صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 40

موضوع: اعتراض به تبعیض در اقدامات مدیران تالار ها و مدیر ارشد نسبت به تبلیغات !!!

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

اعتراض به تبعیض در اقدامات مدیران تالار ها و مدیر ارشد نسبت به تبلیغات !!!

از مدتها پیش تبعیض در رفتارهای مدیران و برخورد های آنان با تاپیک ها و افراد تازه عضو شده دیده میشد و علی رغم اعتراض های مکرر، تنها راه حلی که در نظر گرفته شد بسته شدن بازارچه و ایجاد بخش تبلیغات بود .
    این درحالیست که تاپیک های تبلیغاتی متعددی هر روز در حال ایجاد شدن هستند و هیچ برخوردی با اینگونه موارد نشده...
    قبلا این مشکل رو از چشم مدیران تالار ها میدیدم، اما برخورد امروز مستقیما از طرف جناب حکیمی بود... اخطار مبنی بر عدم رعایت بند دهم قوانین انجمن،

جناب حکیمی، قبلا هم یه بار به من تذکر داده بودین، اون سری هم با اینکه قصد و غرضی نبود، من قبول کردم اما اینبار واقعا برخورد سلیقه ای شده...

موضوعات مشابه:
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جناب حکیمی انتظار داشتم حداقل به پیام خصوصی جواب بدین !!! نه اینکه کاربر آقای آریان پور رو هم بن کنید !

به هر صورت، من از همه دوستان درخواست توقف فعالیت رو حداقل تا زمان روشن شدن وضعیت و تکلیف مباحث و تاپیک های اینچنینی دارم.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خیلی برام جالبه که آیا این تاپیک تبلیغ نیست : دریافت CD نصب و مستندات فنی و راهنمای نصب NetBill از اینترنت

یا این تاپیک : آیا کسی از netbill استفاده می کنه؟

نوشته های آقایون مدیر همچون آقای آریاگوهر مسئله نداره، اما کاربری مثل آقای آریانپور مستلزم بن شدن هستن ! چرا آقای حکیمی به من که افتتاح کننده تاپیک هستم اخطار داده شد اما آقای آرین پور باید بن میشد !؟

offers2you و mtbiirir سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    آیا این موضوعات و مباحث تبلیغ نیستند :

نقل قول نوشته اصلی توسط mosavi نمایش پست ها
    چرا از نرم افزار نت بيل در ISP Accounting استفاده ميكنيم ؟؟؟؟؟
    NetBill دربرگيرنده نيازهاي کاربران و ISP ها
    NetBill امن، دقيق، سريع
    فن آوري روز، بومي سازي و نوآوري

· تنها نرم افزار دارای CD نصب همزمان سیستم عامل، SQL، Radius و Accounting در جهان!
    · نصب در کمتر از 10 دقیقه بدون نیاز به دانش فنی با رابط کاربری کاملا فارسی
    · تنها نرم افزار با حسابداری همزمان Dialup/LAN/SMS/VoIP/WL/ADSL با یک نام کاربری در جهان!
    · تعریف سطوح مختلف درختی Holder/ISP/VISP/User/SubUser
    · امکان اتصال به شبکه شتاب در سطوح Holder/ISP/VISP/User جهت شارژ حساب
    · دسترسي از طريق وب به تمام سطوحبرنامه Holder/ISP/VISP/User
    · امکان استفاده ازInterface SMS توسط کاربران و مدیران شبکه بدون نیاز به ارتباط با اینترنت
    · كار با انواع RAS هاي LAN , PPTP , PPPOE, Dialup(Routers/Multiport/RAS)
    · مدیریت پهنای باند ارسال و دریافت کاربران بر اساس گروه بدون نیاز به سخت افزار اضافی
    · تعرِيف سرویسهای مختلف زمانی/حجمی/نامحدود/محدود
    · قراردادن سرویسهای و یا RAS های با خصایص متنوع در یک گروه
    · امکان دریافت کلمه عبور کاربران از نرم افزارهای Accounting دیگر و ثبت دائمی آن
    · انجام عمليات گروهی (Bulk Operations) برروِي کاربران/سرویسها در سریعترین زمان ممکن
    · تعيين سطوح دسترسي براِي مديران در سطوح مختلف سیستم و تعیین اختیارات و امکانات آنان
    · امکان محدود کردن تماس کاربر Net/VoIP از مکانهای خاص بر اساس CallerID
    · پشتیبانی از سرویس IN
    · امکان تخصیص IP و IP-Pool برای کاربران و سرویسها
    · Least Cost Routing برای یافتن کمترین قیمت به ازاء مقصد خاص در بین Carrier های VoIP
    · Best Quality Routing برای یافتن بهترین کیفیت به ازاء مقصد خاص در بین Carrier های VoIP
    · Static Routing برای معرفی Carrier خاص به ازاء مقصد خاص در بین Carrier های VoIP
    · شناسايي CallerID براي کاربران VoIP و ورود به سيستم بدون نياز به Pincode
    · امکان تعریف AddressBook توسط کاربر برای شماره گیری سریع VoIP
    · تولِيد انبوه کارت به صورت خودکار با شرائط متنوع و در سریعترین زمان ممکن
    · مشاهده فهرست کاربران Online و امکان KILL کردن آنها در سطوح Holder/ISP/VISP
    · Import/Export اطلاعات کامل کاربران/سرویسها/تعرفه ها/logها به فرمت CSV Excel
    · تعریف TimeException برای تعیین شارژ ها و مجوزهای مختلف در ساعتهای مختلف شبانه روز با امکان اولویت بندی
    · جلوگیری از اتصال کاربران و قطع ارتباط آنان بهنگام اتمام اعتبار ISP/VISP/User
    · تعریف زیر-کاربر (SubUser) توسط کاربران و اعطاء اعتبار از خود به هر یک از آنان
    · تعيِين تعداد کاربران همزمان بایک نام کاربری و کلمه عبور
    · تعیین محدودیت تعداد کاربران تعریف شده و تعداد کاربران OnLine برای ISP/VISP ها
    · حسابداری و ثبت دریافت و پرداخت ها در سطوح ISP/VISP/User/SubUser
    · سرویس Roaming برای اتصال RAS های ISP های پراکنده در مکانهای جغرافیائی
    · محاسبه میزان مبالغ دریافتی و پرداختی در سرویس Roaming به ISP های سرویس دهنده و گیرنده
    · تعِيِين زمان انقضاء ISP/VISP/User
    · ارسال پیغام از طرف مدیران به کاربران و برعکس
    · ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران (اعلام مانده اعتبار، دلیل عدم اتصال یا برقراری ارتباط، ... )
    · مشاهده OnLine محاسبات ISP/VISP/User ها بصورت Log های پیشرفته
    · Backup های روزانه، هفتگی و ماهانه و انتقال Backup های قدیمی به مکان دیگر بصورت خودکار
    · تعریف کاربر بدون کلمه عبور
    · تعریف کاربر و ثبت اولین کلمه در اولین تماس عبور داده شده بعنوان کلمه عبور دائمی
    · پردازش توزیع شده برای استفاده در محیطهای با بار بالا بدون نیاز به سخت افزارهای خاص
    · امکان سرویس Radius Proxy با امکان Broadcast برای استفاده همزمان با نرم افزارهای دیگر
    · تاریخ شمسی در تمامی سطوح
    · جستجوی سریع و پیشرفته کاربران بر اساس شرائط متنوع
    · گزارش گیریتها متنوع و مفيد از کليه فعالیتهای سیستم/کابران/مدیران/ISP/VISP ها
    · ﭘشتِيباني ﭘروتکل هاي MPPE, MS-CHAP, MS_CHAP, CHAP, PAP, EAP, REAP
    · محدود کردن زمان اتصال و حجم انتقال اطلاعات کاربر در محدوده زمانی روزانه و ماهانه
    · نمودار های متنوع از عملکرد سیستم و سود و زیان ISP/VISPها بازاء سرویس و RAS خاص
    · گزارشات متنوع (میزان مصرف کاربران، گروه ها، RAS ها، عملکرد مدیران، ACD/ASR، اتصالات موفق و ناموفق)
    · تعمیر پایگاه داده در شرائط اضطراری بصورت خودکار و بدون نیاز به اپراتور
    · بهینه سازی پایگاه داده بصورت دوره ای و حذف اطلاعات اضافی
    · و دهها امکان و سرویس دیگر که NetBill را از دیگر نرم افزارهای داخلی و خارجی متمایز ساخته است

نقل قول نوشته اصلی توسط mkgonline نمایش پست ها
    سلام

وقتی برنامه رو نصب میکنید، باید عدد SID رو که در نرم افزار مشخص شده به info@ghasedak.com ارسال کنید تا License استفاده برای 32 کاربر بصورت نامحدود برایتان ارسال شود. با این License صرفا سرویسهای Dialup و IN قابل استفاده هستند و برای سرویسهای دیگر نظیر ADSL, WireLess, VoIP, SMS باید حتما License اصلی خریداری شود.

نرم افزار دارای قفل اینترنتی است. یعنی بایک SerialNo و Activation Key فعال شده و قابل استفاده میشود.

در واقع ISO ای که در سایت قرارداده شده است Full Functional است و فقط با Activation است که قابلیتهای مختلف آن فعال میشود و در حقیقت این CD همان نرم افزار اصلی است.

ضمنا اکیدا توصیه میکنم که NetBill-Installation.doc را که در شاخه DOC در CD موجود است را حتما مطالع فرمائید. چون دیدم دوستانی که نصب کردند، اشتباها اینترفیس XWindows آنرا مورد استفاده قراردادند.

دوستانی هم که با Email درخواست دادند، برایشان ظرف 48 ساعت بصورت رایگان پست خواهد شد. منتظر باشند.

قنبری
    نقل قول نوشته اصلی توسط darklove نمایش پست ها
    دانلود کنید که بهتره
    سلام

برای دوستانی که امکان دانلود ندارن، آدرس رو به info@ghasedak.com بفرستن، براشون میفرستیم.

در مورد دوستی که نصب کرده بود و گفت که ابزار دم دست ندارد، عرض کنم که برای استفاده از NetBill نیازی به استفاده از خود Console متن یا گرافیک نیست. اگر در داخل CD دایرکتوری DOC رو نگاه کنید، فایل Administration-guide رو میبینید که نشون میده که بعد از نصب باید با استفاده از WebInterface از طریق
    http://ip_address/holder کار تنظیمات NetBill را شروع کنید. در واقع اون محیط X که براش گذاشتیم فقط برای اینست که کسانی که با Linux آشنائی ندارن، وحشت نکنن!

در مورد سوال دوستی که گفتن اگه Package میدادید که روی هر Linux ای نصب بشه بهتر بود، باید عرض کنم که ما NetBill رو طوری طراحی کردیم که هر کس با هر دانش فنی بتونه اونو نصب کنه و ازش استفاده کنه. ضمنا چون NetBill بصورت یک TotalSolution طراحی شده و کلی تمهیدات برای برق رفتن، DB Recovery، AutoBackup و امنیت لینوکس و ِِDB... توش گنجانده شده، بهتر دیدیم که بصورت یک Distribution بدیم. اینجوری همه چیزش تحت کنترله و دیگه کاربر از تمام دغدغه های جانبی نظیر هک شدن، مسائل امنیتی ، خراب شدن DB و Backup/Restore فارغ میشه. نمونه این رضایتمندی رو میتونید در دورافتاده ترین نقاط کشور که حتی نصب معمولی نرم افزارهای تحت Windows رو باهاش مشکل دارند، در استفاده از NetBill ببینید.

در هر صورت، اساس طراحی NetBill چند چیز بود که در سایت NetBill.ir آورده شده است و به نظرمون اومد که باید کاری کرد که کاربر احساس آرامش کنه. از اینکه اگه برق رفت و اون با لینوکس آشنائی نداشت، یا اینکه اگه DB خراب شد (به دلیل RESET شدن سیستم) یا اینکه از سیستم چه جوری Backup بگیرم که روز مبادا مطمئن باشم که همه چیز رو براحتی و ظرف کمتر از 5 دقیقه برگردونم و ...

موفق باشید
    من نصب کردم
    نسبت به Sib روش بیشتر کار شده بود سورسش Redhat بود
    ولی چندتا مشکل داشت
    مثلا من که لینوکس کمی بلدم گیج شده بودم ابزار دم دست نداشت
    چند بار Firefox زدم تا اجرا شد ولی چندتا اخطارم داد
    MYSQL یک بار نصب کردم Premission دادم تا اجرا شد
    من نصب کردم
    نسبت به Sib روش بیشتر کار شده بود سورسش Redhat بود
    ولی چندتا مشکل داشت
    مثلا من که لینوکس کمی بلدم گیج شده بودم ابزار دم دست نداشت
    چند بار Firefox زدم تا اجرا شد ولی چندتا اخطارم داد
    MYSQL یک بار نصب کردم Premission دادم تا اجرا شد

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یا این موضوعات و پاسخ ها !؟

سلام

در پاسخ به دوستان موارد زیر به عرض میرسد:

1. پارس آنلاین در حال حاضر برای سرویسهای VoIP و اینترنت از NetBill استفاده میکنه و به مرور کامل سوئیچ خواهد کرد.

2. امکانات نرم افزار و محدودیتهای آن فقط با تغییر کد مجوز تغییر خواهد کرد و نیازی به نصب محدد نیست

3. تمهیدات لازم برای اینکه با از کار افتادن وب سایت مرکزی 7 روز هیچ مشکلی برای نرم افزار ایجاد نشه.

4. بر اساس فرمول پرداخت 50% قیمت مابه التفاوت دریافت میشه.

5. این نرم افزار به من و شخص وابسته نیست و تیم پشتیبانی داره. ضمنا با توجه به سادگی نرم افزار و نصب و پشتیبانی گیری آن، هیچ مشکلی برای مصرف کننده متصور نیست که پیش بیاد

6. این پیشنهاد جدیده و میتونیم در آپدیت بعدی انجامش بدیم. اگه ممکنه توضیحات بیشتر رو برای من ایمیل کنید ghanbari@ghasedak.com

7. در مورد قیمت، ما بهانه های مختلفی برای تخفیف داریم که بهر حال مشتری رو راضی میکنه. اما باید قبول کنید که قیمت نرم افزار باید برای مصرف کنندگان بزرک واقعی باشه تا هزینه های پشتیبانی و بروزرسانی و کاور کنه. قیمت ها و بهانه ها رو روی سایت ببینید netbill.ir

8. هزینه پشتیبانی 25% قیمت نرم افزار است. بر خلاف نرم افزارهای دیگر چون این نرم افزار بصورت خودکار بروز رسانی میشود، هزینه بیشتری دارد. اینکه شما به هیچ وجه درگیر بروز رسانی و اشتباهات ناشی از آن نیستید و سیستم بطور خودکار اینکار رو انجام میده، هزینه بالائی برای ما داره. اولین آن همان پهنای باند بالا برای بروز رسانی همه سیستمهای نصب شده در ایران است که از مرز 170 عدد گذشته. ولی امکان تجدید نظر هم وج.د داره. اما اینکه گفتید قیمت از نرم افزار بیشتره، اینطور نیست. الان خیلی از نرم افزارهای که شما هم خوب میشناسید، به ازاء یک تماس تلفنی و سوال ناقابل 100000 تومان شارژ میکنن. در حالیکه هزینه پشتیبانی رو هم جدا میگیرن.

9. اسکرین شات ها مال 2 سال پیش هست که هنوز اینترنت فقط دایال آپ را سرویس میداد. میتونم بگم که بیش از 80% عوض شده و دیگه قابل قیاس با اون نیست. که از اون جمله همین تاریخ میلادی و شمسی است.
    میتونید از رو سایت سی دی رو دانلود کنید و تست کنید

قنبری
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    در ضمن تو Screen Shot هاي شما تو سايتتون من فقط تاريخها رو ميلادي ديدم.

واقعا از شمسي هم پشتيباني مي كنه.

منظورم هجري شمسي. امون از ذهن ها منحرف
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    من چند تا سوال دارم.

1- پارس آنلاين براي مديريت كدوم سرويسش از نرم افزار شما استفاده مي كنه ؟PPPoE يا DIALUP.

2- افزايش تعداد پورت هاي آنلاين فقط با تغيير كد انجام ميشه تا تغيير نرم افزار.

3- اگه website شما كه قفل اينترنتي رو چك مي كنه از كار بيافته آيا سرور ها هم دچار مشكل مي شن. يا Authentication براي نرم افزار فقط يك بار صورت مي گيره.

4- براي افزايش تعداد پورت ها فقط مابه التفاوت رو بايد پرداخت بشه يا بيشتر؟

5- اگه يه زماني شما در دسترس نبوديد آيا غير از شما كسي پاسخگو براي پشتيباني هست يا نه؟

6-آيا نرم افزار قابليت Schedule Connection Log Report به صورت اتوماتيك با فرمت CSV داره؟ اگه داره قابليت دسترسي به صورت HTTPS هم به اون report ها قابل تعريف هست يا نه؟

اينها چون سرم اومده دارم مي پرسم.

ولي خداييش يه قيمت خفنه. تخفيفي ، سوبسيدي چيزي نداره؟

براي بحث پشتيباني براي سال هاي بعدي آيا امكان بازنگري شما در هزينه ها هست يا نه؟

چون با اين قيمت ها پشتيباني هزينه مالكيت نرم افزار شما در سيستم مديريت IT از قيمت خود نرم افزار بالاتر قرار مي گيره و قابل دفاع نيست مخصوصا براي شركت هايي كه تعداد پورت بالايي دارند.

من هم به علت افزايش زياد تعداد كاربران نياز به تعويض نرم افزار دارم.
    هرچند تو اين چند سال از NTTac بدي نديدم. ممنون از لطف شما.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasr نمایش پست ها
    من شنیدم نت بیل برای بک آپ ها پول دریافت میکنه. برام جالب بود. بنابر این با آقای قنبری تماس گرفتم. ایشون هم زحمت کشیدن و به تک تک سوالات من جواب داد نو یک سری چیزای جالب دستگیرم شد.
    .
    در ضمن موضوع پول گرفتن برای بک آپ هم شایعه بوده. من برنامه رو قبول دارم. چیزیکه پارس آنلاین با هزاران یوزر آنلاین ازش استفاده میکنه حتما خیلی کارش درسته. من که حاضرم چشم بسته قبولش کنم.
    .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    تبلیغات و برخورد با آن

جناب حکیمی کاش پاسخ به اون تاپیک باز بود؛
    بله تبلیغ در قالب مسائل فنی هم قابل پیگیری و شناسایی هست اما نمیدونم چرا نت بیل و امثال اون قبلا دیده نشده و شناسایی نشده و هنوز هم شناسایی نشده اند !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جناب حکیمی حتی خود شما هم در مورد تبلیغات مورد اتهام هستید !
    آیا هنوز از فروش نسخه های تک شارپ که به ظاهر جناب آقای صادقی اونها رو بصورت رایگان در اختیار گذاشته اند اطلاع دارید ؟
    دوستانی هستند که چون مدیر انجمن های پارسی، از نرم افزار آقای صادقی دفاع کرده اند (اعتراض به تبعیض در اقدامات مدیران تالار ها و مدیر ارشد نسبت به تبلیغات !!!) قصد خرید آن را دارند !
    آیا اینکار هم تبلیغ نیست !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    جناب راستی جواب شما بحث مفصلی رو می طلبه
    درسته که تبلیغات به صورت محسوس داخل فروم دیده میشه اما من هر کدام از تبلیغ ها رو که ریپورت کردم دیدم که باهاش برخورد شده و از تبلیغ جلوگیری شده و ندیدم تبلیغاتی که به صورت عام و محسوس داخل فروم دیده بشه
    تمامی اینهایی که شما لیست کردین میتونه به نوعی تبلیغ باشه اما کسی نیاد بگه من با سنائو کار کردم که تبلیغ میشه ؟ نیاد بگه من سیسکو کار کردم که تبلیغ میشه نیاد بگه سیستم عامل من ویندوز هست که تبلیغ میشه ؟
    همه اینها هست و به هیچ نوعی نمیشه جلوش رو گرفت اما این بحث به صورت مجاز ادامه پیدا می کنه تا زمانی که به حد اشباع برسه و اون زمان هست که تبلیغات مشکل دار میشن
    شما هم مثلا اگر میومدین می گفتین نسخه جدید سیب ارائه شد هر کسی میخواد از این الدرس دانلود کنه مطمئن باشید کسی مشکل ایجاد نمی کرد براتون
    اما جدا از اینکه نظر شما شاید واقعا تبلیغ واسه سیب نبوده اما پستی که داشتین به خاطر توضیحاتی که داخلش داده شده و کلا فورم نوشته شدنش تبلیغ به یک تبلیغ شده
    درسته که در اصل نظر شما تبلیغ نیست و مدیران هم این رو متوجه شدن اما به دلیل جلوگیری از باز شدن پست های مشابه که به هدف تبلیغ ایجاد بشه جلوش گرفته شده

M-r-r، it_ict و goodzila سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    جناب راستی جواب شما بحث مفصلی رو می طلبه
    درسته که تبلیغات به صورت محسوس داخل فروم دیده میشه اما من هر کدام از تبلیغ ها رو که ریپورت کردم دیدم که باهاش برخورد شده و از تبلیغ جلوگیری شده و ندیدم تبلیغاتی که به صورت عام و محسوس داخل فروم دیده بشه
    تمامی اینهایی که شما لیست کردین میتونه به نوعی تبلیغ باشه اما کسی نیاد بگه من با سنائو کار کردم که تبلیغ میشه ؟ نیاد بگه من سیسکو کار کردم که تبلیغ میشه نیاد بگه سیستم عامل من ویندوز هست که تبلیغ میشه ؟
    همه اینها هست و به هیچ نوعی نمیشه جلوش رو گرفت اما این بحث به صورت مجاز ادامه پیدا می کنه تا زمانی که به حد اشباع برسه و اون زمان هست که تبلیغات مشکل دار میشن
    شما هم مثلا اگر میومدین می گفتین نسخه جدید سیب ارائه شد هر کسی میخواد از این الدرس دانلود کنه مطمئن باشید کسی مشکل ایجاد نمی کرد براتون
    اما جدا از اینکه نظر شما شاید واقعا تبلیغ واسه سیب نبوده اما پستی که داشتین به خاطر توضیحاتی که داخلش داده شده و کلا فورم نوشته شدنش تبلیغ به یک تبلیغ شده
    درسته که در اصل نظر شما تبلیغ نیست و مدیران هم این رو متوجه شدن اما به دلیل جلوگیری از باز شدن پست های مشابه که به هدف تبلیغ ایجاد بشه جلوش گرفته شده

خوشحالم که این موضوع حداقل برای شما مورد اهمیت بود...
    کاش باقی دوستان خصوصا مدیران هم به همین اندازه منطقی بودند ...

goodzila سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156

عضو غیر فعال
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    وقتي مديران و کاربران فعال گرامي تفاوت نوشته ارسال شده توسط يک استفاده کننده ساده نرم افزار و بيان ديدگاه خودش از نسخه جديد اين محصول رو با تبليغ اشتباه مي گيرند و خودشون باعث ناآرامي اوضاع ميشن انتظاري بيش از اين هم نميشه داشت! من فکر مي کنم لازم هست بعضي از سروران در رفتارشون تجديد نظر کنند.

همگي شاد باشيد.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    بنده اگر دوستان یادشون باشه همچنین بحثی رو داشتم با جناب حکیمی و دیگر دوستان که بحث من منجر به ایجاد یک تاپیک در انجمن شد که بحث پیرامون تغییر قوانین جاری در انجمن رو درخواست کرده بود . خیلی ها شرکت کردند و بحث شد و نتیجه این شد که قوانین درست ایجاد شده و فقط نحوه تفسیر ایراداتی دارد .

جناب آقای راستی دوست خوب من و استاد گرامی برخورد ها سلیقه ای نیست متاسفانه بعضی وقت ها تفسیر ها دارای مشکل است البته باید دید مشکل چیست . تبلیغات بحثی متاسفانه سخت است و دارای خط کشی هایی است که به شدت ظریف هستند و گاهی در نظر ما عبوری صورت نگرفته ولی در نظر دیگران عبور صورت گرفته است و ما وارد محدوده ممنوع شده ایم که این همان زمانی است که متاسفانه برخورد سلیقه ای نام گذاری می شود . در صورتی که برخورد سلیقه ای نیست ، تفسیری است ، خط کشی ها قوانینی نیستند که به این سادگی ها قابل تغییر باشد .

من به عنوان فردی که در این انجمن دست کم 3 سال است که عضو هستم و احتمالاً خودتون شاهد بودید که به خاطر ایجاد و ثبت یک تبلیغ در مورد یک وبلاگ دوچار مشکل شما شدم و پست من حذف شد و یا ویرایش شد . ولی این به خاطر سلیقه نیست مشکل در زمینه تفسیر قوانین است .

این مشکل از جناب حکیمی و دیگران نیست قوانین خام هستند و به صورت کلی ایجاد شده است . و متاسفانه خط کشی ها هم درست است که با رنگ قرمز کشیده شده است متاسفانه بسیار باریک ترسیم شده اند .

توصیه می کنم به عنوان برادر کوچک شما لطفاً خویشتنداری داشته باشید و تحمل کنید تا کم کم مشکلات تفسیری از قوانین برطرف شود .

goodzila سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    فکر میکنم یک مجمع تشخیص مصلحت انجمن لازم باشه تا در مورد تصمیم ها وتفسیر های نادرست تصمیم بگیره

brellian سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    بابا تو خیلی بیکاری...

عضو غیر فعال
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alux نمایش پست ها
    بابا تو خیلی بیکاری...
    اگه منظورت آقاي راستي هست بايد بگم دفاع از حق و گفتن واقعيت (که معمولا هميشه تلخ هست) بيکاري به حساب نمياد!

Hakimi، brellian و it_ict سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

انجمن 1پارس

تبعیض مدیر

ips manager

سرویس roaming

تبعیض در مدیریت

مدیریت وتبعیض

مشكل در از كار افتادن sib radius

هک سایت NETBILL

تبعیض مدیریت

ACD ASR