صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 26

موضوع: سرويس ماهواره اي مخصوص ISP

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سرويس ماهواره اي مخصوص ISP- سرویس های جدید هلاست

سری جدید سرویس های هلاست

تنها ارائه کننده سرویس هلاست در ایران

با کیفیتی باورنکردنی

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط sabz80 : 2005-02-15 در ساعت 01:36 AM

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    داداش اطلاعات لطفا
    روی کدوم ماهواره هست
    اسم سرویسش چیه
    چند درجه هست
    ان اس آر ماهواره چقدر هسا
    کیفیتش چطوره
    و هر چیز دیگه ای که برای اطلاعات یک سرویس لازمه
    موفق باشید
    خدا نگهدار

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

جزئيات بيشتر

با سلام

با عرض معذرت میبخشید که اطلاعیه من بسیار ناقص بود
    چون خیلی با عجله نوشته بودم

نام سرویس HELASAT
    پوشش بسیار عالی در منطقه خاورمیانه و ایران
    سرویس بدون share
    با یک ip

و قیمت مناسب البته امکان افزایش آی پی نیز وجود دارد

up to 256 1/500/000 RLS
    up to 512 2/500/000 RLS
    up to 1mb 4/500/000 RLS

قیمتها به ریال می باشد . برای اطلاع بیشتر با

wireless_sale@yahoo.com

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    قیمت هات خوبه به شرطی که share نباشه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

جزئيات بيشتر

با سلام مجدد خدمت دوستان

به اطلاع دوستان باید برسونم در مورد قیمت هایی که بنده در این آگهی قید کردم

1- اینکه سرویس های فوق بصورت share می باشد البته اما با performance بسیا ر بالا
    2- در جواب دوست عزیز در مورد شرکت آی ای بی جی یا همچین چیزی باید عرض کنم که این شرکت یکی از فروشندگان سرویس هلاست می باشد
    3- سرویس های فوق توسط یک تاجر ایرانی که بزرگترین فروشنده آکانت در خاورمیانه می باشد تنها به کشورهای عرب نظیر عمان - بحرین - عربستان - اردن و غیره و چند کشور آفریقایی بفروش میرسید که اینجانب با جلب رضایت ایشان اقدام به فروش آن در ایران نموده ام .
    4- سرویس های فوق با تضمین دانلودی معادل 30 الی 40 کیلوبایت بر ثانیه دارد و برای اثبات این ادعا نیز میتوانید از آکانت تست استفاده نمایید .

هدف اینجانب تنها فروش سرویس ارزان و مناسب به کلیه دوستداران اینترنت در ایران می باشد

هریک از دوستان چنانچه تمایل به دریافت آکانت تست داشت با wireless_sale@yahoo.com

عضو غیر فعال شناسه تصویری Rayazma
    نوشته
    87
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabz80
    با سلام مجدد خدمت دوستان

به اطلاع دوستان باید برسونم در مورد قیمت هایی که بنده در این آگهی قید کردم

1- اینکه سرویس های فوق بصورت share می باشد البته اما با performance بسیا ر بالا
    2- در جواب دوست عزیز در مورد شرکت آی ای بی جی یا همچین چیزی باید عرض کنم که این شرکت یکی از فروشندگان سرویس هلاست می باشد
    3- سرویس های فوق توسط یک تاجر ایرانی که بزرگترین فروشنده آکانت در خاورمیانه می باشد تنها به کشورهای عرب نظیر عمان - بحرین - عربستان - اردن و غیره و چند کشور آفریقایی بفروش میرسید که اینجانب با جلب رضایت ایشان اقدام به فروش آن در ایران نموده ام .
    4- سرویس های فوق با تضمین دانلودی معادل 30 الی 40 کیلوبایت بر ثانیه دارد و برای اثبات این ادعا نیز میتوانید از آکانت تست استفاده نمایید .

هدف اینجانب تنها فروش سرویس ارزان و مناسب به کلیه دوستداران اینترنت در ایران می باشد

هریک از دوستان چنانچه تمایل به دریافت آکانت تست داشت با wireless_sale@yahoo.com
    آقا منظورتون از 30 تا 40 كيلو بيت دانلود براي كدوم سرويس ؟ 1 مگابيتي يا 256 كيلو بيتي؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

جزئيات

با سلام مجدد خدمت دوستان

در مورد دانلود باید عرض کنم که با یک 256 می توانید براحتی دانلود معادل 20 کیلوبایت با 512 دانلودی معادل 40 کیلوبایت و با 1 مگ دانلودی معادل 60 کیلوبایت داشته باشید .

البته در ایران سرویس هلاس به شیوه های مختلف بفروش میرسد . در مورد سرویس های ÷یشنهادی ما باید به عرض برسونم که این سرویس ها از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی با سایر سرویس ها نداره

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می تونید تماس بگیرید

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13

دوست عزيز ارتباط بين سرويس هاي ارائه شده شما با مقدار دانلودي كه نسبت مي دهيد كمي گنگ مي باشد مثلن اينكه يك مگ شير شده به راحتي 60 كيلو بايت در ثانيه دانلود مي دهد در حالي كه سرويس شير بدين مفهموه كه ممكنه در زمان كوتاهي 110 كيلو بايت در ثانيه دانلود بدهد و د ر زمان كوتاهي هم به صفر نزول كند. و آيا هيچ پهناي باندي از اين يك مگ دديكيت نمي باشد ؟ البته اين موضوع بيشتر مد نظر همكاران آي اس پي هاست كه نياز به يك پهناي باند با باركشي مداوم دارند.
    براي مثال ما سرويس 128 برست 640 ارائه مي دهيم و مي گوييم سرويس 128 دديكيت است با 64 آي پي وليد يوزر با شروع مداوم دانلود تا 78 كيلو بايت در ثانيه مداوم دانلود مي كند تقريبا فول برست !!! و همكاراني كه ميزاني از پهناي باند آي اس پي خود را از اين سرويس تامين مي كنند نيز باركشي مداوم را نيز چندين برابر 128 مي دانند. بنابراين يوزرها كاملن راضي هستند چون بيش از آنكه تضمين شده سرويس دريافت مي كنند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سرویس

سلام خدمت همه دوستان

در مورد این سرویسی که من در این سایت آگهی دادم سرو صدای زیادی شده . افراد زیادی به من ایمیل زدند و در مورد جزئیات این سرویس سوال نمودند .

در پاسخ کلیه دوستان باید به عرض برسونم که تقریبا تمامی سرویس های موجود دربازار بصورت share می باشد و معمولا به این صورت عنوان می شوند 64 up to 256 و یا غیره

نکته مهم تر اینکه افرادی که کننده کار هستند بخوبی میدانند یک سرویس didicate 256 را با قیمت 150 هزارتومان و حتی 250 هزار تومان نمی توان بدست آورد و این واقیعت این ماجرا می باشد .

در مجموع اگر کسی سوال بیشتری داشت من در خدمتش هستم

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    سرویس بدون share
    wireless_sale@yahoo.com
    نکته مهم تر اینکه افرادی که کننده کار هستند بخوبی میدانند یک سرویس didicate 256 را با قیمت 150 هزارتومان و حتی 250 هزار تومان نمی توان بدست آورد و این واقیعت این ماجرا می باشد .
    درسته که افرادی که کننده کار هستن میدونن این قیمت ها سرویس ددیکیتد به کسی نمیدن
    اما دوست عزیز این دلیل نمیشه به اونهایی که کننده کار نیستن اطلاع غلط بدین
    ضمنا همانطور که در میل هم عرض کردم خدمتتون مشتاقانه در انتظار دریافت سرویس تست هستم

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    راستی
    سینا جان اول که از لطف و محبتتون نسبت به ما ممنونم
    مورد بعد هم اینمه 64 تا آی پی برای آی اس پی حتی کم هم هست
    64 تا آی پی برای یک آی اس پی که 2 تا خط ایوان داره کم میاد و باید یک گرید بره بالا تر
    این سروی سها رو شرکتهای کوچک و کافی نت ها کمتر استفاده می کنند

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

اطلاعات درست

دوست عزیز جناب آقای خسروی

فکر نکنم اطلاعات غلطی به کسی داده باشم . اگر چیزی رو ندونم دربارش صحبت نمی کنم .
    ضمنا در مورد سرویس تست باید عرض کنم نه تنها شما بلکه تمامی درخواست کنندگان بایدمک آدرس رو میل بزنن و بعد من در خدمتشون هستم .

در مورد تعداد ip باید به عرض برسونم که معمولا دوستانی که ispدارن به تعداد ip validدر اختیار userنمی ذارن بلکه نت راه میندازن
    با تشکر

ویرایش توسط sabz80 : 2004-12-29 در ساعت 11:44 AM

نام حقيقي: محمدرضا شیخ الاسلامی

خواننده شناسه تصویری sinaeslami
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    205
    سپاسگزاری کرده
    8

راستی
    سینا جان اول که از لطف و محبتتون نسبت به ما ممنونم
    مورد بعد هم اینمه 64 تا آی پی برای آی اس پی حتی کم هم هست
    64 تا آی پی برای یک آی اس پی که 2 تا خط ایوان داره کم میاد و باید یک گرید بره بالا تر
    این سروی سها رو شرکتهای کوچک و کافی نت ها کمتر استفاده می کنند

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    سلام
    آقا یه چیزی میگینا ؟
    شما هنوز آیِ اس پی ندیدین که آی پی ولید بده ؟
    البته آی اس پی ها هل و هول که زیاد جمع و جور نیستن به خاطر اینکه لیزد رو کم کنن و خط ها رو بیشتر آره ندارن
    اما آِ اس پی های خوب مثل ندا نت با این همه عظمت و تعداد خط هایی بالایی که ارن روی همگی آی پی ولید دادن و این کار از روی اصول هست
    اگر قرار نبود روی خط ها آی پی ولید بدن مخابرات به هر آی اس پی 3-4 تا آی پی بیشتر نمیداد حتی روی سرعت 1 مگ و 2 مگ نه اینکه به ازای سرعت تعداد آی پی رو بیشتر میکرد و تا جاهایی حتی 256 یا 512 ا آی پی ولید بده به کاربر و می گفت همین 3-4 تا هم واسه سرورهاتون بقیه خط ها رو نت کنید
    درسته که آی پی اینولید از طرفی سکی.ریتی رو می بره بالا اما از خیلی از جهات کاربر رو محدود می کنه
    آی پی ولید هویت شماست در دنیای دیجیتال و بدون اون شما وجود ندارید در این دنیا
    در مورد تناقض صحبت دوستمون هم زیاد کاری ندارم اما چون خودشون متوجه نشدن عرض کنم که من هر دو رو نوشتم
    یک جا گفتن سرویس بدون شر و قسمت بعد گفتن این سرویس ها رو هر کسی بشناسه میدونه که ددیکیتد نیستن با این قیمت
    منظور من از تناقض این بود
    انی وی
    موفق باشید همگی
    خدا نگهدار

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا جون یه سرویس فروختن که اینهمه سر و صدا نداره

حالا ما داریم سر تعداد IP و ندا و غیره بحث می کنیم
    بحث تخصصی شو اونایی که باید بدونن می دونن تازه هر administratorخودش میدونه که شبکه شو چطور مدیریت کنه با ما هم ربطی نداره ما فقط فروشنده سرویس هستیم . شما با 64 ip ما با 4 ip بیخودی هم سر چند تا یوزر دعوا راه نندازین

هر کسی میدونه سرویس شواز کجا تهیه کنه با چه مشخصاتی

موفق باشید

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هلاست

avaze50

برچسب برای این موضوع