صفحه 3 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 112

موضوع: بسته شدن موقت بازارچه

نام حقيقي: network-ir

عضو غیر فعال شناسه تصویری network_pr
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    من از بازارچه چندین بار استفاده کردم.قیمت گرفتم.قیمت دادم و.....با بستن اون موافق نیستم ولی با مدیریت در مواردی که باعت مشاجره میشه موافقم.
    امیدوارم از اونور بوم نیفتیم فقط

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط tehrankids نمایش پست ها
    آره واقعا کم کم داشت دعوا راه میفتاد با یک عده انسان خود نما که چوب لا چرخ هم میزاشتند.یکم تعطیلات بد نیست.
    بله واقعا . . .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    با سلام به کوروش خان عزیز.
    این سایت بیشتر سایت تخصصی است تا تبلیغاتی.
    اگر بازارچه پولی بشه بد نیست به چند دلیل.
    1- نگهداری سایت زحمت زیادی برای آقا کوروش داره حداقل یک کن جبران شه.
    2- کسی که میخواد تو سایت تخصصی تبلیغ بده پس بهتره یک کم پول خرج کنه تا هم آگهی ها بیخود زیاد نشه هم طرف رو هر چیزی مثل سی دی و غیره آگهی نده.
    3- باعث میشه هر کسی روی جنسی که حتی نیست آگهی نکنه.

و اما کنترل بیشتر روی فروشندگان داشته باشید و از عملکرد اونها مطمئن باشید بعد اجازه آگهی بدید تا بچه ها هم دچار مشکل نشوند.

با تشکر

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بله هومن انتخابی حرف خوبی می زنه اینجوری فروشنده واقعی از سیاهی لشگر معلوم میشه و پولی بشه بهتره ولی بعضی از کاربران که از قبل عضو هستند و ما با اونها اشنایی داریم و پست ها شون رو در تاپیک ها می بینیم و گاهی شاید یک قلم جنس خواستن بفروشن اینا دیگه اجازه بهشون داده بشه ولی به کاربران جدید و حالا اگر تاریخ عضویت قدیمی هم باشه ولی زیر آبی بیان بازارچه رو شلوغ کنن به این دسته اجازه داده نشه و پول بدن فعالیت کنند و طبق قوانین عمل کنن.فرض مثال کسی مثل آقای شاهین غرقی ، محمد رسول راستی و سایر دوستان که این همه در این انجمن فعالیت کردن حالا من تک تک اگر همه رو بگم شاید از قلم بیفته دوستان ناراحت بشن، اگر خواستند چیزی بفروشن ازشون هزینه تبلیغ نگیره جناب حکیمی.

ویرایش توسط wazet : 2008-03-01 در ساعت 03:59 PM

عضو عادی شناسه تصویری vixen357ka
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام
    بسيار عالي - اگر نياز به مدير در بازارچه هست . بنده در خدمتم.

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط vixen357ka نمایش پست ها
    سلام
    بسيار عالي - اگر نياز به مدير در بازارچه هست . بنده در خدمتم.
    ایول بابا، اعتماد به نفس ...

خواننده شناسه تصویری KgbCia
    نوشته
    658
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    81
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_y نمایش پست ها
    ایول بابا، اعتماد به نفس ...
    اتفاقا خيلي خوبه يه نفر داره اعلام آمادگي مي كنه.
    هم نشون ميده كه علاقمنده و هم اينكه مسووليت پذيره و هم اينكه در آينده پاسخگو.

چرا بايد فكر كنيم بايد منت يه نفر رو بكشيم كه بعدا توي رودربايستي نه اون شخص كارشو نتونه درست انجام بده و هم نشه اونو تغيير داد؟

نام حقيقي: tehran

عضو غیر فعال شناسه تصویری tehrankids
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2
    خوبه که اسمش بازارچه بود اگه با یه مدیریت خاص کنترل بشه خیلی خوبه ولی پولی شدنش من موافق نیستم چون خیلی هستند که در بازارچه فعالیت می کنند ولی فعالیت بعضی ها بی مورد هستش من خودم تو بازاچه تاحالا 4 تا مشتری داشتم و مشتری 2 نفر شدم که تونستم کارهای مورد نیازم انجام بدم

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما جناب tehrankids فکر کنم مشکل همین جاست به نوع نوشتن خودتون دقت کنید مشکل دیگران رو به سرعت متوجه میشید .

این پست و باقی پست ها

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    با نظر علیرضا (Alux) موافقم. مدیریت دقیق و مستمر در آن بخش، بهترین راه حل برای بخش فوق خواهد بود .

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    مدیریت مستمر مشکل را حل میکنه و گرفتن هزینه آن هم برای برخی اعضا و امتیاز قائل شدن برای دیگران اگر هم کار درستی باشه بار مدیریت رو بالاتر میبره و به نظر من دلخوری های بعدی ایجاد خواهد شد.

البته شاید بهتر باشه یه جاهایی ( نه لزوما بازارچه ) دوستان در مورد پست ها حساسیت کمتری به خرج بدن .

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    سلام
    پيشنهاد من در مورد قسمت بازارچه اينه كه

1- يه مدير براش تعيين بشه .البته اين مدير بايد امكان ويرايش و حذف پست ها و حتي امكان Banned كردن اعضا رو هم داشته باشه تا به تخلفات كه ديده ميشه در اولين فرصت ممكن رسيدگي كنه.
    2-قوانين بازارچه يه مقدار تغيير كنه تا مدير بتونه به قوانين اسناد كنه.مثلا مشخص بشه بازارچه براي خريد يا فروش چه نوع اجناسي است.مثلا به نظر من اينجا جاي فروش و يا خريد فيلم نيست يا مادربرد و لپ تاپ و اينجور چيزا ولي خريد يا فروش اكانت Rapidshare مشكلي نداره.اين خودش جاي بحث داره ممكنه نظر بعضي ها اين باشه كه فقط محصولات شبكه خريد و فروش بشه.

3-با پولي كردن بازاچه مخالفم و فكر مي كنم اين كار باعث از دست رفتن خيلي از اعضا در دراز مدت ميشه.در مورد اينكه فقط يه عده خاص بتونن پست بدن هم مخالفم.بعضي ها ممكنه فروشنده هاي خوبي باشند ولي امكان،وقت و يا حتي سواد كمك كردن رو نداشته باشن.به نظر من كسي كه سواد شبكه اي نداره لزوما فروشنده بدي نيست.مسئولين فني دارن كه اونا سواد دارن اينا هم فقط فروشنده هستن.

در مورد قسمت مباحث عمومي:
    1-بالاخره مشخص بشه اينجا قسمت مباحث عمومي هست يا نه.دقيقا چه نوع مباحثي قراره اينجا مطرح بشن.الان توجيه خيلي ها اينه كه اينجا قسمت مباحث عموميه خوب يعني هر چي نوشتن كسي نميتونه چيزي بگه مثل قسمت گفتگوي آزاد ديگر انجمن ها.البته هدف ظاهرا اين بوده كه مباحث عمومي مرتبط يا كامپيوتر و غير مرتبط با شبكه ولي خوب اين دقيقا جا نيفتاده.

در مورد كل انجمن:

1-با اينكه بعضي پست ها به عنوان پست هاي نامرتبط گزارش مي شن متاسفانه تا چندين روز هيچ اتفاق خاصي نميفته و يا اصلا اتفاقي نميفته و موضوع كش پيدا مي كنه تا تبديل به يك معضل ميشه.

2-متاسفانه بعضي از مديران كم لطفي مي كنند و خيلي دير به اينجا سر مي زنند و اصلا در جريان اتفاقاتي كه مي افته نيستند بنابراين كاربران مجبور مي شند تذكر بدند كه چون كاربر هستند و نه مدير معمولا حرفشون خريدار نداره حتي باهاشون برخورد هم ميشه.اگر كه مديريت قويتر برخورد كنه اصلا نيازي به تذكرات كاربران نيست.

فعلا همينا يادم بود.

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    15
    با اجازه دوستان من هم نظرم را بگم
    من خودم چندین بار از طریق بازارچه نیازهام را رفع کردم
    چون این یک انجمن تخصصیه وجود یک بازارچه تخصصی می تونه برای حل مشکلات اعضاء(علل خصوص ما شهرستانی ها) مفید واقع بشه. پس وجود بازارچه الزامی به نظر می رسه
    افرادی که کل کل میکنن و یا پست های نامناسب و بچه گانه می زنن تا حدودی مشخص هستند - باهاشون شدیداً برخورد بشه- مثلاً برای افراد یک درجه اخطار تعریف کنید و بعد از تعداد معینی اخطار کاربر را اخراج کنید تا سلامت سایت حفظ بشه
    چون نگهداری سایت هزینه بر است - این هزینه را باید تمام اعضاء پرداخت کنن و نه یک فرد یا افراد محدود. باید درصد کمی از معاملات انجام گرفته از طریق سایت هم به این سایت برسه و صرف نگهداری و بالا بردن کیفیت سایت بشه
    که مقدار اون هم جای بحث توسط اعضاء و مدیران محترم داره
    یا اینکه میشه مثلاٌ یک سیستم اعتباری راه انداخت و شخص با پرداخت هزینه و یا ارسال مطالب مفید اعتبارش را بالا ببره و از اون در بخش بازارچه برای تبلیغ استفاده کنه.

و در پایان این و باید بگم که ما باید خودمون راه و رسم درست زندگی را در هر جا(حتی در دنیای مجازی) رعایت کرده و گسترش بدیم- یعنی نباید دیگران را تخریب کنیم، صبر و حوصله داشته باشیم ، زود از کوره در نریم و سایر رفتارهای بچه گانه از خودمون نشون ندیم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    15
    ببخشید یه پیشنهاد دیگه هم داشتم که نمی دونستم دقیاً کجا باید مطرح بشه
    اونم ایجاد یکه سایت وابسته یا اختصاص بخشی از سایت به آموزش مباحث شبکه به صورتE-Learning با دریافت یک هزینه منصفانه هستش
    تا افرادی که در برخی موضوعات اطلاعاتی ندارند یا اطلاعات شون کم هست و باید در حد خوبی مطلب را یاد بگیرند با صرف مقداری هزینه مطلب را به شکل کامل و ساخت یافته یاد بگیرن

ویرایش توسط ali_aaa : 2008-03-03 در ساعت 10:07 AM

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط KgbCia نمایش پست ها
    اتفاقا خيلي خوبه يه نفر داره اعلام آمادگي مي كنه.
    هم نشون ميده كه علاقمنده و هم اينكه مسووليت پذيره و هم اينكه در آينده پاسخگو.

چرا بايد فكر كنيم بايد منت يه نفر رو بكشيم كه بعدا توي رودربايستي نه اون شخص كارشو نتونه درست انجام بده و هم نشه اونو تغيير داد؟
    اما نه یکنفر با 5 تا پست!!!

صفحه 3 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بازارچه

هومن انتخابی

تعریف بازار و بازارچه

تعریف بازارچه

بازارچه پرشین تولز

بسته شدن انجمن پرشین تولز

كلاه برداري 909

برچسب برای این موضوع