نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: طرح موضوعات جديد

عضو غیر فعال شناسه تصویری aiyar2000
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0

طرح موضوعات جديد

در سايت خوب پرشين نتورك مباحث مختلفي مورد برسي قرار ميگيرد ولي عناوين اين مباحث در حد موضوعات مطرحي كه در دنياي امروز رو به تغييرات زياد است ، نيست.... البته فقط نظر شخصي اينجانب هست و قصد جسارت نداشتم .... شايد با مطرح كردن مطالب جديد در زمينه موضوعات مختلف نتوركينگ بتوان از اطلاعات ديگر دوستان در انجمنهاي مختلف بيشتر استفاده كرد .... بطور مثال با راه اندازي مباحثي از قبيل IP Camera َ-Access Control - .... يا سيستم عاملهاي حرفه اي مانند سولاريز و.... و يا سيستمهاي مديريت و كنترل مثل NSS يا DNA ,...

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    قطعا اگه یه تاپیک باشه همه شرکت میکنن توی بحث. شما کافیه اگه سوالی داری مطرح کنی.

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    فرضاً هم اگر بخشهایی ایجاد بشه مباحث آن قدر زیار نیستند که بشه ازشون استفاده کرد مگر اینکه شاید ! شاید در ماه یک نفر به مشکل بر بخورد فرضاً در solaris و بیاد یک مطلبی رو عنوان کنه! یا IP Camera فکر نمیکنم چیز قابل بحث کردنی داشته باشه. منظور شما رو میفهمم که چی میگید ولی باید به سطح دانش و میزان مطالب هم نگاه کرد.

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    با تشکر از مطرح کردن این پیشنهاد
    من هم موافق این طرح هستم و مثل دوستان دیگه اگر از اینگونه مباحث در انجمن ایجاد بشه استقبال میکنم و میخونم ولی تنها با ایجاد و مطرح کردن این مبحث ها نمیشه به هدفی که مدنظر داریم برسیم و باید کاربران فعال تر باشن و حتی خود ما که این مباحث رو مطرح میکنیم و استقبال میکنیم یه اطلاعی از مبحث داشته باشیم که بتونیم در اون مباحث شرکت کنیم.

من یه مدت قصد داشتم با دوباره بالا آوردن تاپیک اخبار شبکه دوباره اعضا رو در جریان جدیدترین اخبار قرار بدم و بتونم از این طریق کاربرهای دیگه رو هم فعال کنم اما متاسفانه بعد از یک مدت به دلیل مشغله ای که داشتم این کار رو فراموش کردم.
    اعضای فعال انجمن مثل شما دوستان و دیگر دوستان، فکر میکنم بتونن با چاپ جدیدترین خبرها یا ایجاد مباحثی که باعث میشه کاربران دیگر در مبحث ها شرکت کنن انجمن رو فعال کنن. فقط کمی همت لازم هست ولی نتیجه این کار لذت بخش هست چون می تونیم راه رو برای مباحث دیگر هموار تر کنیم.
    بعد از کمی فعالیت در انجمن اگر نیم نگاهی به آمار کاربران حاضر داشته باشید خودتون می تونید ببینید که کاربرهای دیگر هم فعال شدن و کاربرهای جدیدی رو در انجمن می بینید و این باعث میشه که اعضای جدید و قدیمی بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات اشون رو با هم به اشتراک بگذارن.

برای شروع میشه این گونه تاپیک ها رو در بخش مباحث عمومی شبکه هم ایجاد کرد، من هم مثل دیگر دوستان دوست دارم هر روز اطلاعاتم رو روز به روز بیشتر کنم.
    متاسفانه اینگونه حرکت ها تنها با اراده مدیران سایت قابل عمل نیست و باید همه اعضای تلاش کنیم.
    از همه دوستان هم میخوام که اگر می تونن یک زمان کوچیکی رو برای انجام این عمل صرف کنن.

اگر دوستان نظرات دیگه ای دارن بگن که بتونیم با مشورت با هم کار ها رو جلو ببریم.
    یک تاپیک کمک رسانی برای فعال کردن هر چه بیشتر انجمن هم میخواستم بزنم که اگر بشه و اعضای فعال سایت در این تاپیک حضور داشته باشن در همین جا از دوستان کمک میخوام.

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و نوشته رو خواندید.
    موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایجاد موضوع جدید در فروم پرشین نتورک

برچسب برای این موضوع