صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 33

موضوع: توضيح ، خداحافظي و ديگر هيچ /.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان خوبم

دوست خوبم جناب راستی امیدوارم در هر کجایی که هستید موفق و پیروز باشید و در پناه خداوند قرار داشته باشید همیشه و همه جا . البته بنده در جریان نیستم که چرا و به چه علتی شما که از اعضاء قدیمی هستید قصد ترک این محفل دوستانه را دارید ولی ذکر چند نکته در ایجا هم برای من و هم برای شما و هم برای همه دوستان لازم و ضروری است که بدانند . البته هنر آموزش مطالب به دیگران و یا حتی بر طرف کردن مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری کاری بسیار پیچیده است که همان هنر نامیده شود بسیار بهتر است و در این راه بیشتر از آنکه از شما تقدیر و تشکر شود ممکن است توهین و انتقاد شود پس نباید با یک برخورد تند و یا بی ادبانه میدان را خالی کرد که اگر اینگونه بود اصلاً علمی و اصولاً ایرانی باقی نمی ماند . اگر توهینی شده به خود نگیرید و اگر تشکر شده بدانید که لیاقت اینکار رو داشته اید .

جناب راستی این بنده حقیر به یکی دو تا تاپیک خاص از انجمن سر می زنم و عادت ندارم همه جای انجمن پست بدم و این رو بخاطر سواد فنی کم خودم سعی می کنم رعایت کنم ولی اگه شما توانایی دارید که مباحث زیادی رو درباره شان صحبت کنید باید انتظار داشته باشید کسانی به شما خرده بگیرند و یا حسادت بورزند و یا د رحدی دوچار نقصان عقلی باشند که به شما توهین کنند این اصلاً اهمیتی ندارد و شما باید به کار خود ادامه بدهید .

امیدوارم که موفق باشید و باز هم شما رو با همین نام در انجمن زیارت کنیم .

با تشکر
    برادر کوچک شما میثم پورهاشمی

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بابا بیخیال.
    همه همه جور پست میزنن. بخواهی اهمیت بدی کارت نمیشه. اگه از حرف اینایی که زیر 30 تا پست دارن ناراحت شدی که اصلا محلشون نذار اکثرا 10 تا یوزر دارن. اگرم از آدمهای قدیمی دلگیری همینجا گله کن مشکلتو حل کن. با رفتن هم خودتو محروم میکنی هم بقیه رو.

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    حاجی کجا
    بابا بیخیال انجمن به افرادی مثل شما احتیاج داره

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    پست بنده رو چه کسی پاک کرد ؟ بنده در هیچ کجای قوانین انجمن نکته ای ندیدم که هر یک از اعضا اگر بخواد بره تاپیک خداحافظی بزنه . هرکدوم از اعضا قوانین رو فبول کرده و عضو شدند جای ناز کشیدن نمی بینیم.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    @ wazet
    نوشته تان را من پاک کردم!
    چند لحظه صبر کنید دارم پاسختان را تایپ می کنم.

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    ضمن پوزش از جناب حکیمی .
    صرف نظر از محتوای یک پست ، به نظر من این موضوع نوعی بی احترامی به اعضاء هست که پست یک نفر بدون توجه به هیچ چیز و یا حتی یک اخطار و .... حذف بشه .

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    چند نکته:

به آقا/خانم !!Network!!
    چند کلمه ای نوشته بودید که حذف کردم. سربسته با کمال احترام به شما عرض می کنم در مواردی که کسی از شما نظری نپرسیده است، لطفا از ابراز آن جدا خودداری کنید.

به جناب نصیری

نوشته شما را هم حذف کردم. لطفا اگر با فردی مشکل شخصی دارید آن را در انجمن مطرح نکنید و از ابزارهای دیگر برای ارتباط با او استفاده کنید. ممطئن باشید مدیران قادر به تشخیص نوشته های خلاف قانون هستند و می دانند کدام نوشته ها باید حذف و محدود شوند.

همیشه افرادی هستند که بود و نبودشان هیچ تفاوتی ندارد. (در مورد آنها که نبودشان به بودشان برتری دارد صحبت نمی کنم) آنها می آیند و می روند، کسی هم خبردار نمی شود. نه نیازی به خبر دادن آمدنشان است و نه نیاز به خبر دادن رفتنشان. (البته همه اعضاء انجمن محترم هستند و برای حضور همه احترام قائل هستیم. هرکس که در جمع ما وارد می شود بر او عنوان دوست می گذاریم، مگر آنکه خلافش ثابت شود.)

ولی افرادی مانند محمد رسول راستی که خوشبختانه تعدادشان در انجمن کم هم نیست، بر گردن انجمن و اعضاء آن حق دارند، حضورشان موجب دلگرمی اکثریت است. افرادی که دانش و تجربه خود را بدون چشم داشتی در اختیار دیگران قرار می دهند. این افراد آنقدر ارزش دارند که نازشان خریدار داشته باشد.

به آقا امین (microwave)
    کاملا با گفته شما موافق هستم و از این بابت خودم هم متاسفم. ویرایش یا حذف یک نوشته بدون هیچ علتی کاملا یک نوع بی احترامی است. من همیشه سعی می کنم از این کار پرهیز کنم. حتی زمان هایی که نیاز به ویرایش نوشته ای است، سعی کرده ام از خود فرد بخواهم اقدام به ویرایش نوشته اش کند، ولی در مواردی ناگزیر از این کار هستیم ولی سعی می کنیم با توضیح کامل موضوع را روشن کنیم.

و اما به محمد رسول عزیز
    همونطور که قبلا هم گفتم، وقتی در عرصه عمومی فعالیت می کنیم همیشه در معرض برخورد های نادرست هستیم. ولی اگر قرار باشد با یکی دو برخورد نادرست عرصه را ترک کنیم که کلاهمان پس معرکه است! نمی توانیم کاری از پیش ببریم.

توصیه می کنم به نوشته های برخی از افراد تازه وارد توجهی نکن. بعضی ها فقط با این هدف در انجمن کاربر جدید می سازند که تخریب کنند. سازندگی از آنها بر نمی آید. باید آنها را بشناسیم و با آنها برخورد لازم را انجام دهیم. انجمن ما نیازی به حضور این افراد ضعیف ندارد.
    اگر قرار بود من با دو برخورد تند و با دریافت دو email بی ادبانه بخواهم کارم را تعطیل کنم، مطمئن باش چند سال پیش باید این انجمن درش تخته می شد!

باید ظرفیتمان را بالاتر ببریم و با وسعت بیشتری نگاه کنیم تا بتوانیم از این بداخلاقی ها عبور کنیم.

امیدوارم این موضوع را فراموش کنی و در جمع دوستان باقی بمانی و امیدوارم هیچ گاه از طرف هیچکس از رفتن صحبتی به میان نیاید.

nkm، meysam22us و Alux سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با سلام خدمت جناب حکیمی مدیریت محترم انجمن بله بنده با مطالب شما قانع شدم و خوشحالم از اینکه پست بنده رو شما دیدید و حقایق اون قضیه رو حداقل شما در جریانش قرار گرفتین. برای جناب راستی هم ارزوی موفقیت می کنم .

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    اون قدبما که هنوز بچه بودیم و ....
    یه بابایی یه حرفی زد

گفت صحبت من 2 حالت داره
    یا به قصد چیزی گفتم که ناراحت بشی، که تو باید صبور باشی تا من به هدفم نرسم
    یا بدون قصد چیزی گفتم، که تو بیخود ناراحت شدی
    پس در هر 2 صورت باید تمام سعی خودتو بکنی که ناراحت نشی

و اما در مورد پاسخهای انجمن
    در کامپیوتر شبکه و غیره، هیچ وقت هیچ مشکلی راه حل مطلق نداره
    تا گاهی آدم حتی از سر نادانی یانفهمیدن هم یک راهنمایی کنه، ممکنه درست باشه یا دفعه بعد اون مورد هم چک کنه، کار ماها فنی است و با جون کسی بازی نمیکنیم که نگران پاسخ اشتباه باشیم مگر اینکه از غرورمون بترسیم که واقعا بد آفتی هست، خصوصا درکار ما!

من خودم بارها شده یا چیزی را نمیدونستم یا پاسخ اشتباه دادم
    این به نظر من ایراد نیست، اینی که آدم بدونه و نگه یا با علم آدرس اشتباه بده زشت و نا پسند است
    شما اگه به پستهای اول من توی اینجا نگاه کنید منظور من را متوجه میشید.

من تمام جملاتم را بدون هیچ گونه منظوری زدم، نه در خفا بود نه طعنه، کسی هم به خودش نگیره
    من در حدی نیستم به تشخیص بدم این پست دیگه بسته بشه یا نه
    فقط فکر کنم این گونه بحثها را که آفت انجمن هست را دیگه ادامه ندیم بهتره
    اونهم توی این روزها که باید نماد صبر است.

meysam22us سپاسگزاری کرده است.
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: محمد سابوری

خواننده شناسه تصویری ms_804
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    3
    اقای راستی من زیاد مقلات و پستهای این انجمن رو می خونم ولی عادت به پست زدن زیاد ندارم . خیلی از پستهای شما رو خوندم و ازش مطلب آموختم . از شما بعیده که واسه پست یه شخص (بی فرهنگ ) بخوای ما و بقیه دوستان رو از حضور پر فیض خودتون محروم کنید .

خواهش میکنم بمونید .
    باتشکر
    سابوری

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

آقای راستی
    بدو خوب همه جا هست و رنج شما هم منطقی ولی خوب باید با شرایط کنار اومد.بعضی ها متاسفانه احترام و ادب رو حفظ نمی کنند.ولی امثال شما همیشه راه گشا بودند و حیفه که کنار بکشن.تو این انجمن برخی دوستان که الان به راحتی پست میزنند به ما رکیک ترین توهین هارو انجام دادند که همه دیدند .و شاکی هم بودند که چرا این توهینو که تو private برامون فرستاده بودند جهت نشان دادن میزان ادب ایشون به دیگران هم نشان دادیم و .... ولی ما به شوق یاد گرفتن هنوز هستیم و میمانیم.
    آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است...........................با دوستان مروت با دشمنان مدارا

ویرایش توسط vahsha1 : 2007-10-06 در ساعت 10:24 PM

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نمیدونم چرا ما ایرانیا هیچ وقت کار گروهی نمیتونیم انجام بدیم
    همیشه تا یه گروه درست میکنیم و یه کاری رو شروع میکنیم افرادی با نیتهای مختلف و دلایل مختلف سعی میکنن کار رو خراب کنن
    نباید بذاریم این افراد به هدفشون برسن و ما رو از رسیدن به هدفمون باز دارن

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    قشنگ قهر كن برو بعد يه يوزر جديد بساز بيا!

بابا دو روز دنيا ارزش اين كارها رو نداره . بخشش از بزرگترونه. امان از اين اينترنت. وقتي دوستي ها
    مجازي باشه خب قهر كردن هم مجازي ميشه

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    چون توی چند سال گذشته موارد زیادی از این قبیل شاهد بودم چند نکته کوچیک عرض میکنم و چون عجله دارم شاید بعدا مفصل تر در بحث جداگانه ای مطرح کنم

افرادی که عضو هستند چند دسته اند

1 - افرادی که اومدن تا جنس هاشون را بفروش برسونند این افراد بازارچه را محکم گرفته و اگه کمکی هم میکنند فقط برای فروش هست وبس

2 - افرادی که میخوان چیزی یاد بدن و در عوض چیزی یاد بگیرند که اکثریت اینطورند یعنی اگه بدونند توی زمینه ای از شبکه میتونی کمک کنی توی رشته ای که تبحر دارند کمک میکنند و گر نه به مختصری اکتفا میکنند این گروه هم مثل گروه اول هستند ولی چون اطلاعات را با اطلاعات عوض میکنند عضویتشون محترم تر از گروه اول هست

3- گروهی که میخوان همه بدونن که اونا توی زمینه ای استاد هستند احتیاج به تعریف وتمجید دارند و در واقع در ازای کمک به دیگران اسم خودشون را میخوان مطرح کنند اینجور افراد هم کم نیسنتد و متاسفانه مدیرانی هم بودند که برای رسیدن به این موضوع اعضای پر مایه و دانشمندی را که هرچند ادب خوبی نداشتند ولی اطلاعاتشون بدرد بخور بود را فراری دادند تا بگن ما بیشتر از بقیه بلدیم ( بخش وایرلس را نگاه کنید آیا متخصص به اندازه کافی هست ؟)
    4 - افرادی که سر میزنند تا چیزی یاد بگیرند اما اگه کسی کمک خواست از دل و جون مایه میگذارند هرچند نه از نظر مالی براشون صرفه ای داره و نه اسم اونها سر زبونها میوفته و اکثرا با یک تشکر خشک و خالی .................

من متاسفم که محمرسول که شاید من را هم به یاد نمی یاره از گروه چهارم هست و من اوائل راه اندازی آی اس پی که حتی الفبای سیسکو و ان تی تک را بلد نبودم و فقط با راهنمائی میتونستم یه روتر تل نت کنم همین آقای راستی تلفنی یا با آی دی یاهو ساعتها راهنمائی برای من بود بدون هیچ چشمداشتی

من متاسفم که این بار سوم هست که ایشون از انجمن دلخور میشه و مطمئنم باز هم اعتیاد به انجمن نمیگذاره تا مدت زیادی از اینجا دور بمونه بنابراین به شما قول میدم که آی دیش غیر فعال نخواهد شد اما . . . . . .

عاجزانه از دوستانی که توی گروههای یک تا سه هستند خواهش میکنم موجبات دلخوری افراد مطلع و از نظر علمی بخشنده و دست و دل باز را به هر قیمتی فراهم نکنند

Hakimi و offers2you سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    متاسفانه کسانی که به قصد کمک میان زیاد دوام نمیارن...چون با رفتار مناسبی روبرو نمی شن..نه از جانب همکاران و اونهایی که شما گفتین..بلکه از جانب همونهایی که قراره چیزی یاد بگیرن..گویا امر بهشون مشتبه میشه که طرف وظیفه داره و باید در هر شرایطی بهش کمک کنه

webgard3 و microwave سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع