نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: هنگ کردن سیستم در شبکه!!؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری majidmt
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon5 هنگ کردن سیستم در شبکه!!؟ ( توروخدا کمک کنید حسابی کلافه شدم)

سلام دوستان سیستم من دائم به شبکه متصل است و همیشه هم باید روشن باشه اما نمیدونم چرا بعضی وقتا بعد مثلاً 5-6 ساعت که به شبکه متصل است هنگ میکنه و صفحه کلید و همه قسمتهاش از کا میوفتن و نیاز به ریبوت پیدا میکنه!!!؟ من سیستم رو از شبکه قطع کردم چند مدت روشن بود هیچ مشکل سخت افاری هم نداره .
    با این وجود من آخرین log سیستم رو چک کردم دائم این اخطار ثبت میشه و الانم هنوز این اخطار هر چند لحظه یه بار ثبت میشه :
    warning Remote Access
    Unable to contact a DHCP server. The Automatic Private IP Address 169.254.48.234 will be assigned to dial-in clients. Clients may be unable to access resources on the network.
    Event Id: 20169

چه باید بکنم؟؟؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط majidmt : 2005-09-12 در ساعت 07:00 PM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یه خطا گزارش میشه از کارت شبکه ای که آدرس آی پی اون با 169.254 شروع میشه .
    چنین آی پی ای رو اگه آی پی برای کارت شبکه تنظیم نکرده باشید در مواقعی نشون داده میشه که کارت شبکه آی پی نداشته باشه .
    بابت خطا هم داره پیام میده که از طرف کلاینت ها امکان داره ریموت اکسز برقرار نشه و امکان داره کلاینت در دسترسی به منابع شبکه عاجز باشه .
    شما تنظیمات کارت شبکه ات رو باز کن و یه آدرس آی پی مثلا 10.0.0.1 رو بهش بده .
    اما این مورد نمیتونه دلیل اصلی برای هنگ کردن سیستم بشه .
    آیا سیستم همیشه به اینترنت دسترسی داره ؟ آیا روی سیستم فایروال + ویروس یاب معتبر دارید ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    کار این سیستم چیست؟ RRAS و DHCP بر روی آن دارید؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    28. You install the Routing and Remote Access service on a Windows 2000 Server computer in your network. Your network is not directly connected to the Internet and uses the private IP address range 192.168.0.0. When you use Routing and Remote Access to dial in to the server, your computer connects successfully, but you are unable to access any resources. When you try to ping servers by using their IP addresses, you receive the following message: "Request timed out." When you run the ipconfig command, it shows that your dial-up connection has been given the IP address 169.254.75.182.
    What should you do to resolve the problem?

A. Configure the remote access server with the address of a DHCP server.
    B. Authorize the remote access server to receive multiple addresses from a DHCP server.
    C. Configure the remote access server to act as a DHCP Relay Agent.
    D. Ensure that the remote access server is able to connect to a DHCP server that has a scope for its subnet.

Answer: A
    Reason for answer: TechNet (Q197197), (Q232703), (Q216805)
    "IP address 169.254.75.182 is assigned by windows when one can not be found" C may seem like the right answer, but you got the 169 address because it did not find a DHCP server with a correct scope, you can not ping because you do not have a default gateway assigned, adding a DHCP relay agentmay be part of the solution to answer D, but if the DHCP server is not configured with the scope it still will not work. This could be a two-answer question. I chose D and so does Troytec.
    DHCP clients located across a router from a DHCP server require that the router be configured to forward DHCP traffic to a DHCP server on a remote subnet. This traffic is broadcast traffic and routers do not normally forward broadcast traffic unless configured to do so. A network router can be a hardware-based router, such as those manufactured by the Cisco Corporation or software-based such as Microsoft's Routing and RemoteAccess Services (RRAS). In either case, you need to configure the router to relay DHCP traffic to designated DHCP servers. The DHCP server IP addresses are configured on the router on a per-interface basis using IP helper functionality, or in the case of RRAS, using the DHCP relay agent.
    The RemoteAcess Service will generate the following event:
    Event 20169
    Source RemoteAccess
    Type Warning
    Description:
    Unable to contact a DHCP server. The Automatic Private IP Address will be assigned to dial-in clients. Clients may be unable to access resources on the network.
    You can now use the DHCP Relay agent with RAS to provide DHCP scope options to RAS clients. The RAS client continues to receive an IP address from the RAS server, but may use DHCPInform packets to obtain WINS addresses, DNS addresses, domain names, or other DHCP options. DHCPInform messages are used to obtain DHCP scope option information without getting an IP address.

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    این سیستم من برای mail server دائم متصل است و از همون موقع که این سوالو مطرح کردم دوباره هنگ کرده ؟؟؟ من روی سیستمم black ice و norton antiviruse دارم منو لطفا منو راهنمایی کنید چون این میل سرور دائم هنگ میکنه؟؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    کلید های Ctrl+Alt+Delete رو بزنین و در Task Manager به دنبال فایلی بگردید که اسم اون غیر عادی هست . (البته امکان داره همنام با یکی از فایل های خود ویندوز هم باشه !‌) چنانچه همچین فایلی رو دیدید اون رو EndProccess کنید . همچنین ویروس یاب و فایروال خود را بروز کرده و هر چند وقت یک بار سیستم خود را ویروس یابی کنید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگر مشکل از بابت Error ای است که نوشتید، مطلب بالای من را با دقت مطالعه کنید.

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    دوستان من همچنان سیستمم که حکم هاستینگ رو داره هنگ میکنه البته از زمانی که تنظیماتی رو برای active directory انجام دادم دیر به دیر هنگ میکنه اما این قضیه همچنان وجود داره من event ها رو که نگا میکنم قبل هنگ کردن هنوز error :
    Remote Access
    Event Id : 201192
    A certificate could not be found. Connections that use the L2TP protocol over IPSec require the installation of a machine certificate, also known as a computer certificate. No L2TP calls will be accepted.

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    بابا تو رو خدا یکی به من کمک کنه هرکی کمک کنه به من واسش دعا میکنم!!!

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    احتمالا روی این سیستم سرویس RRAS فعال نیست؟

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    احتمالا روی این سیستم سرویس RRAS فعال نیست؟
    من چطور میتونم چک کنم که نصب است یا نه؟
    اگر بود چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟
    در ضمن من فکر میکنم عیب از تنظیمات Routing and Remote Access باشه؟؟؟ نمیدونم چون هر سری که اینو دست کاری میکنم اخطارش فرق میکنه!!!
    لطفا منو راهنمایی کنید؟؟؟

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    خوب این همون rras هست دیگه
    اگه نیازی بهش نداری از کار بندازش

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا مشكل از اين Black Ice لعنتي است . من هم روي سرور داشتم گير مي داد هميشه و گاهي اوقات سيستم رو ريست مي كرد با خاموش مي كرد . اين اواخر هم اكانتينگ رو به هم ريخته بود من هم پاكش كردم درست شد .

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    پيغام خطايي كه اين دوستمان نوشتند به احتمال بسيار زياد مربوط به RRAS مي شود‌: Routing and Remote Access Service
    من توضيح كامل در مورد اين خطا و مشكل را نوشتم،‌ توجه ايشان را هم به اين نكته جلب كردم ولي ظاهرا با دقت كافي ملاحظه نكرده اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هنگ کردن سیستم

هنگ کردن شبکه

هنگ کردن سیستم در شبکه

علت هنگ کردن سیستم

هنگ شبکه

دلایل هنگ کردن شبکه

هنگ كردن شبكه

هنگ كردن كارت شبكه

علت هنگ تایپ سیستم متصل به شبکه علت هنگ کردن رایانه در شبکهدلیلهنگ سیستم کامپیوتر سرورهنگ کردن سیستم در زمان ریموتقفل کردن کامپیوتر به خاطر شبکههنگ كردن access 2003علت قفل كردن شبكه كامپيوتريدلایل هنگ کامپیوتر در شبکهconnectedعلت هنگ كردن كامپيوتردلیل هنگ کردن شبکههنگ سیستم کارت شبکهدلايل هنگ كردن سيستم هاي ريموت شبكهدلایل هنگ سیستم در شبکههنگ کردن کامپیوتر به خاطر کارت شبکهدليل كارت شبكه كه سيستم هنگ ميكنه دلیل هنگ کردن کارت شبکهمشكل هنگ كردن سيستم در شبکه

برچسب برای این موضوع