نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: لطفا قیمت بدید...

RTC
    RTC آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    159
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon14 لطفا قیمت بدید...

یه همچین کاری رو با چقدر انجام میدین.
    تویه این لینک ببینین.
    http://www.pegah.net/html/ispleased.htm
    مرسی

ویرایش توسط RTC : 2005-04-18 در ساعت 09:01 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نوشته های صفحه مورد نظر به قدری بی ارتباط با هم و پراکنده و دارای اشتباه است که بیشتر شبیه یک شوخی است!
    تصور می کنم کاربرد این قبیل تبلیغات صرفا برای افرادی است که ذره ای اطلاعات فنی ندارند و با شنیدن چهار کلمه قلمبه سلمبه! به قول معروف مخ مبارکشان در پاتیل تیلیت می شود!
    جمع کردن تعریف Cafe net و ثبت Domain و طراحی وب سایت و امکان ارسال email فارسی و انگلیسی و خط Send و ... از شاهکارهای این صفحه تبلیغاتی است!
    امکانات تحویلی آن که بدون شک بی نظیر است!
    ارائه یک Web site و معرفی آن به جستجوگر ها!!! و ثبت Domain و ارائه Cache Server !!!! و طراحی 140 صفحه گرافیکی و 8 عدد مودم و دو Leased Modem و درج آگهی بر روی Deltabrowser !!!
    در سیستمهای نرم افزاری از یک Linux به عنوان هسته اصلی شبکه نام برده شده است! انگار که شبکه گردو است که یک هسته داشته باشد!
    در سیستمهای سخت افزاری از یک دستگاه Pentium IIII !!!! نام برده شده است که احتمالا از ابداعات و اختراعات این گروه تخصصی و حرفه ای است!
    در قالب آموزش و پشتیبانی هم تصمیم دارند در یک ساعت مدیر شبکه را با Linux آشنا کنند و در 4 ساعت او را با سیستم عامل Worldgroup Server پیوند دهند! راستی کسی می داند این سیستم عامل Worldgroup Server اینها چه صیغه ای است؟! اگر اشتباه نکنم فقط یک Worldgroup Server می شناسم که آنهم تحت Mac است و کوچکترین ارتباطی با مطالب بیان شده توسط برادران پگاه ندارد!
    http://www.intbuild.com/WGWhatIsIt.html

کاسبی است دیگر! ظاهرا که بازار شام است!
    ولی از قدیم گفته اند یا مکن با فیلبانان دوستی، یا بساز خانه ای فیل توش بره!

یکی به این بنده های خدا بگوید لااقل زحمت بکشید و با یک نفر که حداقل یک Cafe Net دارد دو کلمه صحبت کنید تا بدانید Network یعنی چه! بعد هم وقتی Proposal می نویسید، سعی کنید آنقدر ضایع نباشد که هرکس خواند بخندد. اگر هم ضایع می نویسید لااقل روی اینترنت قرار ندهید که کمتر منتشر شود!

عجب وب سایت جالبی دارند! رفتم ببینم این موجودات خارق العاده کیستند که به این صفحه رسیدم:
    http://www.pegah.net/html/personel.htm
    آن International Connection شان من را کشته است! با آن شماره تلفن هایی که نوشته اند (درج کد کشور بدون کد شهر!) حتما ارتباطات بین المللی شان بسیار فراگیر است!

این هم از تفریح امروز صبح!
    اگر در انجمن قسمتی به نام تفریح و سرگرمی داشتیم این نوشته را به آنجا منتقل می کردم!

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    این شاید واثعا میخواد شوخی کنه و مزاح بنویسه
    این به عقل یک آدم چتیست هم جور نیست

RTC
    RTC آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    159
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    از همه جالب تر زنگ بزنین بهشون ببینین چقدر پشت تلفن احمق تشریف دارن.
    این اطلاعات را برای یه مناقصه تويه يك اداره ارائه دادن.مدیر اداره جوگيرشده گفته يه جورايي تويه مناقصه قبولشون كنيم!
    ما هم مرجعمون اينجاست.پس بايد اينجا بپرسيم حالا چه فكاهي چه .....

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    اتفاقا من یک proposal کتبی ازشون دارم. یک بار اون اولا که چیزی از isp نمیدونستم خونده بودم. فکر میکردم بابا اینا کین. الان بعضی وقتا که چشمم میخوره بهش یجوری میشم.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    آقا بهشون بگو یکی پیدا شده میخواد همه ی اینکارا رو مجانی انجام بده به یه شرط که اون رو با طراح سایتتون یا کسی که اطلاعات سایت رو به طراح داده آشنا کنین میخواد یه سری چیزا یاد بگیره . یکی این حق کپی رایتش که با کلیک راست میاد من رو کشته .
    یک این کش سرورشون :

Cash Server سيستم نصب ,ISP ارتقاع كيفي و قابليتهاي , Mail Server راه اندازي , Lan و wan ايجاد محيطهاي

این آن لاین آنتی ویریس هم خیلی چیز تیمیسی باید باشه که جز’ ابزار های آی اس پی هس :

Anti Spams Information
    Online Anti Viris
    راهنماي تنظيمات مودم

این منوآل ان تی تک هم عجب حکایتی داره : http://www.pegah.net/html/manual.htm

من کافی نت دیده بودم کوفی نت ندیده بودم . شما ندیدین ؟
    این لست خطاها مودمش هم بدک نیستا نه ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع