نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط Miad
  • 2 توسط Miad

موضوع: فروش یک دیش دو طرفه استثنایی ( 60 cm )

نام حقيقي: Houman

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1

فروش یک دیش دو طرفه استثنایی ( 60 cm )

با سلام

یک عدد دیش دو طرفه ( Send & Receive ) فوق العاده کوچک ( فقط 60 cm ) به همراه تجهیزات زیر بفروش می رسد :

- دیش 60 cm
    - BUC 4 Wat
    - Satmodem SPL 2048
    - Serial Router

در ضمن این دیش بر روی ماهواره های W6 و Intelsat تا 512kb برای send امتحان شده است .

با تشکر

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    عکسی از دیش باشه بهتره
    در ضمن اگه مقدور لینکی از سایت مربوط به سخت افزار و همینطور پروایدر مناسب برای اکونت این تجهیزات معرفی کنین
    راستی باک 4 وات با اون ابعادش روی این دیش دیدن داره ها

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    آقا چند ؟

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    در تمام نقاط ایران پوشش برای همچین دیش ماهواره ای هست؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad22 نمایش پست ها
    در تمام نقاط ایران پوشش برای همچین دیش ماهواره ای هست؟
    سلام

این دیش را من در تهران استفاده کردم . ولی از آنجا که این تجهیزات با هر provider کار میکند ، در مناطقی که ماهواره پوشش دارد ، نباید مشکلی داشته باشد .

با تشکر

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    با عرض شرمندگی بنده به عنوان کسی که متخصص تجهیزات متقارن هستم و روی آنتن آف ست 90 سانتی تونستم 384 سند استیبل انجام بدم ، نمیتونم بپذیرم روی آنتن 60 سانتی و حتی با بی یو سی 4 وات بتونید تا 512 سند کنید .

دو تصویر زیر مربوط به آنتنی است که کوچک بودن آن کاملن مشهود است و با بی یو سی 2 وات ان جی آر و پاور منفی 18 دی بی روی اس پی ال داره 64 روی ماهواره دبلیو 6 و تلپورت آی ای بی جی سند میکنه
    یک سال قبل با همین آنتن و 60 متر کابل !!!! روی دبلیو 6 اما تلپورت هورایزون به مدت 7 ماه 128 سند کردم اما خیلی سخت و با بی یو سی 2 وات

اخیرا هم روی همین نوع آنتن در شمال کشور تونستم با بی یو سی 4 وات حداکثر 320 الی 384 سند کنم اما با پاور منفی 18 دی بی روی تلپورت آی ای بی جی و دبلیو 6 اما قابل ذکر می باشد که فقط 3 روز دستم به اینکار بند بود و کم مونده بود پروایدر بیخیال اینکار بشه چون واقعا تلفنی و مسنجری اذیتشون کردم .
    اما یک نکته وجود داره که نمیتونم با همین پاور خوب منفی 18 و بی یو سی 4 وات بیشتر از این پاورم را بالا ببرم و برای همین هم معتقدم دوست بنده نمی تونه رو دیش 60 سانتی 512 رو دبلیو 6 با تلپورت مشابه سند کنه که بعید میدونم کسی بدونه !!و این هم تجربه تازه ای بود که متوجه شدم و بعد عرض میکنم.

offers2you سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    اصولن باید آنتن درست و حسابی و جون دار فایبر برای سند استفاده کنید و حداقل 1.2
    قدیم ندیما آنتن 1.8 را برای 64 کیلو سند استفاده میکردیم

این هم یاد ایام جوونی و جاهلی-
    در ضمن کاملن مشهود است آنتن 1.8 فایبر چه ارتفاع زیادی داره و آنتن سندی که در تصاویر قبل دیدین اصلن قابل مقایسه نیست

این هم ابتکار جدیدمون که با همین آنتن 320-384 سند شد فقط تقریبا چند روزی رو اعصاب بود چون کراسپل صفر نمیشد و به دلایلی پاور 4 وات برای آنتن های کوچک اصلن مناسب نیست.قطر آنتن با توجه به سند شما تاثیر مستقیمی داره!!!!
    در ضمن جهت جلوگیری از سرماخوردگی سعی کردیم یک لباس تن آنتن بکنیم و رعایت حجب و حیا هم باشه.

offers2you و Alux سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: a_ahmadi

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    50
    پست شماره 7 نديدم بعداز ارسال مطلب ديدم

ويرايش شد توسط خودم

ویرایش توسط a_ahmadi : 2007-07-05 در ساعت 07:26 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miad نمایش پست ها
    با عرض شرمندگی بنده به عنوان کسی که متخصص تجهیزات متقارن هستم و روی آنتن آف ست 90 سانتی تونستم 384 سند استیبل انجام بدم ، نمیتونم بپذیرم روی آنتن 60 سانتی و حتی با بی یو سی 4 وات بتونید تا 512 سند کنید .

دو تصویر زیر مربوط به آنتنی است که کوچک بودن آن کاملن مشهود است و با بی یو سی 2 وات ان جی آر و پاور منفی 18 دی بی روی اس پی ال داره 64 روی ماهواره دبلیو 6 و تلپورت آی ای بی جی سند میکنه
    یک سال قبل با همین آنتن و 60 متر کابل !!!! روی دبلیو 6 اما تلپورت هورایزون به مدت 7 ماه 128 سند کردم اما خیلی سخت و با بی یو سی 2 وات

اخیرا هم روی همین نوع آنتن در شمال کشور تونستم با بی یو سی 4 وات حداکثر 320 الی 384 سند کنم اما با پاور منفی 18 دی بی روی تلپورت آی ای بی جی و دبلیو 6 اما قابل ذکر می باشد که فقط 3 روز دستم به اینکار بند بود و کم مونده بود پروایدر بیخیال اینکار بشه چون واقعا تلفنی و مسنجری اذیتشون کردم .
    اما یک نکته وجود داره که نمیتونم با همین پاور خوب منفی 18 و بی یو سی 4 وات بیشتر از این پاورم را بالا ببرم و برای همین هم معتقدم دوست بنده نمی تونه رو دیش 60 سانتی 512 رو دبلیو 6 با تلپورت مشابه سند کنه که بعید میدونم کسی بدونه !!و این هم تجربه تازه ای بود که متوجه شدم و بعد عرض میکنم.

سلام دوست عزیز

متشکرم از راهنمایی شما . فقط جهت اطلاع شما عرض میکنم که بنده خودم با این دیش تا 384kb برای مدت 4 ماه متوالی روی ماهواره Intelsat 10.02 و با پاور منفی 12 سند می کردم . تنها مشکل من این بود که در مواقع بارانی Receive من از کار می افتاد و من مجبور شدم برای Receive از یک دیش جدای 90cm استفاده کنم ولی سند ابدا هیچ مشکلی نداشت . از کسی هم که دیش را خریدم روی w6 کار میکرد و خودم تست کردم . لذا برای افزایش آگاهی و تخصص و تجربه شما پیشنهاد می کنم که از این دیش استفاده نمایید . بنده هم 384 را روی این ماهواره ، هزار درصد برای شما گارانتی میکنم . ( به شرط چاقو ) .

با تشکر

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    عزیز اینتل ست 10.02 زمین تا آسمون با دبلیو 6 متفاوته و بیم اون تو ایران خیلی قوی تر از دبلیو 6 است و ماهواره جدیدی نیز هست آنتن کوچک سریعا رو دبلیو 6 و با پاور 4 وات اشباع میشه بعیده 512 بشه باهاش سند کرد مگر آنتی باشه که دقیقا مال سند باشه و فید اون برای سند دقیقا توسط خود کارخونه اصلی تو کانون بسته شده باشه .
    یک نکته مهم اینه که پاور 2 وات و 4 وات روی آنتن های خیلی کوچک تفاوت چندانی پیدا نمیکنه مگر آنکه آنتن 1.8 باشه تا بتونه قدرت اصلی خود را نشون بده و دیش اشباع نشه و این دقیقا مشکلی بوده که خودم چند روزی درگیرش بودم عینا صحبتی بود که پروایدر میکرد. البته به نظرم حتی فرکانس و تلپورت هم بسیار مهمه .

به هر حال شما هم چه 64 و چه 512 و رو هر ماهواره هم باشه کار مهمی کردین و مقصود اصلی من از مطرح کردن این مسائل فقط جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر و تبادل اطلاعات بود وگرنه قصد دیگری نداشتم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

دیش 60

فروش دیش 60 سانتی

دیش 60 سانتی

دیش 50 سانتی

فروش دیش 50 سانتقیمت دیش 60قیمت دیش 60 سانتیدیش 50سانتیفروش دیش ماهواره 60 سانتیخرید دیش ماهواره 60 سانتیقیمت دیش شصت سانتیدیش پنجاه سانتیديش 60 سانتيیاه ست به مرکزیت هاتبرد#safe=offفروش دیش ۶۰قیمت دیش 60 سانتدیش ۶۰ سانتیقيمت ديش 60دیش ماهواره60دیش 50قیمت دیش ۶۰ سانتدیش.60.سانتیخريد ديش 60 سانتيسفارش دیش ۶۰ سانتدیشهای جدید ۶۰ سانتی

برچسب برای این موضوع