صفحه 5 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 63 از مجموع 63

موضوع: فروش سرویسهای پرسرعت EurasiaSat-1

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2
    هر کدام از سرویس دهندگان ( منظور فروشندگان ایرانی نیست) ماهواره مجبورند که به نوعی به تعهدات خود در قبال مشتری عمل کنند، میزان عمل به تعهدات بستگی به اعتبار سرویس دهنده ( provider ) دارد

همگی به یاد داریم که با اکانت بیسیک opensky میشد 30 گیگ در ماه دانلود کرد، یا skydsl که در بدو کار بازار را متحول کرده بود، اما اینها سرویس های رده پایین و ارزان قیمت محسوب میشوند و مطمئنا از فروش آنها سرویس دهنده منتفع نمی شود
    همیشه فروش سرویس های بزرگتر مد نظر پروایدر هاست، خوب پس چرا میان سرویس خانگی هم میفروشند ؟
    چون پهنای باند خالی دارند !
    و موقعیکه این پهنای باند پر شد سرویس های پایینتر تعطیل !
    پس بهتره مقداری واقع گرا باشیم که با 40 - 50 هزار تومان نمیشه همه چیز داشت
    یعنی اگه قرار باشه یه سرویس نامحدود ، سرعت ثابت ، بدون قطعی و ... با این قیمت ها گیر آورد پس کی میره سرویس 500 دلاری از اینها بخره ؟ اون هم موقعیکه 1 مگ ددیکیت کمتر از 2000 دلار نمیشه گیر آورد
    مثلا اگه کل پهنای باند یک پروایدر 30 مگ باشه با 40 تا یوزر خونگی آنلاین پروایدر داون میشه! پس این امکان پذیر نیست
    به عنوان مثال در اینجا این پروایدر نشان داده که چطور سرویس های ددیکیت خودش را محدود کرده
    http://www.spacegate.com.ua/en/unlimited_graph.html

حالا سرویس های share که جای خود داره

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_ir
    هر کدام از سرویس دهندگان ( منظور فروشندگان ایرانی نیست) ماهواره مجبورند که به نوعی به تعهدات خود در قبال مشتری عمل کنند، میزان عمل به تعهدات بستگی به اعتبار سرویس دهنده ( provider ) دارد

همگی به یاد داریم که با اکانت بیسیک opensky میشد 30 گیگ در ماه دانلود کرد، یا skydsl که در بدو کار بازار را متحول کرده بود، اما اینها سرویس های رده پایین و ارزان قیمت محسوب میشوند و مطمئنا از فروش آنها سرویس دهنده منتفع نمی شود
    همیشه فروش سرویس های بزرگتر مد نظر پروایدر هاست، خوب پس چرا میان سرویس خانگی هم میفروشند ؟
    چون پهنای باند خالی دارند !
    و موقعیکه این پهنای باند پر شد سرویس های پایینتر تعطیل !
    پس بهتره مقداری واقع گرا باشیم که با 40 - 50 هزار تومان نمیشه همه چیز داشت
    یعنی اگه قرار باشه یه سرویس نامحدود ، سرعت ثابت ، بدون قطعی و ... با این قیمت ها گیر آورد پس کی میره سرویس 500 دلاری از اینها بخره ؟ اون هم موقعیکه 1 مگ ددیکیت کمتر از 2000 دلار نمیشه گیر آورد
    مثلا اگه کل پهنای باند یک پروایدر 30 مگ باشه با 40 تا یوزر خونگی آنلاین پروایدر داون میشه! پس این امکان پذیر نیست
    به عنوان مثال در اینجا این پروایدر نشان داده که چطور سرویس های ددیکیت خودش را محدود کرده
    http://www.spacegate.com.ua/en/unlimited_graph.html

حالا سرویس های share که جای خود داره
    مرسی از اینکه شما ای مطالب رو نوشتین
    من اکانت 512 رو برای یه نفر شارژ کردم
    متاسفانه روز اول 1503 مگابایت دانلود کرده
    روز دوم 953 مگابایت
    روز سوم 1276 مگابایت
    و همین آقای پروفسور به گفته خودش در سه روز 3 گیگابایت دانلود زده
    بعد میان میگن بعضی وقتا چرا سرعت من 200 میشه ولی بعضی وقتا 700 تا 800 هم بالا رفته
    با این طرز استفاده و با ای قیمت
    خداییش من چی بگم به بعضی کار برای ایرانی؟
    البته قصد جسارت ندارم ها اما من خودم اینترنت 512 بیسیم دارم در یک شرکت و حجم کل دانلود من که 25 تا کاربر داره به 150 مگ روزانه نمیرسه و ماهانه 380000 تومان حق اشتراک پهنای باند میدم .

چرا بعضی ها فکر می کنن وقتی یه سرویس حالا مثلا دانلود نامحدود رو باید پدرشو در بیارن و صبح بزارن رو دانلود تا شب ؟ یا با خودشون فکر می کنن باید تمام برنامه ها یا مطالب جدیدی که تو اینترنت اومده رو دانلود کنن؟>
    همین سرویسی که 512 share رو الان ای دی اس ال میدن با حجم 30گیگ در ماه 240000 تومان
    اونوقت شما انتظار دارین با 70 تومان در ماه روزی حداقل 1.5 گیگ مصرف کنین و سرعتوت هم همیشه ثابت باشه؟
    چنین سرویسی حداقل 700000 تومان در ماه هزینه داره

ویرایش توسط milad_s200 : 2006-12-15 در ساعت 11:46 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببینید در 13 ساعت چقدر دانلود زده

ویرایش توسط milad_s200 : 2006-12-15 در ساعت 12:09 PM

صفحه 5 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5