نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: سیستم مدیریت فروش

نام حقيقي: Aidin Sharabiani

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0

سیستم مدیریت فروش

با سلام به همه دوستان

یه نرم افزار برای کنترل و مدیریت فروش برای کارتهای Prepaid اینترنت و تلفن برای مراکز سرویس دهنده اینترنت و تلفن نوشتم. فکر می کنم اگر Login کنید و Demoی نرم افزار رو ببینید همه چیز واضح هستش نیازی به توضیح نباشه. بازهم اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم.
    در ضمن این نرم افزار با همه نرم افزارهای Accounting می تونه در ارتباط باشه و در این مورد هیچ محدودیتی نداره. و همچنین هر چیزه دیگه ای که مد نظر شما باشه میتونه بهش اضافه بشه در این مورد هم محدودیتی نیست.و حتی در آخرین تغییراتی که داره روش اعمال میشه امکان دادن گزارش به صورت نمودارهای آماری(به صورت گراف یا چارت) رو نیز داره.
    http://billingdemo.cwmhost.com
    Username: billingdemo
    Password: demo

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط ANS1358 : 2007-09-24 در ساعت 10:02 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    نرم افزار قیمتش رو هم قبلاً گفتم توافقی ولی تصمیم گرفتم که قیمتی حدودی واسش تعیین کنم که این قیمت 250.000 تومان هست

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بابا یکی بیاد از این بنده خدا بخره دیگه. 600 تا پست زد طفلی.
    شما هم هی کمش میکنیا. اینجوری همه وایمیسن تا برسه به 50. کسی که میخواد یه چیزی بفروشه قیمت نرم افزارای مشابه رو در میاره و تو همون مایه یه قیمت میگه. توی یه جای عمومی هم قیمت کم نمیکنه بزنه توی سر جنسش. خصوصی به یه نفر تخفیف میده. اینجوری بعید میدونم کسی بخره.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    عزیزم تو نیازی نیست دلت برا کسی بسوزه، این نرم افزار به اندازه لازم فروش رفته. من به کسی هم خصوصی تخفیف نمیدم. اگر کسی خریدار باشه بهه اون تخفیف میدم نه به کسی که فقط بخواد حرف بزنه مثله تو. جناب غرقی نمی دونم تو چه زمینه ای فعالیت داری ولی این عادت همه مونه که وقتی از چیزی سر رشته هم نداریم فقط دوست داریم تو همه چی نظر بدیم.

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    سلام و عرض ادب
    دوست عزیز واقعا خسته نباشید ...
    در مورد قیمت فکر میکنم بیش از این قیمت هم ارزش داشته باشد ... به نظر من روی کارتان تبلیغ کنید ... مطمئن باشید شرکتها و سازمانهای بسیار زیادی خریدار شما باشند ... حتی با قیمتهای بالاتر ...
    بهتر است یک داکیومنت کامل از قابلیتهای نرم افزار خود تهیه کنید و بصورت کامل آنها را شرح دهید ... سپس با تبلیغات ( روشهای خاص ) که فکر میکنم اگر با یک شرکت تبلیغاتی بازرگانی هم هماهنگ کنید و کار را به انها بسپارید بیشتر موفق شوید ... مطمئن باشید هزینه ای که صرف تبلیغ آن میکنید به مراتب ناچیز است ... با توجه به این که قابل سفارشی شدن هم هست ...
    در کل ارزش کار شما واقعا بالاست و جای تحسین دارد ... امیدوارم همچنان به کار خود بر روی این پروژه ادامه دهید ...
    البته باز هم یک نظر دوستانه اینکه بهتر است فعلا با همین قابلیتها تبلیغات را شروع کنید ... و یا حتی ماژولهای مختلف را در نسخه های مختلف تقسیم بندی کنید ... و روی هر نسخه با قابلیتهای خود مبلغ خاصی را در نظر بگیرید ... در این صورت میتوانید با توجه به بزرگ شدن نرم افزار خود در نسخه های جدید تر هزینه های آپدیت آنها را نیز بگیرید ... در این صورت قیمت هر نسخه با توجه به ماژولهایی که روی آن میباشد متفاوت است و هر شخص نسبت به نیاز خود آن را خریداری میکند ...
    درهر صورت شخصا خسته نباشید عرض میکنم ... به کار خود اطمینان داشته باشید ... مشخص است که کار زمانبری بوده ...
    موفق و پیروز باشید ...

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    بابا یکی بیاد از این بنده خدا بخره دیگه. 600 تا پست زد طفلی.
    شما هم هی کمش میکنیا. اینجوری همه وایمیسن تا برسه به 50. کسی که میخواد یه چیزی بفروشه قیمت نرم افزارای مشابه رو در میاره و تو همون مایه یه قیمت میگه. توی یه جای عمومی هم قیمت کم نمیکنه بزنه توی سر جنسش. خصوصی به یه نفر تخفیف میده. اینجوری بعید میدونم کسی بخره.
    تاسف انگیزه واقعا.این آقا زحمت کشیده و وقت گذاشته.آموزش آداب فروشتون هم خیلی جالبه عزیز.
    دوست عزیز جناب ANS1358 بنده قبلا هم عرض کردم نرم افزار شما قیمتی که فرمودید هست. ولی نه برای اهالی این فروم.یک برنامه نویس ارزش کار شما را به راستی درک میکند.ولی این برنامه نویس هم حاظر نیست مبلغی رو که فرمودید برای برنامه بده.به نظر بنده یه تبلیغات کلی در خارج از فروم و به فرموده دوست عزیزمون یک داکیومنت عالی براش راه بنداز.برای بچه های فروم هم یه تخفیف در نظر بگیر.
    بنده به شخصه دوستانی مثل شما رو تحسین میکنم جناب ANS1358

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    منم نگفتم کار ایشون کم و کاستی داره. شما هم لطف کن زیاد شلوغش نکن. منم عادت ندارم توی یه مکان عمومی بی ادبی بکنم. ولی اینجا یه فروم تخصصیه. اکثر آدمهایی که میان اینجا حرفه ای هستند. یه بخشی راه انداختند بنام بازارچه برای خرید و فروشهای کوچکی که بین دوستان میخواد رد و بدل بشه. ولی مثل اینکه تغییر کرده کاربردش. شده مثل میدون تره و بار. هر کی میاد وایمیسه داد میزنه من فلان چیزو دارم. یا یکی مثل این آقا تخفیف هم میده مرتب توی 100 تا تاپیک مختلف. خب مرد حسابی قوانین و هم خوندی اومدی همینجوری 100 تا پست توی بازارچه زدی؟
    حالا اگه سوال تخصصی یا غیر تخصصی در زمینه شبکه هم داشتی و پرسیده بودی باز یه چیزی. تعداد پستهات مشخصه دیگه. اینجا درسته عضویت و طرح سوال برای همه ممکنه. اما یکی مثل شما واقعا 4 تا آدم حرفه ای رو دلسرد میکنی که به اینجا سر بزنن. میگی نه؟ ببین چند تا آدم با سواد عضو فعال اینجا بودند حالا هفته ای یه بار هم به زور سر میزنن. خواستی تا اسم ببرم. حالا اومدی تاپیک زدی یه دونه هم کافیه. هر کر بخواد بخره با همون اولی میبینه و میخره.
    در مورد شغلمم فرض کن کنار خیابون دست فروشی سی دی دارم اصلا هم کامپیوتر حالیم نیست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع