صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 از مجموع 26

موضوع: خرید آنتن omni

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    اول از همه بگم که آنتن هایی که تا کنون در ایران از سنا او دیده شده قطعا 12 دی بی محصول خوش بوده و بعضی از دوستان به علت کم دقتی 15 و یا 18 نیز به مشتریان گزارش کرده اند.در یکسال اخیر حرکت هایی از سنا او مشاهده کردم که روابط ما را که می تونم بگم در مقطعی جز بهترین مشتریان ایرانی اون بودم تیره و تار کرد. (هفته ای یکبار تماس برای درخواست خرید مجدد از طرف اونها)
    اول اینکه فروش محصولاتی را که تولید کننده اون نیستند آغاز کرده اند و با قیمت کمتر به اسم سنا او می فروشند (منظورم دفتر امارات که البته تاجایی که میدونم فکر میکنم مال خودشونه) و مثل آنتن فلت و بوستر و پارابولیک و ... البته با کیفیت قابل قبول . اما حتی زحمت این را هم به خودشون ندادن یک مارک سنا او روش بزنند یا تو سایت بزارند.
    دوم اینکه رو حرفهاشون نمیشه حساب کرد مثلا ارسال یک پرایس لیست کاهش قیمت و با تخفیف ژانویه و نیم ساعت تماس تلفنی که آقا بیاین خرید کنید بعد یکی از دوستام در خارج کشور که نمایندگی داره همون روز اجناسی خرید میکنه و بهش گرونتر می فروشن بعد از اطلاع اون و درخواست خرید من با قیمت های جدید یک ساعت بعد مدیر فروش اونجا بهم زنگ زد که مسعودی ببخشید اون پرایس لیست قیمت های خرید ما از تایوان بوده و اشتباها برات ارسال کرده ام و مدیر عامل پشت بندش اسرار که بخش فروش اشتباه کرده.... در حالی که من تلفنی قبلش قیمت ها را چک کرده بودم و باورم نشد که اونها صداقت دارند.
    نکته سوم در بار جدید اونها تعدادی 3054 مستعمل و مورد دار با جعبه سفید دیده شد که با ناراحتی مرجوع شد .
    نکته چهارم برای نمایندگی انحصاری در خواست های غیر منطقی دیدم که اعتماد به انحصار فروش هم نمیشه کرد.

-------------
    خب الان بریم سراغ سوال دوستمون که جوابش آری است و پارت نامبر اون هم که در لیست های جدید 2006 دارم میبینم SAG 2415 است و این آنتن 15 دی بی است که در لیست خرید من قیمت اون دوبرابر آنتن 12 دی بی اونها است .من خرید نکردم چون حدس زدم که مال خودشون نباشه اما ممکنه دوستان دیگر مثل همین فروشنده محترم از اون موجود داشته باشند.البته دقت کنید چون تفاوت قیمت قابل توجهی داره.
    پس دلیلی نداره وقتی اطلاعاتمون محدوده و تازه به جمعی پیوسته ایم درباره چیزی با اطمینان مطلبی بیان کنیمو آنتن 15 دی بی سنا او را رد کنیم.

با تشکر و پوزش

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط shabake_karan
    آخه عزیز دل من آخه حرفی که می زنه اصلا روی پایه و اساس نیست به این می گن بازار خراب کردن
    من توی یه شرکتی کار می کردم که حالا اسمشو نمی برم ولی 70% شرکت های دیگم پروژ ه های wireless رو اینا انجام میدهند. اینا غول wireless تهرانن ، اونا به همچین چیزی نمی گن اونوقت تو می گی در ضمن 15dbi مال خود senao نیست. مسنتد حرف بزن. توی سایتش نیست تو می گی هست. بعدم یه سر به سایت shirazonline.com بزن اینا کارشون senao هست اینام تدارن بعد تو بگو هست.
    آقا نيومده اينقدر تند نرو ممکنه ...
    http://www.senao-me.com/products-det...Id=7&ProdId=63
    اول مطمئن باش بعد دم از پايه و اساس بزن.
    دوم اينکه در اين سايت جنبه های علمی و کيفی بر فروش غلبه دار ممکنه يه عده بخان بخاطر جيب خودشون از يک مارکی که وضعيتش برای خيلی ها مشخصه يک چيز ايده آل بسازن و قالب کنن بعد عده ديگه بخاطر اينکه اونها بقول شما غول تشريف دارن زيپ دهنها رو بکشن هيچی نگن اگر اينطور فکر ميکنيد حداقل اينجا رو اشتباه گرفتيد.
    سوم اينکه در ايران فقط shirazonline در کار senao نيست .
    چهارم اينکه اگه شما نديدی دليل نميشه که نيست.
    پنجم اينکه ببخشيد پنجم نداره . (:
    موفق و پيروز باشيد

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط seed
    اقای خسروی 15 دی بی هم داره؟
    داره اما چون قیمتش بالاست ما کار نمی کنیم

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    فراموش کردم بگم که اخیرا چند نوعی هم سوییچ های مختلف 100 و1000 سنا او تحویل جبل علی کار می کنه که پرایس لیست اون برام ژانویه اومد اما خودشون میگن تولید جای دیگه هست و انگار مارک سنا او هم نداره !
    این هم متن عبارت البته اگر کسی قیمت هاش را خواست بگه تا لیست را براش بفرستم چون من روش کار نمیکنم:
    Dear Friends,

A close friend of mine is offering these LAN equipments FOB Jebel Ali. These equipments come with 1 year warranty. Must be purchased in bulk and their leadtime in normally 2 weeks from the date we recieve the payments.

All equipments as i've seen are in white boxes.

Do let me know if it interest you.

Regards
    --------------------------------------,
    Business Development Manager
    Senao International
    Dubai Office

=------------------
    این هم برای این نوشتم که اگه یکی سوییچ برای فروش ارائه کرد دوباره مورد تعجب نباشه.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    با سلام به همگی دوستان و همکاران،
    اولن اینکه بحث رو به جدل و دعوا نکشونین یه آنتن ارزش نداره که بین ما انتن راه بیفته ، بعدم اینکه من برگشتم گفتم دی لینک خوبه ، هیچی کی نمیگی بده ، مستدل حرف بزن که خوب هیچ کسی چیزی نگفت
    بعدم اینکه من گفتم 15db آنتن senao omni نیست تو نشان دادی هست ، خوب هستش منم گفتم مدرک ، این که این همه چنگ و دعوا نداره ، شهرستانی بازی در نیارید. بعدم من اینجا فقط رو حرف یکی اعتماد داشتم اونم بچه های shirazonline.com بود که ایشون به پاسخ من جواب داد ، منم ازش ممنونم . بعدم کسی نگفت که فقط اونا senao کار می کنند. تئ برو یه فکری برای ذهن فعالت بکه که نمی تونی تفکرات خیال پردازانتو جمع کنی برای خودت قصه می سازی

آقا مرسی . انتظار بيشتری هم نبود
    البته سعی ميکنم اين رو توهين به خودم و خيلی دوستان ديگه تلقی نکنم اما خيلی مشکله!!!

ویرایش توسط vahsha1 : 2006-04-30 در ساعت 02:12 AM

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    .... شهرستانی بازی در نیارید...
    Sorry

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    بابا ایول تهرانی،

خارجی ، کار درست ، شبکه کار هااااا

شما هنوز تو جمع صحبت کردنو بلدی؟

خارجی، وایرلس کار

نام حقيقي: شاهو

خواننده شناسه تصویری seed
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8
    ببخشید
    خواهش می کنم این بحثها را تمام بفرمائید
    من خیلی متاسفم که بحث به اینجا ها کشیده شد
    ومن هم آنتن رو تهیه کردم با تشکر

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    که ایشون به پاسخ من جواب داد

آخه بچه تهرون کسی به پاسخ جواب میده ؟؟؟؟
    ما به سئوال جواب میدیم نه به پاسخ

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12

Icon11

سلام دوستان
    اصلا من نمی فهمم که چرا بحث داره اینقدر طول و دراز می شه بعدم اینکه من یکبار گفتم که یک قضیه سر یه آنتن این همه جر و بحث نداره ، من و اون دوستی محترمی که بحثمون شده مشکلمون حل شد من نمی فهمه که چرا بقیه حی می خوان اینو کش بدن. این قدر دعوا راه نندازید. جای این سعی کنیم یه رابطه دوستی یا همکاری خوب توی فروم داشته باشیم. از تمامی دوستان شهرستانی هم من تک تک پوزش می خوام. فقط ابنقدر کش ندین هیچ سودی نداره ، فقط کدورت ایجاد می کنه و بس

ویرایش توسط shabake_karan : 2006-05-02 در ساعت 12:27 PM

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوستان لطف کنید جو دوستانه انجمن رو با جو بازار و مغازه اشتباه نگیرید.
    در غیر اینصورت مجبور هستم این تاپیک را ببندم
    موفق باشید

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع