نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: حراج واقعی تجهیزات سیسکو ( ش1)

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 حراج واقعی تجهیزات سیسکو ( ش1)

فروش تعدادی اکسس سرور ( یا به عبارتی روتر) 5300 --- شامل 8 پورت E1 به همراه 120 عدد مودم فقط : 4.299.000تومان به همراه 6ماه گارانتی ( در صورت خرید تخفیف ویژه جهت خرید نرم افزار Accounting هم دادهمیشود(

**** نـــــــــــــــــــــــق د واقــــــــــــــــــساط ( با چک و ضامن معتبر از سراسر ایران(

منتظر آگهی های بعدی باشید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط cisco partnet : 2005-04-17 در ساعت 02:25 PM

نام حقيقي: hamed

عضو عادی شناسه تصویری hamed2
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    3

Icon4

نقل قول نوشته اصلی توسط cisco partnet
    فروش تعدادی اکسس سرور ( یا به عبارتی روتر) 5300 --- شامل 8 پورت E1 به همراه 120 عدد مودم فقط : 4.299.000تومان به همراه 6ماه گارانتی ( در صورت خرید تخفیف ویژه جهت خرید نرم افزار Accounting هم دادهمیشود(

**** نـــــــــــــــــــــــق د واقــــــــــــــــــساط ( با چک و ضامن معتبر از سراسر ایران(

قیمتش که خیلی توپه ببینم پورت سریال هم داره که دیگه نیاز به یه روتر بعنوان Gateway نباشه ؟

اگه داره که من یدونه نقدی میخوام . بجای تخفیف رو نرم افزار هم ( چون خودم نرم افزار دارم ) رو 5300 تخفیف بده . البته اگه میشه .

ویرایش توسط hamed2 : 2005-04-17 در ساعت 02:27 PM

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon9

البته که پورت سریال هم داره .ما از اون فروشنده های *** نیستیم .

در مورد تخفیف هم ببین همینطور که خودت میبینی قیمتم کف کف ( از حالا به بعد بیشتر آشنا میشی ) تا جائی که ندید بگم احتمالا تو هم میخوای اینو به یه نفر بفروشی و سود ببری متاسفانه روی این دستگاهها که الان نمیتونم تخفیف چندانی بدم حالا انشا ء ا... روی تجهیزات بعدی .

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط cisco partnet

منتظر آگهی های بعدی باشید

البته من فیمت گرفتم. زیر فیمت شما با همین مشخصات با Flash16MB تو بازار گیر آوردم. پس قیمتت اونجوری که خودت می گی پایین نیست.

حالا شاید به من این قیمت می دن. هر چی نباشه 3-4 ساله که با بچه ها کار می کنیم

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    کارت درست حاج رضا
    حال می کنم همه به حاج رضا قیمت خرید می فروشن

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    دیروز داشتم با یک شخص بی انصافی از اعضای همین سایت که از اعتماد من سوئ استفاده نموده و بدحسابی کرده بود بهش گفتم اگر این آقا رضا اراده کنه و چیزی بخواد تا هر مبلغی دریغ نمی کنم قیمت هم اصلن هرچی خودش صلاح بدونه همونه !!! بالاخره بابا تو این دوره زمونه آدمها فقط یاد گرفته اند قیافه آدم حسابی به خودشون بگیرند اما همچین که وقتش برسه حق این و اون را بخورن یک آب هم بروش !!! برای همینه که آدمهای کاردرست موندنی و سر شناس می شند !!!

نکته بعدی اینکه خوبه همیشه قیمت همکار و مصرف کننده را تفکیک کنیم بدونیم بابا اون همکار اولن جنس که می بره دیگه دهن آدم را سر پشتیبانی مسواک نمی کنه و ثانیا سرش تو حسابه و بالاخره باید دوزار سود ببره ... همیشه به خودم میگم این همکار و نماینده فروشه که می مونه وگرنه یوزر که یک بار خرید می کنه و کار تمومه .

غرض اینکه خواستم بگم رضا جان قیمت این دوستمون هم خدایی خیلی مناسبه نگاه به این نکن خودت ارزون می خری وگرنه الان تهران تا 300 الی 500 تومان بالاتر هم به یوزر می فروشند .

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    آقا ما چاکریم.

من حرفم ر. پس گرفتم.

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12

نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    آقا ما چاکریم.

من حرفم ر. پس گرفتم.
    آقا این حرفا چیه شما سروری .
    اینم شیرینیش : مخصوص اعضای Persian Networks ====> خودتان صاحب ISP شوید . از سری حراج واقعی تجهیزات سیسکو (ش3)

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع