت های مختلف انجمن قرار داده اید.
    توضیحاتی که می نویسم برای این است که نکاتی را که همه در ذهنمان داریم مکتوب کرده باشیم. می دانیم که اگر شخصی از نظر رفتاری صلاحیت نداشت، مدیر نمی شد. پس توضیحات صرفا برای تاکید و یادآوری است.

اختیاراتی که یک مدیر در اختیار دارد به شرح زیر است:

ویرایش نوشته ها
    حذف نوشته ها
    باز کردن و بستن مطالب
    مدیریت مطالب

لطفا پیش از شروع کار نگاهی به قوانین انجمن بیندازید.

در حقیقت تمام تلاش ما این است که قوانین انجمن را رعایت کنیم و سعی کنیم دیگران نیز قوانین را رعایت کنند.
    قوانین انجمن هم به دنبال فراهم کردن فضایی سالم و کارامد برای تعامل بین افرادی است که در زمینه شبکه فعالیت می کنند و در قالب این انجمن، دانسته ها و تجربیات خودشان را با دیگران به اشتراک می گذارند و برای رفع مشکلاتشان از دیگران کمک می گیرند.

از اصلی ترین وظایف هر مدیر، کنترل و مدیریت بخش خود و هدایت بحثها و مطالب در چهارچوب مناسب، جلوگیری از پراکندگی بحث و حذف نوشته های نامربوط و نامناسب از بحثهایی که محور خاصی را دنبال می کنند.

از مهمترین خصوصیات رفتاری یک مدیر می توان از صبر و شکیبایی و ادب و نزاکت نام برد.
    من می توانم وقتی "محمد حکیمی" هستم، هرگونه که دوست دارم صحبت کنم و رفتار کنم و همه مسئولیت رفتارهایم را هم شخصا بر عهده بگیرم. ولی وقتی در قالب مسئول و مدیر انجمن در آمدم و زیر نامم نوشته شد "مدیر"، از آن به بعد رفتار ها و برخورد هایم به پای کل انجمن نوشته می شود. اگر رفتار نادرستی انجام دهم، نمی گویند "محمد حکیمی" فلان کار را کرد و فلان حرف را زد، بلکه می گویند یکی از مدیران Persian Networks آن گونه رفتار کرد!

در هیچ شرایطی نباید اقدام به برخورد های توهین آمیز بکنیم. حتی اگر شخصی به من نوعی توهین کرد، من نباید مقابله به مثل کنم بلکه باید سعی کنم در نهایت احترام و ادب، او را متوجه رفتار ناشایست خود کنم.

باید سعی کنیم از برخورد های شخصی بپرهیزیم. نباید این حس در شخصی به وجود آید که ما با شخص او مشکلی داریم. بلکه اگر مشکلی هست، با نحوه رفتار افراد است و نه با شخص آنها.
    من شخصا در این چند سال تمام تلاشم را کرده ام که این حس را به کسی منتقل نکنم.
    از مدیران هم می خواهم در این زمینه دقت کافی را به کار گیرند.

لطفا به نوشته های جدید در بخشی که مدیریت آن را بر عهده دارید دقت نمایید. این امکان وجود دارد که هر گاه مطلب جدیدی در بخش شما نوشته شد از طریق email به شما اطلاع داده شود. به صورت پیش فرض این امکان را غیر فعال کرده ام. اگر تمایل داشتید بگویید تا این امکان را برای شما فعال کنم.

مدیران اختیار کامل (به جز بستن ID افراد) در کنترل و مدیریت بخش خود دارند ولی در مقابل مسئولین سایت پاسخگوی تمامی اقداماتی که انجام می دهند خواهند بود.

نکاتی را هم در قالبی متفاوت نوشته ام که متشکر می شوم آنها را هم مطالعه نمایید:
    ده نکته برای تبدیل شدن به یک مدیر بد!

لطفا اگر تصور می کنید نکته ای وجود دارد که باید به عنوان مدیر مد نظر داشته باشیم، در قالب مطلبی جداگانه مطرح نمایید تا در مورد آن بحث کنیم و آن را بررسی کنیم.
    با کمک شما کم کم این نوشته کامل تر می شود و نکات مختلف در آن گنجانیده می شود تا یک شیوه عملکرد کامل برای مدیران به دست بیاوریم.

باز هم از شما دوستان گرامی سپاسگذارم.

ده نکته برای تبدیل شدن به یک مدیر بد
    1- نیازی به مراجعه زیاد به انجمن هایی که مدیریت آنها بر عهده شماست وجود ندارد. دو بار در ماه کافی است. هیچ کس به این موضوع توجه نمی کند.
    2- هیچ مطلب جدیدی آغاز نکنید. این کار بر عهده کاربران است. شما فقط مسئول ویرایش یا حذف مطالب و نوشته ها هستید.
    3- تا جایی که می توانید با کاربران بحث کنید. از زمانی که مدیر شده اید چیزی برای از دست دادن ندارید. هیچ گاه برای مسائل شخصی تان از پیام های خصوصی استفاده نکنید و به خاطر داشته باشید تنها نظر و عقیده شما اهمیت دارد.
    4- به دیگر اعضاء احترام نگذارید، آنها را مسخره کنید. اگر در نوشته شان از نظر املاء اشتباهی وجود داشت، آنها را مورد انتقاد قرار دهید. اگر آنها نظرات ضعیف و بی منطقی داشتند، سعی کنید تا جایی که می توانید آنها را با کلمات و لغات تخریب کنید.
    5- اگر هیچ کس به یک پرسش مطرح شده پاسخی نداد، شما هم پاسخ ندهید. سوال کننده به هیچ وجه به پاسخ نیازی ندارد.
    6- اگر کاربری پرسشی را مطرح کرد که پیشتر پاسخش در انجمن وجود داشت، محترمانه با او برخورد نکنید. این مشکل خود اوست که در پاسخ Search کردنش به تعداد زیادی مطلب شبیه به هم رسیده است. به هیچ وجه به او لینک مطلبی که به دنبالش می گردد را ندهید.
    7- کلمات ناشایست و بد را در نوشته های دیگران ویرایش نکنید. جنگ و جدل ها سرگرم کننده هستند.
    8- اگر کاربرای رعایت ادب را نکرد، به سرعت از مسئولین سایت بخواهید دسترسی او را قطع کنند. سعی نکنید به او پیام خصوصی و اخطار بدهید. این کار بی فایده است.
    9- هر مطلبی را که دوست داشتید ببندید. کاربران عاشق دیدن مطالب بسته شده هستند.
    10- یکی از کارهای جذاب و جالب این است که در مورد مطالب انجمن های خصوصی، در انجمن های عمومی صحبت کنید. مسئولین انجمن واقعا علاقمند هستند که همه کاربران در باره مطالب انجمن های خصوصی مطلع باشند.

@ llsaeidll
    کاملا با نوشته شما موافقم. در برخورد با دوستان تازه باید با دقت چند برابر رفتار کنیم.

@ M-r-r
    اشاره کردید که برخی مدیران هم برخورد شخصی کرده بودند؛ شما با دقت و احساس مسئولیت نوشته های نادرست را گزارش می دهید، در این گونه موارد هم تامل نکنید و رفتارهای اشتباه مدیران را نیز گزارش دهید تا مورد بررسی قرار گیرد.

از همه دوستان ممنونم. امیدوارم با بازنگری در رفتارها و شیوه برخوردها، اشتباهاتمان کمتر شود و حس دوستی جو غالب بر انجمن باشد.

با سپاس از همه
    پیروز باشید و پایدار

nkm، brellian، meysam22us و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه دوستان خوبم

شرکت در این جور مباحث تنها باعث میشه که قلبم بگیره و افسوس بخورم از اینکه می بینم و می خونم که دوستانی که در رده های بالای علمی و مراتب رفیع شخصیتی هستند اینگونه رفتار کنند و خدای نکرده همدیگر را با الفاظ تا متعارف خطاب قرار دهد و خدای نکرده از حریم ادب و معرفت خارج شده و عتاب و خطاب بی ادبانه ای نسبت به یکدیگر روا بداریم که چه در اینجا و چه در دنیای واقعی فصل پایان همه مان مرگ است ولاغیر .

دوستان من دوستی ها فصل جدید در زندگی ها ایجاد می کنند . کم گوی گزیده گوی چون دور * اگر در سخنانمان اندکی دقت کنیم و سعی کنیم کمی خوددار باشیم هیچ مشکلی پیش نمی آید . بزرگی به عقل است نه به زور *

دشمنی ها مان را در کوشه ای زندان کنیم و دوستی ها مان را پرواز دهیم .

ویرایش توسط meysam22us : 2008-09-23 در ساعت 12:09 PM علت: بی سوادی

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    بعضی مواقع من که میمونم چی بگم

ولی چند بار من گفتم که یک مدیر میتونه نظر شخصی داشته باشه هرچند که بر خلاف اصول و قواعد اینجا باشه
    مثل همه کاربران
    ولی باید وقتی از اون گله مند شد به عنوان یک مدیر که از ابزار مدیریتی خودش استفاده کنه

نکته بعدی
    به نظر من و بقیه دوستان بعضی از رفتارهای ما در اینجا بیشتر شبیه خاله زنک بازی میمونه تا یک بحث مردانه
    اینی که بیایم و علنا از شخص خواصی در جمع شکایت کنیم که ذهن بقیه با اون شخص مشکل دار بشه و خدای نکرده تاثیر منفی بزاره اصلا کار درستی نیست
    اگر کسی مشکلی داره همون طور که محمد گفت باید اطلاع بده و یا مشکل شخصی خودش را توسط پیام حل کنه

اینها نظر شخصی منه و ربطی به مدیر بودنم نداره

Alux سپاسگزاری کرده است.
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

کلمات کلیدی در جستجوها:

توانایی مدیر

عدم توانایی مدیران

مقاله الزامات مدیریت یک مدیر

عدم توانایی در مدیریت

موضوعات مربوط به مدیریت عمومی