صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 از مجموع 26

موضوع: سرويس ماهواره اي مخصوص ISP

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    دوست عزیز در حرفهای من ذره ای بی ادبی که نشان در دعوا و مخالفت باشه وجود داشت ؟
    ما آمدیم اینجا برای تبادل اطلاعات نه کاسبی
    شما یک چیزی میگین من بلد نیستم و یاد میگیرم
    من یک چیزی میگم شما بلد نیستین و یاد میگیرید
    در کنارش هم دوستانی که می خونن اگر براشون مناسب باشه ار فرصت استفاده می کنن و خرید هم می کنند

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام

جناب خسروی عزیز من نگفتم شما بی ادبی کردین . من گفتم ما فقط فروشنده سرویس هستیم و اینجا هم که ما آگهی دادیم بازارچه هستش مکانی برای خرید و فروش بنابراین ما فروشنده ها هم اینجا آگهی می دیم

برای تبادل اطلاعات هم مکانهایی دراین سایت در نظر گرفته شده . در مجموع من قصد ندارم واسه چند تا سرویس با کسی مجادله علمی کنم شما و سایر دوستان اطلاعات خواستید من هم دادم .

تست هم میتونم بدم تا اثبات حرف هام باشه

موفق باشید

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام

دوستان می تونن مک آدرس رو برای تست به آدرس mojesabz@hotmail.com ایمیل بزنن

با تشکر.

نام حقيقي: khashayar roozegar

عضو غیر فعال شناسه تصویری khashayar5
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    1

سلام

سلام و خسته نباشید امکانش هست که رنج ای پی که میدید بفرمایید

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام

سرویس های جدید هلاست بصورت didicated با کیفیت عالی آماده فروش می باشد جهت تست و عقد قرارداد قطعی فقط به آدرس mojesabz@hotmail.com ایمیل بزنید .

متشکرم

عضو غیر فعال
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقای خسروی شما مثل اینکه اصلا نمی دونی بازارچه یعنی چی درسته
    چون اگه می دونستی کسی رو خرای نمی کردی هر کی تواینجا آگهی میده شما میگی که غلط و اشتباست در صورتی که من می دونم شما خودت سرویس فروش هستی و سرویسهات هم خیلی اشغالخ شما اول برو مشکله خودت رو حل کن بدا بیا ایراد دیگران رو بگیر انقد هم به اینو اون نپر

ضمنا دوستات بدودنن که من این سرویس رو از اقای سبز80 گرفتم و بسیار الیه و به جرات بگم کسی دیگه هلاس رو رو ماهواره هلاس نمیده فقط ایشون هستن که امجام میدن دوستانی که منو میشناسن حرف من رو تایید خواهند کرد

در مورد ای پی هم بگم که اصلا داشتن 1 یا 10000... ای پی مهم نیست این مهم است که ما کننده نداریم و یا شما کننده کار نیستی وگرنه میتونی به من ایمیل بزنی بهت یاد بدم (اقای خسروی) که چه بکنی

شما هم سرویس خودت رو بفروش کار به بقیه هم نداشته باش

ٍEmail man : green_amin@yahoo.com
    tel : 0912-3110674

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    داداش مثل اینکه شما حالت خوش نیست نه ؟
    کجای این فروم من خواستم این دوستمون رو خراب کنم ؟
    باید مثل شما تا تاپیک زده شد بدون اطلاع شروع کنم به به به و چه چه کردن ؟
    خوب آدم باید بدونه وضعیت سرویس چطوره
    ضمنا من جایی گفتم سرویسهای ما بهترینه ؟ بعد هم کی تا حالا با سرویسهای ما مشکل داشته ؟
    شما داشتین ؟ اگر نداشتین و میگین پس آشغال بیان کننده جمله هست
    در مورد کردن و نکردن هم نیازی به کمک شما نیست (امثال شما رو ما زیاد کردیم)
    خوب هم شد که گفتی سرویست رو از اون دوستمون میگیری چون تصمیم داشتم در اولین فرصت که سرم خلوت شده با شما تماس بگیرم و ازتون سرویس تست بگیرم حالا که گفتین از کی میگیری کار ما راحت تر شد
    دلیل من از اینکه سوالی یا چیزی می پرسم در مورد سرویس این نیست که سرویس رو خراب کنم یا فروشنده این رو فقط می خوام مبهمات رو واسه خودم روشن کنم و در صورت مسائد بودن شروع به همکاری کنم
    بعد هم ارتباط پست های خودم و با شما نمیبینم در این تاپیک
    پس رفیق بهتره به کار خودت برسی و توی کار دیگران هم دخالت نکنی
    موفق باشید
    خدا نگهدار

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    ضمنا داداش چرا ناراحت میشی ؟
    داخل تاپیک اکسز پوینت های سناو و اون یکی دیگه که مربوط به وایرلس بود زشت سوتی دادی ما هم با 2 تا دیگه از بچه های معتبر فروم ضایعت کردیم
    تقصر خودت بود دیگه که خالی بستی
    بعد هم هنوز سر حرفمون هستم
    50 تا اکسز پوینت من می خوام
    50 تا میعاد
    10 تا هم حاج رضا آریا گهر

--------------------------
    علاقه هم ندارم با شما بحث کنم

عضو غیر فعال
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    bebin azize man
    shoma ham nemikhad rajebe service haye digaran nazar bedi chon shoma ham adadi nisti
    ke bakhai nazari bedi
    har kasi har ch hast vase khodeshe enghad ham hey eda nakon rajebe link ha ham man khali nabastam shoma bia nesfe pool ro beriz va gharardad beband man avaze 50 ta 50 hezar ta miaram ok

enghad ham nagoo khali basti age doost dashti ie link ba hamoon gheymat behet midam test kon ok

bikhodi ham sholooghesh nakon na man too in bazar karei hastam na shoma ooni ke bayad karsho anjam bede anjam mide be mano to negah nemikone enghad ham eda nakon bab joon shoma ba 4 ta adam darpiti kar mikoni

ma ham ie salhaei in karo mikardim vali az in chiza abi garm nemishe mohem (poole)

badesh ham ma inja nemikhaim kal bendazim ( shoma ro ham kardim ) oon ke omran
    vali adab hokm mikone ke inja in harfo nazani chon shoma hata balad naboodi ie form sadeye in sait ro por koni chon age balad boodi hatman mikhoondi bad por mikardi

agar ham ba man moshkel dari zang bezan ma dar khedmatetam service Test ham behet midam motmaen bash ke az service u ham behtareee ino behet ghol midam vali chon gheymatesh paeeine shoma dari misooozi

shayad shoma az daste hezarom service migir vali man midoonam in service too kodoom keshvare va hata midoonam too iran daste kieee va oon agha ham kheyli mohtarame chon hame mishnasanesh

ghabele tavajoh doostan ke in agha in service ha ro mide va namayandehe rasmieeee in service hast :

1- Arabsat 2B
    2- Hellasat
    3- W5
    4- W3
    5- W6

arzi nist va bye

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان اينجا فقط يك اطلاعيه براي سرويس بود نه چيز ديگه!
    در مورد سرويس هاي اقاي خسروي من يكي از كاربران ايشون هستم و هيچ مشكلي نداشتم و ندارم. ((هيچ))
    در مورد اين سرويسي هم كه دوستمون wlan_access گفتند بايد بگم كه من از ايشون اين سرويس را براي تست گرفتم و بايد بگم كه عالي بود و هيچ مشكلي نداشت. البته بر اثر يك سري از مشكلات نتونستم ازش استفاده كنم ولي بزودي مشكلم حل خواهد شد و ازشون حتما اين سرويس را ميگيرم.
    از دوستان خواهش ميكنم بحث را ادامه ندهيد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام

از دوست عزیز آقا بهزاد بسیار ممنونم . صحبت ایشون رو تائید میکنم و از همه دوستان میخوام که در تاپیک ها فقط نظر خودشونو بنویسن نه اینکه با هم درگیری لفظی پیدا کنن .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هلاست

avaze50

برچسب برای این موضوع