صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 36

موضوع: کسی می تونه یه بیست گیگ آپلود کنه ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اقا کیما ما نگفتیم فی سبیل الله فقط دوست نداشتیم یکی فکر کنه از پشته کوه اومدیم و بخواد
    فکرمی کنه سوپر اسپیده
    اره اگه یکیمثله من که با مودم هستم بگه 500 مگو اپلودکن یا میگم چون خطم فلان بیمانه انجام نمی دم یا قیمته پرت نمی دم

من اول از همه به کوروش گفتم چون می دونستم خطه 6 مگابیت داره ولی اون گفت امکانش نیست

خواهشن یه چیزی بگید که ادم خندش نگیره

من با یه تومن می تونم برم یکی از کشورهایه نزدیک که البته اشنا هم دارم اپلودش کنم بیام
    هم کمتر هزینه داره و هم مسافرته

شما ها فکر م کنید که مثلا یه خطه تی وان داریدو هیچ کس بیشتر از شما ها نداره

مما همه ایرانیها اینجورییم تا ببینیم یکی گیره و یارو لنگه ماست می گیم

همون یارویی که می خواد این کارو بکنه از همین هرفهای شما شد تا خواست برام اپلود کنه

اگر هم باورت نمی شه بگو تا ایدیشو بدم تا باورت بشه

عضو غیر فعال
    نوشته
    84
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط artin
    اقا کیما ما نگفتیم فی سبیل الله فقط دوست نداشتیم یکی فکر کنه از پشته کوه اومدیم و بخواد
    فکرمی کنه سوپر اسپیده
    اره اگه یکیمثله من که با مودم هستم بگه 500 مگو اپلودکن یا میگم چون خطم فلان بیمانه انجام نمی دم یا قیمته پرت نمی دم

من اول از همه به کوروش گفتم چون می دونستم خطه 6 مگابیت داره ولی اون گفت امکانش نیست

خواهشن یه چیزی بگید که ادم خندش نگیره

من با یه تومن می تونم برم یکی از کشورهایه نزدیک که البته اشنا هم دارم اپلودش کنم بیام
    هم کمتر هزینه داره و هم مسافرته

شما ها فکر م کنید که مثلا یه خطه تی وان داریدو هیچ کس بیشتر از شما ها نداره

مما همه ایرانیها اینجورییم تا ببینیم یکی گیره و یارو لنگه ماست می گیم

همون یارویی که می خواد این کارو بکنه از همین هرفهای شما شد تا خواست برام اپلود کنه

اگر هم باورت نمی شه بگو تا ایدیشو بدم تا باورت بشه
    خيلي متاسفم از اينكه روي اشتباه خودت اسرار مي كني. البته من اينرو به حساب كمي اطلاعاتت مي زارم. و توصیه می کنم بجای خالی بستن و زدن حرف های توهین آمیز بری و خودت رو درست کنی.
    بحث اينكه يكي تو رو دوست داشته باشه و بخواد مفتی برات آپلود كنه جداست.
    اما اين قيمتي كه من گفتم قيمت واقعيش بود نه بخاطر گير بودنت.
    در مورد كورش هم من مطمئن هستم كه 1.5 مگ پهناي باند Send، خالي و بي كار نداره كه به آپلود اطلاعات شما اختصاص بده.
    در مورد رفتن به كشور هاي همسايه مطمئن باش، هزينه سفر كه هست هيچ بلكه مبلغ آپلود را هم بايد جدا پرداخت كني. اونجا كسي عاشق چشم و ابروي كسي نيست.
    در مورد اینکه گفتی ما ایرانیها تا یکی گیر می کنه سواستفاده می کنیم؛ باید بگم اینطور نیست بلکه بعضی ها بدلیل اینکه ایران جزو قانون کپی رایت نیست و به دزدی نرم افزار عادت کردیم فکر می کنیم که همه جیز باید مجانی در اختیار ما قرار بگیره و متاسفانه به مفت خوری عادت کردیم.
    البته من اینطور حدس می زنم اصلا هاستی هم که می گی در کار نباشه، چون کسی که برای سایت و فضای 20 یا 30 گیگایی هزینه می کنه دیگه یک میلیون تو هزینه هاش عادی هست.
    درپایان یک بار دیگه "همانطور که قبلا هم دوستانه توصیه کردم" یاد آوری می کنم که 20 گیگ رو در شرایط عادی
    کسی آپلود نمیکنه. دنبال روش های دیگه باش.

ویرایش توسط fani : 2004-09-28 در ساعت 09:08 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    حالا تو فکرکن ما بی سواد
    اگه هاست نداشتم کجا می خواستم بفرستم
    هزینه اجاره سرور با 80 گیگ هارد ترنسفر 500گیگ و با سی پی یو 1.8 تو اینتر سرو فقط ماهی 94 دلاره یعنی با اون پول می تونم یه سال یه سروره دیدیکیت داشته باشم
    و اما اگه فکر می کنی رفتن به کشور دیگه رو شر می گن شدیدا در اشتباهی هر جوری حساب کنی ارزونتر در می یاد
    این رو هم که می گی هیچکی باند وویت اضافه نداره شاید فقط تو نداری حتما یه ای اس پی زدی با فلان تا یوزر دهنشو سرویس کردی و معلومه جایه خالی نمی مونه
    و اخر اینکه اگر می دیدی با کارت لطمه می خوره و با امکانش رو نداشتی مجبور نبودی بیایی اینجا قیمته پرت بدی تا واسه خودت فکرکنی سنگ مفت گنجشک مفت اگه گرفت بزنیم حالی به حولی

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست محترم، Artin خان،
    شما يک درخواستی داشتی، دوستان هم نظراتشون رو گفتن و سعی کردن راهنماييت کنن.
    لطفا عفت کلام رو حفظ کن و از بکار بردن کلمات زشت و زننده جدا خودداری کن.

در مورد اين موضوع، من هم فکر ميکنم دوستان قيمت بی راهی نگفته اند.
    اينجا را ملاحظه بفرماييد:
    http://tci.ir/default.asp?page=58&code=4&sm=35

با يک محاسبه سر انگشتی، حساب کنيد که چقدر زمان ميبرد که اين حجم Upload شود (با هر مقياسی که مايل هستيد) و با استفاده از ليست قيمتها، محاسبه کنید که هزينه آن چقدر خواهد شد. اين تازه فقط هزينه پهنای باند است.

هزينه های ديگر را هم کنار آن قرار دهيد.

بارها در انجمنهای مختلف ديده ام که برای يک CD که Download شده، تا 50 هزار تومان پول پرداخت ميشود.
    موضوع اين بحث که Upload است، ولی اگر با همان مقياس هم حساب کنيد، باز هم هزينه اش خيلی پايين نمی آيد!
    نميدانم در ذهن شما چه ديدگاهی در مورد اين موضوع و هزينه آن وجود داشته است، ولی ظاهرا هر چه بوده، از واقعيت بسيار دور بوده است.
    پهنای باند کلا گران است. خط Send که ديگر جای خود دارد.

ولی در مورد پيشنهادی که دوستان کردند، من هم همين پيشنهاد را ميکنم، فايل های خود را روی CD يا DVD قرار دهيد و با DHL برای شرکت مورد نظر ارسال کنيد.
    (من يکبار همين کار را کردم، حجم آن وب سايت، حدود 800 MB بود.)

در مورد Dedicated Server هم خدمتتان عرض کنم که ارزان ترين نوعش، ماهيانه 250 دلار است.
    آن سرويسی که ميفرماييد، يک سرويس Share است که محدوديت های فراوانی هم دارد. نه اين که يک هارد 80 GB را برای شما کنار بگذارند!

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    همه که مثل اقایه فانی فکر نمی کنند و کوروش برو قیمتهای سرورهارو نگاه کن
    من چند تا رفقیق اینترنتی دارم که از همین جا سرور گرفتند و کیفیتش هم توپه

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    زمناراجبه اون قیمتهایه مخابرات من اونارم می دونم خط تی وان اگر اشتباه نکنم ماهی 4.860.000 تومانه
    سرعتش تقریبی 187 کیلو بایت در ثانیه
    یعنی کله بیست گیگ در سیو یک ساعت آپلود می شه
    یعنی اگر یکماه 720 ساعت باشه تقریبا 4.3 درصد حالا ما میگیریم 5 درصد
    یعنی پنج درصد 4860000 میشه 243 هزار تومان
    خوب اولا من که من نگفته بودم 24 ساعته خطشو بخابونه می تونست تو 4-5 شب بعده ساعت 1-2 تا صبح این کار رو بکنه تا لطمه ای به یوزرهاش نخوره
    ایشون 20 گیگو 1.024.000 تومان گفته بودند که فقط 243.000 تومانش پوله خطه
    و من هم گفتم که چه ساعتی اپلود کنه که مشکلی پیش نیاد
    به نظره شما چقدر از این 781.000 تومان که می مانه هزینه هست ما هزینه خط و گذلشتیم کنار گفتیم یه ساعتی باشه که به یوزراش لطمه وارد نشه ولی اگر بخوای درصد حساب کنیم ما هزینه خط رو هم داریم حساب می کنیم و این زیاد تاثیری نداره

فقط اقا کوروش خواهشن انقدر طرفداریه همو نکنید

من هم هر حرفیو میزنم از رو هوا نمی گم اولا شما برو قیمته اون سرورارو چک کن اون شرکت هم الان پنج ساله فعاله و اگربه سایته وب هاستینگ تالک هم بری همشون ازش راضین

اقا کوروش من با هیچ یک از شماها دشمنی که ندارم دوست دارم با شما رفیق باشم تا بالاخره یه چیزی این وستا یاد بگیریم

فقط لطفا ما که با شما سافو ساده ایم شما هم این جوری باشید نه سه چهار نفری بپرید سره ادم

اگر هم حرفه بدی از دهنه ما پریده من معزرت می خوام و مخلصه همتون هستم

ولی خواهشن این تن بمیره واقعا یه میلیون با این اوصافی که من گفتم درسته ؟

عضو عادی
    نوشته
    193
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40
    سایت http://www.interserver.com مشکل داره!!!

Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/interser/includes/db.inc on line 3
    no db connection

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    bpco
    دوست عزيز سايت بدونه مشكل بالا مي ياد شما هم تو اين هيرو ويري منظورت از اين پست چي بود ؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    bpco
    دوست عزيز سايت بدونه مشكل بالا مي ياد شما هم تو اين هيرو ويري منظورت از اين پست چي بود ؟
    آروين جان گاها و كلا تو پست هات يه كم تند رويي ميكني . نمونه اش همين پست و يكي دو پست قبلي . شما سعي كن مشكل و سوالت رو با حوصله در ميان بزاري و حتي اگه جواب بي ربطي هم ديدي چيزي نگي و با مدير انجمن مووع رو مبني بر اينكه با برخي مشكل داري در ميون بزاري حتي اگه مطمئن باشي كه ترتيب اثر داده نميشه . در ضمن شما مجبور نيستي كه زير بار زور بري . منظورم اينه كه شما اگه يه قيمت مييني كه همچين معقول نيست مجبور نيستي اون رو قبول كني . / همچنين جواب همچين چيزايي هم فحش و كلماتي به دور از شان يه ايروني نيست .
    اميدوارم شما هم در كار هاتون موفق باشين /

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام آقا رسول
    حرف شما رو قبول دارم ولی شما خودت قضاوت کن
    یارو اومده قیمت دادهبهش میگم قیمتت پرته میگه تو بیسوادی
    شما ها از جمله خودت از اون حمایت می کنید
    از اون ور کوروش اومده می گه من دروغ می گم
    وقتی ادم چیزی ندیده باشه هیچی نمی گه ولی وقتی این ور اون ور رفتیم دیدیم

اقا رسول شما می گی چرا اصرار می کنی من برای این اصرار نمی کنم که ایشون بیاد قیمتشو بیاره پایین واصه این اصرار می کنم تا بتونم به همه بفهمونم که ایشون قیمت پرت داده

حالا نمی دونم شما ها چرا از دنده لج پایین نمی یاد نمی دونم

دیگه اون روزا گذشت من خودم قبلا تو یه شرکتی کار می کردم حدوده 7 ساله پیش صاحاب شرکت ور می داشت مثلا کل قطعات می شدد میلیون می داد پنج میلیون واصه چی ؟ دو تا جواب داره اول اینکه وجدان نداشت و دوم اینکه طرف مقابل هیچی از کامپیوتر بارش نبود
    ولی الان شما یه مشتری گیر بیار اگه تونستی هزار تومان یه قطعه رو گرون بدی

ااقا رسول کوروش و کیما و بقیه اون پستی که من قیمت ها رو نوشتم نگاه کنید و انصافا نظر بدید

راستی آقا رسول اسم من آرتین هست نا آروین

موفق باشید

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    مقدار سواد شما از خشمتون مشخص شد.

هي پشت سر هم صحبت T1 نكن كه هر كي نفهمه فكر ميكنه تو قلب نيويورك هستي.

خواهشا اين بحث رو ادامه نده. چون به قول معروف

چون مرد سخن نگفته باشد عيب و هنرش نهفته باشد

عضو غیر فعال
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    aryagohar
    دوست عزیز لطفا مطالب قبل رو بخون تا بفهمی واسه چی می گیم تی وان نه یه چیزه دیگه آقای پروفسور
    هی ما اروم می گیریم یکی پا برهنه می دوه وسط میاد یه چیزی می پرونه

عضو غیر فعال
    نوشته
    84
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    زمناراجبه اون قیمتهایه مخابرات من اونارم می دونم خط تی وان اگر اشتباه نکنم ماهی 4.860.000 تومانه
    سرعتش تقریبی 187 کیلو بایت در ثانیه
    یعنی کله بیست گیگ در سیو یک ساعت آپلود می شه
    یعنی اگر یکماه 720 ساعت باشه تقریبا 4.3 درصد حالا ما میگیریم 5 درصد
    یعنی پنج درصد 4860000 میشه 243 هزار تومان
    خوب اولا من که من نگفته بودم 24 ساعته خطشو بخابونه می تونست تو 4-5 شب بعده ساعت 1-2 تا صبح این کار رو بکنه تا لطمه ای به یوزرهاش نخوره
    ایشون 20 گیگو 1.024.000 تومان گفته بودند که فقط 243.000 تومانش پوله خطه
    و من هم گفتم که چه ساعتی اپلود کنه که مشکلی پیش نیاد
    به نظره شما چقدر از این 781.000 تومان که می مانه هزینه هست ما هزینه خط و گذلشتیم کنار گفتیم یه ساعتی باشه که به یوزراش لطمه وارد نشه ولی اگر بخوای درصد حساب کنیم ما هزینه خط رو هم داریم حساب می کنیم و این زیاد تاثیری نداره

فقط اقا کوروش خواهشن انقدر طرفداریه همو نکنید

من هم هر حرفیو میزنم از رو هوا نمی گم اولا شما برو قیمته اون سرورارو چک کن اون شرکت هم الان پنج ساله فعاله و اگربه سایته وب هاستینگ تالک هم بری همشون ازش راضین

اقا کوروش من با هیچ یک از شماها دشمنی که ندارم دوست دارم با شما رفیق باشم تا بالاخره یه چیزی این وستا یاد بگیریم

فقط لطفا ما که با شما سافو ساده ایم شما هم این جوری باشید نه سه چهار نفری بپرید سره ادم

اگر هم حرفه بدی از دهنه ما پریده من معزرت می خوام و مخلصه همتون هستم

ولی خواهشن این تن بمیره واقعا یه میلیون با این اوصافی که من گفتم درسته ؟
    من يكي كه متوجه نشدم چجوري ضرب و تقسيم كردي كه به اين عددها رسيدي. (يكبار ديگه بنشين با دقت براي خودت انجام بده)

خيلي ساده برات توضيح ميدم دقت كن:

اگر بخواي اين كار رو خودت انجام بدي يك راه داري اونهم گرفتن پهناي باند.
    حداقل پهناي باندي كه مي توني درخواست كني : 64 كيلوبيت در ثانيه (64 تا Send و 64 تا ریسیو)
    لینک - - http://tci.ir/default.asp?page=58&code=4&sm=35

كه با اون قابليت ارسال 8 كيلوبايت در ثانيه را داري

با توجه به آنكه حجم اطلاعاتت 20 گيگ هست مدت زمان لازم براي ارسال: 2500000 ثانيه يا بعبارت ديگر 695 ساعت.

البته اين عدد در حالت تئوري است كه در عمل بدلايل مختلفي كه قبلا دوستان ذكر كردند نميتوني با سرعت 8 كيلو بايت كامل ارسال كني. ولي خوب خيالي نيست و ما فرض را بر روي تئوري مي زاريم.

اگر در روز هم توانايي 15 ساعت ارسال پياپي را داشته باشي، زمان لازم براي ارسال 47 روز خواهد بود.

خوب حالا با يك حساب سرانگشتي
    تعرفه اين پهناي باند را در يك ماه و نيم ضرب كن = ؟

حتما اين رو هم مي دوني كه تنها با داشتن پهناي باند نمي توني آپلود داشته باشي و چيزهاي ديگه هم لازم هست.

ویرایش توسط fani : 2004-09-30 در ساعت 11:22 AM

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    جناب آقاي آرتين

هر چي ما مراعات شما رو مي كنيم انگار كه نمي فهمي.

از شما خواهش كردم بحث رو ادامه ندين بزار تا جو اينجا آروم بمونه.

خوب تو معامله يكي قيمت بالا ميده يكي پايين. اگه آدمش شعورش رو داشته باشه حاليش ميشه كه معني تجارت چيه.

اگه بچه باشه و تازه كار معلومه ديگه اينجوري بچه بازي و در مياره.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع