صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 31

موضوع: فروش سورس IBSng A1.24 با تمام ماژولهاش (مفت)

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

فروش سورس IBSng A1.24 با تمام ماژولهاش (مفت)

با سلام
    سورس IBSng A1.24 همراه با ماژولهاي sms , ADSL,wireless ,graph,Voip با نصب 300هزار تومان(با 6 ماه پشتيباني)
    و اگه سورس خاليش رو خواستيد 150 هزار تومان.
    سورس sms مثل اين سايت موجود است : http://www.dgr-sms.com/panel.asp فقط پنجاه هزار تومان.
    راه اندازي كش : پنجاه هزار تومان( بهترين كشي رو كه تا حالا هيچ جا نديد نصب ميكنيم. آخرتش اين cache.)
    اگه خواستيد شماره تلفن خودتون را برام به صورت پيغام خصوصي بذاريد و در ضمن نام و استان محل اقامتتون را هم بنويسيد تا در اولين فرصت با شما تماس گرفته شود.
    با تشكر

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط ibsng : 2006-12-31 در ساعت 11:43 AM

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    شیطونه میگه لینک دانلود بزارم که...
    بابا یه خورده خجالت بکش
    خیلیا تو انجمن Ibsng رو دارن ولی تا حالا از این کلاها برای کسی ندوختن حداقل اینطور

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب اگه داري واسه دانلود بذار تا بقيه هم استفاده كنن.
    منتظر لينكت هستيم

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    این یه جور دزدیه تو روز روشن ! البته یه جور که چه عرض کنم!

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    من هم با نظر دوستمون آقای یاوری موافقم .
    با اینکه خود من هم به این نرم افزار نیاز مبرم دارم ولی انجام چنین حرکتی واقعا بی انصافیست . علاوه بر این خرید این نرم افزار از شرکت سازنده و صرف هزینه مزیتهای بیشتری بهمراه خواهد داشت .
    اگر چنین بود که برای یافتن نرم افزار ها بدون خرید از شرکت سازنده بایستی مبلغی به این هنگفتی به عوامل دیگر بپردازیم پس این امر یکی از بهترین موارد جهت رشد اقتصاد ( از نوع کثیف و نا مشروع ) برای عموم بود .
    علاوه بر این این نرم افزار یک نرم افزار بازمتن هست و ۹۰٪ مبلغ آن در شرکت سازنده به پشتیبانی آن و موارد دیگر بر میگردد .
    موفق و پیروز باشید ...

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    باریکلا
    کش 50 تومن

Ibsng 100 تومن

خودت چند؟

واقعا ادم دلش به حال پارس پویش می سوزه

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    نقل قول نوشته اصلی توسط offers2you
    من هم با نظر دوستمون آقای یاوری موافقم .
    با اینکه خود من هم به این نرم افزار نیاز مبرم دارم ولی انجام چنین حرکتی واقعا بی انصافیست . علاوه بر این خرید این نرم افزار از شرکت سازنده و صرف هزینه مزیتهای بیشتری بهمراه خواهد داشت .
    اگر چنین بود که برای یافتن نرم افزار ها بدون خرید از شرکت سازنده بایستی مبلغی به این هنگفتی به عوامل دیگر بپردازیم پس این امر یکی از بهترین موارد جهت رشد اقتصاد ( از نوع کثیف و نا مشروع ) برای عموم بود .
    علاوه بر این این نرم افزار یک نرم افزار بازمتن هست و ۹۰٪ مبلغ آن در شرکت سازنده به پشتیبانی آن و موارد دیگر بر میگردد .
    موفق و پیروز باشید ...

درست میفرمایید ، در صورتی که شرکت فروشنده همیشه یادش باشه که یه پول سوبل گرفته بابت پشتیبانی !
    در ایران چون پشتیبانی وجود نداره ، مردم میرن سراغ نسخه ایلیگال و صنعت کپ ! و اگرنه اگه ساپورت چفت و محکم داشته باشن ، حرفه ای ترین مشتری ها هم تمایل نشون میدن !

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    حرف حساب جواب نداره واقعا ! با شما هم کاملا موافقم ...
    ولی صحبتی که هست در مورد چندین و چند سال تلاش و تجربه ی بی وقفه ی این گروه و سازندگان این نرم افزار در کشور عزیزمان است . درست است که واقعا مبالغ هنگفت و سنگین است و پشتیبانی جدی هم فقط از جهت پرداخت مبلغ و بصورت رسمی صورت میپذیرد و هیچ گونه پشتیبانی فنی و کارامد آنلاین جهت رفع نیازهای عموم صورت نگرفته (مانند اکثر قریب به اتفاق نرم افزارها در سایتها و تالارهای مخصوص به خود ) ولی باید این مسئله را هم در نظر گرفت که دوستان زیادی همچون خود بنده از نبود موقعیتی مناسب جهت فعالیت در زمینه IT همیشه ناراضی بوده ایم . ولی این شرکت و دست اندرکاران مربوطه چندین سال بر روی این پروژه کار کرده اند و زمانیکه حتی بسیاری از ما از وجود چنین نرم افزار کارا و مفیدی بی اطلاع بودیم عده ای که هم اکنون تحت نام شرکتی به نام پارس پویش در حال فعالیت علمی و در قبال ارائه ی خدمات در حال امرار معاش هستند زمانی بوده است که واقعا جهت رسیدن به اهداف و آمال و آرزوهای خود تلاشهای طاقت فرسایی کرده اند و هم اکنون چنین محصولی را برای ما به ارمغان آورده اند ... ( البته جدای از مبلغ بسیااار سنگین این محصول که البته احساس میکنم به سیاستهای این شرکت اعم از رقابت با شرکتهای مشابه و متقابلا نشان دادن ارزش و توان کارآمد این محصول و موارد دیگر بر میگردد )
    در زمینه IT جای رشد بسیاری وجود دارد و متقابلا در مقابل ارائه ی محصولات و خدمات نوین در زمینه ی اقتصادی هم جای بسی پیشرفت است که شخصا چندی بیش نیست که به فکر فعالیت در چنین عرصه ای افتاده ام . این حرکت دوستان عزیزمان در این شرکت باعث افتخار ماست و انشاا... پس از این هم موفقیتها و فعالیتهای مفیدشان باعث شادی ما و پیشرفت کشور عزیزمان خواهد شد .
    در آخر من هم شخصا چنین مبلغی را در قبال پشتیبانی نه چندان مناسب این شرکت سنگین میدانم . ( البته من فقط یک منتقد عام هستم !‌)
    به امید پیروزی ...
    موفق و پیروز باشید ....

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    شما میدونستین یکی از مشکلاتی که خود پارس پویش هم باهاش دست به گریبان هست نیروی متخصص هست
    یعنی کسی که بلد باشه با شبکه کار کنه و لینوکس رو کار کرده باشه به اندازه کافی
    بعد هم کم نبودن کسانی که به قصد ساپورت یا به عنوان مشتری اومدن و وقتی که با سیستم و نرم افزار آشنا شدن و تونستن باهاش کار کنن و عیب هاش رو بر طرف کنن خودشون به عنوان یک نصاب و فروشنده جدید نرم افزار شروع به کار و تبلیغ کردن کردن

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    من فكر مي كنم مشكل اصلي نداشتن license مناسب باشه كه اونم بر ميگرده به open source بودن لينوكس. ولي كسي نبايد از اين امر ناراحت بشه چون توي قانونمند ترين كشور ها هم خيلي ها از كرك شده محصولات شركتهاي بزرگ و قدرتمندي مثل Microsoft استفاده مي كنن.
    البته همه ما يه مقدار زياد احساساتي ميشيم اونم به خاطر اينكه سازنده هاي اين نرم افزار از هم شهري ها و هم وطنمونن. وگر نه تمام ما داريم از نرم افزار هاي كپي يا كرك شده استفاده مي كنيم. درصد بالايي از ما هم تا حالا يه نرم افزار لايسنس دار استفاده نكردن. حالا نرم افزار كه جاي خود داره هيچ كس حتي يه music يا يه film هم نميخره.
    به نظر من اين مشكلات از جاي ديگس. بيخود اين بنده خدا رو سرزنش نكنيد. ايشونم شايد فكر كرده اين كار ميتونه براش پول ساز باشه.

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    من این حرفتو قبول دارم ولی حداقل نیومدیم از این راه هم کسب درامد کنیم
    ولی اگه کسی لینوکس بلده یه خورده بگرده و به چند تا بچه ها بگه به احتمال زیاد گیرش میاد و خودش میتونه نصب کنه چون ایشونم کار بیشتری نمیخواد بکنه
    ولی اگه بلد نیست بزرگترین اشتباه زندگیشو کرده مظمئن باشه اگه حتی 2 قرون بده انگار ریخته دور
    چون مهمترین حرف رو پشتیبانی میزنه

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    بزرگترین مشکل هم همینه که کسی از License خوشش نمیاد ! شما تصور من اگه کسی قرار بود برای مثلا word فلان قدر پول بده و مجبور هم بود اینکارو بکنه چقدر از شرکتهای ایرانی می تونستند یک نرم افزار خیلی بهتر و سازگارتر از ورد با فارسی بنویسن . چه اشتغالی ایجاد می شد ؟! دولت هم چون نمی خواست ارز از کشور خارج بشه مجبور بود چقدر از شرکتها حمایت کنه ؟! مگه هند چطور اینقدر ترقی کرد ؟!!!

عضو عادی شناسه تصویری baambooli
    نوشته
    222
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    9
    يكي از دوستان قبلا لينك دانلود را گذاشته بود تو بخش لينوكس كه آقا سامان پاكش كرد

فكر كنم اينجا بود
    www.share4u.com
    البته درست يادم نيست

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا جان نفستون از جاي گرم در ميادش.
    من بابت اين نرم افزار به اين اقاي ملت گلابي 1,500,000 تومان پول دادم.
    و مي بينم كه اين آدمها چجوري دارن پول آدمهايي مثل ما رو چپاول ميكنن به خاطر همين اومدم يه كمكي به شما ها بكنم و از اين طريق هم بتونم پول از دست رفته ام رو در بيارم.
    همين آقاي Alux كه ادعاش ميشه آدم با انصافيه يكي از دوستان ما ميخواستش كش نصب كنه كه رفت پيش ايشون و ايشون هم قيمت 400 هزار توماني بهش داده . حالا شما قضاوت كنيد من آدم بي انصافيم يا خود شما كه حاضر نيستيد يه كار رو به صورت رايگان به قول خودتون انجام بديد .
    باز من 50 تومان گفتم تويي كه براي يه كش 400 ميگيري آخه خدا رو خوش مياد كه اين كارها رو مبكنيد.
    يه دليلش كه من اين كار رو ميكنم اينه كه دست اين سودجوها كه ما ها رو دارن سركيسه ميكنن رو كوتاه كنم.
    توي اين isp اينقدر بلا سرمون اومده كه دوست ندارم كه اين بلاهايي كه سر من اومده سر كسي ديگي بياد.
    و شما هم اينقدر بي انصاف هستيد كه فقط چيزهاي مبتدي رو به ديگران آموزش ميديد (بلا نسبت بعضي ها)
    و به جاي راهنمايي فقط يه مبلغ سنگين مي خواهيد بگيريد.

ویرایش توسط ibsng : 2007-01-01 در ساعت 12:45 PM

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    والا تو عمرم همچین قیمتی ندادم

در ضمن من واسه ارزش کار گفتم نه خود قیمت

اینکه شما میای IBSng رو 150 تومن می فروشی درد داره