صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 85

موضوع: نرم افزار اكانتينگ باور نكردني

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خوب، بعد از اونهمه سیب و سیب و سیب و سیب و ســـــــــــــــــیــــــ ــــــــــــب،
    به سفارش بزرگترمون، مجبور شدیم سیب رو دانلود و نصب کنیم.
    خوب،
    بالطبع هر نرم افزاری که نوشته میشه و بیرون داده میشه به نسبت نرم افزار های مشابه یه سری معایب و مزایا داره که هر کدوم از اونها، در جای خودش اهمیت داره .
    اما در مورد سیب، بزرگترین مشکلی که سیب با اون مواجه هست، مشکل تبلیغات هست . چیزی که در این انجمن واقعا باعث خستگی (حداقل من یکی) شده، تبلیغات پراکنده ی سیب هست . از نگاه یک کاربر ساده و تازه کار، سیب بیشتر به سیستم عاملی میبرد که یک اکانتینگ است که ضمن اینکار کش هم میکند، همچنین اینکه فایروال قدرتمندی دارد و میتواند از کل سیستم شما نسخه ی پشتیبان تهیه کند . سیستم عاملی است که در طول حداکثر 6 دقیقه همه ی تنظیمات سیستمی شما را انجام داده و همه چیز را در اختیار شما قرار میدهد....

یکی دیگه از بزرگترین اشکلاتی که به این برنامه وارد میشه، عدم استفاده از طراحی مناسب در سایت عرضه اون هست . بنده در اولین مراجعه، تصور کردم شاید اشتباهی رخ داده و آدرسی که مراجعه کرده ام نادرست هست ! اما بعد... اگر در طراحی سایتی که قراره در اون نرم افزاری چند صد هزار تومانی (قیمت نرم افزار کامل به گفته جناب آقای علی عرب، یک میلیون و هفتصد هزار تومان خواهد بود) به فروش برسه، کمی ذوق و سلیقه ی بیشتری به خرج رفته بود، شاید جلوه و FriendlyInterface اون باعث میشد کاربر با رغبت بیشتری مطالب سایت رو پیگیری کنه.

مشکل بعدی، مربوط به مراحل نصب سیب هست. متاسفانه در زمان نصب سیب، چون وارد مراحل نصب سیستم عامل لینوکس میشویم و برای اینکه کاربر نیازی به انجام کار بخصوصی نداشته باشه، روند نصب طوری تغییر داده شده که همه چیز بصورت اتوماتیک انجام بشه . تا بدینجا هیچ مشکلی وجود نداره، اما مشکل اصلی اینجاست که گرافیک دستکاری شده، مانع از این میشه که اگه کاربر تا بحال با نصب لینوکس برخوردی نداشته، روند نصب براش مقداری دشوار بشه .
    این مورد رو روی 4 تا از سیستم های خودم که همگی از نظر گرافیک و مانیتور تفاوت های عمده ای با یکدیگر داشتند امتحان کردم که متاسفانه شامل حال همگی میشد .

مشکل بعدی عدم سازگاری سیب با برخی از سیستم عامل هاست. این مورد رو روی یک ویندوز 2000 سرور داشتم :

مشکل حتی با نصب مجدد سیستم عامل و حتی ارتقاء به 2003 سرور هم حل نشد !

خوب، بالاخره تونستم سیب کلاینت رو روی یه ویندوز Xp Professional با موفقیت نصب کنم ! ، حالا وقت اون رسید که اون رو اجرا کنم و با محیط برنامه آشنا بشم .

خوب،
    در اولین اجرا، طبق راهنمای نرم افزار که از طریق سایت قابل دانلود هست، باید پیکر بندی و نصب نرم افزار انجام بشه . الحق و الانصاف، در تالیف راهنما و نوشتار اون، واقعا دقت خوبی صرف شده و نتیجه ی مناسبی بیرن داده شده که نمیشه از اون چشم پوشی کرد . این موضوع کار رو خیلی ساده و روان کرده.
    روند نصب و پیکر بندی اولیه در حدود 5 دقیقه انجام شده و سرور در اختیار شما خواهد بود .

اما؛
    در صفحه ی اول یک باکس وجود داره که میشه با استفاده از اون حالت ورود به صورت مدیر سیستم رو انتخاب کرد،
    تفاوتی بین انتخاب و عدم انتخاب این بخش دیده نشد ! حداقل اینکه من ندیدم !
    با توجه به اینکه نتونستم وقت زیادی رو صرف موشکافی در سیب کنم، فقط مواردی که تا امروز باهاشون برخورد داشتم و به ذهنم میرسه رو خدمتتون عرض میکنم .

عمده ترین مشکل برنامه، وجود دکمه ای تحت عنوان Retrieve هست . خوب، این دکمه بخودی خود مشکلی ایجاد نمیکنه، مشکل زمانی خودش رو نشون میده که شما وارد بخش مدیریتی کاربران بشین . (فشردن دکمه ی F5) خوب، حالا یه یوزر جدید ایجاد کنید . میبینیم که اتفاقی رخ نداد . یکی دیگه هم بسازید... برای محکم کاری هم که شده هفت هشت تا یوزر جدید دیگه هم میسازیم .... خوب، هنوزم اتفاق حاصی نیافتاده.... حالا کمی دکمه ی Retrieve نوازش میکنیم.... در نهایت تعجب، لیست همه ی کاربرانی که ایجاد کرده بودیم، در قسمت میانی صفحه نمایش داده خواهد شد . به شخصه از اینکه اطلاعات مورد نیازم، بصورت Live نباشه تنفر دارم . چه برسه به اینکه هر بار نیاز به کلیک بر روی دکمه ای تحت عنوان Retrieve ، Refresh و ... باشه.
    این موضوع رو در بخش کاربران روی خط هم متاسفانه داریم . ورود و خروج کاربر رو فقط با استفاده از این دکمه میشه متوجه شد.
    همینطور در بخش Logging مربوط به رادیوس،
    و چند بخش دیگه....

خوب، به بخش مدیریت کاربران برمیگردیم...
    کمی به بخش پایینی دقت کنید،
    میبینیم که همه ی اطلاعات کاربر (در سطر به ازای هر کاربر) بصورت افقی نمایش داده شده . خوب، این خیلی خوبه که بدون هیچ عملیات خاصی، همه ی مشخصات مورد نیاز کاربر رو ببینیم . اما یه مشکل هست، تعداد فیلد های این بخش خیلی زیاده، چیزی که به قول بزرگترا، نیاز به یه مانیتور Wide داره . از این که بگذریم،
    حساب کنید 10،000 تا کاربر داریم . چقدر زمان میبره تا کل این لیست، به همراه همه ی مشخصاتشون باز بشه !؟
    . . .

از حق نمیشه گذشت،
    سیب در مقایسه با سایر نرم افزار های حسابرسی ای که تا بحال افتخار آشنایی و برخورد با اونها نصیبم شده، امکانات جالب و چشمگیری داره که همگی نشون از ذوق و هنر ایرانی داره .
    اما ایراداتی به اون وارد هست که خدمتتون شرح دادم . ترجیح میدم اگه قرار به خرید هم باشه، بدونم چی دارم خرید میکنم و چه ایراداتی بهش وارد هست، تا بعد از خرید بجای اینکه از کرده ی خودم پشیمان باشم، به فروشنده/سازنده ناسزا نگم.

milad22، ahuray_mazdaa، tactools و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Omid

عضو غیر فعال شناسه تصویری BABEL
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بسیار ممنونم از شما جناب Mrr با این توضیحات با ارزشتون.
    هم اکنون بنده در حال دانلود این نرم افزار هستم...تست میکنم و جوابشو خدمتتون مینوسم...

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مرسی بابت توضیحات.
    فکر میکنم این پست شما خیلی بیشتر مشتری جذب کنه تا اون همه تبلیعات بد.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    ای آقا چرا بحث می کنید به خدا اصلاً فایده نداره آخر این قضیه دوستی ها مکدر شده و دلخوری ها بروز می کنه !

از همان روزی که دیتای شریف حکم ISP در کف من نهاد
    این و آن و ان یکی هر سه با هم گرد این اکانتینگ ها کشتند مرا

دوستان برنامه های اکانتینگ همه در ایران با مشکل روبرو هستند هر کدام به نوعی یکی دیگه دیگه مشتری نداشته بسته و رفت یکی قدیمی شده بود توان آپدیت نداشت رفت یکی چه می دونم هزار جور بلا سر این همکارای ما آوردند بیچاره و بد بخت فقط ما هنوز یادمه یه دوستی تو یه شهر کوچیک رو لینوکس سرور واسش راه انداخته بودند و خرابی پیش اومد و هیچ کس نبود کار این بنده خدا رو راه بندازه او یارو فروشنده هم غیب شده بودند و الی اخر .......................
    آخره قضیه این دوست من بد بخت بود که بیچاره شد . لینوکس واسه شهرهای کوچیک و دور از مراکز استان خوب نیست به نظر من اتفاقی بیفته هیچ کس نیست بتونه کمکت کنه .

ولی یه اکانتینگ خوب به نظر من تنها باید پشتیبانیش خوب باشه نه توی وقت تنگ تلفن ها رو خاموش کنن و حب جیم رو برن بالا اول پشتیبانی دوم پشتیبانی سوم هم پشتیبانی حالا هر مزخرفی هم بود که بود .

البته زیبایی و امنیت در درجه های بعدی قرار دارند و نباید قیمت مناسب رو هم دور از محدوده توجه قرار داد .

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    عزیز چرا به لینوکس بیچاره گیر میدی
    بهتره هر کسی میخواد این اکانتینگ بخره بره پرس جو اگه بقیه تعریف کردند که بگیره و گرنه بره دنبال Accounting دیگه.
    این پستم بسته بشه بهتره.

مسدود شده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    0

قابليتهاي نرم افزار سيب

با سلام به همه اعضا

جناب آقاي راستي، شخصا از شما به خاطر آزمايش برنامه تشكر مي كنم.

قابل توجه اعضا و كساني كه به نرم افزار اكانتينگ نياز دارند:

- دليل استفاده از دكمه Reterive اين بوده كه حداقل تراكنش بين سرور و كلاينت بوجود بيايد و لذا شما با يك خط كم سرعت (حدود 1 تا 2 كيلوبايت بر ثانيه) مي تواني يصورت ريموت سرور را كنترل كنيد. يعني فقط وقتي كه به اطلاعاتي نياز داشتيد، اين اطلاعات براي شما ارسال مي شود. ضمنا اگه اطلاعات بيش از 100 سطر بود آنها را صفحه به صفحه نمايش مي دهد.(بنابراين 10000 كاربر ؟)

- خطاي مربوط به اجراي برنامه در ويندوز 2000 يا 2003 درست است. در راهنما مشخصا اين مسئله ذكر شده است كه اين برنامه بايد در ويندوز اكس پي نصب شود.

- تمام ستونهاي جداول نرم افزار قابل كم و زياد كردن است. عمدا هنگام نصب برنامه اكثر ستونها نمايش داده شده تا كاربر با آنها آشنا شود. كليد سمت راست موس را روي جداول فشار دهيد.

- قيمت نرم افزار بسته به ماژولهاي رجيستر شده از 100 هزار تومان تا 1 ميليون و هفتصد هزار تومان است هر چند تعداد بسياري از مشتريان ما براحتي از نسخه رايگان استفاده مي كنند. ضمنا سيب يك مجموعه امكانات به شما مي دهد كه بعضي از شركتها آن را در قالب نرم افزار هاي مختلف ارائه كرده اند. مثلا تلفن گويا، پيام كوتاه،
    فرو ش كارت نمايندگان، ثبت سايتهاي بازديد شده و ... همه جزء ماژولهاي نرم افزار هست.

- جهت اطلاع از كارائي برنامه لطفا با تك تك مشترياني كه عملا براي مدتي از نرم افزار استفاده كرده اند تماس بگيريد. قطعا بهترين و قابل اعتمادترين نظرات را آنها مي توانند به شما دهند.http://www.smartispbilling.com/customer.htm

- نرم افزار داراي 3 ماه money back است اگر بعد از سه ماه استفاده از نرم افزار ناراضي بوديد تمام وجه به شما عودت داده مي شود.(اكثر مشتريان بعد از 3-2 هفته استفاده از نرم افزار با ما تماس گرفته و از امكانات برنامه احساس رضايت و تشكر كرده اند)

- در صورت تمايل به تست برنامه با شماره 05612233041و05612233042 تماس بگيريد تا نرم افزار بصورت رايگان براي شما ارسال شود

- هر فردي براحتي مي تواند در اين فروم نظر بدهد و نظرات همه قابل احترام است. قطعا ذكر نقاط ضعف و قوت هر نرم افزار بدون قصد و غرض باعث توسعه و بهبود نرم افزار مي گردد.(يك نگاه ساده به نظرات قبلي يك فرد بسادگي شخصيت فرد را نشان مي دهد و مي توان تصميم گرفت كه تا چه حد نظرات اين فرد قابل قبول هست )

- و در نهايت اينكه اين نرم افزار هم ممكن است مثل تمام نرم افزار هاي دنيا داراي اشكال باشد و تمام تلاش ما
    رفع اين اشكالات در اسرع وقت مي باشد.

با تشكر و احترام - سعيد آرين پور
    طراح و نويسنده نرم افزار

ویرایش توسط sarianpour : 2007-12-20 در ساعت 08:53 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon1 یکی از کاربران سیب

من خودم ISP دارم و از IBSng استفاده میکنم ولی کلی هزینه های اضاف بابت پشتیبانی میدم
    فق این رو می تونم بگم
    اگه نرم افزار سیب زود تر به بازار امده بود این برنامه رو می خریدم . نمی خوام بگم IBSng بده ن ولی هزینه هاش زیاده.
    الانم من نمایندگی هر دو را دارم ولی 2 تا ISP راه انداختم هر دو هم با سیب که اسمشون دو یاست سیب هست . من الان نزدیک 6 ماه کث هد برنامه رو دارم استفاده میکنم برای این 2 isp
    هنوزم نشئه بگن این برنامه بده
    دوستان باید از این نشته من کارایی و قدرت این برنامه رو بفهمند
    و قابل توجه به دوستم که میگه این برنامه کپی هست . شرکت پارس پویش شیراز هم که داره IBSng رو تبلیغ میکنه کسه دیگه ایی اون رو نوشته و این شرکت داره کاملش میکنه و باگ هاشو میگیره
    و انم بگم اگه واقعن میتونی ثابت کن سیب کپی هست
    موفق باشید

Gilass_icp@yahoo.com
    09356490029
    Farhad Azadi

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    لینوکس همینه دیگه.
    وگرنه باید بگیم یه توزیع کپی یکی دیگست.

من نتونستم هنوز نصب کنم.
    این روی xp نصب میشه یا لینوکس؟

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    گمان نمی کنم IBSng کپی باشد و پارس پویش در حال تکمیل آن !!

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    سی دیش رو تهیه کن یه سیستم جور کن بوت کن سی دی رو نصب کن
    برنامه اینترفیسشو از تو سی دی بردار توی یه سیستم دیگه تو ایکس پی نصب کن (ورژن آخرشو از سایت بگیر 1.18)
    والسلام
    نسخه جدید با امکانات ppoe در راه است

نام حقيقي: b_s

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    لینوکس همینه دیگه.
    وگرنه باید بگیم یه توزیع کپی یکی دیگست.

من نتونستم هنوز نصب کنم.
    این روی xp نصب میشه یا لینوکس؟

خيلي جالبه !!!!!!!!!!
    آقاي webgard3 بعد از كلي بدو بيراه گفتن به نرم افزار سيب، تازه ميگه كه نمي دونه اين نرم افزار روي xp نصب ميشه يا روي لينوكس
    خود بخوان حديث مفصل را !!!!!!!
    نظرات قبلي آقاي webgard3 جهت ياداوري در زير مي آيد:
    1-
    and I use it for washing my clothes
    Its really perfect.
    2-
    محکمترین دلیل برای تخریبش اینه که 500 بار با 200 تا یوزر مختلف توی 300 تا تاپیک تبلیغشو کرده
    3-
    آخه اگه قرار باور کردن یا نکردن باشه IBSng خدایی میکنه در مقابل این.

4-
    مرسی بابت توضیحات.
    فکر میکنم این پست شما خیلی بیشتر مشتری جذب کنه تا اون همه تبلیعات بد.

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    ببین پسر خوب.
    من خد اقل اینقدر مرد هستم که فقط یه ID دارم توی فروم. توی خفا و پیغام خصوصی و ... کاری نمیکنم. هر چی که میگم و مینویسم رو هست. از کسی هم نه ترسی دارم نه چیزی.

اگر من با سیب مشکل دارم برای اینه که شما با پستهای بی ربطتون توی هر تاپیکی فروم رو خراب کردید.

نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    پستهای دوستان جدید بی ربط نیست بلکه به ذائقه و$ بعضی از دوستان که حاضر به تست نیستند خوش نمی آید

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ببینید دوست عزیز، جناب mtbiirir ،
    بنده در مورد ارسال های اینچنینی احساس میکنم فردی که بدنبال منافع مادی هست (حداقلش دریافت اون 25% که گفته شده در صورت معرفی تخفیف داده میشه) با چند شناسه کاربری، شروع به تبلیغات کورکورانه در انجمن کرده که متاسفانه نه تنها نتونسته جذبه ای برای سیب ایحاد کنه، بلکه برای هر شخصی (چه ساده بین چه اهل عمل) ایجاد شبهه کرده و در مرحله اول شخص به سختی حاضر میشه حتی سیب رو نصب کنه و در مرحله ی دوم شخص اصلا سراغ سیب نمیاد...

مشک آن است که خود ببوید، نه آنکه عطار بگوید

حالا هر چی میخوای شما بیا بگو سیب اینطوره و اونطوره، هر زمان تونستی فقط بگی چیزی وجود داره به اسم سیب، فقط با این توضیح که کاراییش Accounting هست، اونوقته که تونستی یه تبلیغ درست و حسابی کرده باشی.
    من خودم 6 ساله دارم از Nttacplus استفاده میکنم، کاملا مجانیه، به هر کاری هم که بخوای بزنیش بهت جواب میده و مسئله ای نداره،
    اما شما همه ی پست های من رو بخون، تو هیچکدوم تبلیغی نکردم، علتش هم واضحه، اونی که بخواد، میاد و پیداش میکنه.
    تا بعد، موفق باشید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    نمیدونم در مورد نوشته های من سوء تفاهم شده یا نه؟
    اما من که همین یه یوزر رو دارم تخفیف رو هم فقط میتونم از ibsng بگیرم اما جیگرم در اومد تا تونستم یوزرهام رو راضی کنم چون هر اکانتینگی واسشون نصب کردم هی یه جوری نق زدند (من فقط دیتای یوزر هام رو تامین میکنم )
    از سیب راضیم چون یوزرهام از اون راضیند(20 سازمان دولتی و12 شرکت خصوصی جمعا 11000 یوزر )
    جناب mrr من حرف شمارا قبول دارم به قول طرف آدم باید خودش عاقل باشه
    بلا نسبت شما ودوستان ما ایرونی ها یه جورایی تنبل هستیم چون ویندوز جلو پامونه هم چیز رو میخواهیم روی اون نصب کنیم وحاضر به یه ذره تامل وتحمل نیستیم .مسئله لینوکس و ویندوز برای منه آماتور مهمه اما برای افراد باتجربه قضیه حل شده هستش
    من از دوستان میخوام که از این به بعد در مورد سیب دیگه تبلیغ نکنید سیب نیازی به تبلیغ نداره
    شرمنده ها !!!!

صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مجازی سازی اکانتینگ رادیوسی

برچسب برای این موضوع