صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: استخدام فروشنده در زمینه تجهیزات شبکه و استخدام انبار دار و کارپرداز در تهران!

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0

استخدام فروشنده در زمینه تجهیزات شبکه و استخدام انبار دار و کارپرداز در تهران!

دوستان خواهشا رزومه کاری خود را هرچند که تخصص زیادی در زمینه شبکه نداشته باشند برای ما ایمیل کنند.

پرسنل مورد نیاز :
    مدیر فروش قوی و مورد اعتماد
    متخصص شبکه و آشنا به تجهیزات سسکو
    انبار دار و یا کارپرداز

ترجیحا کسی که بتونه برای ما دو کار از کارهای بالا را انجام بده در ارجحیت قرار داره .
    دوم اینکه ما خیلی هم آدم متخصص نیاز نداریم چون بالاخره کسی باشه که مدتی با ما کارکنه ترجیحا با توجه به علاقه خود میتونه رشد کنه و مهارت هایی را آموزش ببینه و در ضمن اینکه حقوق یک آدم متخصص هم نمیتونیم پرداخت کنیم.
    در آخر مهم تر از همه خصوصیات اخلاقی می باشد که باید مورد اعتماد و همساز با ما باشه .
    در مورد مدیر فروش هم با توجه به نوع فعالیت و رزومه کاری خود میتونه حقوق خوبی هم در بر داشته باشه.

محل کار: تهران- خیابان مطهری-
    (اگر کسی اصفهان هم باشه ولی خیلی به کار ما بیاد ممکنه در دفتر اصفهان خ بزرگمهر از ایشان استفاده کنیم)

فقط به ایمیل زیر ایمیل بزنید و شماره های تماس خود را هم ذکر کنید اگر با شما تماس نگرفتیم تماس بگیرید.

info@dadehnama.com

021-88315313
    0311-2666328

اگر واقعا ضروری شد و جواب نگرفتید با تلفن همراه بنده در زیر تماس بگیرید
    09133178722

موضوعات مشابه:

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon10

عجب ، معلومه که بیکاری داره غوغا می کنه !
    این همه دارن میگن جونهای مردم دارن از بیکاری تلف می شن آقا این همه مهندس تو بازار کار ریخته اما بیکار ! والا ما که سر در نیاوردیم .
    یکی نیست بگه آخه جوون عزیز بجای الواتی تو خیابون ها بشین تو خونه چهارتا کتاب بخون 4 تا مقاله بخون ببین دنیا دست کیه نخواستی یک کتاب CCNA بزار جلوت شبی دو خط بخون !اونوقت هر موقع با سواد شدی ببین برات کار هست یا نه !
    ......
    آخ ببخشید اشتباه کردم بله تو ایران بیکاری داره غوغا میکنه !!!
    جوون عزیز بی خیال بابا ! برو سینما حالشو ببر فیلم اخراجی ها را صد بار ببین میلیاردی فروش کنه ... بالاخره یک روز یک کاری از آسمون جور میشه. ..... بجای ما هم برو عزیز ما که فرصت نکردیم حداق لبه نیابت از ما هم برو که از ثوابش بهره ببریم...... قربونت عزیز حالا که بیکاری یک سر پیگیر کارت سوخت ما هم بشو ما که هنوز دستمون نرسیده.

فکر کنم بیکار ترین و بیسوادترین آدم این انجمن خودم باشم که حال پیدا کردم این وقت شب چرند بنویسم!!

عضو غیر فعال شناسه تصویری sepehr_m
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    جناب مسعودی در این فروم قربونش برم اخه همه متخصص هستند و موقع ادعا همه فن حریفن ولی موقع عمل .......................
    در کل من اماده همکاری هستم

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    عزیزم. من 30 روز هست اطلاعیه زدم تو روزنامه ها 2 نفر برای پشتیبانی می خواهیم. فوق دیپلم. هنوز یه نفر نیومده می خوای 2 روزه برات نفر پیدا بشه.

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    برای کجا ؟

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_m نمایش پست ها
    جناب مسعودی در این فروم قربونش برم اخه همه متخصص هستند و موقع ادعا همه فن حریفن ولی موقع عمل .......................
    در کل من اماده همکاری هستم
    دوست عزیز
    لطفا در نوشتن رعایت ادب رو بفرمایید.کلمه همه کلمه مناسبی برای جمله شما نیست.

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    واقعا شما نوشتید اخلاق مهمه بعد خودتون اون مطالب رو نوشتید
    نظر من راجب اطلاعیه شما:
    اول و اخری که هیچ ولی متخصص شبکه و آشنا به تجهیزات سسکو....خوب من متخصص سیسکو و مایکروسافت و لینوکس....شما نوشتید نه معلومات بالا میخواین نه حقوق بالا میدین...باید مغر خر خورده باشم که با اینکه جایی فعلا کار نمیکنم درخواست کار کنم از شما
    خیلی از شرکت ها مشکل شما رو دارن به 2 دلیل:
    اونی که تخصص داره و حاضره بیاد سر کار بخاطر حقوق کم پیش خودش حساب میکنه اگر همینجور الاف بگرده و کتاب بخونه 2و تا پروژه به پستش بخوره تو نت بیشتر از شرکت بهش میدن که از 9 تا 5 باید بری
    اونی که هم احتیاج به پول داره حاضره هم کار کنه تخصص نداره

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    شما نباید توقع داشته باشید فرد مورد نظر خودتونو اینجا پیدا کنید. اینجا فروم تخصصیه و اکثرا سر یه کاری هستند که اینجا پیداشون شده اونهایی هم مثل همین آقای بهروزی خودمون که حرفه ای هستند هیچ وقت نمیان با شرایط شما کار کنند. شما هیچ وقت نمیاید حقوق خوبی برای این کار بدید و برای یه mcse یا ccna که توی کشورهایی مثل همین دوبی پکیده حقوق بیشتری بهش میدن صرف نداره بیاد تهران کار کنه با این حقوق.
    شما بهتره توی روزنامه های محلی آگهی بزنید.

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahuray_mazdaa نمایش پست ها
    واقعا شما نوشتید اخلاق مهمه بعد خودتون اون مطالب رو نوشتید
    نظر من راجب اطلاعیه شما:
    اول و اخری که هیچ ولی متخصص شبکه و آشنا به تجهیزات سسکو....خوب من متخصص سیسکو و مایکروسافت و لینوکس....شما نوشتید نه معلومات بالا میخواین نه حقوق بالا میدین...باید مغر خر خورده باشم که با اینکه جایی فعلا کار نمیکنم درخواست کار کنم از شما
    خیلی از شرکت ها مشکل شما رو دارن به 2 دلیل:
    اونی که تخصص داره و حاضره بیاد سر کار بخاطر حقوق کم پیش خودش حساب میکنه اگر همینجور الاف بگرده و کتاب بخونه 2و تا پروژه به پستش بخوره تو نت بیشتر از شرکت بهش میدن که از 9 تا 5 باید بری
    اونی که هم احتیاج به پول داره حاضره هم کار کنه تخصص نداره

ببخشید دوست عزیز
    میشه بفرمایید بنده چه مطلب توهین آمیزی به شما و یا افراد دیگه در این فروم نوشتم.که بنده رو بی اخلاق معرفی میکنید.

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    دوست عزیز من با شما نبودم..من قبل از شما پست نداده بودم که بخوام ناراحت بشم
    منظورم پست دوم Miad بود
    اگر فکر کردید منظورم شماست عذز میخوام...

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    مزایا و تسهیلات رو هم میگفتین دیگه خیلی عالی میشد....

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط ahuray_mazdaa نمایش پست ها
    دوست عزیز من با شما نبودم..من قبل از شما پست نداده بودم که بخوام ناراحت بشم
    منظورم پست دوم Miad بود
    اگر فکر کردید منظورم شماست عذز میخوام...

با سلام
    دوست عزیز من هم عذر خواهی می کنم.

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا این فامیل ما هم غیر از خودمون برای مردم دردسر جداگونه ای شده بنده سید محمد جواد شیخ ابو مسعودی هستم و اخیرا سعی می کنم فامیل کامل به کار برم که برای دوست عزیزمون که همکار ما هستند و اقای مسعودی هستند تشابه اسمی دردسر دست نکنه !

در ضمن اقایون ما حرف از میزان حقوق نزدیم گفتیم کم که اگر بعدن عرض کردیم به آقایون لطمه ای نخوره این عدد ممکنه خیلی بالای 200 در ماه باشه و با توجه به نوع کاری که شخص مقابل انجام میده متفاوت است !!

اما نکته اینجاست که دوست عزیز متخصص ما حتما میدانند که خیلی از اونهایی که صرفا با مطالعه به جایی رسیده اند بعید میدونم نصف آدمهایی که هم مطالعه و پروژه های بزرگ مرتب در دست داشته اند سواد دا کاربردی داشته باشند و خیلی از ما شبکه کار ها اگر واقعا دنبال پیشرفت باشیم خیلی از کارها را بخاطر نکات جالب اون انجام میدیم نه به خاطر صرفا پول !! تا بتونیم پیشرفت کنیم....
    قطعا خود شما عزیز هم با نظر من موافق هستید که اگر پروژه های متعدد در دست شما نبود الان در این حدی که می فرمایید تخصص نداشتید و مطالعه به همراه کارهای متنوع سطح سواد شما و دیگر دوستان را بالا برده.

از دوستانی که بهشون توهین شد هم معذرت می خوام .
    مشکل اصلی ما فعلن اینه که یک آدم متخصص تمام وقت در حد تلفن هم نداریم که جواب درست و حسابی به مشتری بده چون خود بنده و یکی از دوستان صمیمی این انجمن با اینکه کمک حال ما هستند بیشتر وقتها فرصت تلفن و پاسخ گویی نداریم و در دفتر حضور نداریم و کارمندی که در دفتر حضور داشته باشه قطعا نمی تواند جواب کسی را بده د که دنبال سوییچ لایه 3 فیبر نوری و ماژول های مربوطه است و یا بتونه بهش سولوشن بهتر پیشنهاد بده و مشتری را جذب کند .

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    درست میفرمائید شما....اما کار داریم تا کار.....من تا حالا چند تا شرکت عوض کردم..یکیش دیدم تقریبا دارم میشم بازاریاب تا یک شبکه کار, کل روز با مشتری سر و کله زدن و جنس فروختن که از من بر نمیومد.....2 جاش خیلی با حال بود , روز اول که رفتم گفتم من فلا ن و فلان کار بلدم...طرف گفت ما فقط یکیش بدردمون میخوره و برای اون پول میدیم...منم گفتم باشه...نمیدونم چرا دقیقا همون کارهایی که میگفتن ما نمیخوایم پروژه میگرفتن میگفتن برو انجام بده....منم میگفتم شما گفتین لازم نداریم و پول برای اون تخصص نمیدیم منم پشت در جا گذاشتم و اگه لازم دارید باید قرار داد جدا بنویسیم....که تهش کلاهمون میرفت تو هم....شاید من خوشی زده زیر دلم ولی حاضر نیستم با هر شرایطی کار کنم.....خدا پدر مادرا زنده نگهداره برامون

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    چی عرض کنم !
    وقتی تو دنیای امروز آدمها همدیگر را پله ترقی می کنند ! و صداقت ها کمرنگ شده و البته کاسبی ها هم سخت شده (هم رقابت بیشتر و هم مواظبت از اموال و بدهکاران بی خیال ) و باید کلی خرج کنیم و سواد خود را بیش از بیش افزون کنیم و نصف دیروز درآمد کسب کنیم.... همه و همه دست به دست هم میده که شرکتها و کارکنان و بیشتر از اون نیروهای متخصص بیشتر تحت فشار و استرس قرار گیرند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع