صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 89

موضوع: چرا Persian Network ؟

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_y نمایش پست ها
    Nothing ...
    جریان چیه اقا مسعود؟

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    مهم نیست!
    بازگو کردنش بازهم امتیاز منفی و اخطار برای منی که از سال 2004 توی فروم فقط وقت تلف می کنم داره! همیشه حق با کسی هست که بلندتر شاخ و شونه بکشه و قدرت بیشتری داشته باشه. ما کی باشیم؟!

Danial_Hiv سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب یار محمدی،
    شما از سال 2004 در انجمن وقت تلف نکرده اید، حضوری فعال و مفید داشته اید و همه ما شاهدش بوده ایم.
    فکر می کنم/احتمالا شما از اخطاری که بابت یک رفتار اشتباه دریافت کردید دلخور هستید. و شاید از من دلخور باشید. ولی باور کنید من هیچ خصومت شخصی با هیچ کس ندارم و همچنین سعی می کنم دوستی و آشنایی و ... را هم از رفتار حرفه ای ام جدا نگه دارم.

من در زندگی حقیقی و واقعی ام هم همینطور هستم. شاید تعداد دوستانی که من را در خارج از انجمن بشناسند زیاد نباشد، ولی به عنوان مثال موردی را تعریف می کنم تا باور کنید این رفتار را کاملا در سبک زندگی ام گنجانیده ام.
    دوستان خیلی صمیمی من بسیار اندک هستند، شاید دو سه تا! باورتان می شود که به خاطر مشکلی که در رفتار حرفه ای یکی از این دوستان بسیار صمیمی ام وجود داشت اول چند بار به او اخطار دادم و بعد در محیط کارش کاری کردم که شاید خیلی ها اسمش را زیر آب زدن می گذارند و باعث شدم کارش را از دست بدهد. دوستان نزدیکم چون خصوصیات من را می شناسند بابت این چنین رفتاری از من خرده نمی گیرند. آن دوستم هنوز هم از دوستان صمیمی ام است.

بهتر است هر موضوع را در جای خود ببینیم و با جدا نگه داشتن مسائل، اجازه ندهیم سوء تفاهم به وجود آید. اگر از یک رفتار شما انتقاد شده و به شما تذکر داده شده به این معنی نیست که همه فعالیت و سوابق شما زیر سوال رفته است و یا کسی با شما خصومت دارد یا ...

آقای یار محمدی، شاید ندانید، ولی دوستان دیگری هم بوده اند که هم سوابق زیادی در انجمن داشته اند و خود من هم شخصا مطالب زیادی از ایشان یاد گرفته بوده ام/یاد می گیرم، ولی هنگامی که رفتار نادرستی از ایشان دیده ام به ایشان تذکر داده ام. ایشان همچنان به عنوان اعضاء فعال در انجمن حضور دارند. شاید ندانید ولی خود من هم تذکر گرفته ام. تا به حال چند مورد پیش آمده که دوستان و اعضاء انجمن به من تذکر داده اند و دو مورد هم تذکرات جدی دریافت کردم.
    آقای یار محمدی، آن عزیزانی که به من تذکر داده اند انجمن را از خودشان می دانند، آن عزیزانی که وقتی با یک رفتار اشتباه روبرو می شوند از کنار آن با چشم بسته رد نمی شوند و اشتباهات و خطا ها را گزارش می دهند هم انجمن را از خودشان می دانند و برای حیات انجمن و حفظ آن و بهبود آن ارزش قائل هستند.

امیدوارم همه دوستانی که اخطار دریافت کرده اند اگر برخورد نابه جا و مطابق قانون نبوده عذر خواهی من را بپذیرند و بدانند هیچ عمدی در کار نیست و فقط سعی می شود با کمک قوانین فضای انجمن از رفتارهای نادرست حفظ شود. این اخطارها هم تلنگرهایی است که به ما وارد می شود تا از اشتباهات و خطاها جلوگیری شود.

فقط امیدوارم در رفتارها و قضاوت ها عادل باشم. همه سعی و تلاشم همین است.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    جناب یار محمدی،
    شما از سال 2004 در انجمن وقت تلف نکرده اید، حضوری فعال و مفید داشته اید و همه ما شاهدش بوده ایم.
    فکر می کنم/احتمالا شما از اخطاری که بابت یک رفتار اشتباه دریافت کردید دلخور هستید. و شاید از من دلخور باشید. ولی باور کنید من هیچ خصومت شخصی با هیچ کس ندارم و همچنین سعی می کنم دوستی و آشنایی و ... را هم از رفتار حرفه ای ام جدا نگه دارم.

من در زندگی حقیقی و واقعی ام هم همینطور هستم. شاید تعداد دوستانی که من را در خارج از انجمن بشناسند زیاد نباشد، ولی به عنوان مثال موردی را تعریف می کنم تا باور کنید این رفتار را کاملا در سبک زندگی ام گنجانیده ام.
    دوستان خیلی صمیمی من بسیار اندک هستند، شاید دو سه تا! باورتان می شود که به خاطر مشکلی که در رفتار حرفه ای یکی از این دوستان بسیار صمیمی ام وجود داشت اول چند بار به او اخطار دادم و بعد در محیط کارش کاری کردم که شاید خیلی ها اسمش را زیر آب زدن می گذارند و باعث شدم کارش را از دست بدهد. دوستان نزدیکم چون خصوصیات من را می شناسند بابت این چنین رفتاری از من خرده نمی گیرند. آن دوستم هنوز هم از دوستان صمیمی ام است.

بهتر است هر موضوع را در جای خود ببینیم و با جدا نگه داشتن مسائل، اجازه ندهیم سوء تفاهم به وجود آید. اگر از یک رفتار شما انتقاد شده و به شما تذکر داده شده به این معنی نیست که همه فعالیت و سوابق شما زیر سوال رفته است و یا کسی با شما خصومت دارد یا ...

آقای یار محمدی، شاید ندانید، ولی دوستان دیگری هم بوده اند که هم سوابق زیادی در انجمن داشته اند و خود من هم شخصا مطالب زیادی از ایشان یاد گرفته بوده ام/یاد می گیرم، ولی هنگامی که رفتار نادرستی از ایشان دیده ام به ایشان تذکر داده ام. ایشان همچنان به عنوان اعضاء فعال در انجمن حضور دارند. شاید ندانید ولی خود من هم تذکر گرفته ام. تا به حال چند مورد پیش آمده که دوستان و اعضاء انجمن به من تذکر داده اند و دو مورد هم تذکرات جدی دریافت کردم.
    آقای یار محمدی، آن عزیزانی که به من تذکر داده اند انجمن را از خودشان می دانند، آن عزیزانی که وقتی با یک رفتار اشتباه روبرو می شوند از کنار آن با چشم بسته رد نمی شوند و اشتباهات و خطا ها را گزارش می دهند هم انجمن را از خودشان می دانند و برای حیات انجمن و حفظ آن و بهبود آن ارزش قائل هستند.

امیدوارم همه دوستانی که اخطار دریافت کرده اند اگر برخورد نابه جا و مطابق قانون نبوده عذر خواهی من را بپذیرند و بدانند هیچ عمدی در کار نیست و فقط سعی می شود با کمک قوانین فضای انجمن از رفتارهای نادرست حفظ شود. این اخطارها هم تلنگرهایی است که به ما وارد می شود تا از اشتباهات و خطاها جلوگیری شود.

فقط امیدوارم در رفتارها و قضاوت ها عادل باشم. همه سعی و تلاشم همین است.

به نظر من کار درستی نکردید و اگر دوستتان هنوز به دوستی با شما ادامه داده نشانه شخصیت اوست نه توجیهی برای کار شما

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    من هم با جناب حکیمی موافقم دوستی نباید سبب سو استفاده در زمینه کار بشه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط llsaeidll نمایش پست ها
    به نظر من کار درستی نکردید و اگر دوستتان هنوز به دوستی با شما ادامه داده نشانه شخصیت اوست نه توجیهی برای کار شما
    من فکر می کنم این کار درستی است که مرزهای روابط از هم تمیز داده شوند و محدوده های خاکستری کمتر باشد. هر چند که به دلیل این که ما انسان هستیم و روبات نیستیم اصولا این کار خیلی راحت نیست و خیلی ها ممکن است این روش را نپسندند و این رفتار را کاملا نکوهیده بدانند. علی رغم این که احتمالا خیلی افراد این طرز فکر را نمی پسندند، من همچنان فکر می کنم این نگرش می تواند خیلی از مشکلاتی که در گیر آن هستیم را کاهش دهد. نتایج بسیار مثبت آن را هم همیشه دیده ام. البته این نتایج در بلند مدت دیده می شود.
    هدفم از مثالی که زدم این بود که به آنهایی که برخی اوقات ممکن است از خواهش ها یا تذکر ها یا اخطار ها دلخور و دلگیر شوند نشان دهم که این یک برخورد شخصی با یک فرد نیست، بلکه نتیجه یک طرز فکر و روش عملکرد است و از آنها هم بخواهم مانند آن دوست من، این رفتار را بپذیرند تا دلخوری برایشان بوجود نیاید.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    من هم از حدود 1 سالی قبل از شروع به کار این فروم در پرشین تولز با فروم و بچه ها بودم و با شروع به کار کردن این فروم از اونجا تقریبا کوچ کردیم به این فروم و از اون موقع تا به حال سعی می کنیم اگر کمکی شاید هم مختصر از دستمون بر بیاد کوتاهی نکنیم برای دوستان
    در زمان شروع دوستان و اساتید حرفه ای بودن داخل فروم مثل آقای سلمان و فکر کنم خیاط اکر درست یادم مونده باشه که تمامی پست هاشون رو به انگیلیسی جواب میدادن که الان نیستن
    به هر حال دورادور ازشون خبری میاد و همینکه میدونیم خوبن خودش کافیه
    دوستان خوبی هم از داخل فروم پیدا کردم که خودش ارزشش از هر چیزی بیشتره

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    هر کسی از ظن خود شد یار من - - - از درون من نجست احوال من

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    این رو ندیده بودم؛

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_y نمایش پست ها
    مهم نیست!
    بازگو کردنش بازهم امتیاز منفی و اخطار برای منی که از سال 2004 توی فروم فقط وقت تلف می کنم داره! همیشه حق با کسی هست که بلندتر شاخ و شونه بکشه و قدرت بیشتری داشته باشه. ما کی باشیم؟!
    هرچه کاشته باشیم، همان برداشت میکنیم....

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: neo

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon1

با سلام به همه

منم به جمع شما پیوستم و خوشحالم
    یه مدت بود ثبت نام کرده بودم ولی فرصت نشد در خدمت شما باشم
    به هر حال هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم و دوست دارم از تجربه های شما هم استفاده کنم
    موفق باشید

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    این رو ندیده بودم؛

هرچه کاشته باشیم، همان برداشت میکنیم....

در زندگی فهمیده ام که جایگاه و موقعیت را می توان خرید، اما احترام را باید کسب کرد!

نام حقيقي: sa mo

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    من به نوبه خودم از تمام عزیزان تشکر می کنم. راستش من تو نت دنبال یک سری مطالب می گشتم سایتای زیادی مطلب نوشته بودند ولی تابلو بود کپی کردند. فقط این انجمن دیدم مطالب خوبی داره و همه اینج اطلاعات خوبی دارند برای همین دیدم حیفه که عضو این فروم نشم.آفرین و صد آفرین به بروبچ این فروم.
    به امید موفقیت همه عزیزان.
    سامان

ویرایش توسط samannnn : 2008-12-18 در ساعت 09:18 PM

نام حقيقي: عبدالزهرا

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    13
    برای من شبکه یه عشقه و امنیت شبکه پاسداری از این عشق و ناموسه

قبلا اسم این فروم رو شنیده بودم اما الان با توجه به بحث امنیت مشتاقانه پابند انجمن شدم

امیدوارم بتونیم با هم این فروم رو به جایگاهش برسونیم

ضمنا پیشنهاد میکنم(به عنوان یه برادر کوچکتر) فروم رو از حالت علمی خارج نکنیم چون این بدترین بلاییه که میتونه تو یه همچنین انجمن هایی ایجاد بشه و اونو زمین بزنه(احتمالا آقا مسعود منظور منو خوب میدونه چیه)

بازهم بخاطر یه همچنین منبع سرشاری از مسئولین انجمن سپاسگذارم

نام حقيقي: Dani

عضو غیر فعال شناسه تصویری Danial_Hiv
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    32
    مجبوری

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    امیدوارم این اجبار هرچه زودتر از دوش شما برداشته شود و دیگر شاهد رنج شما نباشیم...

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

persian network

persiannetwork

pershiannetwork

persionnetwork

www.persiannetwork.compersiannetworks.compersiannetworksnetwork persianWWW.PRSHIYAN.BEform.persiannetwork.com1prsiannetworks site:persiannetworks.com persian networkبازارچه persinnetworkpersian network.irhttp://www.forum.persionnetwork.com/انجمن Persian networkhttp://forum.persiannetworks.com/f43/t21378.htmlانجمن perisan Networkpersiannetwork.compersionnetwork.comبدست آوردن پسورد میکروتیک از یوزر منجرhttp:froum.persiannetwork.comکافی نت persiannetwork site:forum.persiannetworks.compersiannetwork forum

برچسب برای این موضوع