صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: خریدار مودم -D-link فوری فوتی

نام حقيقي: حسن غریب زاده

عضو عادی شناسه تصویری OPAC
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2

خریدار مودم -D-link فوری فوتی

عضو عادی شناسه تصویری babak2536
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    Dlink 560 EL (کوچیک) دست دوم 20 تومن

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری AzzA
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    چه مدلی ؟

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    DLINK DFM 560E یکی موجود است

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مودمهای زیر موجود است اگر خواستی تماس بگیر و مورد نیازت 20000 تومن است.

US ROBOTIC .

مودم D-Link E .

+D- LinkE
    مودم Rocwell

مودم Acorp

مودم D-Link مدل DFM-562E که 8 ماه هنوز ضمانت دارد و V92 هم ساپورت میکند.

در ضمن همه با کارتن و ضمانت.

عضو غیر فعال
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    من هم 10 تا مدم CNetدازم در حد آک
    دونه 30000 تومان
    تماس بگیرید
    09166616341
    iman1536@yahoo.com

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    15
    لطفاً شماره تماس تون را همینجا بدین
    تا اگه کسی خواست راحت باهاتون تماس بگیره

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان عزیز دقت کنید در کار کردن با دوستمون جناب غریب زاده قبل از ارسال هر جنس یا انجام خدماتی هزینه آن را دریافت نمایید تا احیانا بعدن مشکل خاصی براتون پیش نیاد .... به عنوان یک فروشنده فعال تجهیزات شبکه و قدیمی در این فروم وظیفه خودم میدونم همکاران عزیز را مطلع سازم .

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری AzzA
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miad
    دوستان عزیز دقت کنید در کار کردن با دوستمون جناب غریب زاده قبل از ارسال هر جنس یا انجام خدماتی هزینه آن را دریافت نمایید تا احیانا بعدن مشکل خاصی براتون پیش نیاد .... به عنوان یک فروشنده فعال تجهیزات شبکه و قدیمی در این فروم وظیفه خودم میدونم همکاران عزیز را مطلع سازم .
    فکر میکنم پیگیری همین مطلبی که اینجا نوشتند کاملا" گویای این مساله که اشاره کردید باشه...

نام حقيقي: حسن غریب زاده

عضو عادی شناسه تصویری OPAC
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    ا----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    گر چه بنده مایل نبودم به چنین مباحثه ای وارد بشم و گفته های جناب ابو مسعودی را به دیده اغماض نادیده گرفتم اما ظاهرا (تکبر در مقابل متکبر عین عبادت است )رو می بایست یاد آور شد.
    همگی ما می دانیم که شرط وقرار دو طرف داردخریدار وفروشنده که حسب ظاهر رضایت مشتری ارجح است در تحقق این شرط اما ظاهر جناب مسعودی سرنا را مایلند از سر گشادش بنوازند.
    اگر سرویسی به مشتری متعهد می گردند و بنا را بر سادگی و حماقت مشتری گذارده و همان سرویس را به چند مشتری به صورت همزمان به قصد پر کردن جیب در اسرع وقت می گذارندمی بایست متوجه این موضوع باشند که دور یا زودرقبای ایشان حقیقت موضوع را فاش نموده و نقاط ضعف این فروشنده را عیان سازندطبیعی است که در چنین زمانی نمی توان توقع داشت که همچنان تاخت و خریدار را ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فرض نمود.
    امیدوارم در این فرووم کسی پیدا نشود که ادعا کند معصوم است و کارش خواندن دعا وحدیث است .

ویرایش توسط OPAC : 2005-06-23 در ساعت 11:57 AM

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13

سلام
    با اینکه صحبت خاصی با شما ندارم باید عرض کنم دوست عزیز بهتره از خیلی از دوستانی که تو همین فروم عضو هستند سوال کنید که آیا بقیه هم چنین نظری دارند که بنده سرویسی را به چند نفر فروخته باشم !!!
    خیلی تعجب میکنم که چطور مردم به همین راحتی اظهار نظر می کنند در حالی که بدهی خود را نپرداخته اند ...

دوستانی مثل جناب حکیمی(کوروش) که این فروم متعلق به ایشان است و یا جناب آریاگهر و دوستانی دیگر که مرتب به تعداد متوالی با بنده کارکرده اند و آشنایی کامل با اخلاق بنده دارند می توانید کارکردن بنده را از ایشان سوال کنید و اعتبار بنده گویای کامل نوع کارکردن من هست اکثر دوستان این انجمن یکی دوبار با من کار کرده اند ...

نکته دوم اینکه متاسفانه برخی دوستان به علت بی تجربه گی اطلاع ندارند که چنانچه سرویس آی پی دار را به دو مشترک واگذار کرد اتفاقی که میافته اینه که دی وی بی کل میزان دریافتی از ماهواره را نشان میده و به راحتی مشخصه که شخص دیگری هم داره از این سرویس استفاده می کنه !! در ضمن اگر سرویس تک آی پی باشه کلن منتفی است و اگر 32 یا 64 آی پی داشته باشه معمولن تمام اون در دست مشترک قرار میگیره و فراهم کننده از کجا بدونه که کدوم یک از آی پی ها در حال استفاده مشترک نیست که بخواهد در اختیار شخص دیگری بگذارد چه برسته به اینکه بشود یک سرویس را به چندین نفر واگذار کرد !!!

نکته سوم اینکه فرض کنیم که چنین چیزی به فرض محال انجام گرفت پس بابا کجای شرع یا قانون گفته که این کار دزدی نیست بابا این عین خود بالا رفتن از خونه مردمه !!! پس ما با یک دزدی که به حریم دیگران تجاوز میکنه چه فرقی داریم !

نکته چهارم اینکه خواهش میکنم از تمامی کسانی که در حالا یا گذشته از بنده سرویس یا دستگاهی تهیه کرده اند و بعدن متوجه شده اند که چیز دیگری به اونها داده ام و به اونها بی توجهی کرده ام در همین جا ذکر کنند تا بقیه هم مطلع باشند .

فقط کوتاهی من ممکنه در حال حاظر تو ساپورت من باشه چون دست تنها باید بیشتر کارهای اصلی را انجام دهم با اینکه حتی روزهای تعطیل و تا آخر شب دوستان تلفنی تماس میگیرند باز هم احساس میکنم باید بیشتر مشتری را پشتیبانی کرد .
    و می تونم ادعا کنم در حال حاظر هیچ شرکتی در ایران به این گستردگی در فروش پهنای باند متقارن و یک طرفه و محصولات سیسکو و وایرلس و دیگر اقلام شبکه به صورت مجموع فعالیت نکرده .... که اینها همه را لطف خداوند می دونم .

نکته بعدی اینکه خیلی ها شاید با یکی دوبار زرنگی کردن بتونند جنس به مردم غالب کنند اما مطمئنا نمی تونن بیشتر از چند ماه دوام بیاورند این مشتریان هستند که به راحتی می توانند فرق زرنگی و دلسوزی را تشخیص بدهند .... مطمئن باشید اگر غیر این عمل کرده بودم در یک شهرستان و بدون هیچ گونه امکانات آنچنانی نمی توانستم اینچنین در جلب مشتریان موثر باشم . ... البته بالاخره وقتی کار زیاد شد خطا و اشتباه هم زیاد میشود اما مهم اینه که آدم از روی قصد کاری را به اشتباه انجام ندهد .

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    گفتگوی تمدنها!!!

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    نکته چهارم اینکه خواهش میکنم از تمامی کسانی که در حالا یا گذشته از بنده سرویس یا دستگاهی تهیه کرده اند و بعدن متوجه شده اند که چیز دیگری به اونها داده ام و به اونها بی توجهی کرده ام در همین جا ذکر کنند تا بقیه هم مطلع باشند .
    ------------------------------------------------------------------------

والا مورد من مصداق حرف شما نیست اما نزدیک هست و چون خودتون اصرار دارید اعتراف میکنم که کارت وسرویس از شما میخواستم ولی عطای نزدیکی فاصله را به لقای قیمت بخشیدم و مجبور شدم از شیراز خرید کنم ...که لا اقل حق همسایگی را به جا نیاوردید

البته قبلا از جسارت خودم عذر خواهی میکنم

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    فروش کارت دی وی بی و سرویس خانگی را چند ماهه کنار گذاشته ام و به هرکس که می خواد بگیره بهش از قبل می گویم که به علت مشغله فراوان ساپورت خوبی نخواهم داشت و تقریبا فروش من به یوزر جدید از بعد عید به صفر رسیده ولی در حالی است که چند ماه پیش به بیش از 100 عدد کارت در ماه فروش داشتم این را می تونید از نمایندگی های اسکای استار در دوبی جویا شوید ...

در ضمن با اینکه شما دوست عزیز اقای علیزاده را بجا نمیارم اما اگر واقعا چیزی از قبیل اینکه خواسته باشم حق مشتری را بخورم یا چیز دیگه بهش غالب کنم ذکر نمایید خوشحال میشم خودم مطلع بشم ...
    در حال حاضر فقط سیسکو و وایرلس و سرویس آی پی بیس .... سرویس هایی مثل اوپن اسکای را بهتره از نمایندگی تهران اونها یا دوست خوبم جناب خسروی در شیراز تهیه کنید .

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13

نکته ای که به ذهن من میرسته اینه که چه خوبه تو همین انجمن ها مکانهایی باشه که مشتریان نظرات خودشون را در مورد فروشندگان بدهند یا اینکه حتی بالعکس . .. و همچنین دوستان امتیاز بدهند یا اینکه اگر کسی خریدی داشته و رضایت نداشته مطرح کنه و ... اینها باعث میشه افراد دید بازتری نسبت به بهم پیدا کنند البته به علت اینکه برخی قضاوت ها ممکنه با بی انصافی و سوئ تفاهم شکل بگیره ! خود این موضوع هم قابل توجه است .

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع