صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 40

موضوع: اعتراض به تبعیض در اقدامات مدیران تالار ها و مدیر ارشد نسبت به تبلیغات !!!

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    لغت نامه دهخدا:
    تبلیغ. [ ت َ ] (ع مص ) رسانیدن . (تاج المصادر بیهقی ) (اقرب الموارد) (قطر المحیط)(ترجمان علامه ٔ جرجانی ) (غیاث اللغات ) (منتهی الارب ) (آنندراج ) (ناظم الاطباء). رسانیدن و واصل کردن . (فرهنگ نظام ). || دست به عنان اسب کشیدن سوار تا در سرعت بیفزاید. (از اقرب الموارد) (از قطر المحیط). دست بعنان دراز کردن تا تیز رود. (منتهی الارب ) (آنندراج ) (ناظم الاطباء). || رسانیدن پیغام و جز آن . (ناظم الاطباء). رسانیدن عقاید دینی یا غیر آنها با وسایل ممکنه : علمای فرنگ در آسیا تبلیغ نصرانیت میکنند. فلان برای وزیر شدن خودش مشغول تبلیغ است . ج ، تبلیغها، تبلیغات . (فرهنگ نظام ). || نوعی از انواع مبالغه باشد. رجوع به مبالغه شود
    تبلیغاتی . [ ت َ ] (ص نسبی ) از نظر تبلیغات . از جهت تبلیغ: نطق های تبلیغاتی . || در تداول عامه ، اغراق آمیز. توأم با گزافه

تبلیغ کردن . [ ت َ ک َ دَ ] (مص مرکب ) تبلیغ. خواندن کسی را بدینی و عقیدتی و مذهبی و مسلکی و روشی . کشاندن کسی براهی که تبلیغ کننده قصد دارد. رجوع به تبلیغ شود.

همونطور که میبینید تبلیغ از مبالغه و زیاده روی میآید و منظور تعریف و تمجید از هرچیز بیش از اندازه است

حالا فکر میکنید کی اشتباه کرده؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    تبلیغ از مصدر ب.ل.غ به معنای آگاهی دادن و اطلاع رسانی است.
    (دقت کنید که کلمات می توانند با توجه به نوع استفاده معانی و مفاهیم مختلفی داشته باشند)

اگر می خواهید به دهخدا مراجعه کنید، من هم از همان دهخدا پاسخ می دهم:

همانطور که شما نوشتید:

تبلیغ. [ ت َ ] (ع مص ) رسانیدن .

و اما رسانیدن:

رسانیدن. || آگاهی دادن . اطلاع دادن . (یادداشت مؤلف ). حکایت کردن . بازگفتن . مطلع ساختن . خبر دادن : چنین رسانیدند به من که کتابی مشتمل برمجموع اخبار قم بنزدیک مردی از عرب که به شهر قم متوطن بود... (ترجمه ٔ تاریخ قم ص 12). به من چنین رسانیدند از بعضی از ایشان که شاخه های کوچک تر از درخت برمیگرفتند. (ترجمه ٔ تاریخ قم ص 163). || خبری را به کسی دادن ، خاصه امری مخفی را. اِنْهاء. آگاه کردن کسی را از راز. (یادداشت مؤلف ). جاسوسی کردن . خبرچینی کردن : چون اردشیر بمرد و هرمز بزرگ شد و شاپور به ملک اندر بنشست ... پس مردمان حسد کردند به کار هرمز و شاپور را گفتند که هرمز سپاه گرد همی کند تا بر تو بیرون آید و ملک از تو بستاند. پس هرمز دست خویش ببرید و... سوی شاپور فرستاد و نامه نوشت و گفت من چنین شنیدم که ملک را رسانیده اند که من چنین خواهم کردن . (ترجمه ٔ تاریخ طبری ). || بردن فرمودن . || حمل کردن . || گزاردن و ادا کردن . (ناظم الاطباء). اداء. تأدیه . ادا. گزاردن : پیغام رسانیدن ؛ پیغام گزاردن . (یادداشت مؤلف ). || منتهی کردن . بسر بردن . به انجام رسانیدن . تمام کردن

در نهایت با استناد به توضیحی از لغتنامه دهخدا (با ذکر تداول عامه!) نتیجه گرفته اید که تبلیغ از مبالغه و زیاده روی می آید!

شاید دو کلمه تبلیغ و مبالغه شبیه به هم باشند، ولی به یک معنی نیستند. تبلیغ به معنی رساندن و مبالغه صفت عالی و تشدیدی می باشد.

با توجه به این که در مورد مفهومی فضایی و انتزاعی صحبت نمی کنیم و همه می دانیم مفهوم مورد نظرمان چیست، بهتر نیست دوره ادبیات فارسی و عربی را تمام کنیم؟!

goodzila سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hamed Shafaghi

عضو عادی
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    78
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    موردی نیست، از این پس نوشته ای از من نمیبینید تا نوشته های من رشدی نداشته باشد . بدرود.
    دوستان ، عزیزان
    این که تا بحثی میشه در فضای مجازی که با نظر ما هم جهت نیست بحث رو ترک کنیم که روش منفعلانه ای است.
    بایستید صحبت کنید و نتیجه بگیرید.
    بحث را بی نتیجه گذاشتن و رها کردن همانقدر بد است که مطرح نکردن مشکل .قصدم این است که بحث به جهتی برود که یک راه حل منطقی و استاندارد برای اینگونه موارد پیدا شود و لاغیر .

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط salame_sabz نمایش پست ها
    من پستي رو که باعث اين همه درگيري شد زدم ولي

قصد من تبليعات نبوده قصد من فقط معرفي امکانات يکي از برنامه هاي اکانتينگ موجود در بازار يود حقش نبود که اين طور ناجوانمردانه پست پاک بشه

کوروش جان ميشه بگين يک برنامه رو چطوري بايد معرفي کرد که تبليغ محسوب نشه ؟
    این صحبت شما وقتی مقبول خواهد شد که حد اقل یکبار دیگر در مورد یک نرم افزار دیگر اطلاع رسانی کرده باشید.

meysam22us و goodzila سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب بعد از دنبال کردن صحبت های انجام شده در این تاپیک امیدوارم نتیجه ای حاصل شده باشد .

لابد همه میگن باز این بابا بزرگ اومد تا نصیحت کنه البته مرتبه قبل قسمتی از صحبت های من مورد قبول همکار و دوست خوبم جناب نیکنام قرار نگرفت و در پست خودشون به این مطلب اشاره کردند . البته نمی خواهم مطلب رو بسته و پایان یافته جلوه بدهم زیرا جدال و بحث بی نتیجه مانند جنگی است که هزاران کشته داشته باشد ولی پیشرفت و یا تصرف و یا عقب نشینی نداشته باشد .

البته بنده از تمام دوستان و مدیران و کاربران سایت کوچکتر هستم از همه نظر ولی بارها دیده ام که نظرات شخصی مدیران در مجموعه ها به سادگی در بین کاربران و یا اعضاء ان مجموعه تبدیل به دیدگاه رسمی شده و متاسفانه اختشاش طلبان از این دیدگاه ها چه در گوشی و چه به صورت علنی به نفع بی نظمی استفاده می کنند ، بنده شاهد بودم که اظهار نظر یکی از مدیران کار را تا استعفای این مدیر لایق پیش برد و متاسفانه کل محموعه را نیز دوچار تلاطم و نگرانی کرد .

خواهش می کنم این مبحث تنها بر سر یک اشتباه ساده ایجاد شده است و نیازی به این همه پیچیدگی نیست ، همه از فعالان و سخت کوشان انتظار دارند حتی اگر در حقشان اجهافی رخ داده است با متانت و صبر دنبال کار باشند نه خدای نکرده حرفی بزنیم و یا عملی بکنیم که بعداً مجبور به عذر خواهی شویم « مانند خودم همین چند ماه قبل که اشتباهی کردم و مطلبی را عنوان کردم و پستم حذف شد » من همیشه این واقعیت رو قبول دارم که باید اشتباه را پذیرفت و عذرخواهی کرد و یا در انجام جبران راهی را پیش گرفت . ( البته بنده نه فعال هستم و نه سخت کوش تکه اول رو با جناب راستی و دیگر فعال انجمن بودم نه با خودم )

البته باید همیشه به نظرات و حتی سلیقه های دیگران احترام گذاشت حتی که به مذاق ما خوش نیاید .
    قصد من تنها اشاره به نکته دوم صحبت هایم بود سوء استفاده گر ها البته کلمه و عنوان بدی است ولی متاسفانه هست مخالفت با من و یا دیگری در یک جامعه حتی مجازی امر ساده و عادی است همین خود نوعی زیبایی است که باعث می شود زنان و مردان در کنار هم زندگی کنند . مدیران و مدیریت ایجاد شود . انتخاب و منتخب شدن و بودن ها ایجاد شود ولی در دموکراتیک ترین جوامع نیز خطوط قرمزی وجود دارند که بیشتر برای جلوگیری از اتفاقات بد ایجاد شده اند .

من الله التوفیق

ویرایش توسط meysam22us : 2008-08-19 در ساعت 08:19 AM علت: ویرایش
    goodzila سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    قانون برای یادآوری

5) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. بديهی است در اين انجمن که هزاران نفر حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.

6) لطفا از ارسال مطالب حاوی کلمات و عبارات زشت و ناپسند و غير اخلاقی و رکيک و مبتذل و دشنام و بدگويانه و افترا آميز و منفور و تهديد آميز و مخالف قانون جدا پرهيز فرماييد.
    توهين به افراد، گروهها و طرز فکر ها در اين انجمن تحمل نخواهد شد.

ببینید، اینجا سخنرانی نمی کنیم، پس حتما لازم نیست به دنبال نتیجه گیری صریح باشیم. تبادل نظر کمک می کند تا با نظرات یکدیگر آشنا شویم و نگرانی ها را انتقال دهیم. در این تبادل نظر هر کس می تواند به اندازه خودش بهره برداری کند. من هم به اندازه خودم استفاده کردم. این همان نتیجه ای است که از این تبادل نظر به دست آمد.

در مورد بحث مدیران که مطرح شد، اجازه بدهید در انجمن اختصاصی مدیران به آن بپردازیم.

پیروز باشید.

meysam22us، alitaba و goodzila سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    این صحبت شما وقتی مقبول خواهد شد که حد اقل یکبار دیگر در مورد یک نرم افزار دیگر اطلاع رسانی کرده باشید.
    دوست عزيز وقتي تاپيک به محض ايجاد شدن پاک ميشه انتظار شما بيهوده است از کجا معلوم که همين برخورد با نرم افزار هاي ديگه نشه ؟؟؟

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خیلی ساده است شما می توانید درست مطابق قوانین رفتار کنید تا پست شما حذف و یا ویرایش نشود . نه اینکه پستی خلاف قوانین وارد سایت کنید بعد انتظار داشته باشید که این اطلاعات حذف نشود .

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    شما در مورد یه نرم افزار که ذی نفع نیستید بزارید من قول میدم کسی پاک نکنه.
    این سیب تاریخچه بدی هم داشت. یعنی از همون اول خودشون اسمشو بد کردند.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    فکر می کنم همه می دانیم موضوع چیست. توضیح بیشتر، تکرار مکررات است. همانطور که آقای پورهاشمی به زبان ساده گفت، با رعایت قوانین همه مشکلات حل می شود.

پیروز باشید.

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

انجمن 1پارس

تبعیض مدیر

ips manager

سرویس roaming

تبعیض در مدیریت

مدیریت وتبعیض

مشكل در از كار افتادن sib radius

هک سایت NETBILL

تبعیض مدیریت