صفحه 2 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 112

موضوع: بسته شدن موقت بازارچه

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    ضمنا این رو بگم که از نظر من وجود بازارچه یکی از لازمه های سایت هست و با اون سایت کامل میشه و همانطور که دوستان گفتن این مسئله باعث ایجاد جنب و جوش و فعالیت در سایت و صد البته کمک به دوستان خیلی زیادی میشده و شده و الشالله خواهد شد
    اما هر کاری باید روی روتین خودش حرکت کنه که در موردد بازارچه مقداری خارج شده بود ازش و پیشنهاد من اینه که بعد از بازنگری قوانین دوباره به سیستم کاری شبکه وارد شه چرا که یکی از تاپیک هایی بود که شخصا همیشه چکش می کردم بازارچه بود

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    به نظر من بستن بخش بازارچه اصلاً کار خوبی نبود.
    مگه میشه تو بازارچه جنگ و دعوا مرافه نباشه؟ این ماهیت بخش بازارچه است.
    ما شا الله PN انقدر معروف هست که با این چیزت خراب نشه.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    طی چند ماه اخیر اتفاقات جدیدی افتاده "
    افراد پاسخگو کم شده اند و فقط میگن سرچ کن در حالیکه بعضی از افراد حتی تجربه عضویت در یک فروم را نداشتند تا بدونن کجا و چجوری میشه سرچ کرد و برای کمک اظطراری اومدن اینجا

مدیران کمتر وقت میکنند سر بزنند و یک تاپیک پورنو گاهی چند روز حذف نمیشه بگذریم که سوال بی جواب هم فراون پیدا میشه

غر غر زیاد شده و به همه چی گیر میدن و با قهر کردن و بد وبیراه گفتن محیط علمی را به محیط کودکستان تبدیل میکنند

بازارچه هر چند آشفته ولی پر بیننده ترین قسمت فروم حذف شده که فکر میکنم جذابیت کل فروم کم بشه

بعضی افراد با سابقه دوست دارند از اینجا بعنوان محل شب نشینی خصوصی استفاده کنند و سر وکله هر تازه واردی پیدا میشه با بی توجهی یا نوک ونیش زدن بکوبند به طاق

یک روزهایی همین آشفتگی در پرشین تولز باعث جدا شدن اساتید و تشکیل پی ان شد و امیدوارم این آشفتگی کنونی منجر به تعطیل این فروم نشه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نظرات دوستان رو خوندم.
    نگرانی ای که دوستان دارن و سعید مهریار هم خوب بهش اشاره کرده بود همون نگرانی ایست که من هم دارم.

بازارچه مدتها بود که از مدار حرکت متوازن خارج شده بود و باید به فریادش می رسیدیم، متاسفانه به دلایل مختلف من فرصت و زمان لازم برای رسیدگی رو نداشتم و بیماری رخنه کرد و رشد کرد و دیگه راه حل های آرام شاید به راحتی جواب نمی داد. اینه که تصمیم گرفتم یک عمل جراحی انجام بدم.

در این که بازارچه مفید است هیچ شکی نیست. برقراری ارتباط مستقیم بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان بسیار مفید است.
    ولی در روش و قوانین آن باید بازنگری کرد.

هدف از وجود بازارچه را باید با دقت بازنگری کرد.
    اصولا نیاز ما به بازارچه است یا جمعه بازار و یا وب سایتی مانند ایستگاه؟

حتما دیده اید که درگیری ها همیشه بین عرضه کنندگان حرفه ای و کسانی که کسب و کارشان این است شکل گرفته است.
    حالا باید ببینیم اصولا ارائه سرویس و خدمات به عرضه کنندگان حرفه ای به این شکل مناسب است و کمکی به ما می کند یا نه؟!

شاید بهتر باشد از عرضه کنندگان حرفه ای برای امکان تبلیغات در انجمن، هزینه دریافت کنیم. پرداخت هزینه تبلیغات برای کسانی که از این راه به کسب و کار می پردازند کاملا عادلانه است. مفهومی شبیه مالیات.

از این منبع درآمد باید برای استخدام فرد یا افرادی هزینه کرد و ماهیانه حقوق پرداخت کرد تا تمام وقت به انجمن بپردازند و موارد مختلف از جمله بازارچه را تحت نظر داشته باشند.

خوشحال می شوم پیشنهادهای همه دوستان را در مورد این موضوع دریافت کنم. در مورد تعریف بازارچه، نحوه فعالیت و این دیدگاهی که به آن اشاره کردم.

امیدوارم به زودی بازارچه انجمن با شیوه جدید بازگشایی شود.

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    بسیار عالی است آقا کوروش، بنده که شدیداً موافق هستم.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اوایل یه شبکه بود بهش کانکت میکردیم کار میکردیم. این اکانتشو مثلا ساعتی 200 تومن میخریدیم وصل میشدیم جک و عکس و چیزای جالب میخوندیم. حالا اگر فایل upload میکردیم به شارژمون اضافه میشد.
    این کار رو برای بازارچه میشه انجام داد. هر کس هم خواست پول بده به جای پست مفید زدن. در آمد زایی هم میشه. کار همه هم راه میفته.

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    فكر كنم موضوع مهم اين باشه كه اگر پستي بوي كلاه برداري و سواستفاده ميداد سريعا پاك بشه

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    با یه مدیر سخت گیر حل میشه و لازم به این کارا نیست !

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    با سلام
    من خودم از بازارچه تو اين مدت براي خريد يا عرضه كالا يا خدمات استفاده نكرده بودم اما چند تا سوال دارم:

آيا اگر بخش ديگه اي از انجمن مثل بازارچه موقتا بسته ميشد اينقدر سرو صدا ايجاد ميشد؟

آيا اينجا صرفا محلي براي گفتگو و به اشتراك گذاري دانش و تجربه است يا نه نياز به عنصري مثل بازارچه هم داره؟فايده وجود بازارچه براي انجمن تا الان چي بوده؟

چرا دوستان فكر ميكنن اگر بازارچه تعطيل بشه رونق و جنب و جوش اينجا كم ميشه؟

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    اين سوال رو به حساب تازه وارد بودن بنده بذاريد ولي آيا بخش بازارچه هم مثل ساير قسمت ها مديري داشته؟

اگر پاسخ منفيه آيا مديريت محترم مجموعه دليل خاصي براي اين كار داشتن؟اگر هم مثبته چرا كار به اينجا كشيد؟

يه مورد ديگه كه شايد خنده دار باشه ولي آيا نميشه سيستم بازرچه رو به شكل سايتي مثل ebay در آورد يعني اينجا هم از برآورده كرن نياز يه عده و فروش رفتن كالا يا خدمات يه سري افراد ديگه سودي داشته باشه؟

فكر ميكنم چرخوندن يه مجموعه به اين شكل حداقل هزينه هاي خاص خودش رو داشته باشه و جبران اين هزينه ها و تامين اون از طريق بازارچه بهتر از به قولي پولي شدن كل PN باشه يعني اگر بازارچه نقطه قوت و رونق اينجا بود طوري باشه كه از جنبه هاي ديگه اي هم رونق براي مجموعه داشته باشه.

ویرایش توسط Reza.D : 2008-03-01 در ساعت 01:25 AM

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    یک حرکت انقلابی!
    فکر میکنم برای ایجاد تاپیک جدید تو بازارچه مبلغی دریافت بشه بد نیست. و برای پاسخ گویی هزینه ای دریافت نشه.
    ضمنا محمد جان...
    یه مسئله دیگه هم یه سری برخورد های نامناسب هست که توی فروم داره انجام میشه و دوستان در بعضی موارد خویشتن دار نیستند. من سعی میکنم لینک چند تا از اونا رو براتون بفرستم(پیغام خصوصی)

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب من هم یکی دوبار از بازارچه استفاده کردم جالب بود اصولاً داشتن مکانی برای خرید و فروش جالب و حرفه ای است .

ولی یکمی اما و اگر دارد . خوب مباحث دوستان همه درست است دوستی اشاره کرد که پست پ و ر ن و توی انجمن داد همی شد و حذف نمی شد بله فرمایش شما هم درست است ولی این اشاره به یک نکته ظریف دارد و اون اینه که همه مدیران و مسئولین سایت الزاماً بی کار و بی مشغله نیستند مخصوصاً بیشتر دوستان که توی کار شبکه هستند یا خودشون ISP دارند و یا مدیران شبکه های کوچک و بزرگ هستند و همه اینو می دونن که اصولاً شبکه مانند یک بچه 6 یا 7 ماهه است که هیچ وقت هم بزرگ نمیشه و به سادگی می تونه وقت شما رو به خودش برای مدت های طولانی مشغول کنه واسه همینه که گاهاً از اون پست ها دیده می شد و لی خوب خدایی من ندیدم که هفته ها پاک نشده باشه این اواخر هم که با همکاری جناب حکیمی این مشکل تقریباً حل شده .

درباره بازارچه هم باید بگم بله دریافت هزینه به نظر من بهتره فروشنده فروش خودش رو داره و این امر تقریباً بدون کنترل بود هواسه همین به سادگی میتونه به حقوق دیگران تجاوز کنه به نظرمن باید از فروشندگان هزینه ای تحت عنوان تبلیغات اخذ بشه و شرایطی هم در نظر گرفته بشه که خدای نکرده به حقوق انجمن و اعضاء لطمه ای وارد نشه

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    بنظر من اگه پولی بشه دیگه بازارچه ای وجود نخواهد داشت ...

چون دیگه کسی توش فعالیت نمی کنه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    همونطور که اشاره کردم می شه نگرش های مختلفی به بازارچه داشت.
    اجازه بدین نظرات مختلف را دریافت کنیم.

نام حقيقي: tehran

عضو غیر فعال شناسه تصویری tehrankids
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2
    آره واقعا کم کم داشت دعوا راه میفتاد با یک عده انسان خود نما که چوب لا چرخ هم میزاشتند.یکم تعطیلات بد نیست.

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بازارچه

هومن انتخابی

تعریف بازار و بازارچه

تعریف بازارچه

بازارچه پرشین تولز

بسته شدن انجمن پرشین تولز

كلاه برداري 909

برچسب برای این موضوع