صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 21

موضوع: فروش اکسس سروری ،Total Control 1000

عضو عادی شناسه تصویری TC1000
    نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3

فروش اکسس سروری ،Total Control 1000

من چند تا اکسس سرور Total Control 1000 دارم
    برای دوستانی که با این دستگاه آشنایی ندارند این دتسگاه می تونه تا 60 خط آنالوگ و تا 14 تا خط ایوان پشتیبانی کنه
    از نظر مشکلات مشکلاتش خیلی از سیسکو کمتره و خیلی رونتر کار میکنه مودم های آنالوگ اون بسیار عالی و بسیار سری کانکت می کنه و همچنین مودم های ایوان اون
    از نظر کیل کردن هم با اکثر اکانتینگ ها مثل NTtac و سیگما - ISP Util کار می کنه
    خلاصه خیلی عالیه
    اگر کسی هم سئوالات بیشتر و قیمت اونها رو می خواست با شماره من تماس بگیره
    قیمت رو برای این نمی دم چون بعضی ها مثلا میگن من 20 تا آنالوگ می خوام و 2 تا ایوان برای همین یه خورده قیمتها متفاوت هستش
    09163621023
    معظمی

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    ضمانت هم داره؟
    میگن خوب کار میکنه ولی زیر 2 سال بدون ضمانت نخرین . چرا ؟

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    مشکل DC با بعضی e1 ها نداره ؟

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

رو بعضي سوئيچ ها که افتضاح کار ميکنه
    مشکل خرابي هم زياد ازش ديده شده.
    تازه با وجود سيسکو کي مياد اکسس سرور ديگه بخره.سيسکو چيزيه که امتحانشو پس داده و الان سالهاست که داره مثل ساعت کار ميکنه. حتي دست دوماش.

نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    اول که ضمانت هم داره دستگاه بدون مشکلی هستش و تا حالا من دستگاه US robotics ندیدم که خراب بشه
    سیسکو هم خوبه کسی نگفته خوب نیست ولی از نظر Dial UP و E1 اون بطور عالی کار نمی کنه
    در مورد بعضی از سویچها هم درسته با سویچهای PRI کار می کنه که تقریبا بجز بعضی از جاهای تهران همه کشور PRI هستند البته اونهایی هم که تو بعضی از نقاط تهران PRI نیستند درند میشن
    مشکل DC با ایوان خیلی کمه و تقریبا میشکه گفت 99% یوزها با اولین تماس کانکت می شن
    خیلی ها با این دستگاه کار نکردند و چون با سیستم سیسکو همه کار می کنند ترجیح می دند که اکسس سرور هم سیسکو بخرند ولی توتال یه چیز دیگست
    ولی با قدرت می تونم بگم من الان 9 ماهه دستکاه رو نه Reset کردم و نه خاموش
    هر کدوم از کارتها پروسس دارند و نیازی نیست که از یک جای دیگه پروسس بشن برای همین هیچ وقت فشار به دستگاه نمی یاد و در شرایط که 14 ایوان روش بزارید و همه خطوط پر باشند هنوز 80 مگ از رم اون خالیه

نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    فکر می کنم هر ند وقت یک بار به علت پر شدن بافر اکسس سرورهای سیسکو باید اونها رو ریست کرد
    ولی توی این دستگاه اینطور نیست
    از نظر سرویس دهی به Dialup ها عالیه
    امتحان کنید
    سرعت بالا در کانتکت یوز
    معظمی
    09163621023

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    قیمت 1 ایوان با 10 خط انالوگ چند؟

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

اول: که سیسکو تا حالا لا اقل مشکلی در کانکت نداشته
    ثانی: اونی که خدمتتون گفته بافرش سرریز میشه از سیسکو هیچ اطلاعی نداشته سیسکو بی نیاز به ریسته البته اگه سالم باشه
    ثالث : امتحانشو چند ماهه پس نداده بلکه چند ساله پس داده
    رابع : با cas هم کار میکنه. خدمت شما عرض کنم که هنوز بسیاری از سوئیچ های مخابراتی ایران هنوز cas هستند و اگه خواستید صدها سوئیچ غیر از تهران خدمتتون معرفی کنم
    خامس : و مهمتر از همه به چیزی که دل نداره دل نبند

ویرایش توسط vahsha1 : 2006-04-28 در ساعت 11:06 AM

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    قیمتش نصف سیسکو هست !
    این خودش مزیت بزرگیه !

نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلا
    بله قیمتش نسبت به سیسکو خیلی پایین تره
    شما اگر بخواید با سیسکو خطوط آنالوگ راه اندازی کنید باید یک nm32am و یک روتر تهیه کنید نمیدونم مودم و از این جور چیزها مودمی که اصلا برای ای اس پی ساخته نشده و اصولا دسکتاپ نامیده می شوند و برای یک خط ایوان مجبورید که سیسکو 5300 حداقل 4 ایوانه تهیه کنید و این خودش هزینه زیادی هستش ولی اکسس سرور توتال کنترل کارش دقیقا سرویس دهی به یک ای اس پی هستش که بدون هیچ مشکلی کار می کنه شما می تونید یک خط ایوان برای اون بخرید و بعدا هر موقع که ایوان اضافه شد برید و 1 ایوان دیگه هم بخرید بصورت کارت روی توتال کنترل سوار می شه و قیمت اون فقط 600 تومانه
    البته دوست عزیز من دوباره می گم کسی نگفت که سیسکو دستگاه بدی هستش اتفاقا دستگاه بسیار خوبی هست ولی در این مورد باید قبول کرد که توتال کنترل به اون سر
    در ضمن توتال کنترل 1000 در گرید مخابرات گرید 2 هستش در صورتی که سیسکو گرید 3 می باشد
    دستگاه توتال کنترل دقیقا شبیه به دستگاههای مخابراتی هستش که می تونید بدون خاموش کردن اون مثلا یکی از کارتهای ایوان رو دربیارید و یا جا بزنید
    یا حتی کارتهای مختلف اون رو وقتی دستگاه روشنه در بیارید
    دقیقا یک دستگاه مخابراتی است
    ولی سیسکو هر تغییری باید خاموش و روشن کرد
    البته شرکت .........اندیشه نگاران دوران............ چون در کار سیسکو بصورت تخصصی فعالیت دارند من به جرات می گم که اونها تو سیسکو واردند و بنده هم که کوچیک اونها هستم یک مقدار کار کردم و همچنین دستگاه توتال رو هم یک کم کار کردم
    هر دو دستگاه ههای خوبی هستند و لی برای خطوط آنالوگ و ایوان به نظر بنده ( نظر شخصی و تجربی ) دستگاه توتال کنترل به علت ارزانی و کم بدون مشکلات و خرابی اونها بهتره

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    شاسی + پاور+کارت NMC+ کارت HipeArc که می شه 1600000 تومان
    هر کارت E1 هم 600000 تومان 4 تا کارت میشه 2400000 تومان
    در مجموع 1600000+2400000= 4000000 تومان
    اینکه از as5300 گرونتر شد

اگه بخواهیم انالوگ هم اضافه کنیم هر کارت انالوگ که 4 مودم داره به قیمت 350000 تومان

برای 16 خط 4 تا کارت ناقابل 350000 تومانی میخواد که مجموعش میشه 1400000 تومان
    که کلا میشه بعبارتی 5400000 تومان
    حال اگه یه as5300 با 2610 و یه nm16am هم قیمتش همین در میاد

ویرایش توسط tntage : 2006-04-28 در ساعت 07:48 PM

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    این دوستمون جناب وحشا یک مقدار تعصب دارند روی سیسکو و حرفهاشون متعصبانه برداشت میشه
    درسته که سیسکو جواب خودش رو سالهاست پس داده اگر بخوایم محصولات سیسکو را از اینترنت خارج کنیم شاید 90% اینترنت از کار بیافته اما این دلیل نمیشه مارک های دیگه هم حرفی واسه گفتن نداشته باشن
    در کشور ما بر خلاف کشور های دیگه سیسکو تونسته میشه گفت تمام بازار رو بدست خودش بگیره اما شخصا اگر بخوام یک شبکه واسه خودم ببندم و وقت و حوصله تحقیق و جستجو رو داشته باشم اصلا نسبت به روتر های دیگه مثل هوایی بی میل نیستم

نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز اگر این حسابی که تو کردی برای اون پیامی هستش که تو فرستادی ودر رنج بالا قیمتش پایین تر هم می یاد
    انوقت nm32 با مودم های دستکتاپ رو تا مودمهای این می کنی یکی؟
    اصلا قابل قیاس نیست انوقت تو درگیر هنگ مودم و احتمالهای زیادی جهت خرابی هستی که خودت هم می دونی با اون همه کابل کامپورت خط تلفن آداپتور و .... اصلا این تجهیزات برای ای اس پی نیست
    باید یه چیزی بخری که برای این کار ساخته شده نه مودم اکسترنال که مصرفش جایی دیگست
    خدایش امکاناتی که این برای اکسس سرور داره خیلی عالی و زیباست
    من الان 40 تا خط آنالوگ روش دارم ( یعنی 1ہ کارت ) و 4 تا کارت ایوان 9 ماهی میشه ریست نکردم
    تا حالا که این پست رو گذاشتم حدودا بالای 30 نفر تماس گرفتند و قیمت رو بهشون دادم و تا حالا 4 نفر خرید کردند و 3 تاشون شروع به کار کردند
    یکیشون که nm32 خودش رو پرت کرده انور
    خیلی فرقشه دوستان

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    nm16am یک ماژول 16 مودم اینترنال هست
    و قیاسی بود که ایا قیمت total با تجهیزات برابر با سیسکو نصف هست یا نه!!!!!!!!!

عضو غیر فعال شناسه تصویری Martin
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    چند تاسئوال برام پيش اومده مي خواستم اگه ممكنه صادقانه جواب بديد.
    تو يكي از پستها تو همين فروم ديدم كه مشكل كانكت شدن يوزراتون رو مطرح مي كردي كه با سرعت بالا كانكت نمي شند. علتش از اكسس سرورت نبود؟

ضمننا يه جا هم پست زده بودي كه AS5300 مي خواستي بخري نمي خواستي اكسس سرور ت رو عوض كني؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع