نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط netnetnet
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: درخواست معرفی فروشگاه های معتبر

نام حقيقي: reza

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16

درخواست معرفی فروشگاه های معتبر

سلام ;

ببخشید من این تاپیک رو ایجاد میکنم , میدونم خلاف قوانین هست ولی واقعا نتونستم منبعی چیزی پیدا کنم برا مشکلم. من میخوام 5 عدد mikrotik metal 2SHpn سفارش بدم , 1 هفتش که دارم تو سایتای مختلف میگردم که اکثرا یا ندارن اینو یا قابل اعتماد نیستن . حالا نظرم روی دو تا فروشگاه هست ((shirazonline.com و 1000network.com )) میخواستم بدونم از دوستان کسی تجربه خرید از این دوتا فروشگاه رو داره ؟ شیراز آنلاین خیلی مناسبه قیمتش ولی به درخواست پشتیبانی من چه به صورت ایمیل و چه پشتیبانی آنلاین جواب نداده و 1000network هم قیمتش خیلی بالاس 345 گفته + 4% مالیات ! که نزدیکه 380-390 تومن میوفته هر دونش ! لطفا راهنماییم کنین.

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی غفاری

عضو عادی شناسه تصویری netnetnet
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    199
    سپاسگزاری کرده
    93
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezasniper نمایش پست ها
    سلام ;

ببخشید من این تاپیک رو ایجاد میکنم , میدونم خلاف قوانین هست ولی واقعا نتونستم منبعی چیزی پیدا کنم برا مشکلم. من میخوام 5 عدد mikrotik metal 2SHpn سفارش بدم , 1 هفتش که دارم تو سایتای مختلف میگردم که اکثرا یا ندارن اینو یا قابل اعتماد نیستن . حالا نظرم روی دو تا فروشگاه هست ((shirazonline.com و 1000network.com )) میخواستم بدونم از دوستان کسی تجربه خرید از این دوتا فروشگاه رو داره ؟ شیراز آنلاین خیلی مناسبه قیمتش ولی به درخواست پشتیبانی من چه به صورت ایمیل و چه پشتیبانی آنلاین جواب نداده و 1000network هم قیمتش خیلی بالاس 345 گفته + 4% مالیات ! که نزدیکه 380-390 تومن میوفته هر دونش ! لطفا راهنماییم کنین.

با تشکر
    والا من که منظورتو نفهمیدم، مگه قراره چه پشتیبانی از شما بکنن!!؟؟ شما جنس رو تحویل میگیری بعد پولشو میدی
    اصن از هرجا یا هر کجا فرقی نداره. قیمت هم اگه یکی بالا میده همینه دیگه بازاره ما همینه زورکیه خواستی بخر نخواستی نخر

rezasniper سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط netnetnet نمایش پست ها
    والا من که منظورتو نفهمیدم، مگه قراره چه پشتیبانی از شما بکنن!!؟؟ شما جنس رو تحویل میگیری بعد پولشو میدی
    اصن از هرجا یا هر کجا فرقی نداره. قیمت هم اگه یکی بالا میده همینه دیگه بازاره ما همینه زورکیه خواستی بخر نخواستی نخر
    آدرس هایی که دادم فروشگاه اینترنتی هستن عزیز ! اول باید واریز کنی مبلغ رو بعد جنس رو ارسال میکنن . متاسفانه سفارش من تعداد بالاس و مبلغ زیادی میشه برا همین کمی دو دل شدم

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    قیمت مناسب تر مطمئنا اولویت داره

rezasniper سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    از این دوتا فروشگاه قیمت مناسبتر و معتبر هم هست.

ایراد نمیگیرم ولی شبکه هزاره خیلی شکم سیری کار میکنند.(اول کارشون رو هم یادمونه...)

یکم بیشتر تحقیق کنید.

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط taghikarim نمایش پست ها
    از این دوتا فروشگاه قیمت مناسبتر و معتبر هم هست.

ایراد نمیگیرم ولی شبکه هزاره خیلی شکم سیری کار میکنند.(اول کارشون رو هم یادمونه...)

یکم بیشتر تحقیق کنید.
    سلام ; میشه لطفا فروشگاهایی که میگین رو معرفی کنین ؟ من خیلی گشتم ولی واقعا جایی رو پیدا نکردم , متاسفانه shirazonline سری اول این روتر رو داره که بدون آنتن هست . ممنون میشم راهنماییم کنین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع