صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 42

موضوع: سئوال در مورد wireless lan

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    hmn56 عزیز
    اول جا داره ازت تشکر کنم که این همه تایپ کردی ( منم مشکل شما رو تو تایپ فارسی دارم)
    خوب حالا که من فقط 2 تا client
    دارم به نظرت از adhoc استفاده کنم؟
    قیمت ش چه قدر در می یاد؟
    قربانت
    حامد

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    nanoware
    واقعا ممنون
    یه چیزایی دارم سر در می یارم !

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    agha mesle inke har do online hastim
    hmn566@yaho.com
    bia online
    و اینکه آره میشه.
    برای قیمت با من تماس بگیر.
    1485829-0912

ویرایش توسط hmn566 : 2006-12-15 در ساعت 01:27 AM

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوستان عزيز اگر تا به حال كنار 3220 سردرد گرفتيد اگر تابه حال در ناحيه كشاله پاي خود دردي احساس كرده ايد اگر دچار چشم درد شده ايد و سوزش چشم داشته ايد حتماً بريد همون جايي كه آقاي هومن عزيز با 3220 كار مي كنه .!!!!
    هومن جان مواظب خودت باش

نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    ما مدتها کار کرده ایم و هیچ کدام از این عوارض را نداشته ایم.
    نه ما و نه خیلی از جاهائی که کار کرده ایم.
    خواهش میکنم گفتگوها بر اساس مطالعات و مستندات علمی باشه نه لج بازی و جملات بازاری. حداقل افتخار شبکه کاران منطقی بودن و با دلیل و سند گفتگو کردن است. این طرز صحبت بیشتر بازاری است تا حرفه ای.
    و یا اینکه بدون حداقل مطالعه راهنمای senao بفرمائید 100mw است.
    میدانید wireless datak از برج اسکان تا کیلومتر 10 جاده مخصوص را پوشش میدهد.خودتان قدرت این دستگاها را دیگر محاسبه کنید که در همه جای تهران با قدرتی بیش از این حرفها پوشش میدهد.
    آقای جنیدی اینجا قصد تبادل نظر و آگاهی از نظرات همدیگر داریم نه کوبیدن یک جنس یا طرف مقابل با حرفهای بدون پایه و مستندات و دلابل علمی.
    و در آخر اینکه احترام شما همکار عزیز بر من واجب است و همیشه از گفتگوهای منطقی و با دلیل و سند استقبال میکنم.
    موفق باشید.
    دلایل قوی باید و معنوی ........... نه رگهای گردن به حجت قوی

ویرایش توسط hmn566 : 2006-12-16 در ساعت 09:02 PM

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اسم نمیارم اما یکی از بچه های همین فروم که همیشه دم از وضعیت ارگونومیک و خروجی های بالای فرکانسی و مضرات اونها میزنه در مقابل یکی از پروژه های ما که 8 تا 3054 پیشنهاد داده بودیم یک 3220 با بوستر 2 وات یا 4 وات پیشنهاد داده بود
    اون هم برای ساختمانی که 48 تا واحد مسکونی و اداری داره
    پروژه رو نگرفت اما برخلاف ضاهرش که همیشه دم از انسان دوستی میزنه حاضر بود بوستر 4 وات بزاره تو خونه مردم

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmn566
    با سلام به دوستان.
    راستش من دستم رو تایپ انگلیسی راحته و تایپ فارسی بابای خودمو در میاره ولی اگر راحتترین فارسی تایپ میکنم.
    خدمت آقای جنیدی همکار عزیز عرض کنم که من در کنار 3220 زندگی میکنم.
    راجع به سلامتی من خودم تحقیقات مفصلی داشتم، و نتیجه اینکه روی فرکانس 2.4 هیچ مقاله یا نوشته ای اثبات شده که دال بر مضر بودن باشه پیدا نکردم.
    نکته دیگه اینکه در شهر ما روی هر پشت بامی یک دستگاه wireless وصله که از حداقل 1000mw تا 5000mw قدرتشونه و ما مرتب در معرض این فرکانس و فرکانسهای مختلف دیگه هستیم. البته این فقط شامل ایران نمیشه. اگر مشکلی داشت تا حالا تولید و استفادش متوقف شده بود.
    نمونه دیگش تلفنهای بیسیم و دستگاههای bluetooth میباشد که در کنار گوش ما استفاده میشود، چسبیده به سر و همچنان که میدانید با فرکانس 2.4 کار میکنند. برای موبایل بارها و بارها مقالات مختلف چاپ شده ولی در این مورد یکبار هم صحبت نشده.
    سوم اینکه این دستگاهها با قدرت 400mw برای محیط داخل ساختمان طراحی شده، پس حتما تحقیقات لازم انجام شده در غیر اینصورت این محصول فروش نمیرفت.همانطور که میدانید این دستگاه در همه جای دنیا فروش میره نه فقط ایران و شاید درصد کمی ار فروش تو ایران باشه.
    راجع به اینکه فرمودید هر چه قدرت دستگاه بیشتر باشه به معنی بهتر بودن نیست دیگه از شما که wireless کار هستین بعید بود.
    میدونید که پارامترهای مهم در بعد مسافت و thoughput بالاتر در سیستمهای wireless شامل :
    قدرت خروجی دستگاه ، gain آنتن ، شرایط جوی ، فرکانس استفاده شده ، نوع و جنس موانع و تعداد آنها, طول کابل رابط و جنس آن میباشد. . قدرت خروجی دستگاه همیشه در بعد مسافت و کیفیت کار مهمه.
    میشه بپرسم آیا throughput ای که شما برای فاصله 7km از دستگاه 100mw میگیرین با 1W یکی هست؟
    و اما من خودم جائی از Linksys استفاده کردم و مرتب قطعی داشتم هنگام جابجائی فایلهای سنگین و همچنین دو طبقه بالاتر را اصلا نداشتم. با تعویض دستگاه با 3220 هم مشکل قطعی حل شد هم دو طبقه بالاتر راحت سیگنال دارم.
    و اما throuput دستگاه قابل تنظیم است ولی مطمئنا از تمامی دستگاههای موجود در تمامی فواصل بالا بهتر جواب میدهد.این چیزی که فرمودین اثبات میکنین اثبات عکسش هم از نظر تئوری و هم عملی راحتتره.
    و اما Senao USB sub 362 ext قدرتش 23dbm هست . 23dbm = 200mw یه نیگا به راهنماش بندازین.
    همگی موفق و سلامت باشین.
    دوست عزیز
    با اینکه نمیشناسمتون و تا به حال هم افتخار آشنایی نداشتم فکر می کنم اینکه میگین در مورد سلامتی فرکانس تخقیقات مفصلی داشتید یک مقدار خیلی زیادی غلو می کنید
    شما میدونید دستگاه ماکروفر که با فرکانس غذا رو میپزه روی فرکانس 2.35 گیگاهرتز کار می کنه ؟
    ضمنا تکنولوژی بلوتوث هم روی فرکانس 2.4 هست اما میدونید با چه پاوری ؟ 8 تا 10 میلی وات
    یعنی چیزی که از بس ضعیفه نمیشه اسمش رو فرکانس گذاشت
    در مورد مقاله در مورد مضرات فرکانس هم فکر کنم داخل مجله خانواده دنبالش می گشتین وگرنه آنتن های پدر و مادر دار هم بلا استثنا روی خودشون برچست آلارم دارن
    ضمنا با اینکه شرکت ما نمایندگی سناو هست و دارمیم روی محصولاتشون کار می کنیم میگم خدمتتون که محصولات ایندور اون برای استفاده در منزل مناسب نیست
    صحبت شما در مورد تروپوت و خروجی تا حدی درسته و اینکه دوستمون دیگه بیش از حد اغراق کرده بودن در مورد خروجی دستگاه ها و مشکلاتی که ایجاد می کنه
    شما هم اگر تا به امروز سرحال هستید و مرتب در معرض فرکانس های های پاور خدا رو صد هزار مرتبه شکر
    انشالله همیشه سالم باشید اما خطر که نباید همون موقع آدم رو بکشه یا بعد از 10 دقیقه پوستت شروع کنه تاول زدن

نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    با سلام به Kima عزیز.
    ممنون از مطالبی که نوشته بودید.بله در مورد فرکانس کاری مایکروفر میدونم.همه جا گفته میشه حتی جلوی مایکرو هم نایستید. ولی جائی شما در مورد دستگاههای Indoor هم دیدین؟
    دوست عزیز من ادعائی در زمینه شبکه ندارم ولی حداقل با 7 سال سابقه میدونم جای جستجو کجاست.ولی اگر شما تحقیقات مستندی در اختیار دارید و با مقاله ای راجع به این موضوع به صورت اثبات شده دارید در اختیار این بخش قرار دهید تا بقیه هم استفاده نمایند.
    شما خودتان که روی محصولات این شرکت فعالیت دارید آیا برچسب آلارم روی آن مشاهده کرده اید؟
    و اینکه الان در تهران و برخی شهرهای بزرگ ما در زیر سیگنالهای بسیار قدرتمندتر و آنتهای سکتور بصورت مداوم قرار داریم.چرا حتی یک مقاله در یکی از مجلات عمومی مثل خانواده مثال شما یا مجلات تخصصی در اعتراض به این مسئله ارائه نشده است؟
    من اگر میگویم جستجو کرده ام به جرئت در حدود 50 مطلب راجع به همین موضوع خوانده ام و هیچ مطلب اثبات شده ای ندیدم.
    میفرمائید محصولات indoor برای استفاده داخل منازل و شرکتها مناسب نیست، پس چرا اسم آن را indoor گذاشته اند؟
    این محصول ساخت کشور تایوان است و در کشورهای زیادی بفروش میرود، پس باید استاندارد های زیادی را رعایت کند.
    اگر چیزی پیدا کردید برای این مقاله همراه با لینک ارسال فرمائید. حتی اگر یک forum راجع به این مطلب درست کنید شاید از نظرات بیشتری آگاه شویم.
    فقط از همه دوستان تقاضا دارم در صورت جستجو و بررسی و نه بر اساس گفته های دیگران و با ذکر منابع و نه یک منبع و حداقل قدرت خروجی مضر دلایل خود را ارائه فرمایند.

ویرایش توسط hmn566 : 2006-12-16 در ساعت 11:04 PM

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    ترجیح میدم با شما بحث نکم
    خواستین واسه بالا سر شرکتون یه بوستر 25 وات هایپرلینک بفرستم براتون بزارید بالا سرتون
    چون 2.4 هست مشکلی نداره براتون

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    توي مملكت ما از سلامتي خبري نيست اهميتي به اون داده نمي شه
    هر بز گري از جوب پريد ما نبايد بپريم و اين نكته رو من به شما بگم
    (شايد من رشته دانشگاهيم فيزيك باشه بدونم ولي شما ندونيد) اين امواج قدرتشون نيست كه باعث تخريب ميشه بلكه چگالي شون هست(البته به زبون ساده اگر خواستيد براتون كامل توضيح مي دم)
    من با كسي لج بازي نمي كنم حرف بدون مدرك هم نمي زنم
    والا من يكي كه يادم نمي ياد حرفي از بوستر 2 وات يا 4وات با 3220 كرده باشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگر مي توني بيشتر از 100 از 382 بگيري خيلي عاليه ادامه بده
    http://www.senao.nl/producten/product.php?id=396

نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    با سلام به همه دوستان
    ما الان در بخش بازارچه هستیم ولی این سایت هدف اصلیش بحث و تبادل نظر میباشد.
    این که شما ترجیح میدهید بحث کنید یا خیر نکته مهمی نیست چون اگر اطلاعات مستندی داشتید ذکر میکردبد. و اینکه از چه دستگاهی استفاده کنم با توجه به نیاز شبکه و اطلاعات و آمار و ارقام و بسیاری پارامترهای دیگر است نه حرف.خود بحث نکته مهمی نیست بلکه میزان اطلاعات بحث کننده و هدف از بحث میباشد. هر کدام از ما تحصیلات در یک رشته و تحقیقات در زمینه های مختلف داشته ایم. لطفا اگر میخواهید وارد بحث شوید یک تحقیقات جزئی در اینترنت یا مجلات انجام دهید و با دلیل و سند ادامه دهید.

و اما دوست عزیز آقای جنیدی، لطفأ اگر اطلاعاتی در این زمینه با توجه به رشته تحصیلی خود دارید اینجا بطور مفصل با توجه به میزان قدرت و نوع فرکانس و استاندارد ها ترجیحأ با ذکر منبع در اینترنت بیان نمائید. رشته تحصیلی ابنجانب هم برق بوده است و زیاد با اصطلاحات بیگانه نیستم. شاید در این بازارچه نکاتی به اطلاعات ما اضافه شد.
    بازارچه محل مبادله است، چه جنس چه اطلاعات.
    همگی موفق باشید.

ویرایش توسط hmn566 : 2006-12-18 در ساعت 12:10 PM

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان گرامی به نظر بنده هیچ دلیلی وجود نداره که بخواهیم تاثیرات و مضرات این تشعشعات فرکانسی را نادیده بگیریم زیرا که بارها و بارها شنیده و دیده ایم ... تاثیر خواب کنار یک دستگاه با آنتن امنی یا چندین ساعت قرارگیری در معرض یک دیوایس پرقدرت سر درد و غیره .... چیزهایی بوده که دیده و شنیده ام اما خیلی از تاثیرات مهم این تشعشعات را در چند ده آینده قول میدم شاهد خواهیم بود هنوز مگر چه مدت از آلودگی های فرکانسی در شهرها می گذرد ؟ این مسائل قطعا در دراز مدت و با پیشرفت علم تاثیرات خود را نشان خواهد داد !!!

نکته مهم بعدی اینکه خیلی از کاربران نا آشنا به فرکانس و تروپوت دستگاه، در فواصلی که اصلن احتیاج به بوستر نیست از خروجی های بالا استفاده میکنند و دقیقا خود همین موضوع باعث آلودگی فرکانسی و تاثیرات نامطلوب بر روی لینک و پهنای باند جابجایی خواهد گذاشت که تجربی بارها محسوس بوده است.

یادمه قبلن یک سری آنتن پارابولیک موجود داشتیم که میشد هم 15 وهم 19 و هم 24 دی بی به کار بگیری بعد خیلی از مشترکان براشون تعجب داشت که چرا باید رو حالت 15 دی بی استفاده کنیم !! وقتی کار قاعده داشته باشه و دقیقا همه محاسبات انجام شده باشه از لحاظ سیگنال و نویز و همچنین انتن هم آنتن مناسبی باشه دلیلی نداره در فواصل کوتاه خروجی خود را تقویت نماییم که برای خود و دیگر همکاران مشکل به وجود آوریم.

نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    با سلام به آقای مسعودی عزیز
    در این مورد که برای فواصل مختلف باید دستگاه مناسب با آن در نظر گرفت شکی نیست که به جز مسائل آلودگی فرکانسی هزینه اضافی نیز بر گردن مشتری میاندازد.
    بحث این است که در جائی که نیاز به استفاده از دستگاههای توان بالاتر احساس میشود، برای مثال سالن بزرگ یا استفاده برای چند طبقه، آیا استفاده از دستگاههای با توان بالا مشکلاتی ایجاد میکند یا خیر.
    اگر پاسخ مثبت است بر طبق چه مطالعات و مدارک و مستنداتی ؟ و اگر مستنداتی هست حداکثر توان مجاز برای استفاده در داخل ساختمان و یا پوشش 360 بروی پشت بام چقدر است؟
    امروز روزنامه ارتباطات در مورد موبایل نوشته بود که این دستگاه از اتهام ایجاد بیماری تبرئه شده و با آزمایش بروی 500 نفر از افرادی که به مدت 10 سال در حال استفاده از موبایل بوده اند هیچ گونه آثار جانبی مشاهده نشده است.
    ما هم شنیده ایم که در معرص امواج بالای 1w بودن مشکل ایجاد میکند ولی بعد از چند روز جستجو در اینترنت به تنها نتایجی که میرسیدم این بود که در مورد مشکلات احتمالی ایجاد شونده آنهم برای توانهای بالا هنوز نتیجه ای بدست نیامده است.
    لطفأ اگر مطلب اثبات و آزمایش شده ای در این رابطه پیدا کردید در اینجا قرار دهید تا همگی با استانداردهای آن آشنا شویم.
    تمامی افرادی که در این مورد بحث میکنند با استناد بر اینکه شنیده ایم مطلب را بیان میکنند و هیچ کس بر اساس مطالعات و تحقیقات مطلبی را ارائه نمیدهد. ولی من برای دستگاههای wi-fi چیز زیادی حتی نشنیده ام مگر دوستی گه میگفت بیشتر از 1W ممکن است مضر باشد و البته او هم شنیده بود.
    و اینکه فرمودید در دهه های آینده مشاهده میشود استفاده از دستگاهای wireless مدت زمان زیادی است که شروع شده و آثار آن در حال حاضر هم قابل مشاهده باید باشد.
    به هر حال در ایران کسی در ایران توجه زیادی به سلامتی ندارد ولی در کشورهای اروپائی سلامتی را جدی میگیرند و اگر مورد مشکوکی پیدا کنند تحقیقات مفصلی را انجام میدهند.
    و میدانیم که این دستگاهها در کشورهای اروپائی استفاده و تولید بیشتری دارد تا در ایران.

ویرایش توسط hmn566 : 2006-12-23 در ساعت 10:14 PM

نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    و اما یکی از دوستان تحقیقات زیادی بروی گسترش شبکه های بیسم انجام داده است که نشانگر گسترش استفاده تکنولوژی بیسیم wimax میباشد.
    http://www.wimax.persianblog.com
    موسسه تحقیقاتی اینفونتیکس (Infonetics Research) در سه گزارش اخیر خود با بررسی و پیگیری بازار تجهیزات شبکه هایی با قابلیت دستیابی بیسیم وایمکس شبکه های مش اوت دور و شبکه های محلی بی سیم (WiMAX/outdoor mesh network, and wireless LAN) اظهار داشته است که حرکت سریع و گسترده جهانی به سمت تکنولوژی های سیار (موبیلیتی بیشتر) همچنان ادامه دارد.
    تجهیزات بیسیم شبکه های محلی: (Wireless LAN Equipment)
    فروش سالانه جهانی تجهیزات WLAN تا سال 2009 به مبلغ 3.82 میلیارد دلار پیش بینی می شود.
    در فصل سوم سال 2006 محصولات شرکت ها شامل 48 درصد از این نوع تجهیزات بوده است و 44 درصد محصولات مورد نیاز کاربران خانگی (residential products) و 8 درصد محصولات ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (service provider).
    و همانطور که میدانید Mesh توان بالائی را میطلبد. یکنفر نیست که بگوید در صورت مضر بودن چرا Mesh شهری راه اندازی میکنید؟آنهم در اروپا و آمریکا که منتظرند کارخانجات را با هر بهانه ای سو کنند.

ویرایش توسط hmn566 : 2006-12-18 در ساعت 11:33 PM

نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    خوب آخرین خبری که میتوان داشته باشم این است که طی مکاتبه ای که با نمایندگی شرکت Senao در دبی داشتم و در مورد مضرات دستگاههای 3220 400mw پرسیدم ( گفتم خیال خودم هم راحت بشه ) این جواب را گرفتم
    no sir not at all
    تحقیقات ادامه دارد، شما هم اگر چیزی پیدا کردید اینجا قرار دهید.

ویرایش توسط hmn566 : 2006-12-18 در ساعت 11:52 PM

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

محصولات وایرلس ترابیم

rahe estefade az printer

وایرلس با چه توانی مضر است

نحوه کانفیگ لینک های وایرلس alvarion

برچسب برای این موضوع