صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: دیدن آنلاین credit و ساعات باقیمانده کارت اینترنت

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اینجوری که بزاری برای دانلود 20 % یوزرهات بیشتر نصب نمیکنن.
    یوزرهای شما رو نمیدونم ولی من اگه بیام مثلا از یه چیزی مثل ibsng dialer بزارم سر یه هفته روانیم.
    بابا امروز یکی زنگ زده میگه الو اینترنت؟ گفتم بفرمائید میگه آقا من کارت اینترنت خریدم این کجاش میخوره؟
    میگم کجای چی؟ میگه کجای کامپیوتر باید بزنم.
    چند روز پیش یکی دیگه زنگ زده میگه آقا من رفتم توی اینترنت حالا باید چیکار کنم؟
    به تلفنهای امور مشترکین ساعتی یه بار با مودم کانکت میشه.
    پسوردامونو حروف میزاشتیم فقط روزی 20 نفر زنگ میزدن آقا ما کارت خریدیم وارد نمیشه 691 میده. هیچیم ازش استفاده نکردیم. باید تک تک اشتباه وارد کردن پسوردو میگفتی تا ول کنن.
    اینجا همه چیز باید transparent باشه.

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    دو تا راه هستش که من استفاده کردم و راضی هستم
    اگر موتور اکانتینگ شما ان تی تک پلاسه از برنامه تک باکس استفاده کن. یه قسمت داره که یوزرها وارد میشن بعد کل ریپورت و عوض کردن پسورد و میزان سند و ریسیو رو نشان میده

راه حل دوم استفاده از آی اس پی گویا هستش که اونم خریدیم و نصب کردیم. وقعاً کار ما رو راحت کرده. یوزرها هم میتونند از طریق فکس مودم و یا فکس معمولی کل ریپورت خودشون رو دریافت کنند

راه حل دوم عملی تر و ساده تر و ایمن تر از راه اولی هستش. چونکه اکثر اوقات مردم موقعی که کارتشون تموم میشه زنگ میزن اعتبار میخوان. پس نمیتونند وارد سایت شوند برای چک کردن اعتبار

عضو غیر فعال شناسه تصویری exploit
    نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nikaien
    دو تا راه هستش که من استفاده کردم و راضی هستم
    اگر موتور اکانتینگ شما ان تی تک پلاسه از برنامه تک باکس استفاده کن. یه قسمت داره که یوزرها وارد میشن بعد کل ریپورت و عوض کردن پسورد و میزان سند و ریسیو رو نشان میده

راه حل دوم استفاده از آی اس پی گویا هستش که اونم خریدیم و نصب کردیم. وقعاً کار ما رو راحت کرده. یوزرها هم میتونند از طریق فکس مودم و یا فکس معمولی کل ریپورت خودشون رو دریافت کنند

راه حل دوم عملی تر و ساده تر و ایمن تر از راه اولی هستش. چونکه اکثر اوقات مردم موقعی که کارتشون تموم میشه زنگ میزن اعتبار میخوان. پس نمیتونند وارد سایت شوند برای چک کردن اعتبار
    خوش به حال مشتریات چه قدر براشون امکانات کزاشتی

عضو غیر فعال
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    4
    نیک آیین عزیز. برنامه ای که خریدی چند تموم شد برات و از کدوم شرکت؟ اگه میشه مشخصات دقیقش رو برام بزار.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

باقیمانده کارت اینترنت

برچسب برای این موضوع