صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 35

موضوع: مـــــژده !!!! نرم افزار Bandwidth Splitter for TMG 2010 + Crack

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط afayyazi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان

اول اینکه اجباری به خرید این نرم افزار نیست و اینکه خدمت دوستانی که اعتقاد دارند به کرک پول نمیدن بگم برای نرم افزاری مثل این و با توجه به آپدیت نسخه ISA از 2006 به 2010 و قیمت سرسام آور لایسنس این نرم افزار به اعتقاد بنده قیمتش زیاد هم بالا نیست . همونطور که تو آگهی هم هست میتونید قیمت لایسنس ها رو ببینید و با توجه به اینکه برای 25 کاربر چیزی حدود 900.000 تومان باید پرداخت بشه میتونید خودتون قضاوت کنید . درضمن شما رو نمیدونم و من برای 25 کاربر TMG نصب نمیکنم و اصولا شرکتی که 25 کاربر داره نمیاد برای TMG و BWS انقدر پول بده .
    در خصوص باگ داشتن یا سالم بودنش هم همونطور که گفتم من خودم تو شبکه ای با 163 کاربر ( محیط حقیقی نه مجازی ) تست کردم و حدود 3 ماه که بدون مشکل داره کار میکنه . ضمناً کارفرمای من که از قیمت خرید این کرک و یا اینکه واقعاً لایسنس خریدم یا کرک نصب کردم اطلاعی نداره پس قیمت دهی میمونه دیگه پای خودتون .
    نسخه نرم افزار هم Bandwidth Splitter for TMG 2010 v 1.32 و نحوه کرک کردنش هم درست مثل نسخه قبلی برنامه برای ISA 2006

بازم تاکید میکنم . قیمت نرم افزار کرک شده رو با قیمت لایسنس ها مقایسه کنید .

Bandwidth Splitter for ISA Server 2004/2006
    تعداد کاربران
    قیمت
    25 كاربره $299
    50 كاربره $499
    100 كاربره $699
    250 كاربره $899
    500 كاربره $1,099
    1000 كاربره $1,299
    نامحدود $1,499
    ارتقاء $200
    ببخشید قسمت قرمز شده رو متوجه نشدم؛ میشه توضیح بدید ؟ لطفا !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: min@

خواننده شناسه تصویری afayyazi
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط undocumented نمایش پست ها
    ورژن برنامه رو میتونی بگی؟
    سلام دوست من

برای ثبت رزومه یه سر به این سایت بزن :

صفحه نخست

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط aqfery نمایش پست ها
    یک توضیحی بدین که ریکوارمنت نصب این ماژول چی هست؟!

منظورم اینه که تی ام جی ما باید بدون نصب سرویس پک ها یا آپدیت ها باشه یا نه کلاً از جزئیات هم بگین

ممنون میشم
    سلام دوست من

نه احتیاجی به هیچ سرویس پک و آپدیتی نداره . بعد از نصب TMG برنامه رو نصب میکنید و بعد هم کرک و .....

- - - ادامه - - -

البته من با آقای کوروش موافقم. نرم افزار رو کرک میکنن که دیگه پول ندن!
    ضمن اینکه این کرک رو که می فرمایید اگر به پرسش بنده پاسخ بدین مشخص میشه که کدوم کرک هست... فکر کنم این کرکی که می فرمایید رو من هم داشته باشم که اگر همون باشه بنده به رایگان در اختیار دوستان قرار میدم
    یک بار دیگه بفرمایید پیش نیازهای نصب را...
    یعنی تی ام جی که نصب می کنیم آیا سرویس پک هایش باید باشند نباشند و اینها
    بله دوست عزیز ولی خیلی از نرم افزارها رو کرک میکنن که قیمت بالای لایسنس رو با هزینه کمتر برای کرک حل کنند .

شما حتما نرم افزارهای مهندسی مثل tank و ... شنیدی و با یه سرچ میشه قیمت اصل این نرم افزار رو بدونی . حالا همین نرم افزار رو تو ایران کرک میکنن و برای کرکش هم پول میگیرن که اصلا با قیمت خود نرم افزار قابل مقایسه نیست

- - - ادامه - - -

البته من با آقای کوروش موافقم. نرم افزار رو کرک میکنن که دیگه پول ندن!
    ضمن اینکه این کرک رو که می فرمایید اگر به پرسش بنده پاسخ بدین مشخص میشه که کدوم کرک هست... فکر کنم این کرکی که می فرمایید رو من هم داشته باشم که اگر همون باشه بنده به رایگان در اختیار دوستان قرار میدم
    یک بار دیگه بفرمایید پیش نیازهای نصب را...
    یعنی تی ام جی که نصب می کنیم آیا سرویس پک هایش باید باشند نباشند و اینها
    بله دوست عزیز ولی خیلی از نرم افزارها رو کرک میکنن که قیمت بالای لایسنس رو با هزینه کمتر برای کرک حل کنند .

شما حتما نرم افزارهای مهندسی مثل tank و ... شنیدی و با یه سرچ میشه قیمت اصل این نرم افزار رو بدونی . حالا همین نرم افزار رو تو ایران کرک میکنن و برای کرکش هم پول میگیرن که اصلا با قیمت خود نرم افزار قابل مقایسه نیست

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    ببخشید قسمت قرمز شده رو متوجه نشدم؛ میشه توضیح بدید ؟ لطفا !
    یعنی اینکه وقتی شما این کرک رو 600.000 تومان میخرید ، گفتن اینکه قیمت خرید شما چنده و یا اینکه نرم افزار کرک یا لایسنس به عهده خدتونه .

میتونید بگید که لایسنس تهیه کردید و کرک رو نصب کنید و قیمت لایسنس رو باهاش حساب کنید .

خودتون میدونید .

- - - ادامه - - -

نام حقيقي: مهدی جوادی

خواننده شناسه تصویری undocumented
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام دوست من

صفحه نخست
    ممنون و موتوشکر
    اون موقع که جوونتر بودم پیششون رفتم

نام حقيقي: پارمیدا

خواننده شناسه تصویری parmim
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام دوستان من خرید این محصول را به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم . سال گذشته مورد مشابهی برخورد کردیم که سایتی به آدرس bsplitter.net اقدام به فروش لایسنس این نرم افزار با تخفیف های 60 درصدی میکرد که در آخر متوجه شدیم لایسنسی در کار نبوده و کرک به ما تحویل داده شده !! هیچ شرکت و شخصیت حقوقی هم پشت این قضیه نبود و دست ما هم به هیچ جا بند نبود.
    حتی هیچ فاکتور رسمی هم نتونستیم ازشون بگیریم و برای تسویه مبلغش با واحد مالی شرکت کلی درگیری پیدا کردیم. در کل خرید چنین چیزی علاوه بر اینکه ممکنه هزار بلا سر سرور بیاره مثل ویروس و بک دور و غیره بعد ها خود شما رو درگیر میکنه چون ممکنه کرک با آپدیت کردن tmg یا bsplitter از کار بیفته و اون وقت شما باید به شرکت پاسخگو باشید که این چه جور لایسنسی هست که کار نمیکنه . در ضمن هیچ تضمینی هم نیست که این کرک با نسخه های جدید تر bsplitter کار کنه چون امکان آپدیت شدن این نرم افزار خیلی مهمه و تا جایی که تو انجمن خودشون خوندم نسخه بعدی قابلیت تنظیم اینترنت زمانی شناور هم خواهد داشتدوستان من خرید این محصول را به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم . سال گذشته مورد مشابهی برخورد کردیم که سایتی به آدرس bsplitter.net اقدام به فروش لایسنس این نرم افزار با تخفیف های 60 درصدی میکرد که در آخر متوجه شدیم لایسنسی در کار نبوده و کرک به ما تحویل داده شده !! هیچ شرکت و شخصیت حقوقی هم پشت این قضیه نبود و دست ما هم به هیچ جا بند نبود.
    حتی هیچ فاکتور رسمی هم نتونستیم ازشون بگیریم و برای تسویه مبلغش با واحد مالی شرکت کلی درگیری پیدا کردیم. در کل خرید چنین چیزی علاوه بر اینکه ممکنه هزار بلا سر سرور بیاره مثل ویروس و بک دور و غیره بعد ها خود شما رو درگیر میکنه چون ممکنه کرک با آپدیت کردن tmg یا bsplitter از کار بیفته و اون وقت شما باید به شرکت پاسخگو باشید که این چه جور لایسنسی هست که کار نمیکنه . در ضمن هیچ تضمینی هم نیست که این کرک با نسخه های جدید تر bsplitter کار کنه چون امکان آپدیت شدن این نرم افزار خیلی مهمه و تا جایی که تو انجمن خودشون خوندم نسخه بعدی قابلیت تنظیم اینترنت زمانی شناور هم خواهد داشت

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    من یه توصیه این به دوستان دارم که همونطوری که برادر حکیمی هم گفتن، با "موضع گیری" و اینکه "برو بابا من که باور نمیکنم" و این دست حرفا جلو نرن!
    حالا یا خوبه یه بده
    یا راسته یا دروغه
    یا مشتری هستی و میشینی پای میز معامله یا مشتری نیستی و نمیشینی!
    دعوا مرافع هم نداره !

حالا من چند تا سوال دارم از دوست عزیزمون امین:

1 - شما فروشنده هستی یا اینکه خودت مشتری این محصول بودی و به خاطر "زکات علم" (کاری که خیلی از بچه ها توی این سایت میکنن) این تاپیک رو زدی؟
    2 - آیا فروشنده خودش کرک کرده یعنی خودش راساً دانش این قضیه رو داره و مشکلات احتمالی رو هم میدونه یا نه صرفاً یک واسطه س؟ اگر واسطه س با کرک ارتباط داره یا نه؟
    3 - من خریدار این سیستم هستم! اما اگر طرف من یک شرکت با دفتر و تمامی مسائل حقوقی هست خیلی خوب و راحت میشه این رو خرید. میخری اگر اوکی بود که حالش رو هم میبرم، اگر نبود، روش ها و ابزارهای حقوقی مسالمت آمیز و غیرمسالمت آمیز حقوقی وجود داره برای اینکه مثلاً بخوام پس بدم و .... قرار دادی میشه بسته بشه، ضمانت های میشه داده بشه و قص علی هذا. آیا این شرایط وجود داره؟
    3- اگر طرف من یک فرده میتونه حضوری بیاد پیش من و اون ضمانت هایی که لازمه رو بده؟

این قضیه رو از این جهت مطرح میکنم که تیریپ خرید قانونی و بی حاشیه برای یکی مثل من با 2 میلیون تومن کاملاً اوکیه
    حالا یکی اومده میگه بیا کرک شده بگیر 1 میلیون بده، من میبینیم که مثلاً برای میصرفه این 1 میلیونه یا نه ؟ حداقلش اینه که باید طرفم رو ببینم و بشانسم، یه اعتمادی بهش بکنم
    حالا مثلاً اگر میگفت بیا این رو با 150 هزار تومن بگیر، میگفتیم خب اصلاً بحث اعتماد و اینا خیلی اهمیت نداره چون فوقش هم سیستم اوکی نیست و به ریسکش میارزه! ولی حالا که فقط 50% تفاوت معامله ست، اونوقته که من نیاز به کسب اعتماد به روش هایی که قانون اجازه میده نیاز دارم.

اطلاع داری که این قصه ش چجوریه؟

مثلاً من حاضرم بگم که بیا خودت نرم افزار رو نصب کن
    از صبح تا عصر هم بشین اینجا
    اگر اوکی بود و گیر و گور نداشت، هم پول کرک نرم افزار رو میدم هم پول نفر ساعتی که 1 روز اومدی اینجا پیش من نشستی رو میدم
    اگر اوکی هم نبود که شما رو بخیر و ما رو به سلامت! آن اینستال کن برو!
    مثلاً یه همچین چیزی اوکیه ؟!

sallea و aqfery سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: علیرضاباقری

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    آق حامد همونطور که از شما انتظار داشتم کاملا حرف منطقی زدی
    حق با شماست اصلا فرد حقوقی پشت این قضیه هست یا نه؟
    میشه طرف رو دید، شرکت رو دید ، برگه‌های مالیات رو دید یا نه؟

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    منظورم بنده اینه که آیا با تی ام چی که سرویس پکش نصب هست روش هم کار میکنه یا لزوماً اینطوری نیست یعنی چه با نصب سرویس پک چه بدون نصب سرویس پک کار می کنه؟!

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    سلام دوست من

صفحه نخست

- - - ادامه - - -

سلام دوست من

نه احتیاجی به هیچ سرویس پک و آپدیتی نداره . بعد از نصب TMG برنامه رو نصب میکنید و بعد هم کرک و .....

- - - ادامه - - -

- - - ادامه - - -

- - - ادامه - - -

یعنی اینکه وقتی شما این کرک رو 600.000 تومان میخرید ، گفتن اینکه قیمت خرید شما چنده و یا اینکه نرم افزار کرک یا لایسنس به عهده خدتونه .

میتونید بگید که لایسنس تهیه کردید و کرک رو نصب کنید و قیمت لایسنس رو باهاش حساب کنید .

خودتون میدونید .

- - - ادامه - - -
    دوست عزیز یه توصیه ای میکنم. ببین عزیز تا وقتی که چندین نفر نیان بگن اقا ما این کرکو تست کردیم و حداقل 3ماه بدون مشکل داره جواب میده، شک نکن کسی نمیاد همچین هزینه ای کنه چه بسا اگر شما قیمت کرک رو 10 هزار توامن هم بدین باز هم شک نکنین تا زمانی که افراد قابل اعتماد تاییدش نکنن 1 ریال هم دست شما رو نخواهد گرفت.
    پس پیشنهاد میکنم شما روی 2 موضوع فکر کنین:
    1-قیمت محصول رو بیار پایین (پایین یعنی زیره 30 تومان) چون اینجوری 100 نفر میتونن بخرن که مثلا میشه 3 ملیون ولی اگر 600 باشه امرن یک نفر هم نخره.
    2-میتونی کرک رو در اختیار دیگران(مثلا مدیر همین سایت) قرار بدی ایشون 2 ماه بزارن زیر بار اگر تایید کردن اکی میتونیم بشینیم در مورد قیمتش صحبت کنیم ولی باز هم میگم قیمتش فوق العاده بالاست و با این قیمت اگر 100% هم درست کار کنه حداقل من نمیخرم.

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3

خودتون میدونید .
    عجب ...!

- - - ادامه - - -

من که اصلا اعتقادی به خرید کرک ندارم...! به حد کافی در خود کرک ریسک وجود داره حالا بیای تو مقوله مالی هم ریسک کنی...!
    اگه بعد یه مدت از کار افتاد و حالا هر اتفاق ناخوشایند دیگه رخ داد، چه باید کرد؟ دستت به کجا بنده؟ بری شاکی شی که کرک خریدم از کار افتاده ؟!!

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    نتیجه گیری این تاپیک:
    برای کرک پول ندهید.

اما هنوز سوال بنده بی پاسخ مانده از طرف ارائه دهنده کرک!

البته بنده مدتها پیش کرک وی ام را که نتواسته بودم از هیچ سوراخ سنبه ای پیدا کنم از طرف شرکتی خریدم 5000 تومان! بعد تست کردم و هزارجور ملق که باهاش زدم طوریم که نشد و مطمئن شدم اینجا به رایگان برای دوستان گذاشتم.
    اگر کرک هم کار نمیکرد به درستی با 5000 تومان کلاه مان با مدیر شرکت توی هم نمی رفت

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    نتیجه گیری این تاپیک:
    برای کرک پول ندهید.

اما هنوز سوال بنده بی پاسخ مانده از طرف ارائه دهنده کرک!

البته بنده مدتها پیش کرک وی ام را که نتواسته بودم از هیچ سوراخ سنبه ای پیدا کنم از طرف شرکتی خریدم 5000 تومان! بعد تست کردم و هزارجور ملق که باهاش زدم طوریم که نشد و مطمئن شدم اینجا به رایگان برای دوستان گذاشتم.
    اگر کرک هم کار نمیکرد به درستی با 5000 تومان کلاه مان با مدیر شرکت توی هم نمی رفت
    کسی دیگه نبود نتیجه گیری کنه

نام حقيقي: goodarz

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    11
    اگه کلاه برداری نباشه ماه دیگه مجانیش تو همین سایت قرار میگیره.

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    با سلام
    با عنایت به فرمایشات همه دوستان: در صورت ارائه فاکتور رسمی و تضمین به صحت کارکرد و پشتیبانی توسط شخص و یا شرکت خاص به نظر من بد نیست.

paravand20 سپاسگزاری کرده است.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط goodarzss نمایش پست ها
    اگه کلاه برداری نباشه ماه دیگه مجانیش تو همین سایت قرار میگیره.
    خریدین آقا ؟
    مبارک باشه...

mojtaba461 سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Hamidreza

عضو عادی شناسه تصویری Devil Jin
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    29
    نمیدونم چرا دوستان اینقدر به ISA و TMG وابسته هستند.
    من خودم مدتیه که رفتم سمت Kerio control
    خیلی خوبه و ازش راضی ام.
    اون هم به دلایل زیر:
    1. آخرین نسخه اون (در حال حاظر 8.2.1) کرک شده و کاملا رایگان در اختیار همه میباشد.
    2. بدون نیاز به نرم افزار جانبی، دارای قابلیت محدودیت حجم، سرعت و همچنین گزارشگیری بسیار دقیق میباشد.
    3. بدون نیاز به Agent (مانند Firewall client در ISA و TMG) میتواند محدودیت ها را بر اساس User اعمال کند.
    4. User ها میتوانند با مراجعه به آدرس Kerio، از میزان اینترنت مصرفی و باقیمانده خود مطلع شوند.
    5. دارای آنتی ویروس SOPHOS با قابلیت Update میباشد.
    6. دارای سیستم IPS/IDS میباشد.
    7. دارای قابلیت Content Filt**ing هست.
    8. قابلیت عملکرد به عنوان IPv6 Router را دارد
    و ....

نکته مهم دیگه اینه که با توجه به عدم ارایه نسخه جدید TMG از سمت ماکروسافت دیر یا زود ناچار به تغییر سیستم Edge Firewall خواهید بود.

Hanif سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

کرک Bandwidth splitter

کرک bandwidth splitter tmg

نرم افزار Bandwidth Splitter

bandwidth splitter tmg 2010 crack

کرک bandwidth splitter برای tmg

نرم افزار tmg

Bandwidth Splitter

کرک tmg 2010

bandwidth splitter tmg 2010 کرک

کرک tmg

bandwidth splitter TMG crack

خرید bandwidth splitter

کرک برنامه tmgis there any crack for Bandwidth Splitter for Forefront TMG crack bandwidth splitter tmg 2010خرید لایسنس bandwidth splitterbandwidth splitter for tmgbandwidth splitter for tmg crackفروش نرم افزار tmgbandwidth splitter 1.32 cracklicense bandwidth splitter فروش لایسنسBandWidth Splitter کرککرک نرم افزار tmg 2010قیمت bandwidth splitterخرید bandwi

برچسب برای این موضوع