صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 30

موضوع: رسیدگی به مشکلاتی که اعتراض ها (Groan) ایجاد کردن

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85

رسیدگی به مشکلاتی که اعتراض ها (Groan) ایجاد کردن

سلام
    مدتی هست که دوستان دیدن گزینه ای بنام Groan یا همون اعترضا به پایین تمامی پست ها اضافه شده که علاوه ار اینکه میتونن از کسی با دکمه تشکر قدردانی کنن در صورت اعترضا داشتن نسبت به کسی نیز میتونن با استفاده از دکمه Groan این اعتراض رو نشون بدن
    که البته یکی از سیاست های ایجاد دکمه اعترضا این بوده که جلوگیری کنه از ایجاد پست های اعتراض گونه که شاهد هستیم که در خیلی از تاپیک ها اعتراضی که داده شده در زیر اون هم پستی با همون مضموم صادر شده
    اما مشکلاتی که Groan ها یا همون اعتراض ها ایجاد کرن اینکه که به عباریت باعث ایجاد کدورت و بد تر از اون لجبازی شده
    برای مثال دوستی بودن که در همین بخش تاپیکی ایجاد کرده بودن و چون یکی از پست هاشون به نظر من منطقی نیامد برای اون پست یک Groan ارسال کردم اما نتیجه اون بود که هنوز به یک ساعت نرسیده دیدم تعداد زیادی از پست های من در تاپیک های مختلف بدون دلیل Groan گرفتن
    و یا برای مثال این تاپیک
    dslam چیست؟
    شما در تاپیک بالا میبینید که دوستی نیاز داشت بدونه که دی اس لم چیه و من اطلاعات کامل و جامعی در مورد دی اس لم بهشون دادم
    اما تمامی پست های من داخل این تاپیک بی دلیل اعتراض گرفتن
    مورد دیگه هم که باز بر میگرده به همون حرکات تلافی جویانه این هست که هستن دوستانی که اعتراض گرفتن و چون نمی خوان با آی دی خودشون اقدامی کنن میان یک آی دی جدید میسازن و با اون اقدام می کنن به تلافی کردن واسه کسانی که تا به حال به مذاقشون خوش نیومده
    نظطر شخصی من اینه که گزینه اعتراض از داخل پست ها برداشته شه و مثل قبل فروم با همون گزینه تشکر کار کنه
    چرا که اعتراض بدون اینکه تاثیر مثبتی داشته باشه باعث ایجاد کدورت و حرکات تلافی جویانه میشه
    خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بدونم

موضوعات مشابه:
    milad22 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    باید فرهنگ سازی بشه !!!

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    منم با این موضوع برخورد کردم.
    جالبه واقعا.
    تو یه پست طرف حرفی میزنه که درست نیست یا می خوایم بهش اعتراض کنیم
    بعد تو یه پست دیگه و جای دیگه بی ربط اعتراض میگیریم از طرف همون شخص.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با تایید فرمایشات جناب خسروی،بنده نیز در اینجا لطفا راهنمایی کنید!! ( فرصت آنچنانی ندارم ) زدم و شخصی به نام کاربری sky star2 آمده و اعتراضی داده به پست من که نمی دونم اگر پست من مشکل داشته چرا دیگران اعتراض ندادن؟

اگر اینجور بخواد پیش بره نه تنها بنده بلکه خیلی از دوستان دیگر نیز از زدن پست دلسرد خواهند شد.

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    دقیقا
    مثلا داخل همون تاپیک دی اس لم من حدود 10-15 دقیقه داشتم سرچ می کردم تا بتونیم کاملترین توضیح رو در مورد دی اس لم پیدا کنم و شاید 10-12 تا توضیح رو چک کردم و خوندم تا یکیش رو دیدم از همه کامل تره گذاشتم اونجا
    اون وقت 3-4 تا پست داشتم همش اون هم توسط یک نفر اعتراض گرفت

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    دقیقا
    مثلا داخل همون تاپیک دی اس لم من حدود 10-15 دقیقه داشتم سرچ می کردم تا بتونیم کاملترین توضیح رو در مورد دی اس لم پیدا کنم و شاید 10-12 تا توضیح رو چک کردم و خوندم تا یکیش رو دیدم از همه کامل تره گذاشتم اونجا
    اون وقت 3-4 تا پست داشتم همش اون هم توسط یک نفر اعتراض گرفت
    برای من خیلی عجیب بود.من هیچ مشکلی ندیدم تو پست ها.
    فکر می کنم این دوستمون می خواسته تشکر کنه اشتباهی اون یکی رو زده قبلا هم داشتیم این مورد رو.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    درست مثل اعتراضی که جناب alux به پست بنده کردند و خدایی هرچی خودم خوندمش پست خودم رو دیدم موردی نداره خوب اگر کسی بلند نبود انگلیسی بخونه باید به پستش اعتراض بشه . و این در حالی هست که فکر کنم باید تمام مطالب منتشر شده در انجمن ابتدا به ساکن با زبان فارسی بوده سپس انگلیسی . ولی پست بنده در مورد مطلب انگلیسی جناب کیما مورد اعتراض زود هنگام قرار گرفت متاسفانه .

حالا یه بنده خدایی هم با کاربری shast اومده همه پست ها رو اعتراض زده که فکر کنم منظور جناب کیمیا دقیقاً بنده بودم .

با این فکر به نظرم بنده باید خیلی کم جنبه باشم که اعتراض به این سبک زشت رو پیشه کنم

ویرایش توسط meysam22us : 2008-08-27 در ساعت 07:02 AM علت: edit

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    جناب کیما تو این پست dslam چیست؟ حق داری ،ولی بدل نگیر !
    فکرکنم این جناب Shast بووتن Groan را با thanks اشتباهی زده (البته یکی ، دو تا، سه تا )
    چند وقت پیش هم جناب رحمانی یه اشاره ای به یوزر Godzila کرده بودند، با چندتا نوشته ولی یه عالمه Groan و thanks .

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    دقیقا گودزیلا داخل تاپیک محمد رسول راستی داخل همین فروم فعالیت زیادی داشتن
    البته فعالیتشون به تشکر و اعتراض خلاصه میشد
    ضمنا جناب میثم خان پورهاشمی اسم من کیما هستن مهندس جان نه کیمیا
    همین اسم دختر کسی نزاشته بود رومون که شما زحمتش رو کشیدید

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    فکر میکنم بعضی دوستان معنی این دکمه را نمیدونن چون بسیاری از این اعتراضها توسط یکی دو نفر به همه داده شده

اگر این دوستان به همه اعتراض دارند بهتره دلیلش را درخودشون جستجو کنند

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

این دکمه اعتراض و عدم تایید واسه بعضی ها اسباب بازیه.مثلا تجربه ای بسیار مفید و کاربردی! نمی فهمم چرا به من اعتراض شد.مثلا آقای ALUX کجای این بحث بود که پرید و به من اعتراض کرد.بدون ابراز نظر و بیان علت اعتراض.فکر آدم رو از مطلب نوشتن تو انجمن و کمک کردن به برخی دوستان کاملا عوض میکنه و پشیمان .باید تمهیدی اندیشید و یا دیگر چیزی ننوشت.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    مثلا آقای ALUX کجای این بحث بود که پرید و به من اعتراض کرد
    دلیل اعتراض اینکه همه جا بفکر جیبت هستی و تو تاپیک وایرلس می خوای سرویس های اینترانت خودتو بفروش برسونی !!!

درست مثل اعتراضی که جناب alux به پست بنده کردند و خدایی هرچی خودم خوندمش پست خودم رو دیدم موردی نداره
    اینکه شما حتی به خودت زحمت ترجمه مطلبی رو که یکی برای راهنمایی جمع گذاشته نمیدی و انتظار داری برات یکی ترچمه کنه

پاورقی : بعضی ها چه بهشون بر می خوره ازشون اعتراض می کنی ....

wazet سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    سلام
    مدتی هست که دوستان دیدن گزینه ای بنام Groan یا همون اعترضا به پایین تمامی پست ها اضافه شده که علاوه ار اینکه میتونن از کسی با دکمه تشکر قدردانی کنن در صورت اعترضا داشتن نسبت به کسی نیز میتونن با استفاده از دکمه Groan این اعتراض رو نشون بدن
    که البته یکی از سیاست های ایجاد دکمه اعترضا این بوده که جلوگیری کنه از ایجاد پست های اعتراض گونه که شاهد هستیم که در خیلی از تاپیک ها اعتراضی که داده شده در زیر اون هم پستی با همون مضموم صادر شده
    اما مشکلاتی که Groan ها یا همون اعتراض ها ایجاد کرن اینکه که به عباریت باعث ایجاد کدورت و بد تر از اون لجبازی شده
    برای مثال دوستی بودن که در همین بخش تاپیکی ایجاد کرده بودن و چون یکی از پست هاشون به نظر من منطقی نیامد برای اون پست یک Groan ارسال کردم اما نتیجه اون بود که هنوز به یک ساعت نرسیده دیدم تعداد زیادی از پست های من در تاپیک های مختلف بدون دلیل Groan گرفتن
    و یا برای مثال این تاپیک
    dslam چیست؟
    شما در تاپیک بالا میبینید که دوستی نیاز داشت بدونه که دی اس لم چیه و من اطلاعات کامل و جامعی در مورد دی اس لم بهشون دادم
    اما تمامی پست های من داخل این تاپیک بی دلیل اعتراض گرفتن
    مورد دیگه هم که باز بر میگرده به همون حرکات تلافی جویانه این هست که هستن دوستانی که اعتراض گرفتن و چون نمی خوان با آی دی خودشون اقدامی کنن میان یک آی دی جدید میسازن و با اون اقدام می کنن به تلافی کردن واسه کسانی که تا به حال به مذاقشون خوش نیومده
    نظطر شخصی من اینه که گزینه اعتراض از داخل پست ها برداشته شه و مثل قبل فروم با همون گزینه تشکر کار کنه
    چرا که اعتراض بدون اینکه تاثیر مثبتی داشته باشه باعث ایجاد کدورت و حرکات تلافی جویانه میشه
    خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بدونم
    فکر کنم اعتراض ایشون به خاطر عدم توجه به قوانین و عدم توجه به لزوم نوشتن به زبان فارسی از طرف شما میباشد جناب خسروی .
    اگر دقت کنید میبینید که در همون تاپیک ایشون از آقای Vahsha1 به خاطر ترجمه تشکر کردن.

ویرایش توسط brellian : 2008-08-27 در ساعت 11:47 PM

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    حالا خوبه خدا رو شکر چند کلاسی سواد داریم می تونیم فارسی بخونیم و بنویسیم اگر همین رو هم نداشتیم که دیگه جناب Alux حسابی ما رو زیر پاشون لگد مال می کردن . خدا می دونی توی اون مدرسه ای که اسمشو گذاشتن دانشگاه اگر حس احترام به دیگران رو آموزش می دادند بهتر از هزاران نوع مدرک جور وا جور بود که به بچه های مردم هدیه میدن .

حالا خوبه مدرک مرتبط با کارمون داریم . بازم جای شکرش باقی که لیسانس اقتصاد نداریم اومده باشیم توی کار ISP وگر نه دیگه باید جای مشت افرادی مثل جناب Alux رو هم روی صورتمون تحمل می کردیم .

M-r-r، milad22 و vahsha1 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

[quote=Alux;196192]دلیل اعتراض اینکه همه جا بفکر جیبت هستی و تو تاپیک وایرلس می خوای سرویس های اینترانت خودتو بفروش برسونی !!!

دوست عزیز بهتر بود به جای رفتار های عجولانه و بچه گانه اول تاپیک را خوب می خوندید و بعد اطهار نظر میکردید.در هر صورت من قضاوت را به عهده دوستان می گذارم.

اون دوستمون تو یه پست فرمودند
    نقل قول نوشته اصلی توسط mit.gemini نمایش پست ها
    آقا شما پیشنهادی داری؟ سولوشنی؟
    من با این هزینه اینترنت خیلی مشکل دارم واقعا گرون در می آد ماهی 700 تومان برای dedicated واقعا زیاده تازه فقط 15 تا کاربر می تونن ازش استفاده کنن با 128! این خیلی هزینه بالایی داره! خود مخابرات سرویس نمی ده؟
    و بنده چون عامل این کار بودم اینگونه راهنمای کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    اگه بتونی اونجا از مخابرات اینترانت بگیری میتونی از سرویس دهنده هایی که روی بستر مخابراتی اینترنت ارائه می کنن سرویس بگیری.
    نمیدانم از کجای نوشته من استنباط میشه کا من سرویس فروشم و بیا از من بخر.ولی چون کننده این کار بودم بهشون راهنمایی رسوندم و برام جالبه این فروم چه کلانترهای بی حوصله ای برای خوندن مطالب داره.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تختعه شخصیتی

برچسب برای این موضوع