نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: کانکشن VPN

عضو غیر فعال
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon8 کانکشن VPN

من از اينتنت بيسيم استفاده ميكنم.
    سيمي كه از بالاي پشت بام از توي دستگاه مياد مستقيم رفته توي سوئيچ و از اون اومده توي يك كامپيوتر حالا من ميخوام laptop رو هم به اينترنت وصل كنم . لطفا مرا راهنمايي كنيد
    راستي وقتي ميخوام به اينترنت وصل بشم از يك كانكشن استفاده ميكنم كه يوزر و رمز عبور ميخواد . ظاهرا كه VPN هست

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    من كه نتونستم اينترنت بي سيم رو مستقيم بدم تو سوييچ و تقسيم كنم مال من از داتك گرفتم بايد دوتا كارت شبكه بزاري تو يكي از كامپيوترها كه اينترنت بهش وصله يكيش كه به اينترنت وصل ميشه دومي هم ميره تو سوييچ يا هاب بعدش كه ديگه سادست . اگر مشكلي داشتي بگو در خدمتيم راستي يه موضوع كه صددرصد تو را اذيت خواهد كرد اينه كه چون ip شما ثابت نيست و هر دفعه يه ip داري و چون از اين به بعد شبكه نيز خواهي داشت بعد از قطعي بايد يه ip الكي به كارت شبكه متصل به اينترنت بدي مثل 92.168.2.4 1 يه بار همه چيز را ok كني و بلافاصله بري و ip را بزاري روي اتومات تا ارتباط برقرار بشه براي به اشتراك گذاشتن هم بهتره از نرم افزار استفاده كني تا در تشخيص ip ها دچار مشكل نشود . البته اگر دقيقتر خواستي در خدمتيم

عضو غیر فعال
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط babbazzaz
    من كه نتونستم اينترنت بي سيم رو مستقيم بدم تو سوييچ و تقسيم كنم مال من از داتك گرفتم بايد دوتا كارت شبكه بزاري تو يكي از كامپيوترها كه اينترنت بهش وصله يكيش كه به اينترنت وصل ميشه دومي هم ميره تو سوييچ يا هاب بعدش كه ديگه سادست . اگر مشكلي داشتي بگو در خدمتيم راستي يه موضوع كه صددرصد تو را اذيت خواهد كرد اينه كه چون ip شما ثابت نيست و هر دفعه يه ip داري و چون از اين به بعد شبكه نيز خواهي داشت بعد از قطعي بايد يه ip الكي به كارت شبكه متصل به اينترنت بدي مثل 92.168.2.4 1 يه بار همه چيز را ok كني و بلافاصله بري و ip را بزاري روي اتومات تا ارتباط برقرار بشه براي به اشتراك گذاشتن هم بهتره از نرم افزار استفاده كني تا در تشخيص ip ها دچار مشكل نشود . البته اگر دقيقتر خواستي در خدمتيم

از پاسخ شما ممنون هستم
    لطف كنيد برام بيشتر توضيح بديد. من از شبكه فقط وصل كردن دوتا كامپيوتر را بيشتر بلد نيستم.
    لطف كنيد راهي كه آسان باشد و بدون دردسر باشد را پيش راهم بگذاريد
    مرسي

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    خوب شما فرموديد كه وصل كردن دوتا كامپيوتر را بلديد خوب پس وارد اون مقوله نميشيم حالا فرض كن اون سيمي كه از بالاي ساختمونت اومده يه rj45 است ديگه درسته ؟ حالا توي كامپيوتر روميزيت يدونه كارت شبكه ديگر هم بزار پس pc شما ميشه دوتا كارت شبكه يكي از كارتها كه به lan وصله يا رفته به هاب يا غيره كارت شبكه دوم شما بيكاره كابل اينترن بيسيم را بزن به اون حالا توي كاميوتر pc هم اينترنت نداري بري من كه اينجوري بود چونكه كارت شبكه اي كه به lan وصله ip داره حالا بايد بري تو تنظيمات كارت شبكه اي كه اينترنت بهش وصله و يه ip بهش بدي مثل هموني كه اول گفتم و همه چيز رو ok كن و بلافاصله برو و بزارش رو اتومات - حالا اينترنت شما وصله و ميتوني تو pc استفاه كني - حالا بوسيله نرم افزارهايي مانند proxy+ كه نرم افزار بسيار قوي است در share اينترنت ميتوني اينترنت را به اشتراك بزاري اين برنامه بر اساس proxy كار ميكنه اگر خواستي از برنامه هايي استفاده كني كه بر اساس proxy كار نمي كنند بايد از برنامه اي مانند wooweb استفاده كني - كركشون هم تو اينترنت هست يا بگو برات بفرستم - به اين وسيله ميتوني اينترنت واير لس رو share كني - اينترنتي كه من باهاش كار كردم از داتك گرفته بودم برايه يه شركتي كه ميخواستن بين 10 نفر تقسيم كنن و هر بخشي بايد از جاهايه خاصي استفاده ميكرد بخاطر همين من از proxy+ استفاده كردم - نمي دونم تونستم حق مطلب رو ادا كنم يا نه

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    میتونی از هر 2تا راه استفاده کنی
    هم اینکه بدی توی سویچ و هم اینکه وصل کنی به یک سرور

حالت اول:
    کابل شبکه رو به سویچ وصل میکنی
    بعد به کارت شبکه سرور یک ip توی رنج رادیو میدی
    و یه ip توی یک رنج دیگه باز به کارت شبکه سرور میدی

روی سرور یک سرویس dhcp تنظیم میکنی که رنج اون با رنج سرور یکی باشه (با رادیو فرق داشته باشه)
    دروازه اون رو هم سرور میدی
    کانکشن vpn رو شر میکنی

حالت 2
    توی این حالت که میتونی یه سرویس تر و تمیزارائه بدی
    2تا کارت شبکه میخوای
    یکی رو رنج آی پی رادیو میدی و با یه کابل کراس به رادیو وصل میکنی
    یکی دیگه هم یه رنج میدی
    بعد با سرور کانکت میکنی و اونو شر میکنی

اگه میخوای خیلی مرتب باشه
    یه سرویس rras با ویندوز 2003 راه میندازی
    یه کانکشن داخلش تعریف میکنی
    اونو نت میکنی
    یه dns سرور هم نصب میکنی و اونو به یه dns server دیگه forward میکنی که برات کش هم بکنه
    یه کش سرور مرتب هم نصب میکنی
    بعدم حالش رو میبری

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

عضو غیر فعال
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    از همه عزيزان كه زاهنمايي كردن ممنون هستم . با راهنمايي شما مشكلم برطرف شد

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    بدی بودن تو انجمن تخصصی اینه که باید آدمهای بیسوادی مثل من رو تحمل کنید و اونم اینه که من این رو نمی تونم درک کنم ""بعد به کارت شبکه سرور یک ip توی رنج رادیو میدی "" این کلمه رنج رادیو چیه البته میدونم که برای شما پیش پا افتادس ولی برای من تازگی دارد

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    منظور از رنج رادیو همون رنجی هست که سیستم های وایرلس دارن باهاش کار میکنن .
    برای مثال اگه رنج رادیو شما (البته من نمیدونم چرا همچین چیزی گفته شده چون من وایرلس ام با آی پی 192.168.100.254 کار میکنه در حالی که کلاینت هام با آی پی 10.0.0.1 ؟‌) اگهرنج رادیو شما 192.168.100.1 هست شما کلاینت های رو بده 192.168.100.10 که میتونی بجای ده هر چیزی بین 1 تا 255 بدی .(تکراری نباشن ها !!‌)

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

راهنمای proxy

راهنمایproxy

proxy fars کانکشن

proxy چیست

برچسب برای این موضوع