صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 30

موضوع: رسیدگی به مشکلاتی که اعتراض ها (Groan) ایجاد کردن

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    فکر میکنم بحث بی فایده هست.
    همه از بچه های خوب و مفید فروم هستید. این بحثها ارزششو نداره...

فقط یه نکته بگم که آقای خسروی قانونی رو زیر پا نگذاشته اینجا پینگلیش ممنوعه وگرنه انگلیسی هم زبان مرسوم به حساب میاد.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    فکر میکنم بحث بی فایده هست.
    همه از بچه های خوب و مفید فروم هستید. این بحثها ارزششو نداره...

فقط یه نکته بگم که آقای خسروی قانونی رو زیر پا نگذاشته اینجا پینگلیش ممنوعه وگرنه انگلیسی هم زبان مرسوم به حساب میاد.
    این سایت اسمش هست : Persian networks توجه بفرمایید : persian
    وگرنه با گوگل کردن کلمه DSLAM به میلیونها مطلب کاربردی خواهیم رسید
    سوال فارسی و جواب سلیس فارسی است که هدف است

با نظر شما در زمینه بی فایده بودن بحث موافقم

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    تمامی مطالب جناب Alux و دوست خوب بنده جناب خسروی مورد تایید بنده هستش.

Alux سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    ای آقا این دیگه تعجب آور است باز به پست بنده اعتراض شده است . ایندفعه کجای نوشته کج بوده و به کدامین گروه اهانتی شده و یا خدای ناکرده جسارتی از طرف بنده به ایشان روا شده است .

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بیخیال
    من که به یکی جواب سوالشو دادم اعتراض زده بود برام.
    فکر نمیکنم این اعتراضها و تشکرها اصلا ملاکی باشه.
    شخصیت تمام بچه های قدیمی اینجا مشخصه و همه بهش آگاهند. این چیزا نمیتونه اعتبار کسی رو خدشه دار کنه.

brellian سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    به نظر من کلمه اعتراض معنی خوبی نیست

باید Groan رو اعلام مخالفت از منظر دیدگاه شخصی با آن نوشته معنی کرد

مثلا به نظر من صحبتهای آقای پورهاشمی در پست قبلی ایشان درست نیس و قبول ندارم
    پس بوسیله Groan به جای زدن پست مخالف این نظر شخصی ام را اعلام کردم

حالا شاید چند نفر هم تشکر کنند
    این بدین معنی است که آنها موافقند و نظرشان همان است

پس به نظر من باید دید را عوض کرد و Groan را اعتراض معنی نکرد
    خواهشمندم مدیر محترم اعتراض را پاک و همان کلمه عدم تایید را جایگزین نمایند.
    اینطوری همه مسایل حل خواهد شد.

Alux و webgard3 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    موافق با صحبت جناب خسروي بنده ي حقير نسبت به فعاليت مدير محترم جناب حبيبي اعتراض دارم
    متاسفانه ايشون بعضي جاها علي رغم فعاليت سازندشون پست هاي نامناسبي مينويسند. نمونه عيني اونها كه در همين تاپيك موجود هست و نقل هم شده :

نقل قول نوشته اصلی توسط Alux نمایش پست ها
    باید فرهنگ سازی بشه !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Alux نمایش پست ها
    دلیل اعتراض اینکه همه جا بفکر جیبت هستی و تو تاپیک وایرلس می خوای سرویس های اینترانت خودتو بفروش برسونی !!!

اینکه شما حتی به خودت زحمت ترجمه مطلبی رو که یکی برای راهنمایی جمع گذاشته نمیدی و انتظار داری برات یکی ترچمه کنه

پاورقی : بعضی ها چه بهشون بر می خوره ازشون اعتراض می کنی ....

نمونه هاي ديگري هم بوده كه فكر نميكنم چندان نيازي به اشاره به اونها باشه .
    از يك مدير با سابقه بيش از اينها انتظار ميره

ویرایش توسط M-r-r : 2008-08-28 در ساعت 07:41 PM
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اون قسمت اول که نقل قول کردید رو به نظر من نه تنها بد نبوده بلکه حرف درستی هم زدن.

باید فرهنگش ایجاد بشه که چطوری از این دکمه استفاده بشه.
    هنوز خیلی ها فرهنگ استفاده از thank رو هم ندارند. طرف بهش کمک میشه اما کمترین کار که همین تشکر هست رو انجام نمیده. یا مثلا میاد زیر اون مینویسه آقا ممنون دستت درد نکنه.

علیرضا هم میتونه بیاد زیر پستها یه چیز نا مربوط بنویسه اما با یه groan تموم میکنه.
    مثلا اولین اعتراض که من گرفت از علیرضا بود. بحث بین توزیع های لینوکس بود. من توی صحبتهام fedora رو کوبوندم که با یه اعتراض به جا مخالفتشو به من نشون داد.

دیدمون رو هم باید عوض کنیم.

Alux سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    فکر کنم اعتراض ایشون به خاطر عدم توجه به قوانین و عدم توجه به لزوم نوشتن به زبان فارسی از طرف شما میباشد جناب خسروی .
    اگر دقت کنید میبینید که در همون تاپیک ایشون از آقای Vahsha1 به خاطر ترجمه تشکر کردن.
    مهندس جان شما تفاوت بین زیان انگلیسی و پینگلیش رو نمیدونید هنوز ؟
    بعد هم داخل اولین پست من 3-4 خط خلاصه به صورت انگلیسی گذاشتم که باقی دوستان درخواست اطلاعات مفصل تر اون رو کردن
    وگرنه اجباری نبود برای درخواست اطلاعات بیشتر
    و بعید میدونم هم انتظاری میرفت که مطلبی که خلاصه اون به زبان انگلیسی هست اطلاعات کاملش فارسی شه

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    ضمنا صحبت دوستان درسته که اینجا شبکه های فارسی هست نه انگلیسی
    اما هیچ اتفاقی که نیافته لا اقل باعث میشه فردایی اگر من یک سوال مشابه دیدم و ترجمه فارسی درستی ازش پیدا نکردم از سوال بگذرم و بی جواب بزارم اون رو
    شما اون ترجمه فارسی رو از لحاظ اطلاعاتی که میده با توضیحات انگلیسی من مقایسه می کنید ؟
    ضمنا درسته که باید فرهنگ سازی شه و توجه به این گزینه کم شه اما ما در دنیای مجازی با هم ارتباط داریم نه واقعی و همونطور که زمانی که میبینیم کسی 400 تا تشکر داره یک فکر خوبی روی اون شخص می کنیم و اون رو آدم پری حساب می کنیم زمانی که ببینیم کسی هم اعتراض های زیادی داشته هم روی اون طرف حساب دیگه ای باز می کنیم

Hakimi، webgard3 و adel28 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    نکته جذاب در این بحث و بحث قبلی در مورد dslam همین جاست که شما نه منو میسناسید و نه می تونید منو پیدا کنید و نه اینکه بدونید من چقدر سواد دارم و یا اصلاً بی سوادم .

پس اگر من خودم در یک پستی از شما خواهش کنم . یا بخواهم مطلب رو فارسی کنید و یا فارسی بنویسد باید حسابی به شما بر بخوره و یا به من حمله کنید و شخصیت من و یا هر کس دیگری که چنین درخواستی کرده رو مورد حمله قرار بدید و تختعه کنید . این رفتار شما نه تنها در دنیای مجازی کاملاً ناپسند هست بلکه در دنیایی واقعی با برخورد متقابل فرد روبرو خواهید شد . این دلیل نمیشه اگر شما و یا دیگران دارای مدارج و مدارک بالای علمی و دانشگاهی باشید به افراد دیگر بدون هیچ شناختی و یا حتی با درک و شناخت کافی و وافی در مورد موقعیت علمی وی برخورد ناشایسته ای صورت بدید .

بنده به خوبی واقف هستم که اکثر دوستان و همکاران در زمینه IT فعالیت می کنند به خاطر کاری که دارند و دسترسی به مطالب و یا علاقه شخصی برای خواندن مطالب به زبان اصلی تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارند .
    بنده خودم هم بیشتر مطالبی که مطالعه می کنم سعی می کنم حتماً سورس برنامه باشه نه ترجمه آن ولی همیشه باید اما و اگر هایی را در هنگام نوشتن و یا صحبت کردن با دیگران رعایت کرد نه اینکه پستی اعتراض آمیز و حالا با زدن بر روی دکمه Groan بدون دقت کردن بر مطلب گفته شده و یا نوشته شده اعتراض کنیم .

اعتراض شما تنها باعث بروز تنش در رفتارهای افراد می شود و می تواند انفعال در تمام انجمن را باعث شود .

من نه با فرهنگ سازی مخالف هستم و نه با حذف دکمه Groan موافق هستم ولی بیشتر مواقع سعی می کنم که بسیار خوددار باشم و نه کاری و نه حرفی بزنم که خدای نکرده به دیگران اهانتی بشود ولی ظاهراً هستن انسانهایی که به سادگی به دیگران بی احترامی می کنند و از بالا به افراد نگاه می کنند . و خود را در این گونه مطالب God می دانند و اگر کسی نکته ای را درخواست کرد با لودگی و بی احترامی جواب خواهند داد . امیدوارم که به جای اینکه سعی کنم دیگران را بشناسیم بر خودشناسی تاکید داشته باشیم

با تشکر

shnov سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اگر منظورتون من بودم که به هیچ عنوان همچین چیزی نیست
    اگر شما نیازمند اطلاعات فارسی و اطلاعات من انگلیسی باشه در صورتی که برام مقدور باشه فارسی می کنم اون رو و در غیر این صورت همین که هست در اختیارتون قرار میدم
    ناراحتی و عصبانیت و غیره نداره که

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    اگر منظورتون من بودم که به هیچ عنوان همچین چیزی نیست
    اگر شما نیازمند اطلاعات فارسی و اطلاعات من انگلیسی باشه در صورتی که برام مقدور باشه فارسی می کنم اون رو و در غیر این صورت همین که هست در اختیارتون قرار میدم
    ناراحتی و عصبانیت و غیره نداره که
    فکر میکنم روی صحبت آقای پورهاشمی با شما نبود

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    همانطور که اشاره شد در استفاده از دکمه اعتراض برخی افراد با غرض ورزی رفتار می کنند و برخی هم با ایجاد کاربران غیر واقعی در انجمن به ارسال اعتراض و سپاس می پردازند.

خواهشمندم اگر با مواردی مواجه شدید که فردی بی دلیل اقدام به اعتراض و تشکر می کند موضوع را به من اطلاع دهید تا بررسی شود و با فرد خاطی برخورد شود. ولی لطفا برای یک یا دو مورد سخت گیری نکنید. فقط در مواردی که به نظرتان یک رفتار برنامه ریزی شده وجود دارد موضوع را گزارش دهید.

در مورد مصداق خاصی که بحث زبان به میان کشیده شد، باید بگویم یکی از کسانی که مطالب انگلیسی ارسال می کند، خود من هستم. اگر قوانین انجمن را هم مطالعه کنید، می بینید که از کاربران خواسته شده نوشته های خود را به زبان فارسی یا انگلیسی ارسال کنند. پس نوشتن مطالب انگلیسی به هیچ وجه مشکل ساز نیست و با قوانین انجمن منافاتی ندارد.
    نکته ای که اصرار داریم از آن پرهیز شود، نگارش فارسی با حروف انگلیسی یا همان پینگلیش یا فینگلیش است که شیوه نگارش صحیحی نیست و از آن دوری می کنیم.

ببینید، من اگر مطلبی به زبان انگلیسی می توانم بنویسم که به نظرم مفید است و می تواند کارگشا باشد بهتر است بنویسم تا این که به دلیل انگلیسی بودن از نوشتن آن پرهیز کنم. هرچند که ممکن است تعداد استفاده کنندگان از آن کمتر از استفاده کنندگان از مطالب فارسی باشد. (که از این بابت باید متاسف باشیم)

kima و M-r-r سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    آقای حکیمی مدیرها دسترسی به حذف thank یا groan ندارن؟
    اینجوری شاید بشه بعضی ها رو که بی دلیل زده شده پاک کرد.
    دیگه این دلخوری ها هم کمتر میشه.

توی بعضی فرومهای دیگه دیدم یه سری آمارهای دیگه هم میزارن. مثلا اون بالا ستاره میدن یا از یه عباراتی به نسبت تعداد پست استفاده میکنن.
    این هم میتونه خوب باشه برای حس رقابت و انگیزه برای فعالیت بیشتر. اما اینها برای افراد تازه وارد هم میتونه باعث دلسردی باشه. مثل همین thank خودمون.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تختعه شخصیتی

برچسب برای این موضوع