نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: یه مشکل با مالتی پورت

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1

یه مشکل با مالتی پورت

با خسته نباشید خدمت همه - آقا جریان اینه که من برای شرکت خودمون یه مالتی پورت 4 چورت گرفتم و چهارتا مودم بهش وصل کردم - اکسس سرور هم راه انداختم و همه مودمها را در حالت ras قرار دادم - شبکه محل کارم هم domain است و کاربرها را در حالت dian-in قرار دادم همه چی درسته ولی فقط یکی از مودمها جواب میده یعنی با هر چهارتا مودم میتونی به شبکه وصل بشی user&passرا کنترل میکنه و وصل میشه ولی قط روی یکیشون میشه ا اینترنت استفاده کرد بقیه خطا فقط وصل میشن و اطلاعاتی رد و بدل نمی کنن البته وقتی یه صفحه اینترنتی را احضار میکنی فقط title بالا را میاورد و دیگه سرور از کار میافته کسی در این مورد چیزی میدونه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    شما یه بار دیگه تنظیمات رس رو چم کن .
    ببین از چه برنامه ای برای نت داری استفاده میکنی ؟‌اون رو هم یه چک کن .
    اون سه تا مودمی که مشکل دارند رو با اون یکی که درست کار میکنه جابجا کن ببین تغییری حاصل میشه یا نه ؟
    هر چهار تا مودم یه مارک هستند یا متفاوت ؟
    تو نصب مودم ها مشکلی پیش نیومده ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    نه تو نصب مودمها مشکلی نداشتم - مودمها همه از یک نوع هستند همه dlink هستند تنظیمات را هم چک کردم همه روی ras تنظیم هستند در هر صورت فقط یک مودم کار میکند ولی من نمی فهمم اگر ایرادی در تنظیمات هست چرا وقتی یهشون وصل میشی خیلی راحت تو را تشخیص میدهند و تو را به شبکه وصل میکنند حال کار ندارم با چه سرعتی . چرا اول کار میکننن ولی بعد از چند ثانیه از کار میافتد - من از نرم افزار proxyplus برای اشتراکی کردن اینترنت استفاده میکنم که نرم افزار خوبی است اینترنت من هم از نوع وایرلس است با پهنای باند 128

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    ببینم نرم افزار خاصی که نباید استفاده کنم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اینترنت میفرمایین وایر لس هست .
    خوب کاربر دوم در چه صورت اینترنت نمیتونه استفاده کنه ؟
    همچنین اینکه نرم افزار پروکسی پلاستون رو چم کنین ببینین جاییش مشکلی وجود نداره ؟
    برای مثال محدودیت تعداد کاربر و . . .
    نرم افزار خاصی برای مالتی پورت نیاز ندارید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    عرضم به حضور شما که در حال حاضر اصلا در نظر نگیرید که کسی میخواد از طریق مالتی پورت وصل بشه در این صورت من تو شرکت یه شبکه دارم که 12 کاربر دارن از شبکه lan استفاده میکنند و همه هم اینترنت دارن و هیچ مشکلی ندارن پس نتیجه میگیریم که برنامه هم موردی نداره . در مورد فرمایشتون متوجه نشدم منظورتان از این جمله چی بود (((((خوب کاربر دوم در چه صورت اینترنت نمیتونه استفاده کنه ؟ ))))))

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    بازم سلام به همگی
    من بعد از یه غیبت طولانی بار هم آمدم . ایشالا بتونم کمک کنم .
    درمورد اینکه یکی فقط میتونه کار کنه . آیا همیشه اولین نفر میتونه فقط کار کنه یعنی اینکه اولین کسی که به یکی از چهار تا مودم وصل میشه حالا فرقی نداره به کدوم .
    در صورتی که اینطور باشه باید ببینید که وقتی کاربر دوم وصل میشه چه آدرس آی پی و چه تنظیمات آی پی را دریافت کرده .
    اونوقت توی نرم افزار پروکسی خودتون که حتما کار نت را هم انجام میده ببینید آیا درخواست های این کاربر به سرور میرسه .؟
    به احتمال زیاد نرم افزار شما مشکل داره . به سایت خود نرم افزار و فرومی که برای اون در نظر گرفته شده سری بزنید مطمئنا کسان دیگری هم بودند که این مشکل را داشتند. باز هم میگم من احتمال میدم که از نرم افزار باشه .

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    با تشکر از پیگیری دوستان
    بحث نفر اول یا دوم نیست حالا یه مطلب دیگر رو هم بگم که از قلم افتاده بود ما تو دفترمون چون سانترال داریم به مسئول مخابراتمون گفتیم که یک کلید بزاره سر راه به این معنی که هر وقت ما داخل شرکت هستیم کلیدها را میزنیم بالا و خطوط به سانترال وصل میشن و وقتی داریم میریم بیرون کلیدها رو میزنیم پایین - در این حالت خطها از سانترال قطع میشن و مستقیم میرن پشت مودمها - حالا در مورد نفراتی که دوستان فرمودند باید عرض کنم که نفر اول و دوم نداره روی سه تا از خطها این اتفاق میافته حتی وقتی که فقط کلید یکی از خطها را زده باشیم تا مستقیم به سرور وصل بشه همین مشکل وجود داره . در مورد نرم افزار که فرموده بودید چک کردم با این که امکانات بسیار زیادی داره ( پیشنهاد میکنم یه بار نصبش کنید البته کرک شدش رو ) پیچیدگی خاصی نداره یه پراکسی تعریف میشه و خوب برای کانکشنها هم از پراکسی مربوطه استفاده میشه من یکم شکم رفته به این کلیدها ممکنه این کلیدها مانع رسیدن اطلاعات بشن - چون وقتی مثلا میزنی yahoo بلافاصله شروع میکنه به کار و tag یاهو رو میاره بعدش دیگه ارتباط یه طرفه میشه و فقط send داری و recive نداری

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    یه مطلب دیگه به نظرم رسید اینه که برای مودمهای دوم به بعد تو خود ویندوز نباید کار خاصی بکنیم - چون من راه اندازی این کار را از تو مقالات خوندم و انجام دادم - حالا شک کردم شاید باید چیزه خاصی برای دیگر مودمها تعریف کنیم

کلمات کلیدی در جستجوها:

مالتی پورت

مودم مالتی پورت

برچسب برای این موضوع