صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 39

موضوع: اطلاعیه : دریافت نمایندگی رسمی توزیع محصولات Senao

نام حقيقي: میثم معظمی گودرزی

خواننده شناسه تصویری dammkon
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3
    من قصد هیچگونه توهینی ندارم پس پیشاپیش از همه شما عضر خواهی میکنم
    ولی جای بحث داره

ویرایش توسط dammkon : 2006-10-06 در ساعت 02:59 PM

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    من که چهار تا دلیل آوردم شدم بی منطق به همین راحتی به همین بی ادبی
    ولی چرا باید ادعایی بکنیم که بی اساس هست
    من نه نمایندگی فروش دارم نه ادعای فروش می کنم ولی دوست ندارم بقیه فکر کنند که گوسفند تشریف داریم و هر چی دوست دارند برامون تعریف کنند.
    این رو هم بگم اگر روزی مدرک مستدل نمایندگی از هر کس ببینم دیگه از هیچ کس سناو نمی خرم فقط از نمایندگی

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    پس متاسفم براتون
    چون کم کم باید خرید سناوتون رو قطع کنید
    قبل از ساختن این تاپیک هم اطمینان 100% داشتم که مطالب این تاپیک برای یک سری از افراد اصلا خوشایند نیست
    اما متاسفانه شواهد دال بر چیزی دیگه ای هست که اون دوستان رو اصلا خوشحل نکرده
    چرا که افرادی ضاهر بین هستند و نمیدونندد اگر فروش خود را از داخل انجام دهند چه سود و منفعتی عایدشان خواهد شد

ویرایش توسط kima : 2006-10-06 در ساعت 10:32 PM

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    ضمنا برطرف کردن تمامی شبهات به راحتی یک ایمیل زدنه
    به راحتی یک تلفن زدنه
    اون هم به نمایندگی دبی
    کار سختی که نیست نه ؟
    که البته چند تا از دوستان این کار را انجام دادن و 2 نفر هم به سناو.کام ایمیل کردن که البته تلفنهاشون رو اشتباه دادن اما توسط ایمیل شخصا جواب هاشون رو ارسال کردم

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    باز هم دارید می گید نمایندگی سناو دوبی خوب چرا نمایندگی تون از هد کوارتر گرفته نشده همون مثلاًً برای پاکستان دو سه ماه پیش یادم هست که درخواست داده بودند تا دفتر بزنند ولی دیگه دنبال نکردم چی شد دبی خودش کاره ای نیست که به شما نمایندگی بدند اگه راست می گید بگید براتون مونو پل کنند تا خیال همه راحت بشه
    قبلاً هم گفتم نماینده شدن یا نشدن شما که می دونم نشدید برای من هیچ مسئله ای نیست اما حرف های بی مدرک و کتره ای شما چرا هست آسمون ریسمون بافتن چرا هست اگر یک لیسانس معتبر جای اون پرینت آبکی بود حرف شما درست بود آقای نماینده!!

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    شرکت سناو تایوان وظیفه فورش خاورمیانه را به صورت انحصاری به شرکت سنورا در دبی واگذار کرده و این شرکت سنورا هست که بنا به سیاست های فروش خودش میتونه بنا به سلیقه حیطه فروش خودش را تقسیم کنه
    که البته اینکه چطور دوست دارن تقسیم کنن یا اینکه واسه تقسیم کردنشون مدرک هاشون رو پرینت میگیرن یا با دست مینوسین و یا اینکه چند تا نماینده دارن به من و مخصوصا شما هیچ ارتباطی نداره
    اختیاراطی هست که بهشون داده شده و بنا به سلیقه میتونن ازش استفاده کنن و همونطور که فکر کنم برای بار سوم هست دارم عرض می کنم ما زیر مجموعه دفتر نمایندگی سناو در دبی هستم که در پی تصمیماتی که اتخاذ شده قرار شده در صورتی که بتونیم از پس قوانینشون بر بیایم علاوه بر اینکه فروش خورده فروشی ایران را به سمت ما سرازیر کرده اند فروش کل محصولات سناو را به ما واگذار نمایند

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    اقایون محترم هیچ گونه دلیلی وجود نداره با اصرار بخواین این نمایندگی که جناب خسروی گرفته را رد کنید کاملن واضح است چون صحت اون هم تایید شده و حتی از دلایل اعطای اون هم تا حدود زیادی بنده آگاهی دارم.
    نمایندگی یک قانون کاملن واضح است هرچقدر خرید کنید به شما اعتبار میدهند و این اعتبار می تونه تا جایی بره که به نمایندگی ساده و در نهایت کار به یک نمایندگی انحصاری در کشور یا یک قاره برسته .

قابل توجه حضرات عالی هم عرض کنم شرکت سنورا که همان نمایندگی در خاورمیانه شرکت سنا او تایوان را برعهده داره .اونقدر کم اهمیت و تازه کار نیست که بعضی با پافشاری بخواین بگید چرا از تایوان صادر نشده یا چرا فلان شده...
    دقیقا 2 سال پیش روزی بود که یادمه پشت خط مدیر فروش اونجا از هند و روسیه سفارشات بالا داشتند که خرید ما زیاد براشون اهمیت نداشت چون کلن تو ایران الان بازار نسبتا بزرگی پیدا کرده و دقیقا به همین نسبت تو کشورهای دیگه بیشتر.
    مشکلات قابل توجهی هم البته اونها دارن و اول اینکه توقعات بالایی دارن و برای نمایندگی انحصاری شرایط کاملن مسخره را برای ایران انتظار دارند در حالی که هنوز کشش نداره ... مشکل مهمتر اونها نداشتن صداقت به اندازه ناکافی است که دقیقا بعد از ارسال یک پرایس لیست چند دقیقه بعد تماس بگیرین و بگن اشتباه شده و ... که داستانش را قبلن تو همین فروم مطرح کرده ام

داشتن نمایندگی قاعده داره هرکس به میزان خرید میتونه لول نمایندگی بگیره پس دلیلی هم نداره رد کنیم و مهمتر از اون حفظ شرایط نمایندگی است اینکه بتونه در ماه مبلغ قرار داد را از انواع محصولات خرید کنه !!! حتی خرید بیشتر اما گزینه ای و چند محصولی نمیتونه شرایط نماینده باشه یک نماینده باید بتونه از بیشتر محصولات خرید کنه و در حوزه خود به فروش برستونه. پس اگر بتونه این شرایط را به هر نحوی به اونها اثبات کنه نمایندگی نوش جونش . ظاهرا هم این دوست گرامی تونسته شرکت سنا او را برای مدت معین متقاعد به نمایندگی معمولی بکند و این امر محقق شده. البته نمایندگی انحصاری اونها با شرایط ایده عالی که فعلن تو ذهن اونهاست و در ضمن ممکنه بعد از انعقاد قرار داد هم به تعهداتشون عمل نکنن و به ایرانی جماعت باز بفروشن بعیده فعلن تو ایران کسی بگیره و قرار داد ببنده.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    آقای خسروی تبریک میگم.
    به نظر من همین قیمت ها رو ببینید و با جاهای دیگه مقایسه کنید تا درصدی میتونید مطمئن بشید اصلا کاری به license هم نداریم.

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    خدمت دوستان گرامی که تقاضای تجهیزات 2.4 و 5.8 سناو را داشتند عرض می کنم که تجهیزات ایندور دوال باند سناو مدل 8610 ایندور به تعداد بالا رسید
    لازم به ذکر است اینگونه تجهیازت دارای خروجی 400 میلی وات در وضعیت 2.4 گیگاهرتز و 200 میلی وات در وضعیت 5.8 گیگاهرتز می باشند که این خروجی با خروجی تجهیزاتی مثل تلترونیکس در مد 5.8 برابره
    دوستانی که نیاز به این تجهیزات داشته باشین میتونن قیمت تجهیزات را از لیست قیمت شرکت در آدری زیر مشاهده کنند و در صورت نیاز با بخش فروش تماس حاصل نمایند
    http://www.Senao.Co.ir/price.pdf

شیراز آنلاین
    2333171 - 0711

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    سلام
    تجهیازت پی سی آی سناو هم رسید برامون
    کارت شبکه های 108 مگ و 100 میلی وات که خروجی اونها کانکتور ام اس آ داره و میشه به آنتن آوت دور هم وصلش کرد
    و نسبت به قیمت مناسبی که داره میتونه به خوبی با پلنت و لینک سیس و آویس لینک رقابت کنه
    چرا که همگی اونها دارای خروجی زیر 100 هستن

عضو عادی
    نوشته
    193
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40
    قیمت؟

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    39.000

آدرس لیست قیمت تجهیزات وایرلس شیراز آنلاین را فراموش نکنید
    http://www.Senao.Co.ir/price.pdf

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    سلام بچه ها
    به تاریخ امروز که میشه 1385/09/05 یک سری تجهیزات جدید رسید برامون کخ گفتم بد نیست براتون توضیح بدم

3220 آوت دور پلاس رسیده که همون مدل 3220 آوت دور با 400 میلی وات خروجی هست و خدمتتون که عرض کنم به اضافه یک آنتن 16 دی بی فلت که به صورت اتچ روی هم قرار گرفته و شما نیاز هست فقط یک کابل شبکه به دستگاه وصل کنید و نیاز به هیچ گونه کابل تبدیل و آنتن بازی و عیره نخواهید داشت
    قیمتش هم خیلی مناسبه

3701 سناو که یو اس بی هست و به قول خودشون پن سایز یعنی اندازه خودکار و فقط 2.4 را پوشش میده و 54 مگا بیت هم هست با قیمت کاملا مناسب 29.000 تومان
    البته داخل لیست قیمت 33.000 تومان خورده اما واسه بچه ها کسی نیاز داشته باشه 29.000 حساب می کنیم
    تعداد هم بالای 200 تا موجود هست

آنتن 29 دی بی با فرکانس 5.8 هم رسید برامون که این هم در نوع خودش و نسبت به قیمتش آنتن خیلی خوب و مناسبی هست
    قیمت هم در میاد 200.000 تومان که واسه 29 دی بی 5.8 فکر کنم قیمت مناسبی باشه

برای اطلاعات بیشتر به لیست قیمت ما مراجعه فرمایید
    http://www.Senao.Co.Ir/price.pdf

شیراز آنلاین
    (8 خط) 2333171 0711

عضو عادی شناسه تصویری TC1000
    نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    قیمت ها خیلی خوبن جنا خسروی
    مزاحمتون میشم
    راستی از اون 2611 ما خبری نشد که خراب بود فرستادم

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نزاشتن از کشور خارجش کنم
    ایرانه هنوز
    اگر گارانتی خودمون بود براتون عوضش کرده بودم تا حالا
    اما حالا که نیست باید بمونه تا بفرستمش دبی اونجا تعمیرش کنن برگرده بدم خدمتتون

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمایندگی senao در تهران

نمايندگي شركت senao

senao نمایندگی

نمایندگی فروش senao

نمایندگی senao در ایران

برچسب برای این موضوع