نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: جوياي كار

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83

جوياي كار

سلام خدمت دوستان عزیز
    من مدتی هست که دنبال کاری مناسب در زمینه شبکه در هر نقطه از کشور که باشه میگردم . خودم از شهر اصفهانم . اگر در همین محدوده یا شهرهای اطراف باشه خیلی بهتره
    راجع به بازدهی کار از طرف من در صورتی که مایل باشید به صورت میل یا تلفنی صحبت خواهیم کرد
    امیدوارم کسی باشه که دست مارو بگیره و یاری کنه
    ممنون از همه ی شما
    بیصبرانه منتظرم
    موفق و پیروز باشید
    ایمیل من : offers2you@yahoo.com

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اصفهان که خودش بازار خوبی داره در ضمینه شبکه
    درسته که چند نفر مقداری در سطح ایران اسمش رو خدشه دار کردن با کارهاشون اما در کل از نشر شرکت های نیازمند شبکه و شرکت های آی تی فعالیت خیلی خوبی داره
    شما که مشکل کار دارید دیگه وای به حال ما
    چند تا از دوستان هستن اصفهان و شهرک های نزدیک به اون
    باهاشون صحبت می کنم اگر انشالله نتیجه مثبت بود حتما بهتون اطلاع میدم

نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima
    اصفهان که خودش بازار خوبی داره در ضمینه شبکه
    درسته که چند نفر مقداری در سطح ایران اسمش رو خدشه دار کردن با کارهاشون اما در کل از نشر شرکت های نیازمند شبکه و شرکت های آی تی فعالیت خیلی خوبی داره
    شما که مشکل کار دارید دیگه وای به حال ما
    چند تا از دوستان هستن اصفهان و شهرک های نزدیک به اون

باهاشون صحبت می کنم اگر انشالله نتیجه مثبت بود حتما بهتون اطلاع میدم
    سلام کیما جان و ممنون از لطف شما

اصفهان بازار خوبی داره ولی علاوه بر صحبت شما که دقیقا هم درسته منم یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم برم پیش تک تک آی اس پی ها یا مراکز دیگه و تقاضای کار کنم . واقعا روم نمیشه و فکر نمی کنم کار درستی باشه.
    اگر هم بخوام کاری راه بندازم با سرمایه ای اندک در این مملکت که قانون جنگل درونش حاکمه نمیدونم چه سرنوشتی واسم رقم میخوره .
    کار هست خیلی زیاد هم هست ولی نه برای من . برای افرادی که پارتی داشته باشن و خودشونو نشون داده باشن و یا سابقه ی کاری داشته باشن
    من که چند ساله دارم درجا میزنم و توی خونه بدون استفاده از هیچ دستگاه جانبی برای پیاده سازی اطلاعات دارم ادامه میدم نمیدونم کی باید وارد بازار کار بشم و دست به کاری بزنم .
    تو این دنیا هر کی به فکر خودشه و دلش واسه کسی نمیسوزه . شما هم واقعا لطف دارین نسبت به من و ازتون ممنونم . ایشالله بتونم جبران کنم
    ببخشید زیاد حرف زدم
    به امید پیروزی
    موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط offers2you : 2004-12-03 در ساعت 11:21 AM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بايد ببخشين كه ميخوام كمي بي پرده حرف بزنم .
    مشكل اساسي كم رو بودن شماست كه البته با كمي كار در محيط هاي عمومي و رفت آمد در چنين محيط هايي ايشالله برطرف خواهد شد .
    اما براي پيدا كردن كار !/ . به نظر من از اونجايي كه ميفرمايين حضوري نميتونين برين سراغ آي اس پي روش بهتر اينه كه با ميل و يا حتي مسنجر دنبال كسايي باشين كه در اصفهان و حداكثر شهر هاي حومه داراي مكان هايي هستند كه در اداره ي اون از نظر شبكه و سيستم هاي كامپيوتري دچار مشكل هستند و نيازمند يه شخص (مثل شما) دارند تا در برطرف كردن مشكلاتشون ياريگرشون باشه .
    متاسفانه من هر چي تو سايت ها گشتم ليستي از شركت هاي سرويس دهنده ي اينترنت در استان اصفهان رو پيدا نكردم .
    يه ميل زدم ببينم جواب ميگيرم يا نه اگه خبري شد ايشالله در جريان ميزارمت .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r
    بايد ببخشين كه ميخوام كمي بي پرده حرف بزنم .
    مشكل اساسي كم رو بودن شماست كه البته با كمي كار در محيط هاي عمومي و رفت آمد در چنين محيط هايي ايشالله برطرف خواهد شد .
    اما براي پيدا كردن كار !/ . به نظر من از اونجايي كه ميفرمايين حضوري نميتونين برين سراغ آي اس پي روش بهتر اينه كه با ميل و يا حتي مسنجر دنبال كسايي باشين كه در اصفهان و حداكثر شهر هاي حومه داراي مكان هايي هستند كه در اداره ي اون از نظر شبكه و سيستم هاي كامپيوتري دچار مشكل هستند و نيازمند يه شخص (مثل شما) دارند تا در برطرف كردن مشكلاتشون ياريگرشون باشه .
    متاسفانه من هر چي تو سايت ها گشتم ليستي از شركت هاي سرويس دهنده ي اينترنت در استان اصفهان رو پيدا نكردم .

يه ميل زدم ببينم جواب ميگيرم يا نه اگه خبري شد ايشالله در جريان ميزارمت .
    سلام محمد رسول جان

ممنون از لطف و عنایت شما . حرفهایتان هم کاملا منطقی است . و مشکل من شاید کم رو بودن و ترسیدن با روبرو شدن با اینگونه افراد است . ولی شاید اگر میرفتم میتونستم چیزایی که بلدم که هیچی هم بلد نیستم رو بهشون معرفی کنم شاید به کارشون اومد. نمیدونم کی میتونم اینکارو بکنم ولی شما هم دعام کنین .
    پیشنهاد کاری داده شده ولی جایی نیست که آدم چیزایی که بلده بتونه اونجا پیاده سازی کنه یعنی گستردگی چندانی نداشته و همچنین از لحاظ پیشرفت فکر نمیکنم در آن مکانها امیدی برای پیشرفت پیدا کنم.
    نمیخوام زیاد بالام ببرن ولی لااقل بدونم جای حسابیه شاید ظرف یک ماه شایدم ظرف ا سال یا بیشتر خودمو نشون دادم و جای خوبی برای ادامه بهم بدن . ولی اینجور افراد کم پیدا میشن . لااقل تا اینجایی که من دیدم.
    من واقعا متشکرم از شما . خیلی لطف دارین .
    بیصبرانه منتظرم
    باز هم ممنون و متشکر
    موفق باشید

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    محمد رسول جان من هم خودم این مشکل کم ر.و بودن رو دارم و خیلی با این دوستمون در گیر هستم و اون قبلا ها
    که کارت اینترنت می فروختیم من خیلی مشکل داشتم که برم به یک مغازه بگم بیا از ما کارت اینترنت بگیر و نماینده ما باش
    بلاخره هر کسی یک اخلاقی داره و سرشت رو نمیشه تغییر داد
    دوست خوبم جناب نیکویی این موضوع انشاالله مدت کمی ادامه خواهد داشت و بالاخره با این اطلاعات بالایی که شما در ضمینه شبکه دارید یک کار که لایق شما باشه پیدا خواهید کرد
    من که به نوبه خودم تا اونجایی که بتونم سعی خودم رو می کنم چرا که واسه اپن وی پی ان تحت لینوکس هیچ کس به اندازه شما مرام و معرفت نذاشت واسه من
    موفق باشید
    خدا نگهدار

نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    سلام خدمت دوستان عزیز و مهربان
    کیما جان بنده نوازی میکنی عزیزم .نسبت به من لطف دارین و خجالتم دادین . من در حدی نیستم که شما فرمودین ولی ایشالله با یاری شما دوستان عزیز و مهربان به یه جایی میرسم که بتونم خودمو شاگردتون معرفی کنم. هیچ وقت محبتتونو فراموش نمیکنم
    شاد و پیروز و تندرست باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع