صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 60

موضوع: نظر خواهی در مورد یک طرح جدید

عضو غیر فعال شناسه تصویری caspian_56
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ضمن تشكر از همه دست اندركاران اين سايت (عضو جديد اين forum هستم)
    در مورد موضوعي كه جناب آقاي منصوري فرمودند عرض شود شكي در مثبت بودن اين ايده نيست و فكر ميكنم همه اين را ميخواهند كه به نوعي با موضوعات جديد دستو پنجه نرم كنند ولي اجراي طرح و چگونگي اجراي آن مهم است و اين نيز ميتواند سليقه اي باشد و امتحان گرفتن را چيز جالبي نميدونم اما اينكه يك موضوع جهت تحقيق عنوان شود و كاربران در آن مورد اظهار نظر نمايند بسيار كار جالبي است
    دسته بندي كاربران ميتواند در بخش آموزش قرار گيرد ولي فكر نميكنم در بخش سوال و جواب پاسخگو باشد
    در هر صورت دسته بندي صحيح موضوعات فكر ميكنم اين بخش را حل نمايد.
    متشكرم
    -----------------------------
    شعباني
    caspian_56@yahoo.com

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    منم موافقم

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

حرفهایی که شاید ناراحت کننده هم باشد
    - بعضی از دوستان در نهایت بی اطلاعی از مشکلات دوستان جوابهای کاملا بی ربطی ارائه می دهند و باعث گمراهی سئوال کننده ها میشوند.
    - بعضی از دوستان هنوز نیامده و نپرسیده و ندیده راهکارهایی ارائه می دهند که خود جای ساعتها بحث دارد.
    - بعضی از دوستان واقعا مشکل دارند و رفع مشکلات آنها ضرورت است.
    - بعضی از دوستان اصلا به این فکر نمی کنند که می توان به کل فروم به راحتی یک بخش آموزش اضافه کرد و به دست یک مدیر فعال داد تا پویا شود.
    - و بعضی از دوستان فقط به فکر آزمونهای سیسکو هستند(خیلی جالبه) نه جایی برای تبادل خالص اطلاعات (البته به اهلش)
    - هر چند ما شهرستانی هستیم و حق صحبت کردن نداریم ولی باید عرض کنم آموزش پویا یک نیاز مبرم برای هر متخصص شبکه است ولی به صورت کاملا کاربردی.
    شاید بسیاری از تعاریف مبانی و اساسی شبکه اصلا در کاربرد به چشم نخورد ولی برای یک فرد مبتدی نوعی الفباست که پس از آموختن به آن میتواند وارد جمعی اینچنین شود.
    اگر ما برنامه بیسیک جهت اموزش و سطوح دسترسی پیاده کنیم سایت کاملا حرفه ای ما تبدیل میشود به بخش مربروط به شبکه فعلی سایت persiantools.
    ما با آموزشی هدفمند موافقیم نه آموزشی که استرداد داشته باشد نه پیشرفت .

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    اگر شرکت در این پست را فرضا دلیلی بر موافقت بزاریم تا حالا شدیم 24 تا .
    نمیگم همه باید باشن ولی حداقل سابقه دارای انجمن خیلی بیشتر از این حرفان.

(پاورقی : این انجمن الآن 9536 تا عضو داره)

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقد و پیشنهاد بجای بود ممنون از آقای منصوری و دوستانی که در این باره نظر دادن
    الان که اینجا رو دیدم شدیدا" تعجب کردم چون فکر نمیکردم کاربران فعال و پایه ای برای تحقیق داشته باشیم...
    چون یه تاپیک دعوت از نوع عملی برای این گونه کارها زده بودم ولی جواب نداده بود.
    درخواست تكميل مقاله درباره ADSL
    خوشحال هستم که بعضی از دوستان پایه همکاری هستن

فکر کنم الان چند تا مشگل وجود داره یکی اینکه برای انتخاب مقاله و موضوع اختلاف وجود داره که میشه با نظرسنجی در یک تاپیک مشگل رو حل کرد و بعد از نظرسنجی میشه بچه های که پایه همکاری هستن رو به گروه تبدیل کنیم.
    مثلا" میشه هر ماه یا هر دوماه یکبار یک تاپیک برای موضوعات مقاله ماه گذاشت. عنوان مقاله رو میشه با نظر سنجی انتخاب کرد (دوستان توضیح درباره موضوع بدهند و بعد از اون نظرسنجی)
    البته برای این کار می تونیم یک انجمن اختصاص بدیم و دوستانی که مایل به همکاری هستن اعلام آمادگی کنند و به گروه تحقیق بپیوندن که توسط admin انجمن کاربران باید تایید بشن.

دوستان نظرشون چی هست؟
    پیشنهاد یا نقد؟

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    با سلام گرم و صمیمی به تمام دوستان عزیز و مدیران ومحترم سایت
    با تشکر و قدردانی از شرکت همه دوستان در طرح نظرخواهی و ارائه پیشنهاد های نوین وسازنده .
    من با پبشنهاد جناب آقای ستوده پیرو نظر خواهی در ارتباط با انتخاب موضوع مقاله موافقم ، اما یک سوال ، به نظر شما این امر خودش سرعت رو کمکی تنزل نمی بخشه ؟
    مگر در حالتی که موضوعات رو طبقه بندی کرده و بر اساس مفاهیم طبقه بندی شده تحقیق و تالیف انجام شود.
    به طور مثال تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری جدا شوند و حتی در آن هم باز تفکیک کنیم .مثلا ویندوز و لینوکس

نکته قابل توجه اینست که حداقل 30 نفر در اجرای طرح همکاری خواهند کرد. می توان افراد رو گروه بندی کرده و یا بر اساس داوطلبی ، در یک زمان افراد مختلف ( با تکیه بر دانش فردی ) بر روی موضوعات متفاوت تحقیقات انجام دهند.

نظر دوستان در این باره چیست ؟

فقط یک نکته اساسی : همانگونه که توسط سایر دوستان اشاره شد ، خواهشا dead line این نظر خواهی تا انتهای ماه جاری باشد و اقدام عملی کنیم.

نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1
    حرفهایی که شاید ناراحت کننده هم باشد
    - بعضی از دوستان در نهایت بی اطلاعی از مشکلات دوستان جوابهای کاملا بی ربطی ارائه می دهند و باعث گمراهی سئوال کننده ها میشوند.
    - بعضی از دوستان هنوز نیامده و نپرسیده و ندیده راهکارهایی ارائه می دهند که خود جای ساعتها بحث دارد.
    - بعضی از دوستان واقعا مشکل دارند و رفع مشکلات آنها ضرورت است.
    - بعضی از دوستان اصلا به این فکر نمی کنند که می توان به کل فروم به راحتی یک بخش آموزش اضافه کرد و به دست یک مدیر فعال داد تا پویا شود.
    - و بعضی از دوستان فقط به فکر آزمونهای سیسکو هستند(خیلی جالبه) نه جایی برای تبادل خالص اطلاعات (البته به اهلش)
    - هر چند ما شهرستانی هستیم و حق صحبت کردن نداریم ولی باید عرض کنم آموزش پویا یک نیاز مبرم برای هر متخصص شبکه است ولی به صورت کاملا کاربردی.
    شاید بسیاری از تعاریف مبانی و اساسی شبکه اصلا در کاربرد به چشم نخورد ولی برای یک فرد مبتدی نوعی الفباست که پس از آموختن به آن میتواند وارد جمعی اینچنین شود.
    اگر ما برنامه بیسیک جهت اموزش و سطوح دسترسی پیاده کنیم سایت کاملا حرفه ای ما تبدیل میشود به بخش مربروط به شبکه فعلی سایت persiantools.
    ما با آموزشی هدفمند موافقیم نه آموزشی که استرداد داشته باشد نه پیشرفت .
    دوست عزیز ، ظرح آزمونها ، مخاطب خاص خود را می طلبه که تعداد انها کم نیست . متاسفانه معیار سنجش دانش علم شبکه بجز سابقه و دانش عملی ، مدرک های نخصصی و بین المللی دروس شبکه می باشد . به نظر من کسب چنین مدارکی در آینده و با گسترش و طلب بیشتر متقضیان به یک الزام خواهد شد. پویایی یک شرط در پیشرفت است . اما من تنها بر ایجاد این موضوع پیشنهاد ندادم و این رو هم به عنوان یک بخش که نیاز به وجودیت دارد اعلام کردم.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    من کاملا موافقم
    اما باید با نظرهای آقای حکیمی عزیز درآمیخته بشه
    آقای حکیمی نقدهای جالبی راجب این مطلب نوشتن
    گزینه ای در صفحه اصلی سایت به نام ایده ها یا اطاق فکر هم پیشنهاد میشود

عضو غیر فعال شناسه تصویری محمد هادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوستان در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست با یه کم کار کارشناسی که البته ازعهده اساتید و پیشکسوتای این انجمن بر میادخیلی کارای توپی میشه انجام داد
    من خودم تازه اومدم توی این فاروم اما وقتی این تاپیک رو دیدم خودم رو ملزم دونستم که نظرم رو بدم
    خیلی کار خوبی هرچه سیعتر دست به این جور کارا بزنید بهتر
    بابا ما که توی این کشور هر چی نشستیم که یه عده ای برامون دست به خلاقیت بزنن نزدن که هیچ خلاقیتای خودمونو هم کور کردن . دیگه بسمونه چرا دست به کار نمیشیم پس
    تاچند چو یخ فسرده بودن-------------- در آب چو موش مرده بودن

ویرایش توسط محمد هادی : 2006-06-03 در ساعت 01:22 AM

نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    اگر بتوانیم یک بخش تحت عنوان امنیت هم اضافه کنیم خیلی خوب می شود.

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    اتفاقا صحبت تاپیک امنیت هم شده بود. ولی نمیدونم به کجا رسید.
    پیشنهاد میدم یه بخش به عنوان مباحث روز در انجمن تشکیل بشه و در اون مکان به نقد و بررسی موضوعات
    پرداخته بشه و نتیجه گیری انجام بشه.
    جناب حکیمی مامنتظریم.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    استقبال ها خوب است. پیشنهادها هم خوب است. من هنوز منتظرم تا دیگران هم نظر بدهند. بعد با دقت بررسی می کنیم و شروع می کنیم.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    هم زمان میشه روی چند تا مطلب کار کرد چرا 1 کی 1 کی؟

نام حقيقي: میثم معظمی گودرزی

خواننده شناسه تصویری dammkon
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3

Icon10

با سلام خدمت دوستان و عرض شرمندگی از اینکه اینقدر دیر به این همه پرسی جواب میدم 1- اینکه بسیار عالی است و فرقی نمیکنه که به چه شکلی باشه اصل این است که یک پویایی ایجاد میشود2- باعث میشود کسانی مثل بنده که از اطلاعات کمتری برخوردار هستیم ولی وقت برای تحقیق بعضی اوقات فراهم میشود با سرعت بیشتری در جمع اساتید این امر وارد شویم3- مطالب به صورت مجموع و یکپارچه جمع آوری شده و مورد استقبال بیشتری قرار خواهد گرفتبا تشکر از همه دوستان

نام حقيقي: جواد احمدزاده

عضو غیر فعال شناسه تصویری javad583
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    As a newbie member I think this goal will end to success. Be Happy

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

سطحitدر ايران