صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 44

موضوع: نیاز به رسیدگی به وضعیت انجمن / انتظار تا کی !؟

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870

چگونگی تشخیص

نقل قول نوشته اصلی توسط KgbCia نمایش پست ها
    یه چند تا پیشنهاد هم من دارم:
    1- الان هر کسی در هر حد آشنایی با شبکه میاد اینجا و سوالاتشو می پرسه که البته بسیار هم خوبه. اما یه فضای ناهمگون درست شده و خیلی پراکنده گویی میشه. پیشنهاد من اینه که زیرمجموعه ای از انجمنها در اینجا درست بشه که تعداد افرادی که می تونن اونجا رو ببینن محدود بشن و در اونجا مطالب تخصصی تر بررسی بشه. مسلما اونجا افراد باسابقهتر میان و صحبت می کنن.

در هر صورت با توجه به عمومیت یافتن اینجا و معروف شدنش می بایست روشهای محدود کننده ای رو به اجرا گذاشت تا اعضای باسابقه درگیر مسایل ریز نشن و درنتیجه از حضورشون در اینجا خسته نشن.
    سوالی که برای من پیش اومده اینه که چه طور میخواین این محدودیت رو اعمال کنید؟یعنی ملاک تعیین سطح دسترسی یا محدود کردن تالارهای گفتگو چه چیزی میتونه باشه؟پرداخت حق عضویت؟سابقه عضویت؟مدرک ؟یا ...

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سلام دوستان، خوشحالم كه حداقل اين موضوع براي دوستان اهميت داشته ! حالا اگه با محتوا و موضوعي كه عنوان شده هم عقيده هستيد يا خير به كنار؛
    در مورد اينكه چيزي ديده نشده يا موردي نبوده، در خصوص نوشته هاي دوست محرتم، Aim كه از گروه Admin هستند و ... حداقل 10 مرتبه گزارش رو همراه با آدرس پست و نوشته ي متناسب با موضوع براي مديريت ارسال كرده ام . تنها رسيدگي اي كه ديدم در بخش مربوط به جناب آرياگوهر (سيسكو) بود كه اونهم بهد از گذشت حدود 5 روز ار ارسال اولين گزارش بود .

بحث من سر اعمال محدوديت نبوده و نيست، نميدونم كجاي صحبتم اين معني رو داشت كه عزيزان بحث پولي شدن يا ... رو عنوان كردن . عاجزانه خواهش ميكنم بحث رو به سمت ديگه سوق ندين .

بحثي كه شروع شد،* اصلا در رابطه با فعاليت و وضعيت بازارچه نبوده و نيست؛ هر چند اگر تصميمات حاصله شامل حال بازارچه هم بشود، بخش بازارچه وضعيت بهتري خواهد داشت .

اما در مورد مدير عمومي،
    نظر شخص من بيشتر روي يك ناظم عمومي هست تا يك مدير عمومي، فردي كه بر اساس بيشترين زمان حضور وي در انجمن انتخاب شده و تنها دسترسي اي كه به وي داده ميشود، مخفي نمودن نوشته هاي نامربوط است . رسيدگي به پست مخفي شده و كاربر خاطي هم بر عهده مدير مربوطه؛
    الحمدلله تعداد مديران به اندازه كافي هست، اما وقت كافي براي ايشان وجود ندارد تا بتوانند به موضوعات و مطالب رسيدگي كنند . كاري كه ناظم ميتواند انجام دهد و مديران متاسفانه تاكنون نتوانسته اند همين است .
    با Ban كردن كاملا مخالفم؛ اصلا تمايل ندارم وضعيتي كه مدتي پيش جناب شايان در پرشين تولز برگزار كرده بودند اينجا هم ايجاد شود .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بله جناب راستی همین حرفی که شما گفتی رو بنده چند ماه پیش ازش بعنوان پلیس انجمن اسم بردم به جناب حکیمی پیشنهاد دادم که متاسفانه نمی دونم چرا مسکوت ماند.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    ببينيد دوستان
    (اين نظر شخصي من هست ، نه به عنوان يك مدير بخش)

گاهي اوقات شايد ما قصد و هدف مون خير خواهي و تذكر دوستانه باشه
    گاهي هم احساس مسئوليت
    گاهي تعهد نسبت به اين خانواده يا جامعه

در هر جامعه يا خانواده معمولا وقتي كه كسي تازه وارد اون جمع ميشه معمولا از قوانين و روابط اون مكان بي اطلاع هست
    ممكنه كه خطايي هم ازش سر بزنه
    ولي برخورد بد يا تكرر تذكرها ميتونه فرد را سركش كنه

وقتي من نوعي يك خطايي كردم و آقاي x به من تذكر داد ديگه تذكر آقاي y واقعا بي مورد هست، چرا؟
    چون يك خطايي انجام شده و تكر داده شده، و من بايد اون را رعايت كنم
    بله، اگه من باز همون خطا را كردم اقاي y ميتونه تذكر بده

و در نهايت در صورت تكرار برخورد بايد بشه به نوعي
    ولي اگه من خطا كردم و چند نفر براي اون خطا من را مورد سرزنش قرار دادن،
    من شخصا ممنكه سركش بشم و لجبازي كنم

در مورد اينجا هم همين موضوع است
    اگه من مثلا گزارش خطا را ديدم
    در حالي كه بقيه دوستان هم تذكر دادن واقعا تذكر من يك نوع سرزنش يا برخورد حساب ميشه

پاك كردن صورت مسئله هم چيزي را حل نميكنه
    من مطلب را ويرايش كنم و يا حذف كنم
    بايد شخص به مرور اين موضوع را بفهمه و با جمع اينجا آشنا بشه

ماشااله دوستان هم تذكر دادن ، هم برخورد كردن و هم ...

الان خيلي از دوستاني كه كلي اطلاعات اينجا دارن ميدن
    اول به عنوان يك فروشنده وارد شدن، و بعد از ديدن محيط اينجا به يك دوست يا يك عضو فعال تبديل شدن

پس نبايد بهانه ها را از دست كساني كه ميتونن براي ما مفيد باشن گرفت
    انسانها واقعا به هم نياز مندن

در مورد حق عضويت من كاملا موافق و مخالفم!
    موافق از اينكه باعث ميشه جلوي پستهاي نا مربوط را بگيره
    و مخالف كه امكان ورود خيلي از افراد را ميگيره
    شايد منم اگه بار اول بيام اينجا و ببينم پولي هست، ولش كنم بره

شايد بشه دسترسي خواندن را ازاد گزاشت و نوشتن را به نوعي براي پستهاي اول محدود كرد كه مطالب نا مبوط ارسال نشه.
    خدارا شكر اينجا خوبيش اينه كه منبع درامد مستقيم براي كسي به حساب نمياد
    و اين بزرگترين نعمت اين جامعه يا خانواده است.

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    دوستان به جای اینکه به اینگونه قسمت ها و رفتار ها به پردازید و به اینگه کسی تبلیغ میکنه یا فلانی فلان طور گفت به نظر من بهتر به دنبال بر طرف کردن پست های بسیار شنیع که در انجمن هر از گاهی وارد میشه باشیم تا دوستان با بر خورد کردن با اینگونه مطالب ضربه شرافتی به ما و دیگران نخوره . در این مورد فکر کنید خواهش می کنم کمی دقت کنید مثال مهم تر رو کم رنگ نکنید تا توان کاری مدیران و دیگران صرف مسائل مهم تر بشه

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

برای حذف spam های پ و ر ن و یا از این قسم بهترین کار اینه که برای Register کردن یک تاییدیه فارسی گرفته بشه. که این می تواند بصورت تاییدیه با Email یا هر روش دیگر باشه. برای تسریع در جریان ثبت نام هم باید در سمت تایید کننده مقداری برنامه نویسی انجام شود.
    به امید روزی که دیگر شاهد مطالب اینگونه نباشیم.

ویرایش توسط vahsha1 : 2008-01-30 در ساعت 04:59 PM

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    به امید روزی که شاهد نباشیم یک کاربر قدیمی بیاد در یک بخش غیر از بازارچه بگه آقا بیا من این سرویس رو فلان قدر بهت میدم.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    دوستان توقع نداشته باشند که تمامی خدمات مرتبط با کارهایشان را به صورت رایگان دریافت کنند خوب تمامی افراد در سراسر جهان به دنبال کسب و کار هستند و به خاطر کسب در آمد از خانه خارج شده پس لطفاً از همه توقع نداشته باشید سخت ترین و پیچیده ترین کارها در ارتباط با کامپیوتر را برای شما رایگان انجام دهند کمی هم خودتان را به جای ایشان قرار دهید .

برای بر طرف کردن اسپم های پ و ر ن و هم باید راه حلی اندیشیده شود تا به صورت کامل و اساسی این مشکل حل شود . فعلاً به نظر من اتحاد و همدلی در حفظ اهداف این انجمن می تواند راه کاری عملی در مقابله با این اسپم ها باشد .

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    برای حذف spam های پورنو یا از این قسم بهترین کار اینه که برای Register کردن یک تاییدیه فارسی گرفته بشه. که این می تواند بصورت تاییدیه با Email یا هر روش دیگر باشه. برای تسریع در جریان ثبت نام هم باید در سمت تایید کننده مقداری برنامه نویسی انجام شود.
    به امید روزی که دیگر شاهد مطالب اینگونه نباشیم.

خدا خیرت بده، از وعده نمایشگاه ما اینو گفتیم ولی کو گوش شنوا ؟! البته گویا اخیرا" مشتریهای فوق کمتر شدند .

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    ديروز يه صفحه كه همراه با عكس بود آبروي منو برد.اصلا فكر نمي كردم نامرد عكس گذاشته باشه

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    سلام

چرا در مورد spam ها از image verfication در هنگام login کردن استفاده نمیکنید ؟ یا اگر بخواید سختگیرانه عمل کنید هنگام پست دادن ؟
    نمیدونم از امکانات پیش فرض vbulltin هست یا نه ولی من در چندین فروم vbulltin دیدم که فعال کردن ...

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_mohagerani نمایش پست ها
    سلام

چرا در مورد spam ها از image verfication در هنگام login کردن استفاده نمیکنید ؟ یا اگر بخواید سختگیرانه عمل کنید هنگام پست دادن ؟
    نمیدونم از امکانات پیش فرض vbulltin هست یا نه ولی من در چندین فروم vbulltin دیدم که فعال کردن ...

image verification خوبه اما همه ربات نیستند و غیر از این به شخصه شاهد رباتها در جاهایی که image verification فعال بود هم بوده ام. اما اگر در هر قسمتی از ثبت نام یک تاییدیه فارسی(از جمله image verification بصورت فارسی) گرفته بشه دیگر چه افراد اینگونه و چه رباتها از خیرش میگذرند و قادر به ادامه ثبت نام نیستند.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    در ضمن من فکر میکنم اگه فارسی بلد نبود برای چندمین بار این عکس ها را در قسمت مباحث عمومی نمیگذاشت و مثلا یک بار هم توی بازارچه تبلیغ میکرد

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مورد CAPTCHA با حروف فارسی در vBulletin تجربه ای دارین یا جایی هست که نمونه اش رو دیده باشین؟

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    این اتفاق برای فروم یکی از سایت های من هم افتاد .... ناچارا تمام ایمیل های ( @mail.ru و ... ) که باهاشون ثبت نام میکردن رو فیلتر کردم.
    capcha رو فعال کردم و email verification رو هم همینطور.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

وضعیت بد فروم تا کی

برچسب برای این موضوع