نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: نصب نرم افزار از طریق active directory

عضو غیر فعال
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

نصب نرم افزار از طریق active directory

دوستان سلام .اگر کسی می دونه چطور می شه نسخه setup رو به نسخه MSI تبدیل کرد لطفا منو راهنمایی کنه .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hamid S

عضو عادی شناسه تصویری Samen
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_m
    دوستان سلام .اگر کسی می دونه چطور می شه نسخه setup رو به نسخه MSI تبدیل کرد لطفا منو راهنمایی کنه .
    سلام
    برای اینکار شما می تونین از نرم افزارهای زیر استفاده کنین

wise
    installshield
    orca
    activeinstall

عضو غیر فعال
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از راهنماییتون .من installshield رو download کردم ولی موقع نصب اخرش error داد .از سایت download استفاده کردم اگر نسخه free اون رو جایی سراغ دارید لطفا بیشتر راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Samen
    سلام

برای اینکار شما می تونین از نرم افزارهای زیر استفاده کنین

wise
    installshield
    orca
    activeinstall

نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11

The new InstallShield 10.5 has many new and improved tools that make authoring strong and reliable installations easier than ever before.

InstallShield 10.5's new functionality includes: new Trialware functionality for quickly creating fully-functional product evaluations; a new XML File Changes view for updating XML files automatically; simplified patch development with support for the new MSI 3.0; and Assemblies for sharing components across multiple products.

The Premier Edition provides publishers with advanced functionality for creating strong and reliable Windows (MSI or InstallScriptâ„¢) and cross-platform installations for all platforms, operating systems, and devices. The Premier Edition includes: Trialware functionality for quickly creating fully-functional product evaluations; Assemblies for sharing components across projects; Advanced platform support for AIX and OS/400; Multilingual support for creating installations in multiple languages; and the ability to deliver updates This link opens a new
    window to end users using the Update Service Starter Edition Plus.

http://saturn.installshield.com/is/1...sp1premier.exe
    http://atgstuff20.freeownhost.com/installshield-x-10_5(proper)-kg.zip

نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11
    انیم خودم کشف کردم امتحان کنید
    http://www.msibuilder.ro/download.htm

عضو غیر فعال
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بازم ممنون .سایت خوبیه .msibuilder رو download کردم .حالا وقتی می خوام فایل setup رو به msi تبدیل کنم باید چکار کنم ؟msibuilder رو اجرا کردم تو صفحه جدید رو option های موجود کدومش کار build رو انجام میده ؟
    تو راهنماش هم چیز بدردبخوری نگفته

نقل قول نوشته اصلی توسط Samen
    انیم خودم کشف کردم امتحان کنید
    http://www.msibuilder.ro/download.htm

ویرایش توسط fariba_m : 2005-07-06 در ساعت 09:41 AM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    @ fariba_m
    نرم افزار هایی که از آن ها نام برده شد، Installer می سازند. یعنی شما برنامه ای نوشته اید و به کمک این نرم افزار ها برای آن Installer می سازید. ولی شما نمی توانید فایل Setup (که در حقیقت خود یک Installer است) را تبدیل به MSI کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب نرم افزار از طریق active Directory

نصب نرم افزار از طریق اکتیو دایرکتوری

نصب برنامه از طریق اکتیو دایرکتوری

يررسي نصب بودن نرم افزار از طريق active directory

نصب برنامه از طریق Active directoryhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t9406.htmlنصب برنامه از طريق ativedirectoryاسکریپ نصب برنامه از طریق اکتیو دایرکتورینصب نرم افزار از active directoryتبدیل و نصب برنامه active fileدانلود نرم افزار Active dirنصب اتوماتیک برنامه با اکتیو دایرکتورینصب نرم افزار در اکتیو دایرکتوریدانلود نرم افزار installshield 10.5نصب نرم افزار از طریق اکتیودایرکتوریinstallshield-x-10_5(proper)-kg.zipطریقه نصب برنامه از طریق اکتیو دایرکتورینصب برنامه از طريق اكتيو دايركتورينصب برنامه هاي MSI از طريق active Directory نصب برنامه با msi با اکتیو دایرکتورینب نرم افزار از طريق اكتيو دايركتورينصب نرم افزار در active directoryبهترین نرم افزار نصب نرم افزار از طریق اکتیودایرکتورینصب نرم افزار بوسیله اکتیو دایرکتوریآموزش نصب برنامه ها از طریق اکتیو دایرکتوری

برچسب برای این موضوع