نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 4سپاس
  • 2 توسط maff21
  • 1 توسط mohsenhvac
  • 1 توسط i_t0xic

موضوع: طراح سایت برای راه اندازی یک سایت خبری خیلی ساده درحد وبلاگ

عضو عادی شناسه تصویری Researcher
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    40

طراح سایت برای راه اندازی یک سایت خبری خیلی ساده درحد وبلاگ

سلام به همگی
    من یه وبلاگ خبری دارم که مربوط به مسکن مهر پردیس هست درنتیجه نهایتا روزی 4-5 تا خبر میذارم
    وب سایت اطلاع رسانی مسکن مهر و فاز 5 پردیس
    میخوام این وبلاگ رو تبدیل به سایت کنم و دامین هم دارم..دلیل تبدیلش به سایت یکی علاقه شخصی هست ، دوم کلاس کاری بالاتر سایت و درنتیجه گرفتن تبلیعات محلی هست..از اونجایی که برای شروع و با توجه به حجم کاری سایت که خیلی پایینه اصلا قصد ندارم خیلی هزینه کنم و انتظارم اینه که صرفا وبلاگم تبدیل به سایت بشه ..همین.. حال یکم پیشرفته تر و جذابتر مثلا ظاهرش شبیه به این سایت باشه خوبه (صرفات ظاهر-نه امکانات!):
    خبرگزاری جمهوری اسلامی
    اگر امکاناتی مثل RSS - داشتن ورژن موبایل- گالری تصاویر - نظرسنجی - آمار بازدید - تماس با ما به قیمت سایت خیلی اضافه نمیکنه، میخوام

حالا دوستانی که تو این زمینه فعالیت دارند بی زحمت یه براورد هزینه برام بکنن و اعلام بفرمایند تا در خدمتشون باشیم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط Researcher نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من یه وبلاگ خبری دارم که مربوط به مسکن مهر پردیس هست درنتیجه نهایتا روزی 4-5 تا خبر میذارم
    وب سایت اطلاع رسانی مسکن مهر و فاز 5 پردیس
    میخوام این وبلاگ رو تبدیل به سایت کنم و دامین هم دارم..دلیل تبدیلش به سایت یکی علاقه شخصی هست ، دوم کلاس کاری بالاتر سایت و درنتیجه گرفتن تبلیعات محلی هست..از اونجایی که برای شروع و با توجه به حجم کاری سایت که خیلی پایینه اصلا قصد ندارم خیلی هزینه کنم و انتظارم اینه که صرفا وبلاگم تبدیل به سایت بشه ..همین.. حال یکم پیشرفته تر و جذابتر مثلا ظاهرش شبیه به این سایت باشه خوبه (صرفات ظاهر-نه امکانات!):
    خبرگزاری جمهوری اسلامی
    اگر امکاناتی مثل RSS - داشتن ورژن موبایل- گالری تصاویر - نظرسنجی - آمار بازدید - تماس با ما به قیمت سایت خیلی اضافه نمیکنه، میخوام

حالا دوستانی که تو این زمینه فعالیت دارند بی زحمت یه براورد هزینه برام بکنن و اعلام بفرمایند تا در خدمتشون باشیم
    سلام دوست عزیز من مزنه ی کار دستم نیست
    اما میتونم یه پیشنهاد خوب بهت بدم اگه فضایی تو هاست داری از وردپرس (برای افراد مبتدی)+پلاگین هاو امکاناتی که میشه بهش اضافه کرد استفاده کن
    اگر کار حرفه ای تر بخوای ازجوملا استفاده کن طراحی کن بعد آپلود کن رو هاستت
    اگر هاست نداری هاست های رایگان هست مثل Ugig.ir هاست خوبی هم هست تو خودشم این سرویس هایی رو که گفتم + تمام تجهیزات و امکانات و آپدیت ها داره!
    میتونی از اون استفاده کنی پستیبانی فارسی هم داره حتی واسه پنلت!
    موفق باشی!

Researcher و shayankhaz سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    شما برای سایتتون نیاز به یک دامنه و هاست دارید. برای مدیریت اطلاعات هم نیاز به یک سیستم مدریت محتوا دارید که می تونید از ورد پرس، دیتالایف یا جوملا استفاده کنید.هزینه یک گیگ هاست بهمراه دامنه ir و نصب ورد پرس رو می تونم با قیمت حدود 120000 تومن براتون انجام بدم .در صورتیکه خواستید پیام خصوصی بدید

Researcher سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    هاست + دامنه + وردپرس + قالب خبری

هاست : هاست لینوکس سرور ایران بخوای بگیری 75 تومن تا 100 تومن هزینت میشه

دامنه : دات ir حداقل 5 تومن هزینت میشه

نصب وردپرس : خودت میتونی انجام بدی اگه سرچ کنی آموزش بخونی؛ ماهم میتونیم توافقی

قالب خبری : توافقی بستگی به میزان وقتی که برای گرافیک سایت گذاشته میشه

Researcher سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع