صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: فروش شماره رند ایرانسل - دائمی

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    ما كه هر كاري كرديم اين اينترنتش رو اين k750 ما نيومد بالا كه نيومد.

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    دقیقا به نظرم چون پای یک شرکت معتبر خارجی پای کار است اینقدر کار به صورت دقیق و با برنامه ریزی تبلیغاتی قشنگ صبح و ظهر و شب ایرانسل جلوی چشمتون است.

یادمه پارسال این موقع می گفتم این ایرانسل و اون شرکت ام تی ان خارجی احمق هستند که این کار را شروع کردن و این مخابرات ایران حالا که دیگه کل ایران را اشباع کرده و دیگه توپ شده و دیگه بازار اشباع شده اومده یک امتیازی به اینها داده که خودشون را الاف کنن

همیشه از تبلیغات ایرانسل فراری بودم صبح و ظهر و شب تو تلویزیون تو اینترنت تو مغازه ها و محلهای اداری هم تبلیغ ایرانسل جلوی چشم بود . آخر بابرنامه ریزی دقیق تونست کاری بکنه من که مخالف سرسخت ایرانسل بودم را الان طرف دار پرو پا قرص ایرانسل کنه

ساپورت خوب چون جواب ایمیل میدن !ظرف یک سال واقعا خط دهی خوب داخل اکثر شهرهای کشور که واقعا کار سختی و با این سرعت است بعد کیفیت مکالمه و عدم مشکلات اشغالی بعد صورت حساب آنلاین و مهمتر از همه اینترنت جی پی آر اس که حتی من باهاش ریموت کردم و یا دانلود کردم و فول پروتوکل کار میکنه . خدایی با 15 هزار تومان ناقابل الان دارم اینهمه خدمات رایگان میگیرم بعد اوپراتور ایرانسل خیلی محترمانه 10 دقیقه باهاش حرف بزن تا برات ثبت نام تکمیلی بکنه و آخر سر هم دوست داشتی بشین باهاش درد و دل کنه

بابا از یک شرکت نوپا و با این وسعت مملکت ما و سنگ هایی که جلوی پای آدم میندازم خداوکیلی خدمات بسیار قابل قبولی داره ارئه میده

بابا من خودم مشترک مخابرات ایران هستم که دارم ماهی چند میلیون تومان راحت تو جیب مخابرات میکنم فقط چند صد تومان ناقابل ماهیانه پول تلفن های دفتر و موبایلم است بالای 100 تومن فقط پول دایورت باید بدم هزار و یک پول الکی از جمله جابجایی و بین شهری! در حالی که بالای چند برابر از شهرستان به ما زنگ میزنن خب داره میلیونی از ما و مشتریانمون که به ما زنگ میزنن پول درمیاره !!!! کافیه یک روز دیر تر بدیم قبض های سنگین را قطع میکنه
    هیچ خدمات رایگان و مناسب برای مشتری های پرترافیک نداره تازه توی سری هم باید بخوریم کسی هم نیست جواب بده !
    خیلی جاها هنوز بعد از یازده سال خط دهی مناسب نیست و یا مرتب قطع شدن مکالمه یا نتورک بیزی آدم را کلافه میکنه

من تا این لحظه نتورک بیزی تو ایرانسل ندیدم

شاید یکی از علت هایی که ترک سل پاشو تو ایران نگذاشت این بود که درآمد خوبی تو اروپا داشت مگه مریض بود بیاد تو ایران هر روز خدا این مخابرات ایران یک گیر بهش بده یا اگر دیدن پا گرفت یک جوری محدودش کنن
    شاید اگر ترکسل تو ایران بود ایرانسل از الان هم بهتر می شد

جالبه بدونین تالیا این وسط فکر کنم متضرر شد چون اولن بنده خدا فقط 37 درصد از سود خودش را میتونست برداره و بقیه را باید به مخابرات ایران دو دستی تقدیم کنه ! تازه ارزون تر از ارتباطات سیار هم حق نداشته بده باید مکالمات را گرونتر میداد !اون باید با همین سود شبکه را توسعه میداد و برنامه ریزی می کرد

از هر آدم عادی و بیسواد که بپرسی بگی کدوم ارگان درآمد بیشتر داره میگه وزارت نفت !!!
    اگر از یک آدم باسواد بپرسی شاید بگه مخابرات !!! کما اینکه من از چندین منبع هم شنیدم

البته درآخر باید گفت بی انصافی هم نکنیم خیلی از درآمدهایی که مخابرات داشته خرچ فیبر کشی بین تموم جاده ها سرویس دهی به روستاهای دورافتاده نیز کرده
    خداوکیلی فیبر کشی با این وسعت 56000 کیلومتر اون هم فیبر متری 13 هزار تومن که شنیدم و حفاری اون نیز بسیار هزینه داشته .

مشکل اصلی مملکت ما اینه باید یکی به این دولت بگه بابا همه را خصوصی کنین و قدرت های بی مورد را ازشون بگیرید تا رقابت کنن و به نفع مردم بشه . باید رقابت سالم به وجود بیاد تازه یواش یواش دارن این چیزها را درک میکنن

نام حقيقي: وفا

عضو غیر فعال شناسه تصویری vafa.gh
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8
    من با هر گوشیی که GPRS رو Support می کنه تونستم وصل شم.
    این آیتمهای پایین رو در تنظیمات یک کانکشن برا GPRS وارد کن.
    مشکلی نخواهی داشت.
    یه کار دیگه هم می تونی انجام بدی.
    Sony Ericsson PC Suite رو نصب کن.
    گوشی رو از طریق USB به سیستمت وصل کن.
    از طریق Interface اصلی برنامه Sony Ericsson PC Suite گزینه Network Con. Wizard رو بزن(عنوان دقیقش یادم نیست).
    نوع مودم رو GPRS انتخاب کن.
    AP name طبق جدول پایین mtnirancell بزار.
    user و pass هم نمی خواد.(به کمک IN به حسابت می رسه)
    و wizard رو کامل کن.
    حالا تو StartMenu\Network Connection ی ویندوزت یه کانکشن مثل دایل آپ اضافه شده که مودمش GPRS گوشیت است.
    Connect شو.
    یادت باشه سرویسش حجمیه و این از یه نظر خوبه و از یه نظر بد. مگه اینکه طرح طلایی باشی.

Value Item

Connection Name=Irancell-GPRS
    Bearer=GSM-GPRS/GPRS
    APN=mtnirancell
    Home Page=http://google.com
    WAP Proxy=10.131.26.138
    Port=9201
    Service=CO-WSP
    HTTP Proxy=10.131.26.138
    Port=8080
    Service=HTTP
    ]

ویرایش توسط vafa.gh : 2007-08-02 در ساعت 03:08 PM علت: حذف Table های HTML و فاصله ها توسط ویرایشگر و به هم خوردن قسمتی از متن
    herus_deus سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    جناب مسعودی فکر میکنم پول فیبر و حفاری رو توی ودیعه موبایلها گرفتن از مردم. فکر میکنم شماره چند ماه پیش هفته نامه ارتباط نوشته بود مخابرات فقط 93 میلیارد تومن مالیات اضافه گرفته از مردم.یعنی مثلا این ودیعه که 440 تومن بوده یه مقدار هزینه راه اندازی تجهیزات بوده یه مقدار هزینه توسعه ارتباطات روستایی یه مقدار گسترش فیبر نوری یه مقدار ... و یه مقدار هم مالیات که مثلا اگه مالیاتش میشده 50 تومن اینا اومدن 70 تومن گرفتن جمع این مثلا 20 تومن شده 93 میلیارد تومن. که فکر کنم با همین میشه 7 هزار کیلومتر فیبر متری 13 تومن خرید.
    به معرفتها نمیخوان کار کنن. هزینه هر دستگاه تلفن wll که کل ایران مخصوصا شهرستانها پر کردند برای مخابرات 500 هزار تومنه که به مشترک میده 80 هزار تومن یعنی با 420 هزار تومن سوبسید. شرکت iti هم اینا رو نصب میکنه که با اینکه 100 امکانات تولید اینو داره اما همرو از چین وارد کرده فقط یه لیبل میزنه یه چیزی میکشه روش میده مخابرات. مثلا من یه شهرستان سراغ دارم 150 هزار نفر جمعیت داره. 8000 تا WLL توش کار شده که سر جمع میشه 4 میلیارد تومن. که میشه باهاش 300 کیلومتر فیبر متری 13 هزار تومن خرید. شهر این سرش تا اون سرش 20 کیلومتر نیست. میشد حد اقل backbone ها رو فیبر کشید. اما کی حوصله داره بیار زمین بکنه.
    پدر مردم هم در میاد. کاب pigtail هم بهشون 8 متری 12 متری من یه جا 15 متر هم دیدم هر متر .5 دیبی لوس بگیریم دیگه چی به تلفن میرسه. نه دایال آپ میتونه کار کنه نه adsl. خیلی وقتا تلفن هم نمیشه زد باهاش.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع