صفحه 15 از 15 اولیناولین ... 5 11 12 13 14 15
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 217 از مجموع 217

موضوع: اینترنت ماهواره پرسرعت جدید 1 مگ و 4 مگ

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

پس شما دنبال نکردی بحث رو

ایشون پول کسی رو بالا نکشیدن بلکه قورباغه رو رنگ کردن جای قناری فروختن.

ضمنا گفتم مدیریت به من اجازه بدن عکس ضمیمه کنم بعد اگه نتونستم ثابت کنم. حذفم کنن.

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط KOMISER
    سلام

پس شما دنبال نکردی بحث رو

ایشون پول کسی رو بالا نکشیدن بلکه قورباغه رو رنگ کردن جای قناری فروختن.

ضمنا گفتم مدیریت به من اجازه بدن عکس ضمیمه کنم بعد اگه نتونستم ثابت کنم. حذفم کنن.
    ببخشید شما حتما باید عکس ها را داخل فروم آپ لود کنید؟؟
    یعنی یه هاست از خودت نداری که اونجا مدارکت را ارسال کنی؟
    اگه نه! به من خبر بده تا بهت فضا بدم تا بتونی عکس هایی که میگی را به نمایش بزاری.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    به شدت به حال خودم و دوستای هم انجمنی و هر کسی دیگه که میاد و به این انجمن سر میزنه تاسف میخورم و به محمد تسلیت عرض میکنم . . .
    بخدا گریم گرفته وقتی دارم این نوشته ها رو میخونم . . .
    کاری ندارم که جناب کمیسر واقعا دارن حقایق رو میگن یا . . . و جناب اصفهان وب سرویس درست و حسابی میدن یا . . . اما بخدا گریم گرفت . . .
    چی فکر میکردیم و چی شد . . .
    مدتیه محمد به اینجا سر نمیزنه . . . اوضا و احوال حسابی بهم ریخته س . . . جناب آریا گوهر شما کجایی ؟
    امروز صبح داشتم تو نامه های خصوصی دریافتی نگاه میکردم . . . و تاسف خوردم که چرا رسول مدیریت یه بخش مثه اینجا رو بر عهده نگرفت و حالا بهش رسیدم که کمی کوتاهی و نرسیدن میتونه چه اثراتی داشته باشه . . .
    فقط امیدوارم این بحث بیشتر از این ادامه پیدا نکنه و بخاطر پشیزی روابط دوستانه بهم بخوره . . .
    جناب کمیسر نه شما پیشینه ای تو این فروم داری و نه جناب اصفهان وب . . .
    خدای ناکرده یه وقت قصد توهین ندارم . . .هر دوی شما سرورین . . .
    اما آیا فکر نمیکنید بهتر بود بجای این کل کل های بیمورد و بی سود کار دیگه ای میکردید ؟
    تورو خدا بسه دیگه . . . .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......................

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال شناسه تصویری SKYDSL&SAT
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    جناب شفقی و کمیسر

بروید و توی همان بازار بزرگ طالقانی بحث کنید و دست به یقه بشید و به هم حرف بزنید و این تاپیک مسخره رو جمع کنید یا تغییر نام بدید به جنگولک آباد
    جناب کمیسر اینجا که سرکوچه نیست اومدی لاطائلات می بافی اصلا شفقی کلاهبردار حرفه ای . به ماچه؟خب بذارید کلاه بذاره هرکس اینقدر احمق باشه که گولش رو بخوره همون بهتر که کلاه بره سرش. هرچند که من با ایشان سابقه دوستی طولانی دارم و تا حالا ازش مال مردم خوری ندیدم(البته خیلی بازیگوشه )
    شما اگه مدرک داری از طریق قانونی حلش کن.
    آقای شفقی شما هم فکر نمی کردم تا این خودتون رو سبک کنید
    حرفهای شما فقط می تونه از دهن یه آدم نفهم و بی شعور دربیاد که شما شانی بالاتر از اینها دارید و انتظار از شما غیر از اینه.

لطف کنید و خیلی محترمانه هر دوی شما ساکت شید.

همینجا عاجزانه از مدیریت فروم خواهش دارم که این تاپیک مسخره رو جمع کنن.

متشکرم

نام حقيقي: Hamed Shafaghi

عضو عادی
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    78
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r
    به شدت به حال خودم و دوستای هم انجمنی و هر کسی دیگه که میاد و به این انجمن سر میزنه تاسف میخورم و به محمد تسلیت عرض میکنم . . .
    بخدا گریم گرفته وقتی دارم این نوشته ها رو میخونم . . .
    کاری ندارم که جناب کمیسر واقعا دارن حقایق رو میگن یا . . . و جناب اصفهان وب سرویس درست و حسابی میدن یا . . . اما بخدا گریم گرفت . . .
    چی فکر میکردیم و چی شد . . .
    مدتیه محمد به اینجا سر نمیزنه . . . اوضا و احوال حسابی بهم ریخته س . . . جناب آریا گوهر شما کجایی ؟
    امروز صبح داشتم تو نامه های خصوصی دریافتی نگاه میکردم . . . و تاسف خوردم که چرا رسول مدیریت یه بخش مثه اینجا رو بر عهده نگرفت و حالا بهش رسیدم که کمی کوتاهی و نرسیدن میتونه چه اثراتی داشته باشه . . .
    فقط امیدوارم این بحث بیشتر از این ادامه پیدا نکنه و بخاطر پشیزی روابط دوستانه بهم بخوره . . .
    جناب کمیسر نه شما پیشینه ای تو این فروم داری و نه جناب اصفهان وب . . .
    خدای ناکرده یه وقت قصد توهین ندارم . . .هر دوی شما سرورین . . .
    اما آیا فکر نمیکنید بهتر بود بجای این کل کل های بیمورد و بی سود کار دیگه ای میکردید ؟
    تورو خدا بسه دیگه . . . .........
    اگر نگویم که راست می گویی ظلم کرده ام
    اگر نگویم که با وجود هزار دلیل نباید جواب می دادم ظلم کرده ام
    اگر نگویم که هزار بحث اساسی را رها کرده ایم و حاشیه را گرفته ایم دروغ گفته ام
    اینجا جای باشد برای یاد دادن و یاد گرفتن و نه...
    در این بحث آنچه بر ما رفت کمتر از آنست که باعث شود اسباب رنجش شما و دیگر دوستان شوم و از این لحظه دیگر بحثی از طرف بنده نخواهد شد هر چند که دلیل بر ادامه بسیار است اما حرف شما را بر دیده یا علی....

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    من نگويم كه مرا از قفس آزاد كنيد - - - قفسم برده به باغي و دلم شاد كنيد

جناب اصفهان وب يا شفقي . . .
    منظور من اين نبود كه ديگه صحبتي نكنيد . . .
    بخدا خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم داريد از سرويستون دفاع ميكنيد . . اما با ورود شخص كميسر (كميسر!) لحن شما عوض شد . . . از طرفی ایشون هم با کلمات رکیکشون حرف های زشتی رو به میون کشیدن . . .
    قبلا یه سری چنین بحثی در انجمن ایجاد شد . . .
    محمد حرف خیلی بزرگی زده بود :
    اگه من هم مثه اون باشم و حرفی بزنم که مثه حرف اون باشه | اون وقت تفاوت من با اون چیه ؟
    فقط همین . . .

رضا جان . . .
    خیلی تاسف میخورم که اون جایی که رسول پستی در بخش مباحث عمومی زده بود اونطور بهش گیر دادی و با بستن تاپیک مانع از ادامه شدی و حالا حتی نظری هم ارائه نکردی . . .
    و محمد جان . . .
    خیلی انتظارم از شما بیشتره . . .

باز هم ازتون میخوام این تاپیک رو بدون ارسال نوشته ی دیگه / تازه نکنید . . .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال شناسه تصویری SKYDSL&SAT
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

خوشحالم که مي بينم هم اقاي کميسر و هم شفقي آرام شدن .
    اميدوارم که آرامش قبل از طوفان نباشه چون اگر هر کدام از شما دوتا بخواد طوفان به پا کنه من براش گردباد به پا مي کنم.
    هويت آقاي کميسر براي من مشخص شده و اسم ايشون رو من پيدا کردم.و آقاي شفقي هم که سابقه دوستي چندين ساله با من دارن . من درباره سرويس اسکاي دي اس ال که يک سرويس واقعا استثنائي است خيلي حساسم و اگر بخواد اين بحث به اين صورت مزخرف پيگيري بشه هرکدوم که شروع کنه بدجوري ضايع مي کنم.

آقاي کميسر و شفقي شما هر دو فني هستيد و استاد پس بهتره شروع به يک بحث سازنده بکنيد نه تيغ و قمه کشي.

متشکرم

صفحه 15 از 15 اولیناولین ... 5 11 12 13 14 15

کلمات کلیدی در جستجوها:

براي مصارف خانگي 1 مگ با 4 گيگ كافي است

پروكسي پرسرعت new1

مودیلیشن؟

دانلود برنامهOpenSky Client

کمیسرکیست

pm مودلیشن

برچسب برای این موضوع