نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: سرویس ماهواره ای

عضو غیر فعال
    نوشته
    146
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

سرویس ماهواره ای

سلام دوستان
    یه سرویس خوب و ارزون برا ISP می خوام حول و هوش 80 - 100 تومن .
    پروکسی بیس هم باشه مشکلی نیست فقط کیفیتش خوب باشه
    OpenSky بدک نبود ولی پروکسیش رو فیلتر کردن .
    ممنون

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    یه سر به www.dadehnama.com و www.shirazonline.com بزنید.قیمتها توشون هست.سرویسهای خوبی هم هستن.

عضو غیر فعال
    نوشته
    146
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    امین جان اینا رو قبلا دیدم و اکثر سرویسهاشونو تست کردم ولی متاسفانه خوب جواب ندادن دنبال یه سرویس به غیر از اینا می گردم
    ممنون

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آيا شما براي ارسال آي پي استاتيك داريد؟
    اگر بله من به شما سرويسهاي خوبي آي پي بيس پيشنهاد ميكنم اگر خواستيد خرجش يه ايميل هست
    در ضمن من شخصا دارم از سرويسهاي اپن اسكاي استفاده ميكنم و مشكلي نيست! مخابرات پراكسي چي رو بسته؟
    daneshy@gmail.com

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    فعلن سرویس های موجود همینهایی هست که روی سایتمونه فعلن 95 درصد ملت اینترنت کار دارن استفاده میکنن و بالاخره مجبورن راضی باشن چون تنوع زیادی نداره و در ضمن با شاهکار مخابرات هم یوزر های بزرگ ما کمتر شده اند... البته باید بگم همین هم که مخابرات کوتاه اومده خوبه و جای شکرش باقیه .امید وارم کمتر هم بشه و ملت اینترنت پرسرعت و کم هزینه روی فیبر داشته باشند .

عضو غیر فعال
    نوشته
    146
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    مخابرات شهرستان ما پرت 8080 و 80 رو فیلتر کرده واسه همین سرویسهای پراکسی بیس OpenSky برا من جواب نمیده

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    فرهاد شما از VPN برای OpenSky استفاده کن .
    قول میدم بهتر از Proxy جواب بده.

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا من یک شایع شنیدم ببینید شما هم شنیدید. یک نفر میگه یک سایت هستش که توش ثبت نام کردم و 400 ساعت اینترنت ماهواره ای رو W3 داده البته واسه آزمایش. اما حاضر نیست اسم سایت رو بگه. کسی چیزی در این مورد میدونه؟

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    از این متعجبم که بعضی ها انتظار دارند با 30 یا 40 تومان درماه سرویس بزارند تو آی اس پی و 24 ساعته بار بکشند و زیر 128 هم نیاد .......... سرویس اوپن اسکای نسبت به قیمتش برای کافی نت خوبه و خدایی فعلن شرکت برود ست رقیبی نداره چون یوروپ آنلاین هم ورشکست شد و به اون واگذار کرد.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    یک سری از دوستان انتظار دارن زمانی که یک سرویس خانگی میگیرن با 30 تومان پول تا آخر ماه مثل لیزد 512 بهشون رسیو بده
    دیتا همه جای دنیا قیمت داره
    اینترنت ماهواره ای که هزنیه ماهواره هم بهش اضافه میشه و میره بالاتر
    اپن اسکای به اندازه خودش خوب هست و خوب جواب میده اما نمیشه دیگه 20 تا خط انداخت روش
    وی پی ان هم الان کار میکنه و مشکلی نداره
    شما میتونید از سروی سهای آی پی دار 128 هم حول و حوش این قیمت ها استفاده کنید

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    امروز یک نفر زنگ زده بود میگفت سرویس می خوام گفتم قبلن استفاده کردی گفت: بله از آقای خسروی یک سرویس داشتم وی پی انش دیسکانکت می شد خوب نبود می خوام از شما بگیرم... گفتم بنده خدا مگه چند مدل سرویس هست با این پولهایی که شما میدین انتطار دارین سرویس اوپن اسکای براتون پشتک و وارو بزنه !!! در ضمن گفتم بابا ساپورت آقای خسروی الان بهتر از منه و به شما هم نزدیک تره ......

از مشتری بزرگتر بگم براتون که یک حضرت آقایی تو همین انجمن فعالیت دارند و خیلی هم یعنی جزئ گروه آدم حسابی ها بشمار میروند ... حضرت آقا دی وی بی گرفتند و یک هفته هم مهلت تست داشتند و چون مشتری قدیمی بودند بهشون حال دادیم ... بعد از یک هفته هم راه ننداختند و بعد چند ماه زنگ زدند که آقا این سرویس را از آقای فلانی دارم و تانلش چمیدونم مشکل داره بهش گفتم بنده خدا من که برات تست اکتیو کرده بودم رفتی جای دیگه.... خلاصه سرویسشون را با بدبختی روسیستمشون اپ کردیم با اینکه نمیدونم ویندوز هاشون چه مشکلی داشت و تانل استارت نمیشد .... خلاصه شازده بعد 15 روز شب عید زنگ زدند فرمودند بیان دوباره سرویس را راه بندازین خودمون تنطیمات را پاک کرده ایم و هنوز هم پولی نریخته ایم.... با ناراحتی گفتم آقا دسترسی هاتون را بفرستین گفتند باشه ........ چند روز گذاشت تو عید خبری نشد و چند بار آفلاین اطلاع دادم ... بعد یک ماه گفتم سرویس را قطع کنم گفتند بله .... سر حساب شدم دیدم آقایون فقط پول نصف ماه را به حساب ریخته اند و ادعا میکنند چون استفاده نکرده ایم هزینه ای نمیدیم .... خیلی محترمانه 220 تومان خورده شد و بنده باز هم از اعتماد به مشتریان ضربه خودم به همین راحتی !!! اما اونهایی که نمی دونن بدونن اگر فکر میکنند با اینکار ها زرنگی کرده و کاسب شده اند اشتباه میکنند چون بنده دقیقا به همین اعتماد ها خیلی هم کارم پر برکت است و اون چیزی که باید برسته از آسمون میرسته !!!! و بالاخره یک جایی پای این زرنگی ها و دغل کاری ها را می خورند ............ این حرفها را برای این زدم چون توی بازارچه قسمتی برای فیدبک و نظرخواهی در باره فروشندگان و خریداران وجود ندارد .

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    هر دو قسمت مخصوصا پایینی التایید و لا غیر

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع