نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: سریال نرم نرم افزار Bigant

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852

سریال نرم نرم افزار Bigant

سلام دنبال شرکتی میگردم که سریال نرم افزار چت تحت شبکه bigant بفروشه کسی از دوستان سراغ داره؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    دیروز رفته بودم شرکتی که دوستم توش کار میکنه.شرکتشون خیلی بزرگه و از 2 ساخنمون 4 طبقه خیلی یزرگ کنار هم تشکیل شده و بیش از 300 نفر کارمند داره دیدم دوستم روی سیستمش Bigant clinet داره و کلی تو ادد لیستش ادم بود پرسیدم قضیه چیه از کجا خریدین کرکشو؟چنتا یوزر داره؟گفت یوزراش نامحدوده از یه شرکتی خریدیم 15 هزار تومان!!! شماره تلفن شرکتو گرفتم گفت یه سی دی که توش مجموعه نرم افزارهای چت هست همگی کرک شده به مبلغ 15 هزار تومان!! من هم میخوام برم بخرم ببینیم چیه قضیه اش؟

mailiran سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سام

عضو عادی شناسه تصویری mailiran
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط hexman نمایش پست ها
    دیروز رفته بودم شرکتی که دوستم توش کار میکنه.شرکتشون خیلی بزرگه و از 2 ساخنمون 4 طبقه خیلی یزرگ کنار هم تشکیل شده و بیش از 300 نفر کارمند داره دیدم دوستم روی سیستمش Bigant clinet داره و کلی تو ادد لیستش ادم بود پرسیدم قضیه چیه از کجا خریدین کرکشو؟چنتا یوزر داره؟گفت یوزراش نامحدوده از یه شرکتی خریدیم 15 هزار تومان!!! شماره تلفن شرکتو گرفتم گفت یه سی دی که توش مجموعه نرم افزارهای چت هست همگی کرک شده به مبلغ 15 هزار تومان!! من هم میخوام برم بخرم ببینیم چیه قضیه اش؟
    سلام مهندس اگه ر فتی و خریدی بگو که ما هم یه فکری بکنیم چون منم این برنامه رو سه ساله که نصب کردم و ده کاربره روش دارم و خیلی برنامه خوب و مفدیه و درد سرهم نداره فقط مشکل من اینه که تعداد یوزرام زیاده تشکر

کلمات کلیدی در جستجوها:

کرک نرم افزار bigant

نرم افزار bigant

bigant کرک شده

خرید نرم افزار bigant

لایسنس Bigant

bigant سریال

خريد big ant

کرک و سریال برای نرم افزار bigant

سریال و کرک برای نرم افزار bigant messenger

crack bigant مشکلbigant خریدکرک نر مافزار bigantخرید لایسنس bigant messengerمشکل در نرم افزار BigAnt کرک نرم افزارbigantخرید لایسنس bigantbigant لایسنس 10 کاربرهفروش لایسنس bigant messengerکد ریجیستر برای نرم افزار bigantbigANTکرک bigantbigant.server خريدکرک و سریال bigant bigant messenger خریدبرنامه bigant

برچسب برای این موضوع